Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zebranie statutowe WTS 2016  (Przeczytany 21426 razy)

Offline Jozue

Zebranie statutowe WTS 2016
« dnia: 27 Wrzesień, 2016, 14:28 »
Czy ma ktoś jakieś przecieki co może być ogłoszone na zebraniu statutowym WTS które odbędzie się 1 Października 2016?

M: Podsumowanie spotkania można przeczytać tutaj.
« Ostatnia zmiana: 02 Październik, 2016, 10:37 wysłana przez M »
"Kiedy wszyscy widzą, że król jest nagi, wtedy trudno mu ukryć, że ma poddanych gdzieś."


Offline Roszada

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Wrzesień, 2016, 15:29 »
Czy ma ktoś jakieś przecieki co może być ogłoszone na zebraniu statutowym WTS które odbędzie się 1 Października 2016?
A gdzie pisze, że będzie 1 października? :)
Jeszcze krystalizują nowe światła, dopinają na ostatni guzik. ;D
Strzelam: czas zmartwychwstania niebiańskiego. :-\


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Wrzesień, 2016, 19:43 »
A gdzie pisze, że będzie 1 października? :)
Jeszcze krystalizują nowe światła, dopinają na ostatni guzik. ;D
Strzelam: czas zmartwychwstania niebiańskiego. :-\


niiiiii...
niedawno było


Offline Roszada

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Wrzesień, 2016, 19:47 »

niiiiii...
niedawno było
Naukę o zmartwychwstaniu w roku 1918 wprowadzono w 1927 roku.
No rzeczywiście niedawno. ;D
Uczono zawsze, że zmartwychwstanie z 1918 pokrywa sie z przyjściem Jezusa na inspekcję w roku 1918.

Ale inspekcja została w 2013 r. przeniesiona na rok 1914, a zmartwychwstanie zostało na razie po staremu, tzn. w 1918.
Trzeba im przypomnieć. ;)


Offline M

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Wrzesień, 2016, 20:01 »
Ponoć mają wydać nową książkę o proroctwach, zastępującą poprzednie, w tym "Wspaniały finał Objawienia". Jeśli tak będzie, to prawdopodobnie pojawią się też jakieś nowe światła jeśli chodzi o te proroctwa. Ale to nic pewnego, co będzie to się okaże za parę dni :).


Offline Roszada

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Wrzesień, 2016, 20:28 »
Cytuj
Ponoć mają wydać nową książkę o proroctwach, zastępującą poprzednie, w tym "Wspaniały finał Objawienia".
To miałem nosa bo też o tym myślałem, bo w tej książce jest już w kilku miejscach niezgodność z nowymi światłami z 2013 r.
Nawet pisałem o tym w 2015 r.:

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=1640.msg14497#msg14497


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Wrzesień, 2016, 21:34 »
Naukę o zmartwychwstaniu w roku 1918 wprowadzono w 1927 roku.
No rzeczywiście niedawno. ;D
Uczono zawsze, że zmartwychwstanie z 1918 pokrywa sie z przyjściem Jezusa na inspekcję w roku 1918.

Ale inspekcja została w 2013 r. przeniesiona na rok 1914, a zmartwychwstanie zostało na razie po staremu, tzn. w 1918.
Trzeba im przypomnieć. ;)

Chodzi mi o to, że niedawno zmieniono z "wszystkie dowody wskazują" na "najpewniej"
Za szybko zmian nie zrobią.


Offline Światus

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Wrzesień, 2016, 22:06 »
Chodzi mi o to, że niedawno zmieniono z "wszystkie dowody wskazują" na "najpewniej"
Za szybko zmian nie zrobią.
Strażnice na jw.orgii tylko do grudnia więc wszystko możliwe  ;)
Ale myślę, że COŚ się będzie dziać. Wiele odejść, afera pedofilska. Trzeba przeciwdziałać. Pewnie będą jeszcze bardziej wymagać lojalności i unikania odstępców.
Trzeba ludziom dać cos do zajecia czasu i umysłu.
Czyli zwiększone stężenie trutki.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Wrzesień, 2016, 08:06 »
Ja jednak postawiłbym na wzmocnienie "biblijnych" argumentów przeciwko nieczynnym i szemrającym. Co za tym idzie, dopasowanie wersetów i proroctw do obecnej sytuacji coraz większej liczby wątpiących i oddalających się. Może znów jakaś paralela ze Starego Testamentu w odniesieniu do naszych czasów?
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline Woland

