Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Majowy Broadcasting 2017r.  (Przeczytany 14366 razy)

Gorszyciel

  • Gość
Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Maj, 2017, 21:47 »
Obejrzałem. Idę pić.


Offline Estera

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Maj, 2017, 22:53 »
Obejrzałem. Idę pić.
  Gorszycielu
  Nie zapij się z tak błahego powodu, jak pić, to za swoje zdrowie.
  No, gdyby jeszcze te perełki były prawdziwe, to byłoby się na co rzucić.
  A tak, ni hu.., hu.. nie lzia.
  :D :D :D :D :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Sebastian

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Maj, 2017, 23:09 »
ot, wybiórczość... czemu mamy pamiętać akurat o żonie Lota a nie o jego córkach i tatusiu tychże córek i o tym co robili w jaskini po spożyciu wina?!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Lechita

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Maj, 2017, 23:10 »
W ramach "odczarowywania" tej nieszczęsnej połowicy Lota, co by ograniczyć spożywanie napojów wyskokowych, garść informacji  ;)

Nad zatoką Morza Martwego wznosi się góra Sodoma, złożona z przemieszanych osadów ilastych spojonych solą kamienną (pozostałość po wyschniętym plejstoceńskim jeziorze, które wypełniało całą depresję). W okolicy deszcz pada rzadko, więc całość jako tako się trzyma, ale wskutek podsiąkania wodami gruntowymi urwisko góry kruszy się i osuwa. W ten sposób powstało kilka ostańców, z których dwa nazywane są Żoną Lota ze względu na podobieństwo do postaci ludzkiej w sukniach lub luźnych szatach:

http://www.paneast.com.jo/images/jordanaasa.jpg

 

http://68.media.tumblr.com/faf18efae1e63637fd2c2a445cf6bf22/tumblr_inline_mx73hxUWeu1socfde.jpg

 

Prawdopodobnie to podobieństwo sprawiło, że zaczęto tłumaczyć powstanie ostańca przez odwołanie do historii Lota. Gdy potem kompilowano podania w jednolitą opowieść, spośród wersji o porażeniu lub śmierci żony Lota wybrano wersję o zamienieniu w słup soli.

Tego typu ludowe "legendy powstania" czy też "etymologie naiwne" często są wplatane w opowieść biblijną. Jeśli w wątek jakiegoś wydarzenia zostaje wtrącone nie mające wielkiego związku z historią wspomnienie, że "na pamiątkę X nazwali to miejsce..." to zazwyczaj jest to taka legenda, zwykle wywodzona z podobieństwa brzmienia pewnych wyrazów.

Ja nie daję rady oglądać tej comiesięcznej porcji propagandy,wdzięczny więc jestem tym bardziej osobom, które poświęcając się trzymają rękę na pulsie.
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline salvat

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Maj, 2017, 23:35 »
Donnie i Lucyferze
Łzy leciały mi po twarzy, a ślina po monitorze - ze śmiechu.
Dziekuję.

Lektor z filmu przypomina mi tego z reklamy https://www.youtube.com/watch?v=oFPUuyyOMnY
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Trinity

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Maj, 2017, 05:44 »
w moim zborze jest wspólne oglądanie w sobote albo w niedziele po zebraniu i to bardziej nie mieści mi sie w głowie bo np. moja mama czasem mi wyrzuca że nie chodzimy.
to chodzenie jakaś obsesja
w normalnej korpo robi sie analizy jak jakiś produkt nie ma ,żre' ulepsza się go poprawia, są burze mózgów żeby poprawić sprzedaż
czasem firma potrafi sie przyznać do błędu np wypuściła jakiś produkt i walneła kulą w płot.
a tu na zebrania trzeba chodzić dla sportu i koniec
zero krytyki zero ulepszenia mcdonald duchowy
ja wtorkowych nie dzierże już od paru lat, przedszkole i nuda! pamiętam jak moja koleżanka sie zapowietrzyła jak jej powiedziałam dlaczego nie chodze... sama już poszła dalej jest już poza.
ja
oglądam broadcasting z Jarkiem Z mamy podobną wrażliwość
pozdrawiam go serdecznie robi kawał potrzebnej roboty
« Ostatnia zmiana: 03 Maj, 2017, 05:57 wysłana przez Trinity »


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Maj, 2017, 08:54 »
ot, wybiórczość... czemu mamy pamiętać akurat o żonie Lota a nie o jego córkach i tatusiu tychże córek i o tym co robili w jaskini po spożyciu wina?!

  Moja ulubiona szpilka w rozmowach z natarczywymi świadkami. Gdy nie słuchają co do nich mówię czyli nie rozumieją nie, sprowadzam rozmowę w kierunku Lota. Wtedy mówią o niesłuchanej, słabej wiary żonie. To dopytuję o Lota i jak pada, że spotkała go nagroda za to, że zaufał Jehowie i tu proszę o przeczytanie Rodzaju 19 : 34 -36.

