Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców  (Przeczytany 7819 razy)

Offline Dietrich

Odp: "Głoszenie" trzylatkom w tramwaju
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Kwiecień, 2017, 23:38 »
W końcu po coś wydali ileś tam tysięcy USD na produkcję dennego "Piotrusia" (jedna z najbardziej ohydnych poczwar tej organizacji). Przede wszystkim to proszek do prania mózgów dzieciom urodzonym "w prawdzie", ale pewnie da się go wykorzystywać i w przypadku tych dzieci "gorszego sortu" ;)


Moja kilkuletnia córeczka na widok rodziny Piotrusia i Zosi stwierdziła: "A fuj, co to za paskudy? Czemu oni mają takie ogromniaste głowy? Nie mogą wyglądać jak normalne dzieci?" Później był jeszcze epizod z Zosią wrzucającą pieniążek i na tym koniec. Woli książki o Muminkach albo o Mikołajku czytać.  :D


Offline gangas

Odp: "Głoszenie" trzylatkom w tramwaju
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Kwiecień, 2017, 23:47 »
 To proste- mają mniejsze głowy ???
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: "Głoszenie" trzylatkom w tramwaju
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 08:09 »
Ucz swoje dzieci
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Brat Jaracz

Odp: "Głoszenie" trzylatkom w tramwaju
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 08:12 »
Ucz swoje dzieci
To, że mają swoim dzieciom ciosać kołki na głowie, to oczywiste! I są do tego odpowiednie narzędzia. Ale w tym wątku nie mówimy o "wielbieniu rodzinnym" czy innej indoktrynacji, tylko o nękaniu cudzych dzieci...
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą"
"Strażnica", 15.09.1989


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: "Głoszenie" trzylatkom w tramwaju
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 08:32 »
Ten obrazek jest dośc specyficzny. Oklamują nawet własne dzieci.
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Dietrich

Odp: "Głoszenie" trzylatkom w tramwaju
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 08:47 »
Ten obrazek jest dośc specyficzny. Oklamują nawet własne dzieci.

A w jakim duchu Ty wychowujesz swoje dzieci?


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: "Głoszenie" trzylatkom w tramwaju
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 08:58 »
Nie chodzi tu o ducha. A o kłamstwo z odmawianiem (nieodmawianiem) "Ojcze nasz"
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Dietrich

Odp: "Głoszenie" trzylatkom w tramwaju
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 09:20 »
Zadałem Ci proste pytanie na które nie odpowiedziałeś w sposób sensowny.
Po raz kolejny rozmydlasz wątek, który nie jest poświęcony modlitwie tylko głoszeniu dzieciom wbrew lub bez wiedzy rodziców.  Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia, to daj spokój temu bezsensownemu nabijaniu postów.  ;)


Offline Startek

Odp: "Głoszenie" trzylatkom w tramwaju
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 09:34 »
Nie chodzi tu o ducha. A o kłamstwo z odmawianiem (nieodmawianiem) "Ojcze nasz"
Znawco  tematu świadków , to odmawianie lub nie odmawianie mozesz śmiało wygłaszać na katolickich forach . Nigdy nie byłeś Świadkiem Jehowy więc nie zabieraj głosu .  Kobieta w tramwaju powinna zapytać o zgodę matkę, odnośnie wyświetlenia filmiku dla dziecka , matka powinna obejrzeć pierwsza ten filmik i ocenić czy treść odpowiednia dla jej dziecka .Takie jest moje zdanie .


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: "Głoszenie" trzylatkom w tramwaju
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 09:40 »
Kobieta w tramwaju powinna zapytać o zgodę matkę, odnośnie wyświetlenia filmiku dla dziecka , matka powinna obejrzeć pierwsza ten filmik i ocenić czy treść odpowiednia dla jej dziecka .Takie jest moje zdanie .

No Eureka po prostu :) Jak na to wpadłeś Watsonie?
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Startek

Odp: "Głoszenie" trzylatkom w tramwaju
« Odpowiedź #25 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 09:56 »
Zapewne głosiłeś  tak ludziom  przy drzwiach ,   bo myśmy prosili o zgodę na wyświetlenie jakiegoś filmu .


