Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak bardzo zmanipulowane może być społeczeństwo przez swój system.  (Przeczytany 22114 razy)

od-nowa

  • Gość
Odp: Jak bardzo zmanipulowane może być społeczeństwo przez swój system.
« Odpowiedź #75 dnia: 15 Grudzień, 2016, 13:08 »
Gangas.
Ty nawet zaprzeczałeś mojej rzeczywistości wybudzania się z wpływu WTSu na moje i tylko moje życie, gdzie to ja wiedziałam, jak się wybudzałam.
Zakwestionowałeś to co ja najlepiej  i najpewniej wiem o sobie i o wspomnianym procesie mojego mentalnego odchodzenia od WTSu. Podzieliłam się tymi przeżyciami w innym wątku.
Stworzyłeś swoją wykładnię, mojego życia, mojej osobistej drogi.
Miałeś dystans?
Pouczać to lekko przychodzi.
Nie jestem w Twojej grupie osób lubianych. Akceptuję to.

Matus cytat:
"Dystans.
Walenie między oczy.
Branie pod uwagę krzywizny Ziemi.

Proponuję zmianę nazwy tematu na... "Snajperstwo dla początkujących". ;)"

Pół żartem, pół serio?
Czy docinek?
Czy dwa w jednym?  ;D
Co mi tam ;D biorę to na żart...
Luzik Ludzie Drodzy. ;)  ;D
Ziemia jest okrągła, a bramki są dwie. ;D

Czy będzie tak z tym wątkiem, jak zauważył to Cielec Kierowniczy... hmmm...
« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień, 2016, 13:19 wysłana przez od-nowa »


Offline Estera

Odp: Jak bardzo zmanipulowane może być społeczeństwo przez swój system.
« Odpowiedź #76 dnia: 15 Grudzień, 2016, 13:27 »
Dystans.
Walenie między oczy.
Branie pod uwagę krzywizny Ziemi.

Proponuję zmianę nazwy tematu na... "Snajperstwo dla początkujących". ;)
   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
   Bez komentarza ...
« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień, 2016, 13:34 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline gangas

Odp: Jak bardzo zmanipulowane może być społeczeństwo przez swój system.
« Odpowiedź #77 dnia: 15 Grudzień, 2016, 13:48 »
 Zacytowałem kogoś z tym dystansem? Widocznie niezbyt dokładnie przeczytałem powyższe posty  ??? :-\

Faktycznie delikatna materia ale zaznaczę dla od-nowy, po raz kolejny ( choć naprawdę zapomniałem już o tym) nie negowałem Twoich odczuć tworząc jakąś wykładnię życia, drażniło mnie tylko dopisywanie do tego martyrologii i lekkiej megalomanii z Twojej strony.  ;) ;)

 Już nic nie będzie takie jak dotąd :( :(

Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline matus

Odp: Jak bardzo zmanipulowane może być społeczeństwo przez swój system.
« Odpowiedź #78 dnia: 15 Grudzień, 2016, 13:52 »
Co mi tam ;D biorę to na żart...
I zgadza się, taki był zamysł :D
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


od-nowa

  • Gość
Odp: Jak bardzo zmanipulowane może być społeczeństwo przez swój system.
« Odpowiedź #79 dnia: 15 Grudzień, 2016, 13:59 »
Zacytowałem kogoś z tym dystansem? Widocznie niezbyt dokładnie przeczytałem powyższe posty  ??? :-\

Faktycznie delikatna materia ale zaznaczę dla od-nowy, po raz kolejny ( choć naprawdę zapomniałem już o tym) nie negowałem Twoich odczuć tworząc jakąś wykładnię życia, drażniło mnie tylko dopisywanie do tego martyrologii i lekkiej megalomanii z Twojej strony.  ;) ;)

 Już nic nie będzie takie jak dotąd :( :(
No widzisz, a moim zdaniem to bardzo nie ładnie mnie oceniłeś.
Martyrologia?
Czy prawdziwe przeżycia?
Jeżeli taki był Twój odbiór moich słów, to tylko i wyłącznie Twoja percepcja postrzegania mnie.
A na Forum miało nie być oceniania, zwłaszcza osobistych przeżyć, z którymi nie łatwo się dzielić z obcymi.
Molestowanie w zborze śJ przez "brata duchowego" mojej siostry i mnie, toż to rzeczywista MARTYLOLOGIA...a nie tworzenie jej.
Ale Ty i inna osoba wysyłaliście mnie do psychiatry? czy do psychologa?
Jeżeli Cię drażniło, nie miałeś dystansu do tematu? do mojej osoby?
Ja urazy do Ciebie nie żywię, to nie jest dobre.
Gangas do Ciebie również wyciągam "dłoń na zgodę".