Mówią, że to córki były podłe, a nie bogobojny Lot. A więc stwierdzam, że jak na cnotki były bardzo rozpustne i skąd tam znalazły wino, przecież wyszli w tym co stali? A może on wcale nie był pijany i to on sam jako stary wyga sięgnął po córki, a tylko  jest tak wybielany ?

Tak sobie gdybam, a wtedy moi rozmówcy zaczynają się śpieszyć aby jeszcze  odwiedzić innych.  ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Startek

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Maj, 2017, 10:57 »
Obejrzałem. Idę pić.
Gorszycielu  ! Nie PIJ ! sam .  Jak już masz chęć wypić , pij z Gorszycielem nikt się nie zgorszy .  Jak trzeba pomożemy ci pić , Lechita Harnaś i Ja  .


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Maj, 2017, 11:31 »
Myśl przewodnia to przypomnienia od Jehowy.

Przewodniczący pokazuje i objaśnia jak studiować biblię i podaje wzor, jak zapisywać ciekawe myśli na marginesie własnych egzemplarzy do studium.
Pierwszy wniosek : wierni traktowani jak debile których trzeba prowadzić za rączkę..
Drugi wniosek: spadek statystyk drukowanych Biblii? (Wyraźne zaznaczenie że powinno się posiadać więcej niż jedną Biblię  :o)

Juz uczo jak robić notatki? olaboga

Wcześniej zobaczyliśmy historię małej dziewczynki z jaskrą.
Wzór rodziny do naśladowania i inne ochy..
Obraz i słowa które ukazały tą świętą rodzinę..skłaniają mnie do wniosku,że pedofilia to nie jedyna rzecz którą krzywdzi się dzieci w szponach JW.ORG..
Obietnicę o głaskaniu tygryska w raju usłyszałem chyba 3 razy..To co ciśnie się na usta..

Tez tego słuchałam, chiałam mieć takiego tygryska czy lewika, oj nawet z plasteliny ulepiłam swój raj, i jeden starszy zapytał: 'NipokornaHadra, a czy Ty widzisz siebie w raju' i kazał żebym siebie ulepiła. A po latach piękna pieśń "czy widzisz siebie w raju" dla mnie to było duchowe uniesienie :/  ;D

Wideoklip o wyborze czy pójść na wigilię zakładową?
Szczyt manipulacji i naginania faktów.
Bo przecież w KAZDEJ FIRMIE na wigili i innym spotkaniu piją i gwałcą.
Wykonanie i ogólne odczucie gorsze niż po obejrzeniu na YouTube klipu POKA SOWE..

Nie? To nie będe marnowac czasu na zakładowych imprezach, skoro nic ciekawego mnie nie spotka  ;D
Na poważnie, oni maja jakąs manię, to powinnos ie leczyć jest niebezpieczne. Później zostanie (jakims przypadkiem) brat z sis sam na sam i hop do łóżka sie ogrzac i odpocząć po ciężkiej słuznie, w myśl Kaznodziei 4:11 :P

Klipu jeszcze nie oglądałam, ide nadrobić zaległości w filmikach  ::)

Aplikacja JW.ORG
Oczywiste że jest zajeb...a
Poświadczają to wywiady z 3ma programistami którzy nie widzą żadnych wad swojego tworu.
Podczas wywiadu prowadzący to istny mistrz żartów wszelakich..
Ciekawe słowa wypowiada 3 pytany który mówi, że żaden projek nie zaczyna być realizowany bez zgody niewolnika.Prowadzący potwierdza,że to najlepsza droga postępowania.
Osobiście jestem porażony jego skromnością.

Możliwość zrobienia notatek w aplikacji.
Oczywiste, że jest to zajeb...te.
Kolejny filmik propagandowy i określenie wprowadzenia nowej funkcji jeszcze w maju!
(Nie mogę się doczekać! )

LOL, mozna robić notatki, wow, a niech mnie, rewelacja, normalnie chę ją mieć, a nie zaraz nie mam miejsca na takie wspaniałości, oj ja niegodziwa.

Tak w ogóle, ta żona Lota z trailera jest przerażająca. Przekaz: weźmiesz lepszą pracę, przestaniesz chodzić na zebrania i w końcu skończysz jak ona:



Jaj jej obrazek będzie misię śnic to znajde Cię, że jest przerażająca to mało powiedziane, będe spać przy zapalonym swietle  :-[

Obejrzałem. Idę pić.

bez 0,5 nawet nie zaczynam tego oglądać :P

  Moja ulubiona szpilka w rozmowach z natarczywymi świadkami. Gdy nie słuchają co do nich mówię czyli nie rozumieją nie, sprowadzam rozmowę w kierunku Lota. Wtedy mówią o niesłuchanej, słabej wiary żonie. To dopytuję o Lota i jak pada, że spotkała go nagroda za to, że zaufał Jehowie i tu proszę o przeczytanie Rodzaju 19 : 34 -36.

Mówią, że to córki były podłe, a nie bogobojny Lot. A więc stwierdzam, że jak na cnotki były bardzo rozpustne i skąd tam znalazły wino, przecież wyszli w tym co stali? A może on wcale nie był pijany i to on sam jako stary wyga sięgnął po córki, a tylko  jest tak wybielany ?

