Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.  (Przeczytany 66597 razy)

Gorszyciel

  • Gość
Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #165 dnia: 11 Sierpień, 2017, 10:39 »
Napisałeś, "Mnie zaprogramował sam Jehowa ;)", tak oczywiście, tylko skoro jest trener, to nad trenerem jest zarząd klubu w postaci omylnego Ciała kierowniczego a Ty biedaku biegniesz zaprogramowany w tym wyścigu szczurów aby otrzymać iluzoryczną nagrodę, więc biegnij i nie poddawaj się  ;D ;D ;D

CK to trenerzy, a Jehowa to prezes klubu. Trenerzy mówią: trenuj ostro, będzie kontrakt. Ale prezes nie posłał tych trenerów, Trampek biega, a kontraktu nie będzie :D :D


Offline trampek

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #166 dnia: 11 Sierpień, 2017, 10:52 »

Napisałeś, "Mnie zaprogramował sam Jehowa ;)", tak oczywiście, tylko skoro jest trener, to nad trenerem jest zarząd klubu w postaci omylnego Ciała kierowniczego a Ty biedaku biegniesz zaprogramowany w tym wyścigu szczurów aby otrzymać iluzoryczną nagrodę, więc biegnij i nie poddawaj się  ;D ;D ;D

Polecam Tobie film "szczurołap" doszukasz sie w nim swojej analogii
https://www.youtube.com/watch?v=Yb-lpAnULqs&t=194s

To co cytuję z Hbr jest też twoim zdaniem "zaprogramowaniem" ? ;)
Skoro pierwsi apostołowie swoje trwanie przy boku Jehowy traktowali jako bieg ku zwycięstwu to dla ciebie to też było jakieś korporacyjne zaprogramowanie ?
Naprawdę nie macie żadnych argumentów przeciwko świadkom i pewnie stąd te ciągłe blokowanie tego forum przed tymi, którzy prosto ten brak argumentów wytykają wam.


Offline M

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #167 dnia: 11 Sierpień, 2017, 11:04 »
Naprawdę nie macie żadnych argumentów przeciwko świadkom i pewnie stąd te ciągłe blokowanie tego forum przed tymi, którzy prosto ten brak argumentów wytykają wam.

Napisał trampek, ciemiężony obrońca jedynej prawdziwej religii na forum odstępców od Świadków Jehowy na którym jakimś dziwnym trafem jest ponad 240 jego postów.
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień, 2017, 11:10 wysłana przez M »


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #168 dnia: 11 Sierpień, 2017, 11:05 »
Skoro pierwsi apostołowie swoje trwanie przy boku Jehowy traktowali jako bieg ku zwycięstwu to dla ciebie to też było jakieś korporacyjne zaprogramowanie ?

U boku Jehowy? Gdzie to jest w NT? Przeczytaj raz jeszcze co cytujesz z Hbr 12:

I my zatem mając dokoła siebie takie mnóstwo świadków, odłożywszy wszelki ciężar, [a przede wszystkim] grzech, który nas łatwo zwodzi, winniśmy wytrwale biec w wyznaczonych nam zawodach. Patrzmy na Jezusa, który nam w wierze przewodzi i ją wydoskonala. On to zamiast radości, którą Mu obiecywano, przecierpiał krzyż, nie bacząc na [jego] hańbę, i zasiadł po prawicy tronu Boga.


Offline gedeon

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #169 dnia: 11 Sierpień, 2017, 11:08 »
CK to trenerzy, a Jehowa to prezes klubu. Trenerzy mówią: trenuj ostro, będzie kontrakt. Ale prezes nie posłał tych trenerów, Trampek biega, a kontraktu nie będzie :D :D

Tylko w tej sytuacji Daniel Kazuś, w wykładzie wygłoszonym na zakończenie piątkowej popołudniowej sesji w Poznaniu, wyraźnie powiedział, "Jehowa jest naszym trenerem a aniołowie kibicami", tym samym sprowadził Jehowę do roli podrzędnego trenera uzależnionego od woli zarządu klubu, czytaj " omylnego ciała kierowniczego".
Parę tysięcy osób to wysłuchało ale czy usłyszeli, pewnie nie, bo są zaprogramowani aby nie słuchać i myśleć.
Przykładem takiej bezmyślności programowania jest nasz Trampek, dlatego jego posty są tak pomocnym kontrastem w otwieraniu umysłu osobą, które wychodzą z tego programu treningowego.

„Łubu dubu, łubudubu, niech nam żyją prezesi naszego klubu…” jak z filmu "Mis"


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #170 dnia: 11 Sierpień, 2017, 14:17 »
Nie mam zbyt wiele czasu na bezsensowne "badanie" pism jak wy tu robicie. Moim zdaniem jest głoszenie o Jehowie .

