Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam wszystkich  (Przeczytany 19592 razy)

Gorg

  • Gość
Witam wszystkich
« dnia: 20 Czerwiec, 2017, 08:43 »
Witam serdecznie wszystkich na tym forum i byłych oraz aktualnych śj czytam wasze wpisy i postanowiłem dołączyć do was i też troszkę pokomętować choć czasu mam nie za wiele .pozdrawiam


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Czerwiec, 2017, 08:52 »
 Witaj  i czuj się z nami dobrze.  :)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Fantom

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Czerwiec, 2017, 09:23 »
witaj:)
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Czerwiec, 2017, 09:34 »
Witaj!


Gorg

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Czerwiec, 2017, 09:59 »
Od kiedy zacząłem tu wchodzić dosłownie czuje się bardzo dobrze tak jak bym był w śród swoich. Mam już dosyć obłudy i sztucznych uśmiechów na sali królestwa jestem na etapie wychodzenia z jw org choć jest ciężko bo mam małżonkę która jest zatwardziałym świadkiem jehowy i nie wiem jak dalsze losy się potoczą. Dziękuję wszystkim którzy mnie tu przywitają.


Offline zenobia

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Czerwiec, 2017, 10:06 »
WITAJ SERDECZNIE ! Jestem w takiej samej sytuacji.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Czerwiec, 2017, 10:08 »
Od kiedy zacząłem tu wchodzić dosłownie czuje się bardzo dobrze tak jak bym był w śród swoich.

 Sama doskonale pamiętam gdy trafiłam w miejsce podobne do tego i z wypiekami na twarzy czytałam komentarze innych osób. Choć były to czasem przykre teksty, to mnie robiło się cieplej na duszy. Nie dlatego, że innym się wiodło źle, ale dlatego, że nie byłam jedyna, która podobnie czułam, myślałam i miałam zbliżone przeżycia.
Człowiek sobie uświadamia, że nie jest tak jak mu wmawiano, że nie jest jednostką, że takich ludzi jest bardzo dużo.
To naprawdę pomaga się pozbierać. Nie jest łatwo, ale chcieć to móc.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Czerwiec, 2017, 10:24 »
Witaj,
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Czerwiec, 2017, 10:38 »
Od kiedy zacząłem tu wchodzić dosłownie czuje się bardzo dobrze tak jak bym był w śród swoich. Mam już dosyć obłudy i sztucznych uśmiechów na sali królestwa jestem na etapie wychodzenia z jw org choć jest ciężko bo mam małżonkę która jest zatwardziałym świadkiem jehowy i nie wiem jak dalsze losy się potoczą. Dziękuję wszystkim którzy mnie tu przywitają.

Wychodzenie z WTS niesie za sobą sporo emocji. Dodatkowo odmienne zdanie Twojej połówki może zaogniać te emocje. Najlepiej byłoby wyjść bezboleśnie, czego życzę!
Witaj!

PS Gorg to ten z Fraglesów?


Offline Anakin Darth

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Czerwiec, 2017, 10:44 »
Gorg
Witam Cię i pozdrawiam


Offline Vog

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Czerwiec, 2017, 11:00 »
Witaj :-)


Gorg

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Czerwiec, 2017, 11:18 »
Po tych komentarzach które napisaliście i po tym ciepłym przywitaniu  czuję się dużo lepiej choć wewnętrzne jestem rozgoryczony tą całą moją sytuacją z wts-em i atmosferą w domu która nie powinna mieć  miejsca jeszcze raz dzięki


Offline Estera

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Czerwiec, 2017, 12:41 »
Po tych komentarzach które napisaliście i po tym ciepłym przywitaniu  czuję się dużo lepiej choć wewnętrzne jestem rozgoryczony tą całą moją sytuacją z wts-em i atmosferą w domu która nie powinna mieć  miejsca jeszcze raz dzięki
   Drogi Gorg'u
   Witaj na tym terapeutycznie działającym forum.
    :D :D :D
   Pierwsze pięć miesięcy po moich odkryciach nt. WTS, nie było dnia, żebym nie płakała.
   Żal, rozgoryczenie, radość pomieszana ze smutkiem i Bóg wie, co tam jeszcze?
   Ale trzeba było przyjąć fakty, takie jakie są i na dziś, wiem jak prowadzi się życie bez hamulca wts.
   Zaznając wielkiej radości, po ucieczce z niewoli "strażnicy".

   Co do żony Twojej, współczuję Ci, tego podziału religijnego w domu, ale nie trać nadziei.
   Może i Twoja małżonka z czasem się wybudzi.
   Śmieję się do dzieci, że jak taki "moherowy beret", jak ja, się wybudziłam, to stwierdzam, że jest również szansa też i dla Twojej żony.
   Póki co, podaję Ci link do filmu, w którym są wspaniałe rady, czego nie robić wobec współmałżonka ...
   https://www.youtube.com/watch?v=OPqZ_K4eMTs
   Gdy się jest w takiej sytuacji jak Ty.
   Myślę, że niektóre przynajmniej rady z tego nagrania Ci się przydadzą.
   Życzę Ci powodzenia i szybkiego dochodzenia do równowagi, po tych odkryciach, w każdej dziedzinie Twojego życia.
   I pomyślnego budowania życia w swoim związku.
   Pozdrawiam Cię serdecznie i serdecznie Cię tu witam.
   "Estera".
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Gorg

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Czerwiec, 2017, 13:11 »
Dziękuję Ci Estero za słowa otuchy za link właśnie jestem w pracy i nie mogę za dużo pisać choć zaglądam co jakiś czas. Parę minut temu odebrałem od kuriera lekturę kryzys sumienia i zapowiada się intensywne czytanie w weekend moja połowa będzie przyjmować pokarm na zgromadzeniua ja z książeczki .


Offline Estera

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Czerwiec, 2017, 13:33 »
Dziękuję Ci Estero za słowa otuchy za link właśnie jestem w pracy i nie mogę za dużo pisać choć zaglądam co jakiś czas. Parę minut temu odebrałem od kuriera lekturę kryzys sumienia i zapowiada się intensywne czytanie w weekend moja połowa będzie przyjmować pokarm na zgromadzeniua ja z książeczki .
   "Kryzys sumienia".
   To była pierwsza pozycja, którą zamówiłam, jak poznałam prawdę o jw.org.
   Moja separacyjna połówka, też będzie się intensywnie edukować na zgromadzeniu.
   Ja, od początku ubiegłego roku, nie korzystam z tych zgromadzeniowych, trujących dań i stwierdzam ...
   Że tylko z każdym dniem czuję się lepiej, im dalej trzymam się od tych krętych dróg WTS.
   Czuję, że żyję własnym życiem.
   Tobie życzę tego samego.
    :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.