Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: TRÓJCA  (Przeczytany 82331 razy)

Offline M

Odp: TRÓJCA
« Odpowiedź #30 dnia: 30 Styczeń, 2017, 11:30 »
Zauważyłem. Unikanie odpowiedzi to wasza ulubiona forma dyskusji.

Ulubioną formą dyskusji dla Ciebie i Tobie podobnych jest ignorowanie odpowiedzi a potem twierdzenie, że ich unikamy. Odpowiedzieliśmy Ci, że na tym forum nie zajmujemy się doktrynami innych kościołów bo to nie jego cel. Dostałeś również odnośniki do artykułów które zawierały odpowiedź na Twoje pytanie. Na forum jest autor tych artykułów który, jak mniemam, chętnie podejmie z Tobą polemikę w tym temacie. Ty jednak zignorowałeś i jedno i drugie i postanowiłeś stwierdzić, że unikamy odpowiedzi.


Offline kserksess

Odp: TRÓJCA
« Odpowiedź #31 dnia: 30 Styczeń, 2017, 11:48 »
To czym zajmujecie się na tym forum ?  ;D
"Jehowa, Bóg waszych praojców, Bóg Abrahama,+ Bóg Izaaka+ i Bóg Jakuba,+ posłał mnie do was’. To jest moje imię po czas niezmierzony+ i ono mnie upamiętnia na pokolenie za pokoleniem" Wj 3


Offline M

Odp: TRÓJCA
« Odpowiedź #32 dnia: 30 Styczeń, 2017, 11:50 »
Jest to forum byłych, obecnych, przyszłych i niedoszłych Świadków Jehowy. Nie katolików, nie adwentystów, nie protestantów. Rozmawiamy o wszystkim co jest związane z organizacją Świadków Jehowy, z jej doktrynami, kłamstwami, manipulacjami i krzywdami, które wyrządziła tysiącom ludzi w tym niektórym z tego forum.


Offline Roszada

Odp: TRÓJCA
« Odpowiedź #33 dnia: 30 Styczeń, 2017, 11:52 »
To czym zajmujecie się na tym forum ?  ;D
Ja np. czytam Strażnice i dostawiam nowe światła.
Czytam też historię Towarzystwa i wstawiam ciekawostki historyczne, dawne i dzisiejsze proroctwa.


Offline kserksess

Odp: TRÓJCA
« Odpowiedź #34 dnia: 30 Styczeń, 2017, 11:56 »
Roszada, bardzo mnie to cieszy, ze jesteś gorliwym badaczem wydawnictw organizacji świadków Jehowy.
Gdybyś jeszcze potrafił sam się określić kim jesteś i w co wierzysz to byłoby to dla mnie duże ułatwienie w dyskusji z tobą .
"Jehowa, Bóg waszych praojców, Bóg Abrahama,+ Bóg Izaaka+ i Bóg Jakuba,+ posłał mnie do was’. To jest moje imię po czas niezmierzony+ i ono mnie upamiętnia na pokolenie za pokoleniem" Wj 3


KaiserSoze

  • Gość
Odp: TRÓJCA
« Odpowiedź #35 dnia: 30 Styczeń, 2017, 11:56 »
Roszada, bardzo mnie to cieszy, ze jesteś gorliwym badaczem wydawnictw organizacji świadków Jehowy.
Gdybyś jeszcze potrafił sam się określić kim jesteś i w co wierzysz to byłoby to dla mnie duże ułatwienie w dyskusji z tobą .

A kiedy dowiemy się kim ty jesteś?


Offline Roszada

Odp: TRÓJCA
« Odpowiedź #36 dnia: 30 Styczeń, 2017, 11:57 »
Roszada, bardzo mnie to cieszy, ze jesteś gorliwym badaczem wydawnictw organizacji świadków Jehowy.
Gdybyś jeszcze potrafił sam się określić kim jesteś i w co wierzysz to byłoby to dla mnie duże ułatwienie w dyskusji z tobą .
Moja wiara moja prywatna sprawa.
Nie pozwolę by ktoś na nią np. pluł.
Ty tez szanuj swoją wiarę by jej nie opluli. :-\


