Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Majowy Broadcasting 2017r.  (Przeczytany 14322 razy)

DonnieDarkoJG

  • Gość
Majowy Broadcasting 2017r.
« dnia: 02 Maj, 2017, 11:14 »
Witam wszystkich masochistów.
Majowy program pozwolę sobie omówić skrótowo.
Po prostu drugi raz nie dam rady tego przejrzeć.
Więc dalsze perełki umieszczajcie w komentarzach, a tych skarbów trochę jest.Niestety..

Myśl przewodnia to przypomnienia od Jehowy.

Przewodniczący pokazuje i objaśnia jak studiować biblię i podaje wzor, jak zapisywać ciekawe myśli na marginesie własnych egzemplarzy do studium.
Pierwszy wniosek : wierni traktowani jak debile których trzeba prowadzić za rączkę..
Drugi wniosek: spadek statystyk drukowanych Biblii? (Wyraźne zaznaczenie że powinno się posiadać więcej niż jedną Biblię  :o)

Wcześniej zobaczyliśmy historię małej dziewczynki z jaskrą.
Wzór rodziny do naśladowania i inne ochy..
Obraz i słowa które ukazały tą świętą rodzinę..skłaniają mnie do wniosku,że pedofilia to nie jedyna rzecz którą krzywdzi się dzieci w szponach JW.ORG..
Obietnicę o głaskaniu tygryska w raju usłyszałem chyba 3 razy..To co ciśnie się na usta..

Wideoklip o wyborze czy pójść na wigilię zakładową?
Szczyt manipulacji i naginania faktów.
Bo przecież w KAZDEJ FIRMIE na wigili i innym spotkaniu piją i gwałcą.
Wykonanie i ogólne odczucie gorsze niż po obejrzeniu na YouTube klipu POKA SOWE..

Aplikacja JW.ORG
Oczywiste że jest zajeb...a
Poświadczają to wywiady z 3ma programistami którzy nie widzą żadnych wad swojego tworu.
Podczas wywiadu prowadzący to istny mistrz żartów wszelakich..
Ciekawe słowa wypowiada 3 pytany który mówi, że żaden projek nie zaczyna być realizowany bez zgody niewolnika.Prowadzący potwierdza,że to najlepsza droga postępowania.
Osobiście jestem porażony jego skromnością.

Możliwość zrobienia notatek w aplikacji.
Oczywiste, że jest to zajeb...te.
Kolejny filmik propagandowy i określenie wprowadzenia nowej funkcji jeszcze w maju!
(Nie mogę się doczekać! )

Kulisy powstawania filmów.
Nudy..i frazes że bez Jah nie dałoby się zrobić takich produkcji..(Hollywood musi mieć chody u Jah..)

Trailer nowej produkcji na kongresy 2017 o żonie Lota..taki syf że nic nie napiszę bo nie chcę czytać tego posta na cmentarzu.

Pozdrowienia z Indii.

Koniec..

Pamiętajcie oglądacie na swoją odpowiedzialność.


Offline M

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Maj, 2017, 11:32 »
Eh, uprzedziłeś mnie ;D. Pozwolę sobie wstawić odnośniki czasowe do Twojego postu później żeby łatwo było odnaleźć fragmenty o których mowa.

Dla mnie prawdziwym festiwalem żenady było spuszczanie się nad aplikacją JW Library (i kryptoreklama iPadów): https://tv.wtsarchive.com/jwb/201705-P/36:41

A szczególnie jak powiedział ludkom że przed nimi jest wczesna wersja aplikacji z, uwaga... NOTATKAMI. I ich reakcja (linkuję wersję angielską bo tam to lepiej słychać): https://tv.wtsarchive.com/jwb/201705-E/37:13

Swoją drogą ja notatki miałem już na swoim tablecie jakieś 6-7 lat temu. Tyle czasu zajęło im dodanie tej funkcji do swojej aplikacji, a robią z tego takie halo jakby co najmniej wynaleźli lek na raka.

