Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witajcie  (Przeczytany 7450 razy)

Offline Takajaja

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Luty, 2020, 09:55 »
Brawo, brawo, brawo....

Fajny wywiad, fajna decyzja.....teraz może byc tylko jeszcze lepiej...
Pozdrawiam Serdecznie i życze wszystkiego co Najlepsze...

P.S nie zapomne wzrotu "spinać pośladki" :)) :)) :))


Offline Roszada

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Luty, 2020, 10:09 »
Ktoś mi przysłał smsa, że najbardziej podobało mu się stwierdzenie, że mieszanie CK z pokoleniem roku 1914, to dopasowywanie "konia do homonta".  ;D


Offline Estera

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #32 dnia: 26 Luty, 2020, 10:56 »
Sporo czasu minęło jak się tu zarejestrowałem.
Na imię mam Grzegorz i wraz z małżonką Renatą można powiedzieć,że z marszu wystąpiliśmy na pewnym kanale:


                                    :-* :-* :-*  Witajcie Grzegorzu i Renato  :-* :-* :-*

   Cudowni rodzice jesteście, którzy odważnie przerwaliście hegemonię "strażnicy" w Waszej rodzinie.
   Odeszliście z organizacji na swoich warunkach i bardzo dobrze, że nie dacie się kąsać żadnym komitetom zborowym.
   Udowodniliście swoją obecną postawą, że organizacja nie stanęła jednak ponad Waszymi więzami z dziećmi, wnukami i rodziną.
   Nie daliście sobie rozerwać Waszego związku małżeńskiego, gratuluję wspólnej, zgodnej decyzji.
   I tak powinny wyglądać normalne stosunki i emocje w normalnej rodzinie a nie, że sekta daje sobie prawo dzielić co się da.
   Brawo odwagi, trzymajcie się dzielnie w nowym etapie życia.
   Dużo szczęścia Wam życzę.
   Pozdrawiam serdecznie.

  "Estera"
   :-*
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Cytryna

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #33 dnia: 26 Luty, 2020, 11:32 »
Kochani ,ale fajni jesteście !! Późno wczoraj było,ale obejrzałam.Poczułam taką więź z Wami ,kiedy mówiliście o Waszym małżeństwie,zawsze razem ,wspólne rozmowy itp.Bardzo jest mi to bliskie -w styczniu minęło 28 lat naszego związku.Teraz po wyjściu z organizacji wciąż dochodzimy do siebie....myślałam,że będzie taki lighcik,a jednak czuję ,że potrzebujemy więcej czasu-uświadomiłam sobie słuchając Was wczoraj.W ogóle pod wieloma Waszymi przeżyciami mogłabym się podpisać.Gdybyście zawitali na Mazury,serdecznie zapraszam kochani :)


Offline hiacynta

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #34 dnia: 26 Luty, 2020, 21:05 »
Wspaniały wywiad gratuluje odwagi miłość nader wszystko Macie rację zawalczyliście o rodzinę nikt nie będzie wam dyktować czy macie mieć kontakt ze swoimi dziećmi. Zwłaszcza stare dziady z hameryki 😠A tak na marginesie ja też w tym roku mam 30 lecie małżeństwa 🙂🙂pozdrawiam was cieplutko 🤗🤗Wspaniałe macie dzieci i wnusie 😍😍


Offline pies berneński

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Luty, 2020, 05:56 »
 Cytryna napisała:Teraz po wyjściu z organizacji wciąż dochodzimy do siebie....myślałam,że będzie taki lighcik,

Widzę,że w moim przypadku to odchoruję.Są stany uczuć i emocji których  nawet do końca nie potrafię zdefiniować.Ale przypuszczam,że ma to negatywny wpływ na moją chorobę jelit.


Z ciekawostek dodam,że chociaż film się jeszcze dobrze nie rozkręcił to głosiciele w zborze dostali sms od starszych,żeby nie oglądać tego materiału,bo jest gorszący.A osoba która mi to powiedziała na przekór obejrzała z całą rodziną.Po filmie nastoletni syn z komentował,że nie widzi nic gorszącego.
« Ostatnia zmiana: 27 Luty, 2020, 06:02 wysłana przez pies berneński »
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline Cytryna

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Luty, 2020, 06:55 »
Grzegorz,jestem przekonana,że wiele osób obejrzało.Nie będą się jednak tym chwalić.Te ostrzeżenia starszych wysyłane do głosicieli są panicznym posunięciem i teraz dopiero widzę jak zarazem jest to dziecinne ,ale i perfidne ,podłe uniemożliwianie innym zajęcie własnego stanowiska w sprawie.Niemniej pokrzyżowaliście im ogólnoorganizacyjne procedury  ;D Gdy ktoś odchodzi milcząc i nie informując o powodach nikogo,choćby listownie czy smsowo jest to komfortowa sytuacja dla "pasterzy"-ploty roznoszą się jak pióra,tworzone są wszelakie wersje dalekie od prawdy.I o to chodzi w tej najprawdziwszej ,najświętszej organizacji.Jesteśmy poza,jesteśmy wolni od pozorów prawdomówności.


