Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców  (Przeczytany 7823 razy)

Blizna

  • Gość
Odp: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Kwiecień, 2017, 20:58 »
A Ty gangas po pierwsze chyba nie masz dzieci, a po drugie zmień dostawcę substancji, po których nadinterpretujesz to, co czytasz.
Zapraszam na priv, opowiesz mi o swoich problemach ze zrozumieniem moich postów ;)


Offline Noc_spokojna

Odp: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Kwiecień, 2017, 21:39 »

Co ma polewanie głowy wodą do odtworzenia filmiku z tableta?


Mniej więcej to samo, żaden SJ, nie chciałby, aby jego dziecko w imię czyjejś wiary było atakowane w taki sposób, tak jak żaden chrześcijanin, nie życzyłby sobie,  aby jego dziecko było atakowane poprzez nachalne wciskanie mu teorii "niewolnika".
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline gangas

Odp: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Kwiecień, 2017, 21:55 »
A Ty gangas po pierwsze chyba nie masz dzieci, a po drugie zmień dostawcę substancji, po których nadinterpretujesz to, co czytasz.
Zapraszam na priv, opowiesz mi o swoich problemach ze zrozumieniem moich postów ;)

Zupełnie nie trafiłaś z diagnozą w żadnym aspekcie. Już kładę się na leżankę i za chwile opowiem Ci o wszystkich swoich problemach nie tylko związanych ze zrozumieniem Twoich postów.  ::) ::)
Jutro to dziś tyle że jutro.


Blizna

  • Gość
Odp: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Kwiecień, 2017, 23:13 »
Jak dla mnie to nie musisz zwierzać się z niczego, nie rozumiem tylko tej agresji, która się z Ciebie wylała w tamtym poście który można obecnie podziwiać na cmentarzu :)


Offline gangas

Odp: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Kwiecień, 2017, 23:49 »
 Hmmm agresję powiadasz. Jeśli pokazanie trzylatkowi fragmentu kretyńskiego filmiku o Piotrusiu nawet bez zgody jego matki uważasz za powód do robienia jesieni średniowiecza ( jeśli mówimy o tej samej jesieni) to może nie wypowiadaj się już na temat agresji.

Nocy_spokojna  proponuję jeszcze dziś udać się do redakcji jakiegoś tabloidu i sprzedać tę potworną historię.
Już widzę tytuł : Trzylatek zaatakowany przez starszą kobietę filmem z tabletu. Albo; Autobus śmierci: starsza kobieta atakuje trzylatka w obecności jego matki!!!
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Noc_spokojna

Odp: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców
« Odpowiedź #35 dnia: 10 Kwiecień, 2017, 10:25 »

Nocy_spokojna  proponuję jeszcze dziś udać się do redakcji jakiegoś tabloidu i sprzedać tę potworną historię.
Już widzę tytuł : Trzylatek zaatakowany przez starszą kobietę filmem z tabletu. Albo; Autobus śmierci: starsza kobieta atakuje trzylatka w obecności jego matki!!!

Doskonale wiesz, że nie chodzi o atak na trzylatka, ale o metody, jakich dopuszczają się SJ, w głoszeniu nieletnim. Bagatelizowanie tego problemu i udawanie, że nic się nie stało, i nic się nie dzieje, utwierdza SJ, w przekonaniu, że tak mogą postępować. A nie mogą! Swoimi pseudo-ironicznymi wpisami nie zmienisz faktu, że ktoś z tabletem, czy papierową strażnicą, włazi w życie dziecka, czy nieletniego młodego człowieka, i robi coś, na co jego rodzice nie wyraziliby zgody.
Tak! Blizna ma rację! W takim wypadku, trzeba robić "jesień średniowiecza", bo inne argumenty nie docierają. Moje dziecko pytano, kiedy nie będzie rodziców w domu. Na szczęście moje dziecko szybko się zorientowało, że coś jest nie tak, i powiedziało mi o wszystkim, i ja BYŁAM W DOMU.
Ty jesteś przykładem ludzi ignorujących takie sytuacje, i właśnie potwierdzasz, że Trzeba każdy taki przypadek, ku przestrodze innym, nagłaśniać.
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Blizna

  • Gość
Odp: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców
« Odpowiedź #36 dnia: 10 Kwiecień, 2017, 16:37 »
Hmmm agresję powiadasz. Jeśli pokazanie trzylatkowi fragmentu kretyńskiego filmiku o Piotrusiu nawet bez zgody jego matki uważasz za powód do robienia jesieni średniowiecza ( jeśli mówimy o tej samej jesieni) to może nie wypowiadaj się już na temat agresji.