Mamy taki zapieprz, że nie mam czasu taczki załadować.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #171 dnia: 11 Sierpień, 2017, 14:17 »
Mamy taki zapieprz, że nie mam czasu taczki załadować.

:D


Offline Światus

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #172 dnia: 11 Sierpień, 2017, 15:20 »
Naprawdę nie macie żadnych argumentów przeciwko świadkom i pewnie stąd te ciągłe blokowanie tego forum przed tymi, którzy prosto ten brak argumentów wytykają wam.

"Radziecki bramkarz nie uznał tego gola".  :D

Odpowiedzi ma wszystkie pytania, które chcielibyście zadać Trampkowi, znajdują się na stronie JW.ORG.
Dyskusja z Megafonem (człowiekiem, który nie myśli, tylko powtarza), nie ma sensu.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Dianne

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #173 dnia: 11 Sierpień, 2017, 18:31 »
Ale ja już przeczytałam jw.org i nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie :D I co teraz, cwaniaku?
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline Światus

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #174 dnia: 11 Sierpień, 2017, 21:58 »
Ale ja już przeczytałam jw.org i nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie :D I co teraz, cwaniaku?

Więc dyskusja z Trampkiem nie ma sensu, bo on wie to samo  ;)
No ja też nie... Np gdzie znaleźć młodą, ładną, inteligentną dziewczynę, nie będącą pionierką   :P Ale nie będę o to pytał Trampka...  ;D
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline trampek

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #175 dnia: 15 Sierpień, 2017, 20:55 »
U boku Jehowy? Gdzie to jest w NT? Przeczytaj raz jeszcze co cytujesz z Hbr 12:

I my zatem mając dokoła siebie takie mnóstwo świadków, odłożywszy wszelki ciężar, [a przede wszystkim] grzech, który nas łatwo zwodzi, winniśmy wytrwale biec w wyznaczonych nam zawodach. Patrzmy na Jezusa, który nam w wierze przewodzi i ją wydoskonala. On to zamiast radości, którą Mu obiecywano, przecierpiał krzyż, nie bacząc na [jego] hańbę, i zasiadł po PRAWICY TRONY BOGA.

Dalej nie wiesz kim jest ten Bóg, koło którego Jezus zasiadł na tronie ? ;)


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #176 dnia: 15 Sierpień, 2017, 22:57 »
Dalej nie wiesz kim jest ten Bóg, koło którego Jezus zasiadł na tronie ? ;)

Ty nie czytasz tego co piszę? Jest Nim Jahwe. Teraz możesz odpowiedzieć na rzeczowe pytania inne niż brzmienie Imienia Boga Izraela?


Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #177 dnia: 16 Sierpień, 2017, 09:52 »

Napisałeś, "Mnie zaprogramował sam Jehowa ;)", tak oczywiście, tylko skoro jest trener, to nad trenerem jest zarząd klubu w postaci omylnego Ciała kierowniczego a Ty biedaku biegniesz zaprogramowany w tym wyścigu szczurów aby otrzymać iluzoryczną nagrodę, więc biegnij i nie poddawaj się  ;D ;D ;D

Polecam Tobie film "szczurołap" doszukasz sie w nim swojej analogii
https://www.youtube.com/watch?v=Yb-lpAnULqs&t=194s

Stanisław przypomniał dobry film.
W 16 minucie szczurołap który uśpił czujność szczurów, oswajając je, by w końcu podać im trutkę, mówi:

"Tak mi ufają, że leżą trupy obok, zdychają, a następne ciągle jedzą!
Zaufały do końca. I nie przyjdzie im do głowy, że ja mogłem je oszukać, zdradzić..."



Pomyśl Trampku, kto cię karmi, dając Ci część oczywistych prawd,
ale po to byś nic innego nie przyjmował i służył korporacji.
Przykre

Link bezpośredni do 16-tej minuty :
https://youtu.be/Yb-lpAnULqs?t=959
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpień, 2017, 09:55 wysłana przez Abba »


Offline trampek

Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #178 dnia: 17 Sierpień, 2017, 10:02 »
Ty nie czytasz tego co piszę? Jest Nim Jahwe. Teraz możesz odpowiedzieć na rzeczowe pytania inne niż brzmienie Imienia Boga Izraela?

Jehowa to Bóg Izraela ? To kto jest teraz Bogiem ? Ktoś zastąpił Jehowę na tronie ? ;)


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Czy Watchtower tonie? YouTube i Facebook w akcji.
« Odpowiedź #179 dnia: 17 Sierpień, 2017, 10:44 »
Jehowa to Bóg Izraela ? To kto jest teraz Bogiem ? Ktoś zastąpił Jehowę na tronie ? ;)

Tak jest nazywany w Biblii. Nie użyłem tego zwrotu by rozpocząć polemikę. Odpowiesz na poważniejsze sprawy od brzmienia Tetragramu?