Offline HARNAŚ

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Luty, 2020, 08:59 »

Z ciekawostek dodam,że chociaż film się jeszcze dobrze nie rozkręcił to głosiciele w zborze dostali sms od starszych,żeby nie oglądać tego materiału,bo jest gorszący.A osoba która mi to powiedziała na przekór obejrzała z całą rodziną.Po filmie nastoletni syn z komentował,że nie widzi nic gorszącego.
No bo co może być gorszącego w tym wywiadzie? Cytowanie starszych wydań literatury? Ne na darmo ktoś powiedział  że najgorszym wrogiem świadków są ich własne czasopisma.
Klasyczna odpowiedź , że ne służymy dla daty , ale , że jawne  perfidnie Organizacja oszukiwała to jest Ok. ?
Ująłem to podobnie w swojej historii :
...  Według obietnic strażnicy powinienem już głaskać lewki w raju po ich bujnych grzywach a oni tymczasem bezczelnie zmienili  mi warunki umowy. Biorąc chrzest niejako umówiłem się, mówiąc w wielkim skrócie, że ja będę Świadkiem a w zamian za to odziedziczę życie wieczne w raju na ziemi i to już tuż, tuż - bo osoby pamiętające rok 1914 są w podeszłym wieku a mają nas żywo przeprowadzić przez armagedon. Pokolenie wymarło a umowa nie zrealizowana .Zmienili za to  zapisy nie pytając czy ja się na to zgadzam.  Kazali dalej czekać, potem znowu zmienili i znowu zmienili  >:( Kiedyś mój operator komórkowy przysłał mi pismo ,że niestety stawki ulegną nieco zmianie w tej sytuacji mam prawo odstąpić od umowy ale będzie im z tego powodu bardzo przykro. Dlatego proponują pewne ulgi w innych usługach aby mi zrekompensować minimalne ale jednak straty. Wiecie co mi jeszcze napisał na końcu? Z WYRAZAMI SZACUNKU DYREKTOR FINANSOWY. Tymczasem gdy spytałem braci starszych co z moją umową? to w wielkim skrócie o co ja się czepiam przecież nie służymy dla daty. Absurd polega na tym, że jak człowiek chce odstąpić od umowy nie ze swojej przecież winy bo to oni nie zrealizowali warunków to nie otrzymasz wyrazów szacunku i przeprosin. Nagle to oni wszyscy się obrażają , gardzą tobą i nie rozmawiają.
« Ostatnia zmiana: 27 Luty, 2020, 09:03 wysłana przez HARNAŚ »


Offline Opatowianin

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #38 dnia: 28 Luty, 2020, 11:08 »
Szczerze Wam gratuluję wyzbycia się całą Rodziną orgowskiej "prawdy". To naprawdę cudowne, że wszyscy możecie się wzajemnie wspierać i WTS nie ma już do Was dostępu :) Nic dziwnego, że miejscowych starszaków-straszaków zżera bezsilna wściekłość!!! Pewnie że to nagranie jest gorszące... tyle że DLA NICH  ;D ;D ;D  - uświadomili sobie, że już w żaden sposób nie będą mogli Wami manipulować i rozbijać Waszej Rodziny... :)
Życzę Wam wszystkim szczęścia w wolności!!! :) :) :)


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Witajcie
« Odpowiedź #39 dnia: 28 Luty, 2020, 11:33 »
Mam takie pytanie do PSA wiadomej rasy :) o stronę techniczną. Czy już Was ogłoszono? Czy ktoś się z Wami kontaktował? Czy to jeszcze jest na etapie rozkręcania? Z góry dziękuję za odpowiedź.


Offline pies berneński

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #40 dnia: 29 Luty, 2020, 09:09 »
Technicznie wygląda to tak,że dwóch starszych chce usłyszeć czy podtrzymujemy decyzję,że nie chcemy być świadkami.
W naszym przypadku wystarczyła rozmowa telefoniczna.
Ogłoszenie będzie na najbliższym zebraniu.
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline hiacynta

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #41 dnia: 29 Luty, 2020, 09:19 »
Trzymajcie się ciepło i napisz czy choć ktoś ze zboru próbował was błagać o powrót do zboru 😜


Offline Szear-Jaszub

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #42 dnia: 29 Luty, 2020, 10:23 »
No starsi powiedzieli że na nich czekają...
A na mnie i na Sare nie czekajo... 😥😩😆 :)
ironiczny głos forum... ale nie zawsze - czasem jestem poważny


Offline zona_abrahama

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #43 dnia: 29 Luty, 2020, 11:28 »
Bo dla nas juz nie ma ratunku
😂


Offline Roszada

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #44 dnia: 29 Luty, 2020, 11:31 »
Bo dla nas juz nie ma ratunku
😂
Przyjdą i po Was, niech no się zmieni obwodowy. ;)
Albo ogłosić wyrok. ;)