Tak sobie gdybam, a wtedy moi rozmówcy zaczynają się śpieszyć aby jeszcze  odwiedzić innych.  ;D

zapamiętam i wykorzystam  8-), bomba normalnie bomba. Kocham Cię wiesz o tym  :-* :-* :-* :-* :-* :-*
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline dziewiatka

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #24 dnia: 03 Maj, 2017, 13:06 »
Dlaczego tak wstydliwie ten krasnal chwalił się nowym zegarkiem.


Offline Sebastian

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Maj, 2017, 23:56 »
To dopytuję o Lota i jak pada, że spotkała go nagroda za to, że zaufał Jehowie i tu proszę o przeczytanie Rodzaju 19 : 34 -36.
rzeczywiście córki Lota (rzekomo wg słów ojca cnotliwe) były wyjątkowo zdemoralizowane.

Ich czyn jest szokujący nawet wg naszych XXI wiecznych, bardzo tolerancyjnych standardów.

Współcześnie w XXI wieku ludzie nie wstydzą się żyć w konkubinatach (nawet w katolickiej Polsce żyjący w konkubinacie polityk partii blisko współpracującej z Kościołem Katolickim był przez kilka lat wicepremierem i nikt mu tego nie wypominał), a kilka procent społeczeństwa nie wstydzi się żyć w związkach homoseksualnych. Co więcej kandydat na mera Berlina publicznie stwierdził "jestem gejem i dobrze mi z tym!" i jakoś to ludziom nie przeszkadzało i wybrali go na mera miasta (w Polsce po latach podobny przypadek w Słupsku).

Nie oznacza to jednak że współcześnie nie ma żadnych zasad moralnych. Konkretnie istnieją dwie zasady dotyczące seksu z którymi zgadzają się prawie wszyscy członkowie społeczeństwa: jest to zakaz kazirodztwa i zakaz pedofilii. Grubo ponad 99,99% społeczeństwa nie praktykuje ani pedofilii ani kazirodztwa. Kazirodztwo spotykane jest na niektórych melinach, ale też nie na każdej melinie, ale w maleńkim promilu wszystkich melin.

Pomysł aby cnotliwe dziewice wpadły na tak skrajnie niemoralny pomysł jak kazirodztwo z własnym ojcem jest (nawet z dzisiejszego pkt widzenia) skrajnie nieprawdopodobny, nie mówiąc o tym że skrajnie głupi.

Mogły przecież "olać" ojca i pójść sobie w świat na poszukiwanie mężów. Nie musiały przecież wcale godzić się na mieszkanie w pieczarze, które po latach od zniszczenia Sodomy nie miało już racjonalnego uzasadnienia i wynikało z chorobowych stanów lękowych ojca (zespół pourazowy po ocaleniu z zagłady Sodomy i Gomory).
« Ostatnia zmiana: 04 Maj, 2017, 00:12 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Maj, 2017, 07:30 »
No nie wiem z tym kazirodztwem. Nawet niektóre państwa zachodnioeuropejskie ostatnio tak prawo zmieniły, że teraz można. Światli ludzie, jak Habsburgowie, się w to bawili, więc aż tak bym nie szedł daleko jak Ty. Jednak kazirodztwo to tabu w naszej kulturze, a pedofilia to coś innego niż tabu.


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #27 dnia: 04 Maj, 2017, 07:49 »
No nie wiem z tym kazirodztwem. Nawet niektóre państwa zachodnioeuropejskie ostatnio tak prawo zmieniły, że teraz można. Światli ludzie, jak Habsburgowie, się w to bawili, więc aż tak bym nie szedł daleko jak Ty. Jednak kazirodztwo to tabu w naszej kulturze, a pedofilia to coś innego niż tabu.

Kazirodztwo w czasach wielkich mocarstw, miało inne znaczenie. Chodziło o taki trywializm jak utrzymanie władzy i majątku 😂😂 prawie w każdej takiej rodzinie dochodziło do małżeństw blisko spokrewnionych członków rodziny
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #28 dnia: 04 Maj, 2017, 07:51 »
Kazirodztwo w czasach wielkich mocarstw, miało inne znaczenie. Chodziło o taki trywializm jak utrzymanie władzy i majątku 😂😂 prawie w każdej takiej rodzinie dochodziło do małżeństw blisko spokrewnionych członków rodziny

To czemu dziś (i to niedawno) w Hiszpanii zmieniono prawo tak, że kazirodztwo nie jest karalne? Hiszpanie i Holendrzy chronią majątki :P ? Dobrowolne stosunki seksualne między dorosłymi w rodzinie nie podlegają karze w Belgii, Holandii, Luksemburgu, Hiszpanii, Francji, Rumunii i Portugalii ;)
« Ostatnia zmiana: 04 Maj, 2017, 07:58 wysłana przez Gorszyciel »


Offline Martin

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #29 dnia: 04 Maj, 2017, 09:22 »
To kazirodztwo jest moralne wg Ciebie?
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."