Dziękuje, że odpisałeś na mój post.

Widzę jeszcze dwie osoby z Forum uważają, że tworzyłam martyrologię... hmm  siostra i ja na prawdę  ją przeżyłyśmy.
No cóż..."nie jestem z tej ekipy."
Bywa, gdy punkt widzenia, zależy od od punktu siedzenia.


« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień, 2016, 14:20 wysłana przez od-nowa »


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Jak bardzo zmanipulowane może być społeczeństwo przez swój system.
« Odpowiedź #80 dnia: 15 Grudzień, 2016, 14:08 »
   Kiedyś jeden gość uznawany za ,,wodza' powiedział...nikt mi nie powie, że białe to białe, a czarne to czarne.
Co miał na myśli? Nie wiem i wiedzieć nie chcę....

Temat jest o zmanipulowanym społeczeństwie, fakt w organizacji wmawiano nam różne bzdury i żeśmy w nie wierzyli.
Czy teraz czasem nie jest tak, że nam brak tych....sensacji, cudnych - paskudnych odkryć panów z kanału i sami sobie wyszukujemy?
Efektem tego są próby wyważania otwartych drzwi.

Miłego popołudnia .  ;D


Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


od-nowa

  • Gość
Odp: Jak bardzo zmanipulowane może być społeczeństwo przez swój system.
« Odpowiedź #81 dnia: 15 Grudzień, 2016, 14:10 »
   Kiedyś jeden gość uznawany za ,,wodza' powiedział...nikt mi nie powie, że białe to białe, a czarne to czarne.
Co miał na myśli? Nie wiem i wiedzieć nie chcę....

Temat jest o zmanipulowanym społeczeństwie, fakt w organizacji wmawiano nam różne bzdury i żeśmy w nie wierzyli.
Czy teraz czasem nie jest tak, że nam brak tych....sensacji, cudnych - paskudnych odkryć panów z kanału i sami sobie wyszukujemy?
Efektem tego są próby wyważania otwartych drzwi.

Miłego popołudnia .  ;D

Dziękuje. Wzajemnie miłego popołudnia. ;D


Offline gangas

Odp: Jak bardzo zmanipulowane może być społeczeństwo przez swój system.
« Odpowiedź #82 dnia: 15 Grudzień, 2016, 14:29 »
No widzisz, a moim zdaniem to bardzo nie ładnie mnie oceniłeś.
Martyrologia?
Czy prawdziwe przeżycia?
Molestowanie w zborze śJ przez "brata duchowego" mojej siostry i mnie, toż to rzeczywista MARTYLOLOGIA...a nie tworzenie jej.
Ale Ty i inna osoba wysyłaliście mnie do psychiatry? czy do psychologa?
Jeżeli Cię drażniło, nie miałeś dystansu do tematu? do mojej osoby?
Ja urazy do Ciebie nie żywię, to nie jest dobre.
Gangas do Ciebie również wyciągam "dłoń na zgodę".

Dziękuje, że odpisałeś na mój post.

Widzę jeszcze dwie osoby z Forum uważają, że tworzyłam martyrologię... hmm  siostra i ja na prawdę  ją przeżyłyśmy.
No cóż..."nie jestem z tej ekipy."
Bywa, gdy punkt widzenia, zależy od od punktu siedzenia.


 Wyciągasz pochopne wnioski i robisz takie skróty myślowe, że ktoś kto nie zna tematu, będzie miał błędne wyobrażenia na temat uczestników forum.  :-\ :-\
Jeżeli drażni mnie dym papierosowy, to bez względu na sympatię do palacza, będzie nadal mnie drażnił.
Nie mam zamiaru z nikim się poróżnić i jestem jak najdalej od dewizy; wybaczam ci ale nie zapomnę do grobowej deski a tak coś mi tu trąci. :( :(
Jutro to dziś tyle że jutro.


od-nowa

  • Gość
Odp: Jak bardzo zmanipulowane może być społeczeństwo przez swój system.
« Odpowiedź #83 dnia: 15 Grudzień, 2016, 14:49 »

