Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018  (Przeczytany 18570 razy)

Offline CEGŁA

Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #60 dnia: 18 Czerwiec, 2018, 22:02 »
Zapraszam do Trojmiasta w sierpniu. Będzie się działo  ;D

W Trójmieście? Słyszałem że tam jest centrum zła, że nawet Warszawka wymięka przy Trójmieście. Lepiej uzbrójcie się w paralizatory i odzież ochronną na psy. Podobno tam wszyscy starsi są nie zaszczepieni. Mają takie polecenie odgórne,: "Nie Szczepić, Jawohl?!  Jawohl! Na dobermany najlepsza jest dwururka - z jednej strony olewka, z drugiej śmiech.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #61 dnia: 18 Czerwiec, 2018, 22:05 »
  Przypuszczam, być może wartownicy narażać się nie będą, na pośmiewisko pod adresem sekty.
Może...? zapadnie chwilowy przestój od odpustowych straganów(Ww) i mieszkańcy odpoczną od maskarady.

Na to bym raczej nie liczył. Najlepszą obroną jest atak. Należy się spodziewać kampanii informacyjnej w najbliższym czasie:)
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #62 dnia: 18 Czerwiec, 2018, 22:18 »
  Przypuszczam, być może wartownicy narażać się nie będą, na pośmiewisko pod adresem sekty.
Może...? zapadnie chwilowy przestój od odpustowych straganów(Ww) i mieszkańcy odpoczną od maskarady.

Na to bym raczej nie liczył. Najlepszą obroną jest atak. Należy się spodziewać kampanii informacyjnej w najbliższym czasie:)
Jatiw -Gandalf Szary
To, przypuszczam..? wyjdzie ciężki oręż BETONOWYCH lotni spadochroniarze(Ww)- tzw.pioo-nierskie zastępy


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #63 dnia: 18 Czerwiec, 2018, 22:22 »
Jatiw -Gandalf Szary
To, przypuszczam..? wyjdzie ciężki oręż BETONOWYCH lotni spadochroniarze(Ww)- tzw.pioo-nierskie zastępy
[/b][/size]
Tak to będzie prawdziwy desant. Może jakiś ośrodek pionierski składający się z pionierów pełnoczasowych i misjonarzy ;D
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #64 dnia: 18 Czerwiec, 2018, 22:26 »

Tak to będzie prawdziwy desant. Może jakiś ośrodek pionierski składający się z pionierów pełnoczasowych i misjonarzy ;D
I w tedy Nasze ulotki, bo robactwo trzeba w zalążku zniszczyć.
Może... Gliwice, będą pierwszym miastem ofensywy na sektę(Ww). ;D ;D ;D


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #65 dnia: 18 Czerwiec, 2018, 23:12 »
Stojakowi dumnie wypną piersi i każdego ,,napastnika" odważnie odeślą do strony internetowej ;)


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #66 dnia: 20 Czerwiec, 2018, 12:36 »
Dyskusję nt. "aniołów" przeniosłem do osobnego wątku, tutaj można dalej pisać o samej akcji, jeśli ktoś ma taką ochotę.


Offline gangas

Odp: Gliwice - akcja informacyjna o Świadkach Jehowy 16 czerwiec 2018
« Odpowiedź #67 dnia: 20 Czerwiec, 2018, 16:45 »
Z całym szacunkiem dla Ciebie ale właśnie takimi słowami dodatkowo utwierdzasz w słuszności te osoby, które nie chcą przychodzić na takie akcje. Uważam, że jeśli ktoś nie chce być widoczny na takich zdjęciach to powinno się uszanować jego wolę.
[/quociecte]

 Jak najbardziej zgadzam się. Nie chcesz być widoczny na zdjęciach - nie wychodz z domu. Mi do Gliwic nie po drodze, ale gdyby obok mnie i chciałbym wyjść?? Do kogo mam mieć pretensje, że jestem na zdjęciach???? Zdajcie sobie z tego kochani sprawę, że że codziennie jesteśmy uwieczniani na zdjęciach, filmach itd. Na każdej wycieczce, w parku na Słowacji w Czechach, nad Balatonem itd......Proste przesłanie; nie chcesz być na zdjęciach - nie wychodz z domu. Uczestniczysz w akcji - jesteś na zdjęciach. Przypadkowo Jadłeś w knajpie - tez jestes. Tłumaczyć się starszakom, jak najbardziej niech maja zagwozdkę. Nie srajmy się z tym RODO, bo to twór niczym unia europejska. Niepotrzebna i przeszkadzająca :'( :'( :'( :'(
Jutro to dziś tyle że jutro.