Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Chrześcijański Świadek Jehowy  (Przeczytany 112520 razy)

Offline josh82

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #375 dnia: 26 Styczeń, 2018, 20:38 »
Serio nikt nie widzi, że Nabonit sobie jaja robi?
Wczoraj chciał nawracać odstępców, a dziś przy półlitrówce czyta "Kryzys sumienia"...


Offline Nabonit

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #376 dnia: 26 Styczeń, 2018, 20:40 »
Serio nikt nie widzi, że Nabonit sobie jaja robi?
Wczoraj chciał nawracać odstępców, a dziś przy półlitrówce czyta "Kryzys sumienia"...

o ile dobrze widziałem chwile temu na siusiu to mam już zrobione i nie muszę sobie robić kolejnych  ;D ;D ;D ;D ;D
Nabonit


Offline Roszada

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #377 dnia: 26 Styczeń, 2018, 20:40 »
Serio nikt nie widzi, że Nabonit sobie jaja robi?
Wczoraj chciał nawracać odstępców, a dziś przy półlitrówce czyta "Kryzys sumienia"...
Nawet jak robi jaja, to nie jest to już ten sam człowiek.
Nikogo w bagno nie wprowadzi. ;)


Offline Disorder

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #378 dnia: 26 Styczeń, 2018, 20:54 »
Serio nikt nie widzi, że Nabonit sobie jaja robi?
Wczoraj chciał nawracać odstępców, a dziś przy półlitrówce czyta "Kryzys sumienia"...

Mam dokładnie takie samo wrażenie. To wygląda jak marna prowokacja.


Offline Roszada

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #379 dnia: 26 Styczeń, 2018, 20:56 »
Mam dokładnie takie samo wrażenie. To wygląda jak marna prowokacja.
Ale co osiągnie?
Marnuje czas, który przydałby się w terenie.
Pokazuje innym ŚJ, co tu zaglądają, że jest słaby, że pękł.

Więcej by zyskał, gdyby szedł w zaparte. Bronił organizacji jak lew.
A tak utwierdza exŚJ, że organizacja to bagienko.


Offline DonnieDarkoJG

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #380 dnia: 26 Styczeń, 2018, 21:15 »
Oj Nabo Nabo..
Dostałeś po dupie.
Między innymi z mojej strony.
Nadal uważam, że w twoim przypadku "chłodny prysznic" jest lepszy niż głaskanie.
(Moja prywatna opinia, nikt nie musi się zgadzać)
Jeśli nie jesteś trollem, a wypisywane głupoty były chwilową ignorancją..to pij.
Każdy w życiu coś zjeb@#, jednak sztuką jest to przetrwać i iść dalej.
Jak Ci się to uda to będą jeszcze z Ciebie ludzie.


Offline zawsze letni

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #381 dnia: 26 Styczeń, 2018, 21:20 »
Na dwoje babka wróżyła
albo będą z niego ludzie albo....

Pij Nabo pij, na..........

powodzenia
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline xXx

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #382 dnia: 26 Styczeń, 2018, 21:21 »
Dzień dobry Czarny Smoku, bardzo fajny awatar.
1. Nie wierzę w żadną datę. Nie służę Bogu dla żadnej daty. Wierzę, że zgodnie z Biblią koniec nadejdzie. Nie jestem aż tak egocentryczny aby uzależniać Boży plan od mojego życia. Wierzę, że jeśli mój Bóg zechce mnie wskrzesić to to uczyni.
2. Postąpiła głupio. Nigdy bym tego nie uczynił. Zgodnie z zapowiedzią Jezusa nie znamy dnia ani godziny dlatego takie błędne oczekiwania nie miały prawa się spełnić. Zapewne osoby, które sugerowały tę datę odpowiedzą za to przed Jezusem.
3. Nie, przeżyją wszyscy, których Jezus uzna za godnych życia wiecznego. Nie są to tylko Świadkowie Jehowy.
4. Zgodnie z przesłuchaniem Jacksona przed komisją w Australii było by to zbyt aroganckie twierdzenie. Nie uważam CK za jedyny kanał łączności. Wierzę, że CK pragnie zaspokajać potrzeby duchowe ludzi poprzez dostarczanie pokarmu duchowego.
5. Uważam, że osoby, które nadużywały swoich interpretacji Pisma Świętego zostaną osądzone przez Jezusa. Nie chcę nikogo osądzać. Jezus zrobi to najlepiej dlatego nie chciałbym wydawać jakiekolwiek osądu w tej sprawie.