 Wyciągasz pochopne wnioski i robisz takie skróty myślowe, że ktoś kto nie zna tematu, będzie miał błędne wyobrażenia na temat uczestników forum.  :-\ :-\
Jeżeli drażni mnie dym papierosowy, to bez względu na sympatię do palacza, będzie nadal mnie drażnił.
Nie mam zamiaru z nikim się poróżnić i jestem jak najdalej od dewizy; wybaczam ci ale nie zapomnę do grobowej deski a tak coś mi tu trąci. :( :(
Gangas.
Dewiza, którą zacytowałeś jest powszechnie znana.
Co, Kto i jak zapomni,  czy zapomni, wybaczy, czy nie to indywidualna sprawa.
Jeżeli Ktoś zle zrozumie, może zapytać.
My wiemy o co chodzi.
O mnie też, Ktoś mógł sobie wyrobić błędne wyobrażenie.
Jeżeli moje skróty myślowe Cię uraziły, to proszę przyjmij moje szczere przeprosiny.

Temat wątku to:
"Jak bardzo zmanipulowane może być społeczeństwo przez swój system."

Moim zdaniem to ciekawy temat.
Byliśmy zmanipulowani będąc śJ przez dyrygowanie nami, naszym życiem  przez nauki ciała kierowniczego.
Warto luzno, spokojnie i na taki temat porozmawiać, wymienić opinie, w zagadnieniach naukowych podawać argumenty, używać dostępnej wiedzy.
Jeżeli są osoby, które takie tematy nie interesują, lub je drażnią na Forum jest setki innych tematów, więc ten można  sobie odpuścić.
Co przeszkadza samo zastanawianie się nad tym, czy innym tematem, co przeszkadza zadawanie pytań.
Mnie to nie drażni, gdy ktoś powątpiewa, pyta.
Przysłowie - kto pyta nie błądzi... nie raz jeszcze pobłądzi, znowu zapyta...aż dotrze do celu, lub jeszcze nie...
To, że udało się nam wyrwać z systemu WTSu, dla mnie nie oznacza, że już trzeba takie tematy omijać.
Kultura osobista, tolerancja - brak uprzedzeń do ludzi, do tematu pomaga w pokojowej wymianie myśli.
Dla mnie oznacza to dalszy rozwój, poszerzanie wiedzy, otwarcie się na wiedzę inną od tej, która karmił nas WTS. A to z kolei nie oznacza, że będę  ślepo przyklaskiwać, mogę powiedzieć " nie wiem", "rozważam", "sprawdzę, co ma do powiedzenia taki, a taki uczony" mogę w ogóle na daną chwile nie mieć zdania w jakiejś kwestii. Nikt nie stawia nas pod murem, żeby opowiadać się już teraz w tej chwili na "tak" lub "nie".
Inna osoba może uważać inaczej, i nie mam nic przeciw takiej postawie. Jak uważa tak zrobi, zachowując się taktownie z dystansem do ludzi i tematów. Tego uczy się codziennie każdy w życiu realnym.
Gangas popatrz jak wczoraj rozładowałeś napiętą sytuację pisząc o czterech żółwiach podtrzymujących Ziemię. Jak podziękowałam Tobie za ten post. Żywienie urazy jest destruktywne, tu każde grzeczne słowo jest ceną dobrego samopoczucia, a w dalszym ciągu zdrowia.
Proszę nie bądz z taką minką :( ponieważ będzie lepiej, a nie gorzej.
« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień, 2016, 15:50 wysłana przez od-nowa »


od-nowa

  • Gość
Odp: Jak bardzo zmanipulowane może być społeczeństwo przez swój system.
« Odpowiedź #84 dnia: 15 Grudzień, 2016, 15:53 »
Gangas.
Dewiza, którą zacytowałeś jest powszechnie znana.
Co, Kto i jak zapomni,  czy zapomni, wybaczy, czy nie to indywidualna sprawa.
Jeżeli Ktoś zle zrozumie, może zapytać.
My wiemy o co chodzi.
O mnie też, Ktoś mógł sobie wyrobić błędne wyobrażenie.
Jeżeli moje skróty myślowe Cię uraziły, to proszę przyjmij moje szczere przeprosiny.

