Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pamiątka 2017:Obecność  (Przeczytany 27166 razy)

Offline gangas

Odp: Pamiątka 2017:Obecność
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Kwiecień, 2017, 23:54 »
Tutaj masz odpowieć mój drogi Gangesie

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/biblia-dyskusje/odp-pamiatka-2017-nagrania-wideo/msg75020/#msg75020

 No tak to proste ale agnostyczanie i ateiszczanie tego  nie rozumieją.
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Krystian

Odp: Pamiątka 2017:Obecność
« Odpowiedź #31 dnia: 10 Kwiecień, 2017, 00:17 »
Jehowa był kłamcą na długie wieki przed powstaniem Ciała Kierowniczego. Jehowa jest bogiem składającym prorocze obietnice, których nie potrafi dotrzymać.
Gdzie Bóg Jehowa skłamał?
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline Sebastian

Odp: Pamiątka 2017:Obecność
« Odpowiedź #32 dnia: 10 Kwiecień, 2017, 00:32 »
Gdzie Bóg Jehowa skłamał?
w Biblii, oczywiście.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Krystian

Odp: Pamiątka 2017:Obecność
« Odpowiedź #33 dnia: 10 Kwiecień, 2017, 01:00 »
w Biblii, oczywiście.
zapodaj fragment Biblii
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline Sebastian

Odp: Pamiątka 2017:Obecność
« Odpowiedź #34 dnia: 10 Kwiecień, 2017, 01:09 »
zapodaj fragment Biblii
Wyjścia 3:15 ("To jest imię moje na wieki i to jest moje zawołanie na najdalsze pokolenia.")
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Pamiątka 2017:Obecność
« Odpowiedź #35 dnia: 10 Kwiecień, 2017, 08:19 »
Ponoć najważniejsze święto. Dlatego wydrukowano AŻ 440 milionów zaproszeń. Och, ach!
Nawet gdyby KAŻDE zaproszenie trafiło do jakiejś osoby (a wiemy ile się marnuje) to powiadomione zostałoby 5,5% populacji.
Jak to mówił św.p. Siara "Mają rozmach, sku#$%syny" :D


(nie mogę znaleźć polskiej wersji...)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Pamiątka 2017:Obecność
« Odpowiedź #36 dnia: 10 Kwiecień, 2017, 11:00 »
Z uwagi na fakt że Pamiątka 2017 tuż tuż pozwoliłem sobie założyć nowy wątek :). Także drodzy bracia Odstępcy tak jak w temacie... ktoś się wybiera na tą uroczystość? :)

  Kiedyś jedna siostra po moim odejściu, zaczepiła mnie na ulicy i powiedziała, że za moją pogardę, odrzucenie jedynej prawdziwej, za swój grzech lepiej abym nogę złamała niż miała przekroczyć próg sali i narażać braci na kontakt z moją osobą.

Dlatego wolę nie ryzykować.  ;D ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Estera

Odp: Pamiątka 2017:Obecność
« Odpowiedź #37 dnia: 10 Kwiecień, 2017, 12:06 »
  Na zebrania nie chodzę.
  Literatury wts nie czytam, broadcastingów nie oglądam.
  Zbiórki i różne akcje kampanijno-zborowe mnie nie interesują.
  Od ubiegłego roku przestałam bywać na zgromadzeniach.
  Całkowity urlop od jw.org.
   :) :) :) :) :)
  A ten rok, będzie pierwszym, w którym nie pójdę na pamiątkę.
  Ciekawa tylko jestem, jaką reakcję to wywoła u starszych zboru?
  Ale na wizytę, napewno nie znajdę czasu.
  To już teraz wiem.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Enmebaralugalzagesi

Odp: Pamiątka 2017:Obecność
« Odpowiedź #38 dnia: 10 Kwiecień, 2017, 13:45 »
Cóż... nie idę. Po raz pierwszy, toteż moja rodzina jest nieszczęśliwa z tego powodu niezmiernie. Nawet mnie ktoś nazwał odstępcą, mimo, że nigdy nie byłem Świadkiem :<  Próbowałem też co nieco zwrócić uwagę na to, że każdy kto chce być zbawiony musi jeść i pić chleb i wino z Jana 6:53, ale od razu padły głosy że to chodziło o żydów i wobec tego nie ma odniesienia do innych. Cóż mogę zrobić z takim argumentem... Oczywiście wersetu mówiącego o tym, że ludziki mają przychodzić i podawać sobie "emblematy" nie ma, ale co z tego. Mamy publikacje! Smutno mi.


Offline Światus

Odp: Pamiątka 2017:Obecność
« Odpowiedź #39 dnia: 10 Kwiecień, 2017, 14:18 »
No cóż, ja nie jestem "odstępcą", ale u mnie nikogo nie było nawet ze złamanym zaproszeniem. Gdyby ni eforum to nie wiedziałbym kiedy wypada "Pamiątka" bo na jw org ostatnio rzadko zaglądam  :)
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Dietrich

Odp: Pamiątka 2017:Obecność
« Odpowiedź #40 dnia: 10 Kwiecień, 2017, 14:37 »
  Kiedyś jedna siostra po moim odejściu, zaczepiła mnie na ulicy i powiedziała, że za moją pogardę, odrzucenie jedynej prawdziwej, za swój grzech lepiej abym nogę złamała niż miała przekroczyć próg sali i narażać braci na kontakt z moją osobą.


Wspaniały przykład naśladowania miłości Chrystusa.  Ale to jeszcze nic.  Jedna 'siostra' przy pewnej okazji powiedziała swej ciężarnej synowej, że życzy jej by ta urodziła potworka. Dlatego, że ośmieliła się rozwieść ze zdradzającym ją mężem.  :-\


Offline Krystian

Odp: Pamiątka 2017:Obecność
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Kwiecień, 2017, 14:44 »
Wyjścia 3:15 ("To jest imię moje na wieki i to jest moje zawołanie na najdalsze pokolenia.")

Werset który zapodałeś, świadczy o tym, że Stwórca ma swoje imię..
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Pamiątka 2017:Obecność
« Odpowiedź #42 dnia: 10 Kwiecień, 2017, 14:51 »
W tym roku, 13 raz nie będę na pamiątce. I po raz 13 dobrze mi z tym.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Brat Jaracz

Odp: Pamiątka 2017:Obecność
« Odpowiedź #43 dnia: 10 Kwiecień, 2017, 14:55 »
W tym roku, 13 raz nie będę na pamiątce. I po raz 13 dobrze mi z tym.  ;D
Ładny wynik. Zmotywowałeś mnie do pomyślenia i policzenia, wyszło mi, że w tym roku mam jubileusz - 15 pamiątka opuszczona :) Chwalę się, nie żalę :)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą"
"Strażnica", 15.09.1989


Offline A

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 258
  • Polubień: 1163
  • Nikt nie lubi, kiedy jego świat rozsypuje się.
Odp: Pamiątka 2017:Obecność
« Odpowiedź #44 dnia: 10 Kwiecień, 2017, 15:05 »
Donnie jako rasowy hipokryta idzie..aby nie truli mi dupy.
Obsługę mam niedługo po pamiątce i na ch.. mi wizyta jak u MAVa ;D
Pozdrawiam wszystkich którzy "muszą" kaleczyć logikę 11 kwietnia dla spokoju lub rodziny.
Oby już nie długo..

Ja też podobnie.
...