Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: P, moje kroki ku prawdzie  (Przeczytany 33619 razy)

Offline zenobia

Odp: P, moje kroki ku prawdzie
« Odpowiedź #90 dnia: 12 Sierpień, 2017, 10:43 »
Wczoraj jak ich widziałam stojacych przy wozkach w pełnym słoncu /34*/ to nie miałam watpliwosci , ze tez cos mają popsute .


Offline P

Odp: P, moje kroki ku prawdzie
« Odpowiedź #91 dnia: 13 Sierpień, 2017, 19:34 »
Jesteś najgorszy ;)

Wiedziałem :P

To oni się zepsuli

Oj i to już baaardzo dawno


Wczoraj jak ich widziałam stojacych przy wozkach w pełnym słoncu /34*/ to nie miałam watpliwosci , ze tez cos mają popsute .

Hym, ja dawno nie stałem, ino czekać aż dostanę termin :D mam nadzieję że nie na gorącą pogodę


A co do mojego listu, to zastanawiam się czy po dzisiejszej Strażnicy nie będę musiał dopisać że samo CK mi kazało badać zmiany i trochę się czasem samo zakręcało, normalnie ta ich żaróweczka to albo nie styka, albo ma dostęp do niestałego źródła zasilania. 
Chcesz porozmawiać? napisz: pjakprawda@interia.pl


Offline ogórek kiszony

Odp: P, moje kroki ku prawdzie
« Odpowiedź #92 dnia: 13 Sierpień, 2017, 20:21 »
 A co takiego pisało?


Offline HARNAŚ

Odp: P, moje kroki ku prawdzie
« Odpowiedź #93 dnia: 14 Sierpień, 2017, 07:21 »
A co takiego pisało?
Nic nie pisało to niektórzy niedojrzali głosiciele rozpowiadają swoje prywatne interpretacje czym wzniecają niepokój w zborach ;)


Offline P

Odp: P, moje kroki ku prawdzie
« Odpowiedź #94 dnia: 16 Sierpień, 2017, 17:52 »
Nic nie pisało to niektórzy niedojrzali głosiciele rozpowiadają swoje prywatne interpretacje czym wzniecają niepokój w zborach ;)

Co mnie bardzo cieszy, film z kongresu dotyczący roku 1975 w mojej rodzinie przyniósł odwrotny efekt, niektórzy widzą że Strażnica skrzywiła fakty
Chcesz porozmawiać? napisz: pjakprawda@interia.pl


Offline Estera

Odp: P, moje kroki ku prawdzie
« Odpowiedź #95 dnia: 16 Sierpień, 2017, 22:22 »
Co mnie bardzo cieszy, film z kongresu dotyczący roku 1975 w mojej rodzinie przyniósł odwrotny efekt, niektórzy widzą że Strażnica skrzywiła fakty
   To bardzo dobra wiadomość.
   Która też świadczy o tym, że nie wszyscy są takimi niemyślącymi "osłami", za jakich ma ich "strażnica".
   ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Lechita

Odp: P, moje kroki ku prawdzie
« Odpowiedź #96 dnia: 17 Sierpień, 2017, 13:40 »
   To bardzo dobra wiadomość.
   Która też świadczy o tym, że nie wszyscy są takimi niemyślącymi "osłami", za jakich ma ich "strażnica".
   ;D ;D

Jeszcze do niedawna i ja byłem takim "osłem", ewentualnie "owcą". Ale ta rola przestała mi pasować ;)

Pocieszające są wiadomości o tym, że nowy "cudowny pokarm filmowy" WTS-u coraz większej liczbie ludzi robi się niestrawny :) 
Na szczęście w ogromnej większości przypadków na świecie, przekłamywanie i manipulowanie historią nigdy nie było bronią idealną. Zawsze znajdzie się ktoś kto powie: "Hola, hola...przecież to było zupełnie inaczej..."

Brawo "filmowcy" w "Warwickwood", kontynuujcie pisanie nowej , idealnej historii WTS-u, a "ujemny przyrost" zaistnieje nie tylko w Polsce ale na całym świecie!

Wiem, pompatycznie to zabrzmiało, ale takie mam marzenie  ;D
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline P

Odp: P, moje kroki ku prawdzie
« Odpowiedź #97 dnia: 20 Sierpień, 2017, 20:55 »
Jeszcze do niedawna i ja byłem takim "osłem", ewentualnie "owcą". Ale ta rola przestała mi pasować ;)

Pocieszające są wiadomości o tym, że nowy "cudowny pokarm filmowy" WTS-u coraz większej liczbie ludzi robi się niestrawny :) 
Na szczęście w ogromnej większości przypadków na świecie, przekłamywanie i manipulowanie historią nigdy nie było bronią idealną. Zawsze znajdzie się ktoś kto powie: "Hola, hola...przecież to było zupełnie inaczej..."