Temat wątku to:
"Jak bardzo zmanipulowane może być społeczeństwo przez swój system."

Moim zdaniem to ciekawy temat.
Byliśmy zmanipulowani będąc śJ przez dyrygowanie nami, naszym życiem  przez nauki ciała kierowniczego.
Warto luzno, spokojnie i na taki temat porozmawiać, wymienić opinie, w zagadnieniach naukowych podawać argumenty, używać dostępnej wiedzy.
Jeżeli są osoby, które takie tematy nie interesują, lub je drażnią na Forum jest setki innych tematów, więc ten można  sobie odpuścić.
Co przeszkadza samo zastanawianie się nad tym, czy innym tematem, co przeszkadza zadawanie pytań.
Mnie to nie drażni, gdy ktoś powątpiewa, pyta. Jeżeli zachowuje kulturę słowa, to aż miło człowiekowi na sercu.
Przysłowie - kto pyta nie błądzi... nie raz jeszcze pobłądzi, znowu zapyta...aż dotrze do celu, lub jeszcze nie...
To, że udało się nam wyrwać z systemu WTSu, dla mnie nie oznacza, że już trzeba takie tematy omijać.
Kultura osobista, tolerancja - brak uprzedzeń do ludzi, do tematu pomaga w pokojowej wymianie myśli.
Dla mnie oznacza to dalszy rozwój, poszerzanie wiedzy, otwarcie się na wiedzę inną od tej, która karmił nas WTS. A to z kolei nie oznacza, że będę  ślepo przyklaskiwać, mogę powiedzieć " nie wiem", "rozważam", "sprawdzę, co ma do powiedzenia taki, a taki uczony" mogę w ogóle na daną chwile nie mieć zdania w jakiejś kwestii. Nikt nie stawia nas pod murem, żeby opowiadać się już teraz w tej chwili na "tak" lub "nie".
Inna osoba może uważać inaczej, i nie mam nic przeciw takiej postawie. Jak uważa tak zrobi, zachowując się taktownie z dystansem do ludzi i tematów. Tego uczy się codziennie każdy w życiu realnym.
Gangas popatrz jak wczoraj rozładowałeś napiętą sytuację pisząc o czterech żółwiach podtrzymujących Ziemię. Jak podziękowałam Tobie za ten post. Żywienie urazy jest destruktywne, tu każde grzeczne słowo jest ceną dobrego samopoczucia, a w dalszym ciągu zdrowia.
Proszę nie bądz z taką minką :( ponieważ będzie lepiej, a nie gorzej.
Aż miło na sercu, gdy człowiek spotyka się ze zrozumieniem.
Proszę Moderatora o usuniecie tego postu zdublowanego, chciałam dopisać powyższe, albo czas minął. albo zle wysłałam,
Dziękuje.
« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień, 2016, 16:00 wysłana przez od-nowa »


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Jak bardzo zmanipulowane może być społeczeństwo przez swój system.
« Odpowiedź #85 dnia: 16 Grudzień, 2016, 20:13 »
Życie bez zadawania pytań jest nudne i przykre moim zdaniem .
Zawsze istnieją obszary do pogłębiania zainteresowań lub wiedzy czy nowego spojrzenia na jakieś tematy niby zamknięte.
 Np.Paliwem do silników spalinowych lub kotłów na paliwa stałe  może być także zwykła woda - o czym wspomniałem tu
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=3735.msg64283#msg64283

A temat wody do silników spalinowych istnieje – proszę bardzo:
http://dailydriver.pl/porady/technika/wtrysk-wody-do-silnika-benzynowego-korzysci-i-zalety/
http://motofocus.pl/informacje/nowosci/16074/wtrysk-wody-zamiast-benzyny


Jak bardzo możemy być bezwiednie zmanipulowani .
-poniżej jeden z dowodów.
Film od którego zaczął się temat tego wątku .
Ta policjantka na filmiku - od 2 minuty -SZOK

 - stróż prawa dała się wkręcić we współczucie do udającego biednego młodzieńca a zachowała się jak okrutna i bezduszna osoba w stosunku do osoby autentycznie w trudnej sytuacji .


Niestety to potwierdza słowa z innego znanego już Filmu :
"...Sprytne bywają osoby .Ludzie to durne, płochliwe i niebezpieczne zwierzęta"

Dialog którego sens to
.........Pomyśl, co będziesz wiedział  jutro ?