Nocy_spokojna  proponuję jeszcze dziś udać się do redakcji jakiegoś tabloidu i sprzedać tę potworną historię.
Już widzę tytuł : Trzylatek zaatakowany przez starszą kobietę filmem z tabletu. Albo; Autobus śmierci: starsza kobieta atakuje trzylatka w obecności jego matki!!!
Potwierdzasz moją wcześniejszą opinię o Twoim stanie.
W tej sytuacji mogę jedynie ustąpić, z wiadomych względów 😂😂😂


Offline Brat Jaracz

Odp: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców
« Odpowiedź #37 dnia: 10 Kwiecień, 2017, 21:05 »
Pominąwszy rozterki etyczne typu "głosić/nie głosić dzieciom", jest jeszcze jeden smutny aspekt, a mianowicie - stopień zrycia beretu u tej starszej pani. To jest wręcz przerażające. Otóż jedzie sobie autobusem/tramwajem dziecię (z rodzice), no to cyk: zapala się lampka w starczej głowie i... hurrra! Atak za pomocą tabletu. W imię Jehowy. Bo przecież nie można sobie jechać spokojnie komunikacją miejską, podziwiając pejzaż za oknem. Ten czas również trzeba wyzyskiwać. Ku chwale złotego cielca XXI wieku, czyli jw.org.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą"
"Strażnica", 15.09.1989


Offline gangas

Odp: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców
« Odpowiedź #38 dnia: 12 Kwiecień, 2017, 00:12 »
         Jeśli ten wpis nie wyjaśni do końca o co mi chodzi to poddaję się. :'( :'( :'(
Pani świadkowa, która ma misję niesienia dobrej nowiny - mało tego, ratowania życia ludzkiego ( jak słusznie zauważył Brat Palacz) pokazuje na swym hiper nowoczesnym sprzęcie fragment jakiegoś filmiku,  być może sama go nie kuma, ale jest animacją jak bajki więc ATAKUJE. Nie uznaje tego za treść obsceniczną ani niemoralną a obowiązek ratowania życia jest u niej misją. Raczej nie myśli, że maluch po najbliższym leżakowaniu wymknie się z domu, odpowie na 10 pytań i zostanie ochrzczony oddając się bez reszty jedynie słusznej organizacji. Ona działa jak chce sekto-korporacja czyli jak zaprogramowany cyborg.
Mama jest oburzona, bo pani pokazuje jej dziecku treści nie ustalone z nią uprzednio. Podobnie mogła by złościć się na właścicieli ekranów z których w każdym mieście 24/dobę lecą reklamy z podtekstami erotycznymi, agresywnymi, egoistycznymi itd... Ale pewnie tego nie robi.
 Takiej pani z Piotrusiem na ekranie chce robić jesień średniowiecza. ( może czepnąłem się terminu ale on był)
i plasuje się w czołówce super-mam chroniących swe bezbronne pociechy przed okrutną stetryczałą dewotką. I OK

Ale litości: Nasze posty obserwują różni ludzie, często anonimowi. Czy naprawdę pomoże im to, że potraktują nas jak grono zdziwaczałych, jednostronnie oceniających zdarzenia anty-świadków z okaleczonym ego?? ??? ???
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Brat Jaracz

Odp: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców
« Odpowiedź #39 dnia: 12 Kwiecień, 2017, 01:05 »
Raczej nie myśli, że maluch po najbliższym leżakowaniu wymknie się z domu, odpowie na 10 pytań i zostanie ochrzczony oddając się bez reszty jedynie słusznej organizacji. Ona działa jak chce sekto-korporacja czyli jak zaprogramowany cyborg.

No i w punkt :) Owszem, takie zachowania należy nagłaśniać, bo świadczą one o stopniu zgąbczenia mózgu głosiciela i skali dehumanizacji jednostki w tej organizacji. Nie wiem, może nakłada się tutaj problem demencji starczej, choć niekoniecznie musi tak być. Po swoich dziadkach widziałem, że ponad 60 lat w WTS oznacza nieodwracalne zmiany w ośrodkowym układzie nerwowym.

Niemniej uważam, że stopień szkodliwości na polu indoktrynacji jest w tym wypadku znikomy, o ile nie zerowy. Jeśli takie dziecię ma 3 latka, prawdopodobnie trwale zapomni o całym zdarzeniu w ciągu najbliższego miesiąca. No, chyba że jakaś trauma pozostanie w jego podświadomości ;) Tak czy inaczej, fakt, że jesteśmy odstępcami, nie oznacza, że musimy strzelać do wróbla z haubicy :)

Jednocześnie jako rodzic mam prawo się wściekać, że ktoś po chamsku próbuje zagadywać moje dziecko w wiadomym celu. Całkiem dobrze to rozumiem i sam nie wiem, czy byłbym miły dla tej pani. Godzi się jednak powstrzymać emocje i zachować świadomość, że ten nieszczęsny głosiciel swego celu nie osiągnie. Poziom recepcji dziecka w wieku 3-5 lat jest po prostu zbyt niski. Wyżywanie się na takim intelektualnym zombie przypomina mi trochę niesmaczne i nieetyczne znęcanie się nad kaleką... A poza tym przysparzam takiej osobie irracjonalnej dumy z powodu domniemanych prześladowań.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą"
"Strażnica", 15.09.1989