Offline kserksess

Odp: TRÓJCA
« Odpowiedź #37 dnia: 30 Styczeń, 2017, 12:07 »
Moja wiara moja prywatna sprawa.
Nie pozwolę by ktoś na nią np. pluł.
Ty tez szanuj swoją wiarę by jej nie opluli. :-\

To może warto abyś szanował wiarę innych też i starał się rzetelnie opisywać to co piszesz, bez insynuacji. Jak na razie nawet boisz się napisac czy twoim zdaniem trójca to prawda czy kłamstwo.
"Jehowa, Bóg waszych praojców, Bóg Abrahama,+ Bóg Izaaka+ i Bóg Jakuba,+ posłał mnie do was’. To jest moje imię po czas niezmierzony+ i ono mnie upamiętnia na pokolenie za pokoleniem" Wj 3


Offline M

Odp: TRÓJCA
« Odpowiedź #38 dnia: 30 Styczeń, 2017, 12:19 »
To może warto abyś szanował wiarę innych też i starał się rzetelnie opisywać to co piszesz, bez insynuacji. Jak na razie nawet boisz się napisac czy twoim zdaniem trójca to prawda czy kłamstwo.

Otrzymujesz pierwsze ostrzeżenie. Nie prowokuj innych i nie insynuuj im tego co myślą. Jeśli ktoś nie ma ochoty na jakiś temat rozmawiać lub się wynaturzać to nie masz prawa od niego tego wymagać.


Offline awmala

Odp: TRÓJCA
« Odpowiedź #39 dnia: 30 Styczeń, 2017, 12:25 »
To może warto abyś szanował wiarę innych też i starał się rzetelnie opisywać to co piszesz, bez insynuacji. Jak na razie nawet boisz się napisac czy twoim zdaniem trójca to prawda czy kłamstwo.
Odpisze w swoim imieniu. Tak wierzę w Trójcę. Tylko nie przekonuj mnie do swoich racji ponieważ może się to dla mnie źle skończyć i zejdę na zawał  ;D  ;D  ;D Mam nadzieję, że usatysfakcjonowała Cie moja odpowiedź.


Tusia

  • Gość
Odp: TRÓJCA
« Odpowiedź #40 dnia: 30 Styczeń, 2017, 12:34 »
czy twoim zdaniem trójca to prawda czy kłamstwo.

Trójca Święta przedstawiana przez Towarzystwo Strażnica, to jedne wielkie kłamstwo:

http://piotrandryszczak.pl/dlaczego-swiadkowie-jehowy-nie-wierza-w-trojce-swieta-cz2.html

Towarzystwo z pełną świadomością oszukuje swoich czytelników.


Offline Martin

Odp: TRÓJCA
« Odpowiedź #41 dnia: 30 Styczeń, 2017, 12:53 »
Kserkses, mam pytanie do Ciebie, przepraszam, że tak bezpośrednio, ale zawsze mnie to zastanawiało - czemu podczas wyprawy do Grecji, gdy burza zniszczyła most przez Hellespont, kazałeś ściąć konstruktorów i wychłostać morze?  :D
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline kserksess

Odp: TRÓJCA
« Odpowiedź #42 dnia: 30 Styczeń, 2017, 12:53 »
Trójca Święta przedstawiana przez Towarzystwo Strażnica, to jedne wielkie kłamstwo:

http://piotrandryszczak.pl/dlaczego-swiadkowie-jehowy-nie-wierza-w-trojce-swieta-cz2.html

Towarzystwo z pełną świadomością oszukuje swoich czytelników.

Tzn ? Czyżby Trójca to nie trzy osoby tworzące jednego boga ?
"Jehowa, Bóg waszych praojców, Bóg Abrahama,+ Bóg Izaaka+ i Bóg Jakuba,+ posłał mnie do was’. To jest moje imię po czas niezmierzony+ i ono mnie upamiętnia na pokolenie za pokoleniem" Wj 3


Offline M

Odp: TRÓJCA
« Odpowiedź #43 dnia: 30 Styczeń, 2017, 13:06 »
Najwyraźniej nawet nie przeczytałeś artykułu, który Ci podano.


Offline Estera

Odp: TRÓJCA
« Odpowiedź #44 dnia: 30 Styczeń, 2017, 13:27 »
   Przepychanka podobna jak z antyhrystem  :(
   Bez sensu ...
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.