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Wrzesień, 2016, 08:57 »
To miałem nosa bo też o tym myślałem, bo w tej książce jest już w kilku miejscach niezgodność z nowymi światłami z 2013 r.
Nawet pisałem o tym w 2015 r.:

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=1640.msg14497#msg14497
Książka Wspaniały Finał Objawienia to tak nieprawdopodobne fantasy , że powinna dostać NEBULA i PULITZERA.
To demaskowanie wszystkich postaci biorących udział w dramacie , miecze z ust rozcinające odstępczuchów, aniołowie na czterech rogach kwadratowej ziemi, Septet trębaczy anielskich grający Glenna Millera w rytm spadających płonących skał, Mistrzowie Równowagi stojący jedną nogą na ziemi , drugą na wodzie , bestie podobne do różnych zwierząt , smok Smaug broniący Samotnej Góry przed krasnoludami, magiczne pierścienie, jadalne zwoje , gwiazdy spadające o smaku piołunu, kamienie szlachetne w bramach Jerozolimy. Ciało kierownicze na Bestiach z Fell atakujące Nierządnicę i Papierza Franciszka siedzących nad rzeką .

Przebudźcie się :" Cudowna książka !"
Strażnica: "Nowatorskie podejście do tekstu żródłowego, POLECAMY"
Filmweb: "Zaproś dzieci w krainę fantazji i szaleństwa"
Tim Burton: "Jeśli ugryziesz zwój z lewej strony zaczniesz rosnąć, jeśli z prawej , zmniejszysz się , Alicjo!"

WKRÓTCE W KINACH!


PS I te wklejki którymi zakleiliśmy 2/3 tekstu jak się okazało to nowe zrozumienie zbyt mocnym ciosem w logikę! 


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Wrzesień, 2016, 09:46 »
Ja jednak postawiłbym na wzmocnienie "biblijnych" argumentów przeciwko nieczynnym i szemrającym. Co za tym idzie, dopasowanie wersetów i proroctw do obecnej sytuacji coraz większej liczby wątpiących i oddalających się. Może znów jakaś paralela ze Starego Testamentu w odniesieniu do naszych czasów?

Mówisz masz:

Kamienowanie? Była taka zasada, grzeszników się kamienowało, a wiadomo zasady są niezmienne.
Chociaż w dzisiejszych czasach może to być uznane za okrutne, to po czyjej stronie staniemy? Czy jesteśmy gotowi, bez względu na konsekwencje trzymać się wysokich mierników Jehowy?
Dzisiaj mamy możliwość powrotu do organizacji, dlatego po wielu modlitwach CK kierowane nieomylnym Duchem Świętym, zatwierdziło że kamienowanie za grzechy lekkie będzie symboliczne, garścią piasku przez każdego pełnoprawnego członka zboru. Natomiast za najcięższe grzechy (czytaj odstępstwo), ostatecznym kamienowaniem.

Nie odpłynęłam za bardzo?
« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień, 2016, 09:50 wysłana przez NiepokornaHadra »
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Wrzesień, 2016, 12:46 »
Ja mam najnowszy przeciek w sprawie statutowego.
Będziemy mogli zobaczyć twarze pomazańców!!! 6 nowych!!!



Offline Roszada

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Wrzesień, 2016, 13:05 »
Mówisz masz:

Kamienowanie? Była taka zasada, grzeszników się kamienowało, a wiadomo zasady są niezmienne.
Która decyzja ma większą wagę: decyzja sędziów izraelskich o ukamienowaniu, czy decyzja komitetu o wykluczeniu ze społeczności w czasach obecnych? – Ta druga. Jeżeli Armagedon zastanie kogoś poza społecznością, to nie przeżyje go ani nie zmartwychwstanie” (Służba Królestwa Nr 9, 1969 s. 5).


Offline Woland

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Wrzesień, 2016, 13:14 »
Która decyzja ma większą wagę: decyzja sędziów izraelskich o ukamienowaniu, czy decyzja komitetu o wykluczeniu ze społeczności w czasach obecnych? – Ta druga. Jeżeli Armagedon zastanie kogoś poza społecznością, to nie przeżyje go ani nie zmartwychwstanie” (Służba Królestwa Nr 9, 1969 s. 5).
MISTRZ, można prosić o PDF???


Offline Światus

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Wrzesień, 2016, 16:36 »
Ja tam się nie znam, JESZCZE nikogo nie kamienowałem, ale zdaje mi się, że przykład idzie z góry. Zły przykład też  :)
Więc może by tak zasypać kamieniami kanał...  ;D

Największym gwoździem do trumny była zmiana światła, ze internet to nie wynalazek szatana  :)
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?