Faceci w czerni (ang. Men in Black) – film science fiction produkcji amerykańskiej z 1997 roku; reż. Barry Sonnenfeld.
Tommy Lee Jones – Kevin Brown / Agent K
Agent K :Ludzie nic nie wiedzą, nie chcą i  nie potrzebują  wiedzieć. Są szczęśliwi  PRZEKONANI ŻE ROZUMIEJĄ ŚWIAT .
Agent J :Po co te sekrety , ludzie są cwani ,zrozumieliby .
Agent K : Sprytne bywają osoby .Ludzie to durne, płochliwe i niebezpieczne zwierzęta.
15 wieków temu wiedzieli, że Ziemia jest środkiem Wszechświata.
 500 lat temu, że jest płaska.
A 15 minut temu ty wiedziałeś, że jesteśmy tu sami.
 "Pomyśl, co będziesz wiedział  jutro” 








« Ostatnia zmiana: 16 Grudzień, 2016, 20:22 wysłana przez accurate »
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Offline Rob Roy

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 111
  • Polubień: 265
  • JakPowiemyIm Prawdę DamyWolność ToKto Nas Utrzyma?
Odp: Jak bardzo zmanipulowane może być społeczeństwo przez swój system.
« Odpowiedź #86 dnia: 16 Grudzień, 2016, 21:36 »

Faceci w czerni (ang. Men in Black) – film science fiction produkcji amerykańskiej z 1997 roku; reż. Barry Sonnenfeld.
Tommy Lee Jones – Kevin Brown / Agent K
Agent K :Ludzie nic nie wiedzą, nie chcą i  nie potrzebują  wiedzieć. Są szczęśliwi  PRZEKONANI ŻE ROZUMIEJĄ ŚWIAT .
Agent J :Po co te sekrety , ludzie są cwani ,zrozumieliby .
Agent K : Sprytne bywają osoby .Ludzie to durne, płochliwe i niebezpieczne zwierzęta.


Też zwróciłem uwagę na te słowa gdy jakiś czas temu leciał ten film w TV.
Człowiek może się dużo dowiedzieć z filmów, ale mało kto wyłapuje takie smaczki.

Mogę polecić kilka pozycji.
O bankach:
- Zbyt wielcy by upaść
- Le capital (Żądza bankiera)
- Wall street. Pieniądz nie śpi.

O wojnach:
-Podać rękę diabłu, Hotel Ruanda (Tutsi i Hutu), Krwawy diament.

Ciekawa jest też końcowa przemowa z filmu Snowpiercer: Arka przyszłości
"Prawda jest taka, że wszyscy jesteśmy skazani na ten cholerny pociąg. Uwięzieni w metalowej puszce. Pociąg stanowi kompletny ekosystem.

Trzeba czuwać nad równowagą. Powietrza, wody, żywności i populacji. Wszystko należy regulować.

W tym celu trzeba czasem uciec się do środków nadzwyczajnych i zredukować liczbę mieszkańców w drastyczny sposób.

Licząc tylko na selekcję naturalną, umarlibyśmy z głodu, ściśnięci jak sardynki.

Najlepszym dostępnym rozwiązaniem jest, by jedni zabijali drugich. Niekiedy trzeba wprowadzić zamęt.

Rebelia Siedmiorga,Insurekcja McGregora,Wielka Rewolucja Curtisa...Superprodukcja z przewidywalnym zakończeniem.
(...)
Powstanie miało zostać stłumione w tunelu. A niedobitki miały wrócić na ogon, do większej przestrzeni życiowej".



Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Jak bardzo zmanipulowane może być społeczeństwo przez swój system.
« Odpowiedź #87 dnia: 16 Grudzień, 2016, 22:40 »

Faceci w czerni (ang. Men in Black) – film science fiction produkcji amerykańskiej z 1997 roku; reż. Barry Sonnenfeld.
Agent K :Ludzie nic nie wiedzą, nie chcą i  nie potrzebują  wiedzieć. Są szczęśliwi  PRZEKONANI ŻE ROZUMIEJĄ ŚWIAT .
Agent J :Po co te sekrety , ludzie są cwani ,zrozumieliby .
Agent K : Sprytne bywają osoby .Ludzie to durne, płochliwe i niebezpieczne zwierzęta.
15 wieków temu wiedzieli, że Ziemia jest środkiem Wszechświata.
 500 lat temu, że jest płaska.
A 15 minut temu ty wiedziałeś, że jesteśmy tu sami.
 "Pomyśl, co będziesz wiedział  jutro” 


