Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witajcie  (Przeczytany 7446 razy)

Offline zona_abrahama

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #60 dnia: 02 Marzec, 2020, 09:04 »
Mam mega wiadomosc!
Napisal do mnie kolega odstepca z Ukrainy. Starsi w zborze w Lwowie zostali ostrzezeni przed naszym materialem i maja sie szczegolnie troszczyć o swoje owieczki.


Marzena

  • Gość
Odp: Witajcie
« Odpowiedź #61 dnia: 02 Marzec, 2020, 09:24 »
Mam mega wiadomosc!
Napisal do mnie kolega odstepca z Ukrainy. Starsi w zborze w Lwowie zostali ostrzezeni przed naszym materialem i maja sie szczegolnie troszczyć o swoje owieczki.

Odczuwają strach przed obnażeniem religii fałszywej.


Offline hiacynta

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #62 dnia: 02 Marzec, 2020, 10:22 »
Jak to jest prawda to się sama obroni a jak mają silną wiarę to nic nimi nie zachwieje więc po co się boją masakra 😜🙂


Marzena

  • Gość
Odp: Witajcie
« Odpowiedź #63 dnia: 02 Marzec, 2020, 10:29 »
Jak to jest prawda to się sama obroni a jak mają silną wiarę to nic nimi nie zachwieje więc po co się boją masakra 😜🙂

A niech czują nasz oddech na swoich karkach. Niech nie myślą, że wszystko im łatwo przyjdzie. Mimo iż uważają i przedstawiają nas w świetle takim, a nie innym to jednak popadają w popłoch tylko Ci postawieni wyżej, szare myszki sobie nie zawracają nami głowy bo spora ich ilość się boi poznać dwie strony.


Offline Opatowianin

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #64 dnia: 02 Marzec, 2020, 11:16 »
Mam mega wiadomosc!
Napisal do mnie kolega odstepca z Ukrainy. Starsi w zborze w Lwowie zostali ostrzezeni przed naszym materialem i maja sie szczegolnie troszczyć o swoje owieczki.

Na Ukrainie mają powody do niepokoju. Już od kilku lat ubywa tam głosicieli. Nawet trwający konflikt w Donbasie nie wpływa na zainteresowanie wts-owskim "pokojowym orędziem"...