Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: zakaz pełnienia przywilejów  (Przeczytany 12414 razy)

Offline M

Odp: zakaz pełnienia przywilejów
« Odpowiedź #60 dnia: 17 Marzec, 2017, 08:05 »
Nieee, nawet podejrzewałam go kiedyś o myślenie, ale niestety okazało się, że się myliłam.

Czemu? Jesli tylko dlatego że bronił organizacji albo jej poglądów to może to o niczym nie świadczyć, bo gdybyś mnie spotkała na stojaku jakieś 2 lata temu to też bym tak robił mino, że już się wybudzaniem :). Broda jest takim pierwszym małym buntem na jaki ŚJ może sobie pozwolić, szczególnie po tym artykule ze Strażnicy na jej temat.


DonnieDarkoJG

  • Gość
Odp: zakaz pełnienia przywilejów
« Odpowiedź #61 dnia: 17 Marzec, 2017, 09:23 »
Czemu? Jesli tylko dlatego że bronił organizacji albo jej poglądów to może to o niczym nie świadczyć, bo gdybyś mnie spotkała na stojaku jakieś 2 lata temu to też bym tak robił mino, że już się wybudzaniem :). Broda jest takim pierwszym małym buntem na jaki ŚJ może sobie pozwolić, szczególnie po tym artykule ze Strażnicy na jej temat.

Kiedyś nawet myślałem żeby założyć wątek pt. Dlaczego broda i niebieskie jeansy są odbierane jako bunt?
Ale jakoś przestaje mnie interesować już to poruszenie w temacie zarostu i ubioru..
Niedługo na zgromadzeniu znowu będą komentarze i wytykanie palcem..jeszcze w temacie to moje grono tydzień zastanawiało się czy mogę z brodą stać na wózku..kabaret.
A NO powiedział na ostatniej obsłudze że niepodoba mu się moja broda..powiedziałem że to dobrze bo zapuszczam dla siebie a nie dla niego.. 8-)


Offline Startek

Odp: zakaz pełnienia przywilejów
« Odpowiedź #62 dnia: 17 Marzec, 2017, 10:12 »
Ale gdyby zrobił warkoczyk na wzór Wikingów , komitet murowany. A jako ciekawostkę podam , wczoraj miałem rozmowę przy stoisku to byli ci którzy mnie nie znali . W trakcie rozmowy poprosiłem o Biblię  szok nie miał , to poprosiłem młodą kobietę którą też tam stała , pokreciła głowa że niema , ale wyciągnęła z tyłu wózka ze skrytki . Nawet na wierzchu nie była , ale że oboje nie posiadali biblii to już był szok dla mnie.


Offline Trinity

Odp: zakaz pełnienia przywilejów
« Odpowiedź #63 dnia: 17 Marzec, 2017, 10:52 »
za moich czasów to czepiali sie krótkich spódnic i glębokich dekoltów, a teraz brody i wąskich spodni ( obrazek z ostatniego artykułu na niedziele)
podobała mi sie zawsze broda taka hiszpańska lekko tylko zarysowana, nie taka jak drwal z lasu. pamiętam że mój monsz taką miał jak ,poznawał prawde' ale szybko go z tego wyleczyli, teraz go namawiam, ale on mówi: na zebrania nie chodzimy, owocu, nie oddajesz i jeszcze brode mam zapuścić? jak nic wezmą nas na ząb że jesteśmy słabi duchowo. ja już sie tym nie przejmuje on jeszcze tak
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec, 2017, 10:55 wysłana przez Trinity »