Czarny Smoku co do religii, które wymieniasz to oczywiście jestem naśladowcą Jezusa a nie Jedii. Nie biorę na serio tego wpisu. Wybacz.

Wiecie może i robi sobie jakca. Ale po tym poście gdy bronił świadków jechowych wydaje mi się że jest inny niż inni sj :D. Dobrze że nie wierzy chociarz w części tych szatańskich nauk ck.


Offline Nabonit

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #383 dnia: 26 Styczeń, 2018, 21:24 »
Oj Nabo Nabo..
Dostałeś po dupie.
Między innymi z mojej strony.
Nadal uważam, że w twoim przypadku "chłodny prysznic" jest lepszy niż głaskanie.
(Moja prywatna opinia, nikt nie musi się zgadzać)
Jeśli nie jesteś trollem, a wypisywane głupoty były chwilową ignorancją..to pij.
Każdy w życiu coś zjeb@#, jednak sztuką jest to przetrwać i iść dalej.
Jak Ci się to uda to będą jeszcze z Ciebie ludzie.

Totalnie mi nie wchodzi :/ mam jakiś skurcz żołądka
Nabonit


Offline Salome

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #384 dnia: 26 Styczeń, 2018, 21:24 »
Nabonit, ale domyślasz się, że jeśli to tylko taki teatrzyk z Twojej strony i nas prowokujesz, to będziemy zmuszeni Ciebie odnaleźć w realu i naprawdę przebudzić.... :D :D :D
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Nabonit

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #385 dnia: 26 Styczeń, 2018, 21:27 »
Nabonit, ale domyślasz się, że jeśli to tylko taki teatrzyk z Twojej strony i nas prowokujesz, to będziemy zmuszeni Ciebie odnaleźć w realu i naprawdę przebudzić.... :D :D :D

spokojnie, na razie myślę czy rezygnować ze służby pionierskiej i jak otworzyć umysły moich bliskich... Myślę też dlaczego tego nie widziałem, co dalej z życiem itp.
Nabonit


Offline DonnieDarkoJG

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #386 dnia: 26 Styczeń, 2018, 21:29 »
Totalnie mi nie wchodzi :/ mam jakiś skurcz żołądka

Błędów nie naprawia się jednej nocy.
To nie komedia romantyczna.
Jak kilka nocy nie zarwiesz wpatrując się w sufit..a pij.
I pamiętaj o tym co Ci Salome napisała, bo ja jestem miły tylko na forum.


Offline Nabonit

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #387 dnia: 26 Styczeń, 2018, 21:31 »
przeżywam największy kryzys duchowo emocjonalny ever a Ty mi trujesz takie bzdury, odpuść dziś proszę bo nie mam serio nastroju.
Nabonit


Tusia

  • Gość
Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #388 dnia: 26 Styczeń, 2018, 21:32 »
spokojnie, na razie myślę czy rezygnować ze służby pionierskiej i jak otworzyć umysły moich bliskich... Myślę też dlaczego tego nie widziałem, co dalej z życiem itp.

Trzeba się otrzepać ze strażnicowych nauk, życie będzie toczyć się dalej. By otworzyć umysły bliskich, polecam skaniątka publikacji Towarzystwa Strażnica:

http://piotrandryszczak.pl/



Offline Nabonit

Odp: Chrześcijański Świadek Jehowy
« Odpowiedź #389 dnia: 26 Styczeń, 2018, 21:33 »
Trzeba się otrzepać ze strażnicowych nauk, życie będzie toczyć się dalej. By otworzyć umysły bliskich, polecam skaniątka publikacji Towarzystwa Strażnica:

http://piotrandryszczak.pl/

Nie będzie to łatwe, Tato i Dziadkowie są starszymi, organizacja to całe życie naszej rodziny. To trudne do opisania i wole nawet nie myśleć co by się stało gdyby się dowiedzieli tego co ja. Obstawiam co najmniej jeden zawał i jedno samobójstwo.
Nabonit