Brawo "filmowcy" w "Warwickwood", kontynuujcie pisanie nowej , idealnej historii WTS-u, a "ujemny przyrost" zaistnieje nie tylko w Polsce ale na całym świecie!

Wiem, pompatycznie to zabrzmiało, ale takie mam marzenie  ;D


Znam jednostki ze zboru(nie moja rodzina) które wprost powiedziały, że na kongresie było wiele rzeczy które CK chciało by wyprzeć z głowy głosicieli, nawet odnośnie wykorzystywania seksualnego. Ja powoli przemycam w rodzinie dane o Australii, a co jeszcze bardziej mocna wątek Roszady o kilku krotnym zmienianiu nauk, jest dla mnie bardzo przydatny by pokazywać jak Strażnica czasem się sama nie może na nic zdecydować.
Chcesz porozmawiać? napisz: pjakprawda@interia.pl


Offline P

Odp: P, moje kroki ku prawdzie
« Odpowiedź #98 dnia: 02 Wrzesień, 2017, 19:00 »
Witam ponownie, wszystkich. Jestem po rozmowie z członkiem rodziny który otworzył oczy wielki + dla Niego :) tak szczerze o obłudzie  organizacji to jeszcze z nikim nie rozmawiałem(od 1006, do rolexa, przez datki), miejmy nadzieję, że niebawem się TU na forum zaloguje tym czasem Pozdrawiam wszystkich P :)
Chcesz porozmawiać? napisz: pjakprawda@interia.pl


Offline czarnaowca

Odp: P, moje kroki ku prawdzie
« Odpowiedź #99 dnia: 02 Wrzesień, 2017, 19:22 »
Brawo Ty!


Offline TrueThrust

  • Zainteresowany
  • Wiadomości: 8
  • Polubień: 37
  • "Czy tak się rzeczy mają..."
Odp: P, moje kroki ku prawdzie
« Odpowiedź #100 dnia: 05 Wrzesień, 2017, 17:59 »
Witam, więc jestem! Będę na bierząco P ;)


Offline P

Odp: P, moje kroki ku prawdzie
« Odpowiedź #101 dnia: 05 Wrzesień, 2017, 21:36 »
Oby tak dalej, a coś czuję że wyjdę przed datą którą wyznaczyłem :D
Chcesz porozmawiać? napisz: pjakprawda@interia.pl


Offline P

Odp: P, moje kroki ku prawdzie
« Odpowiedź #102 dnia: 15 Wrzesień, 2017, 20:16 »
Dziś się zastanawiam, czy czasem z końcem miesiąca nie podjąć decyzji WYCHODZĘ, mam jeszcze 2 tygodnie, po których wszystko się okaże, ale już za bardzo mnie wszystko męczy.

Wziąłem się ostatnio za analizę starszych publikacji(2013-2015) i widzę, jak sobie tylko te kilka lat przeczy. W '13 coś o czym Biblia nie pisze jako o pierwowzorze jest ok i szukamy czego to pierwowzór, a w '15 pojawia się zdanie "(...)Człowiek nie potrafi ustalić, które relacje biblijne stanowią zapowiedź przyszłych rzeczy, a które nie.(...)"[w15 15.3 s. 18] bawi mnie co raz bardziej to wszystko ;D .

Pozdrawiam Wszystkich, P
Chcesz porozmawiać? napisz: pjakprawda@interia.pl


Offline P

Odp: P, moje kroki ku prawdzie
« Odpowiedź #103 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 13:58 »
Szczerość z kilkoma osobami przynosi efekty, te osoby wiedzą w jakiej sytuacji jestem i same są w podobnej, tak więc jeszcze nie wychodzę bo jest sens otwierać oczy innych, taki sobie cel założyliśmy. W kilka osób jest raźniej, a raczej mamy do siebie zaufanie, że nie wydamy się na wzajem :D i chcemy działać :D
Chcesz porozmawiać? napisz: pjakprawda@interia.pl


Offline Estera

Odp: P, moje kroki ku prawdzie
« Odpowiedź #104 dnia: 29 Wrzesień, 2017, 14:08 »
Szczerość z kilkoma osobami przynosi efekty, te osoby wiedzą w jakiej sytuacji jestem i same są w podobnej, tak więc jeszcze nie wychodzę bo jest sens otwierać oczy innych, taki sobie cel założyliśmy. W kilka osób jest raźniej, a raczej mamy do siebie zaufanie, że nie wydamy się na wzajem :D i chcemy działać :D
   To świetnie, działajcie.
   Marzy mi się taka sytuacja, tu, gdzie jestem.
   Ale niestety, narazie nic o takich osobach nie wiem.
   Pozdrawiam i powodzenia.
   :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.