Offline Noc_spokojna

Odp: "Głoszenie" trzylatkom w tramwaju
« Odpowiedź #26 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 10:20 »
Wariatek nie brakuje.
Ooo niechby ktoś spróbował tak zrobić z moim dzieckiem, zrobiłabym jesień średniowiecza, której skutkiem byłoby opublikowanie w literaturze specjalnych rad dla głosicieli 😛
Z moim dzieckiem ktoś spróbował... Moja "jesień średniowiecza", była systematyczna i długofalowa. Jestem pewna, że odniosła zamierzony skutek.  ;D
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline gangas

Odp: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Kwiecień, 2017, 14:26 »
 Ponieważ mój post wylądował na cmentarzu opisze to innymi słowami.
Żeby pokazać obcemu dziecku potworny filmik o Piotrusiu przede wszystkim trzeba go pokazać najpierw osobie, która jest w danej chwili z dzieckiem. Następnie jeśli nie jest to rodzic uzyskać zgodę biologicznego rodzica tego dziecka potwierdzoną notarialnie lub przez trzech dorosłych ludzi i wtedy załączyć ich świadectwa o niekaralności. Jeśli nie można ustalić kto jest biologicznym rodzicem dziecka należy uzyskać zgodę prawnych opiekunów z odpisem notarialnym dokumentu potwierdzającego to. W przypadku, gdy rodzic jest przybrany nie pokazywać mu uprzednio filmiku, chyba, że wyrazi na to zgodę przynajmniej jeden z biologicznych rodziców dziecka.
 Jeśli jakaś zdewociała ciocia ciesząca się ze swojego tableta jak murzyn z batarejki nie zachowa tych środków ostrożności i mimo wszystko pokaże dziecku potworny filmik o Piotrusiu, lub jego fragment należ ją natychmiast usunąć ze środka transportu w jakim to miało miejsce wywołując uprzednio karczemną awanturę. Następnie iść za nią przynajmniej 10 min i obrzucać obelgami lub postraszyć, że zginie w armagedonie (lub męczyć się w piekle to zależy od światopoglądu) i dopiero zrobić jej " jesień średniowiecza".
 Uzyskać dane osobowe i obciążyć kosztami wieloletniej terapii jakiej będzie w efekcie poddane dziecko. Zabezpieczyć tablet, który może być dowodem w procesie sądowym.  ::) ::)
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Noc_spokojna

Odp: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Kwiecień, 2017, 16:33 »
Ponieważ mój post wylądował na cmentarzu opisze to innymi słowami.
Żeby pokazać obcemu dziecku potworny filmik o Piotrusiu przede wszystkim trzeba go pokazać najpierw osobie, która jest w danej chwili z dzieckiem. Następnie jeśli nie jest to rodzic uzyskać zgodę biologicznego rodzica tego dziecka potwierdzoną notarialnie lub przez trzech dorosłych ludzi i wtedy załączyć ich świadectwa o niekaralności. Jeśli nie można ustalić kto jest biologicznym rodzicem dziecka należy uzyskać zgodę prawnych opiekunów z odpisem notarialnym dokumentu potwierdzającego to. W przypadku, gdy rodzic jest przybrany nie pokazywać mu uprzednio filmiku, chyba, że wyrazi na to zgodę przynajmniej jeden z biologicznych rodziców dziecka.
 Jeśli jakaś zdewociała ciocia ciesząca się ze swojego tableta jak murzyn z batarejki nie zachowa tych środków ostrożności i mimo wszystko pokaże dziecku potworny filmik o Piotrusiu, lub jego fragment należ ją natychmiast usunąć ze środka transportu w jakim to miało miejsce wywołując uprzednio karczemną awanturę. Następnie iść za nią przynajmniej 10 min i obrzucać obelgami lub postraszyć, że zginie w armagedonie (lub męczyć się w piekle to zależy od światopoglądu) i dopiero zrobić jej " jesień średniowiecza".
 Uzyskać dane osobowe i obciążyć kosztami wieloletniej terapii jakiej będzie w efekcie poddane dziecko. Zabezpieczyć tablet, który może być dowodem w procesie sądowym.  ::) ::)

Ganges, a jak byś skomentował taką sytuację,  gdyby jakiś "moherowy beret" upatrzył sobie dzieci Świadków Jehowy, i wbrew woli i wiedzy ich rodziców polewał im głowy z konewki (nawet w autobusie) i mamrotał - ja ciebie chrzczę w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego? Uważasz, że byłoby to ok?
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline gangas

Odp: Głoszenie niepełnoletnim bez zgody rodziców
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Kwiecień, 2017, 16:59 »
 Wisz co? Nocy spokojna. Chyba nie byłaś /byłeś/ nigdy świadkiem ale kiedyś była u nich teokratyczna szkoła służby kaznodziejskiej a w niej taki punkt szkoleń ; przykład dostosowany do tematu. Ja bym Ci z tego postawił ocenę " pracuj nad tym".
Co ma polewanie głowy wodą do odtworzenia filmiku z tableta?
A sytuację, którą opisujesz przeszło każde podane do chrztu dziecko ( tak mi się skojarzyło) oczywiście nie w autobusie. ;)
Jutro to dziś tyle że jutro.