PS. Swoją drogą pobrałem dziś tę wspaniałą aplikację. Otworzyłem ją, kliknąłem na coś, pojawiło się jakieś popsute okienko i aplikacja się zawiesiła ;D. Pic rel:

« Ostatnia zmiana: 02 Maj, 2017, 11:40 wysłana przez M »


Offline Lucyfer

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Maj, 2017, 12:27 »
Donnie... przekonałeś mnie. Została mi 1/3 butelki whisky, więc znieczulenie mraśne mam na seans... od 3 miesięcy chyba nie oglądałem tego jakże cennego programu duchowego, ale dziś obejrzę, z racji tego, że jutro mogę to odpokutować...
Dzieciak z jaskrą? Ciekawe czy mnie zbuduje do tego stopnia, że zacznę się modlić za Niewolnika...
Trzymajcie kciuki żeby piekło nie zgasło po tym co zobaczę...
AVE wam wszystkim. 8-)


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Maj, 2017, 13:17 »
Dla mnie prawdziwym festiwalem żenady było spuszczanie się nad aplikacją JW Library (i kryptoreklama iPadów): https://tv.wtsarchive.com/jwb/201705-P/36:41

A szczególnie jak powiedział ludkom że przed nimi jest wczesna wersja aplikacji z, uwaga... NOTATKAMI. I ich reakcja (linkuję wersję angielską bo tam to lepiej słychać): https://tv.wtsarchive.com/jwb/201705-E/37:13

Dobrze że ostrzegłeś, bo bym zwrócił śniadanie, słuchając tych zachwytów.
Wg mnie najważniejszy moment w całym filmie to ten, gdy kobitka nie wytrzymuje i spogląda w kamerę :D


Offline ihtis

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Maj, 2017, 14:00 »
Uważny obserwator, zauważy, że przy tej rozmowie, w tajemniczy sposób ludzie kolor skóry zmieniają jeszcze. Ile tam w sumie osób siedziało? ha ha


Offline Lucyfer

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Maj, 2017, 15:50 »
Oglądam i pisze na bieżąco..
- dziewczynka z zaćmą (nie jaskrą) z tak wypranym mózgiem, że aż boli... biedne dziecko, nie dość że ślepa, to jeszcze ślepa... :D

Od razu wideoklip... chcą mnie wykończyć...
- impreza / wigilia czy co tam...
Jezu, czy naprawdę każda impreza świecka musi być przepełniona wódą i obmacywaniem? Co to za syf. W ogóle osoba która śpiewa idąc po mieście lub przy myciu garów sprawia wrażenie bardzo zrównoważonej  :D

- wykład / przemówienie główne jednookiego Jacksona....
Nie, to już syf ponad miarę... robienie z owieczek sklerotyków i chorych na Alzheimera jest sporą przesadą... "zapisz w notatniku... Ale nie zapomnij gdzie jest notatnik, bo nie będzie z notatek pożytku..." ... nosz kur...
Notatki rób ołówkiem bo nie przebija na drugą stronę...  owce którym trzeba pokazać jak się podetrzeć, bo mogą się pogubić...

-  uwaga... biblia może się popsuć lub WYPAROWAĆ... także tego... dlatego Jackson ma 5 różnych biblii od zielonej po srebrną...

- kolejny film ... o filmie  ;D incepcjo...
Do tego filmu tylko jedno pytanie - też się tak krzywicie oglądając filmy? ::)
Nie dość że zaprosił ludzi na film, to jeszcze dostał opierdziel... logiczne i normalne u świadków, a no i jeszcze na koniec podziękował za ten opierdziel .. hell yeah!!

- aplikacja.
Nie ma to jak wmawiać innym że to co zrobiłeś jest dobre tylko dlatego że to ty to zrobiłeś.
"Kto jest fajny i dlaczego jestem to ja?" Delikatnie przypomina to masturbację do własnego zdjęcia....

-  Wszystko co robią musi przejść przez łapy "niewolnika", ale Jackson jest mega zadziwiony że ktoś zrobił film o jw library... serio?
I te ohy i ahy w filmie o jw library.... Łaaaał, bomba, łoooo, świetne... matko jedyna tyle emocji musiałbym generować pół życia, a oni to mają w 30 sekundowym filmie...