Offline czarnaowca

Odp: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców
« Odpowiedź #40 dnia: 12 Kwiecień, 2017, 12:20 »
Ja osobiście uważam, ze dzieci w ogóle nie powinny mieć związku z religia, obojętnie jaka, bo niestety są to doktryny często nie do ogarnięcia przez młode umysły, każda taka ingerencja na tle religijnym to psychomanipulacja, ktora odbije sie na całym ich życiu. I zarówno sj, kk, czy inne maja w swym repertuarze dobre i złe cechy, nie do odróżnienia przez dzieci.
Tak jak angażowanie sie w politykę, np głosowanie jest dozwolone od 18 roku życia, tak powinno byc rownież z religia. Dorastający człowiek moze zainteresować sie wtedy siłami wyższymi, szukając informacji o każdej z nich a pózniej samodzielnie dokonać wyboru, podobnie, jak kształtuje swoje wybory polityczne.
Dlatego ja oburzam sie na jakiekolwiek formy przemycania religii moim dzieciom, czy to przez publikacje świadków, czy wymóg religii w szkole podstawowej.
Jako były sj, mając męża katolika (wierzący, niepraktykujący- uwielbiam to bezsensowne hasło!) Naszym dzieciom bedziemy wpajac zasady etyki, właściwego funkcjonowania w społeczeństwie, jednocześnie tłumacząc wszystkie tradycje wraz z historia ich pochodzenia.

Poza tym: powinno nauczyć sie dzieci nie rozmawiać z obcymi, a każde odstępstwo od tego, powinno byc najpierw konsultowane z rodzicem, nawet jeśli chodzi o głupie rozdawane baloniki przed bankiem.


Blizna

  • Gość
Odp: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców
« Odpowiedź #41 dnia: 12 Kwiecień, 2017, 12:43 »

Mama jest oburzona, bo pani pokazuje jej dziecku treści nie ustalone z nią uprzednio. Podobnie mogła by złościć się na właścicieli ekranów z których w każdym mieście 24/dobę lecą reklamy z podtekstami erotycznymi, agresywnymi, egoistycznymi itd... Ale pewnie tego nie robi.
 Takiej pani z Piotrusiem na ekranie chce robić jesień średniowiecza. ( może czepnąłem się terminu ale on był)
i plasuje się w czołówce super-mam chroniących swe bezbronne pociechy przed okrutną stetryczałą dewotką. I OK

Ale litości: Nasze posty obserwują różni ludzie, często anonimowi. Czy naprawdę pomoże im to, że potraktują nas jak grono zdziwaczałych, jednostronnie oceniających zdarzenia anty-świadków z okaleczonym ego?? ??? ???
Przestań manipulować informacja jak Świadkowie Jehowy.
Do autorów reklam nie mam bezpośredniego dostępu.
Unikam natomiast wystawiania mojego dziecka na ich działanie.
W TV je omijamy, do sklepu jak mogę chodzę bez dziecka.
Starszej pani która usiłowałaby zaczepiac moje dziecko zwrocilabym ostro uwagę by pilnowała swego nosa i nie indoktrynowala obcych bo ode mnie nie dostanie ale od innego w zęby zarobi.
Ja nie zrobilabym nic co naraża na odpowiedzialność karną więc przestań przeżywać moją hiperbole jak mrówka okres i czep się kogoś innego.
« Ostatnia zmiana: 12 Kwiecień, 2017, 12:46 wysłana przez Blizna »


Offline Brat Jaracz

Odp: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców
« Odpowiedź #42 dnia: 12 Kwiecień, 2017, 13:51 »
Starszej pani która usiłowałaby zaczepiac moje dziecko zwrocilabym ostro uwagę by pilnowała swego nosa i nie indoktrynowala obcych bo ode mnie nie dostanie ale od innego w zęby zarobi.
Ja bym po prostu zapytał, czy zdaje sobie sprawę z tego, że naraża się na śmieszność. Ośmiesza i siebie, i organizację, którą reprezentuje. Bo efekty jej działania będą żadne. No, chyba że chce sobie koniecznie wpisać godzinki do sprawozdania...
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą"
"Strażnica", 15.09.1989


Blizna

  • Gość
Odp: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców
« Odpowiedź #43 dnia: 12 Kwiecień, 2017, 16:08 »
No właśnie coś w tym stylu.
Gangas wyobraził sobie rozróbę z rękoczynami w moim wykonaniu i jeszcze mnie o to oskarżył plując jadem.
Komedia stulecia na tym forum :D


Offline czarnaowca

Odp: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców
« Odpowiedź #44 dnia: 12 Kwiecień, 2017, 16:17 »
A jakby tak włączyć na swoim telefonie filmik o latającym potworze spagethi i przytknąć jej przed nos, to ciekawe, co by babcia zrobiła :)