Obserwujemy rewolucyjne zmiany w wielu dziedzinach życia w tempie niespotykanym na naszych oczach.
Dlaczego ?
Po co?
Jaki tego koniec ?


https://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_krytyczna

"......Celem Horkheimerowskiej filozofii, wbrew pozorom, nie jest umacnianie systemu, jego poprawa czy drobne zmiany. Celem jest radykalna zmiana, „przewrócenie wszystkiego do góry nogami”, filozofia ta nie jest zakorzeniona w społeczeństwie, nie jest też tak użyteczna jak teoria tradycyjna – nie forsuje drobnych zmian, "nie prowadzi do żadnego wymiernego rezultatu w formie określonej konsumpcji, nie posiada żadnej sankcji zdrowego rozsądku.............."

To pewne unaocznienie sytuacji w filmiku poniżej;

Stworzony w Szkole Frankfurckiej projekt jest narzędziem do transformacji społeczeństwa. W latach 60-tych, teorie Szkoły Frankfurckiej znalazły poparcie w organizacjach lewicowych. Płeć, orientacja seksualna, rodzina, rasa, kultura czy religia; każdy aspekt tożsamości jednostki powinien być kwestionowany, a każda norma i standard podważane i ostatecznie zmieniane w taki sposób, by korzystały z niej „uciskane” mniejszości.

Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Offline gangas

Odp: Jak bardzo zmanipulowane może być społeczeństwo przez swój system.
« Odpowiedź #88 dnia: 18 Grudzień, 2016, 12:15 »
Matus zacytowałeś i odpowiedziałeś
Cytat: Elihu w 15 Grudzień, 2016, 02:38
"Z resztą ktoś kto świadomie wypiera Boga musi w sobie wypełnić ogromną pustkę,poczucia wieczności."
-Nie musi
A wg mnie musi. Ale chyba nie będziemy się spierać o punkt widzenia?!
Dla mnie oczywiste jest że tą pustkę wypełnia Bóg (mówiąc z perspektywy osoby wierzącej), jak to wygląda z perspektywy osoby niewierzącej,nie wiem, mogę jedynie wyobrażać sobie że będzie to coś w stylu zastanawiania się czy pierwsze było jajko czy kura ???
Dla mnie oczywiste jest że Bóg stworzył człowieka, a nie ewoluował z małpy dzięki małpim przywódcom, małpim autorytetem, małpiemu myśleniu. Dla mnie oczywiste jest też że jestem podobny do istoty Boskiej, a nie zwierzęcej kudłatej i zawszonej małpy. Ale to tylko moje przekonanie, wyobrażenie i mój punkt widzenia. Mam zaledwie 26 lat i na ogół jestem spokojnym człowiekiem, ale postawa niektórych osób na tym forum najzwyczajniej w świecie poprostu mnie już wkurwia. Ale jak to powiedział agent k : "Ludzie to durne, płochliwe i niebezpieczne zwierzęta." Więc nawet mnie to już nie dziwi. Apeluję do moderatorów/ administratorów aby ten wątek został zamknięty. Z powodu stada małp i ich małpiej gadki i małpiego przywódcy, którzy swoim małpim zachowaniem zburzyli porządek tego wątku i na świecie. Z resztą z małpami nie da się dyskutować.
Amen

 No coś podobnego!!! a jeszcze niedawno pisałeś:

Dlaczego starasz się przekonać moderatorów do podjęcia decyzji za którą nie jesteś odpowiedzialna?

To miło, że masz poczucie wieczności ale nie każdy musi je mieć. Może to ze względu na młody wiek ale z tonu wypowiedzi przebija Twoja ogromna frustracja. Amen
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Elihu

Odp: Jak bardzo zmanipulowane może być społeczeństwo przez swój system.
« Odpowiedź #89 dnia: 18 Grudzień, 2016, 12:18 »
Zauważ że to ja założyłem ten wątek.
"..Smakowaliby niedźwiedziom ignoranci. Brawo dla nich, tyle wiedzą, im to starczy, impotenci. Postawiłbym skok na bungee, mocowania lin odkręcił.Zatańczył jak syn Komańczy i wydałbym ryk młodzieńczy"