- co? Znowu film o jw library? Komuś nie dość masturbacji....

- efekty specjalne
Prawie jak Gra o Tron... tylko bez seksu i większego sensu  ;D
No i ten lektor z wadą wymoffy... bomba aż miło sze ogląda .. tyle syffrowych efektów.. wyzfań tak fiele.

- migawka z filmu na zgromadzenie... która ma wyostzyć apetyt...
No aż zgłodniałem...
Pionierowanie, praca, brak studium, życie na wyższym poziomie i najlepsze... "mamo (echo: mamo, mamo, mamo) pamiętaj o żonie Lota (echo: żonie Lota, Lota, Lota)  8-) :o ;D hollywood to pikuś..ten bass jak z incepcji... te emocje.

- film z braćmi o nazwisku: BIDET  ;D
Tyle ludzi zginęło ... Ale film tylko o pomocy dla braci.... tylko dla braci... i koniec...

Starczy... mam dość. Jutro będę miał kaca moralnego...







Offline M

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Maj, 2017, 20:12 »
Tak w ogóle, ta żona Lota z trailera jest przerażająca. Przekaz: weźmiesz lepszą pracę, przestaniesz chodzić na zebrania i w końcu skończysz jak ona:



KaiserSoze

  • Gość
Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Maj, 2017, 20:20 »
Nie obejrzę tego dziadostwa, ale muszę się dopytać - ta klatka poniżej naprawdę pojawia się w filmie....????


Offline Trinity

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Maj, 2017, 20:21 »
tak ona jest straszna!
zawsze sie bałam żony Lota!
zaprojektowali mi to jeszcze w książce czerwonej!

chłopcy już wam wierze że was rozbawiła kobitka pacząca w kamerę
już sie lepiej przyznać że zaroiliście o niej świntuszki


DonnieDarkoJG

  • Gość
Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Maj, 2017, 20:28 »
Tak w ogóle, ta żona Lota z trailera jest przerażająca. Przekaz: weźmiesz lepszą pracę, przestaniesz chodzić na zebrania i w końcu skończysz jak ona:




Mówiłem że są perełki ;D
Nie wierzyliście  ;)


Offline M

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Maj, 2017, 21:24 »
Nie obejrzę tego dziadostwa, ale muszę się dopytać - ta klatka poniżej naprawdę pojawia się w filmie....????

Tak, ona pojawia się w zapowiedzi filmu/dramatu "Pamiętajcie o żonie Lota" który w 3-ch częściach będzie pokazywany na kongresach w tym roku.


Offline Overthinker

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Maj, 2017, 21:36 »
Widzę, że potrzeba znieczulenia przed seansem aby żenadometr nie eksplodował. Bez 0,5l się nie obędzie.

Aplikacja JW.ORG
Oczywiste że jest zajeb...a
Poświadczają to wywiady z 3ma programistami którzy nie widzą żadnych wad swojego tworu.

Aplikacja JW.ORG od dawna przoduje na moim telefonie pod względem ilości zwiech. Byle jak zrobiona, w zborach wielu mówi o problemach z nią - ciekawe jak przyjmą 'nowe światło' o aplikacji  ;D
- Dzień dobry, czy przypadkiem nie jest Pani oszustką?
- Ależ skąd! - powiedziała Strażnica.
Podczas gdy ona jest.


Offline Jozue

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Maj, 2017, 21:38 »
Aplikacja ta bez problemu chodzi na Ipadzie.
"Kiedy wszyscy widzą, że król jest nagi, wtedy trudno mu ukryć, że ma poddanych gdzieś."


Offline Michu72

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Maj, 2017, 21:38 »
No to niezły horror sie zapowiada podczas kongresu,az strach ogladac taki filmik  ;D ;D


Offline Litwin

Odp: Majowy Broadcasting 2017r.
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Maj, 2017, 21:39 »
A ja myślałem,  że żona Lota wyparowała. A ona dostała jakichś  bombli czy co? I przeżyła?
Chyba tego nie obejrzę.