Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zebranie statutowe WTS 2016  (Przeczytany 21470 razy)

Offline M

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Październik, 2016, 20:16 »
Nowego, tj. starego + nowe pieśni pewnie, które już są przecie na jworgu i je na zebraniach się normalnie śpiewa.

Tak, ale te 135 pieśni z 2009 roku też pozmieniali, dlatego teraz wydają wersję zrewidowaną w papierze, bo dotychczas całość była tylko w wersji elektronicznej.


Offline Roszada

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #31 dnia: 01 Październik, 2016, 20:27 »
Ten z 2009 to był nowy, ale w 2009. ;D
W 2010 zaczęli śpiewać, a w 2014 zaczęli rakiem się z niego wycofywać.

My Bogurodzicę od wieków do dziś śpiewamy  :), a tam w 4 lata stały się pieśni nieaktualne. A po 6 latach to już epoka. ;)

Poprzedni śpiewnik 25 lat służył od 1984 do 2009.
No ale rydwan Jehowy przyspiesza. ;)


Offline M

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #32 dnia: 01 Październik, 2016, 21:22 »
Pojawił się po angielsku list do zborów zapowiadający zrewidowany śpiewnik który ogłoszono na spotkaniu statutowym. Ma się nazywać “Sing Out Joyfully” to Jehovah, czyli po polsku coś w stylu Radośnie śpiewajmy Jehowie. Będzie zawierał 151 pieśni. Za dwa dni (3 października) na jw.org pojawi się wersja cyfrowa. W dodatku przed nowym rokiem pojawią się na jw.org pliki wideo z muzyką i tekstem pieśni.

Co ciekawe, drukowane egzemplarze będą w "luksusowej" oprawie z posrebrzanymi rantami podobnie jak zrewidowane wydanie Przekładu Nowego Świata.

W postscriptum dla starszych jest też informacja, że po otrzymaniu przez zbory nowych śpiewyników stare egzemplarze należy zniszczyć.
« Ostatnia zmiana: 01 Październik, 2016, 21:25 wysłana przez M »


Offline pabik

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #33 dnia: 01 Październik, 2016, 21:23 »
Ja tam się nie znam, JESZCZE nikogo nie kamienowałem, ale zdaje mi się, że przykład idzie z góry. Zły przykład też  :)
Więc może by tak zasypać kamieniami kanał...  ;D

Największym gwoździem do trumny była zmiana światła, ze internet to nie wynalazek szatana  :)

Już dawno temu o tym pisałem.
Forum pomaga.Forum radzi.Forum nigdy Cię nie zdradzi.
----------------------------------------------------
Zabierzcie ode mnie wszystkich przyjaciół.Z wrogami sam sobie poradzę.


Offline Technolog

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #34 dnia: 01 Październik, 2016, 22:01 »
Jeszcze jedna ciekawa informacja w liście to, że na salach gdzie jest dostępny sprzęt wideo będzie karaoke, tak jak to było w tym roku na zgromadzeniach.


Offline Lila

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #35 dnia: 01 Październik, 2016, 22:08 »
Jeszcze jedna ciekawa informacja w liście to, że na salach gdzie jest dostępny sprzęt wideo będzie karaoke, tak jak to było w tym roku na zgromadzeniach.

Karaoke?
Kurde, rydwan pędzi szybciej niż sądziłam.
Serio? Można wyjść na podium i śpiewać pieśń? Tak każdy?


Offline Technolog

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #36 dnia: 01 Październik, 2016, 22:14 »
Karaoke?
Kurde, rydwan pędzi szybciej niż sądziłam.
Serio? Można wyjść na podium i śpiewać pieśń? Tak każdy?
No, może karaoke to za dużo powiedziane. Pamiętaj, że w org nie można wychodzić przed szereg. Wszyscy razem w jednym tempie będą śpiewać tekst wyświetlany na ekranie. Chociaż zdarzało się, że w nagłośnieniu zapomnieli ściszyć mikrofon przewodniczącemu zebrania i karaoke było, a on sam tego nie był świadomy.


Offline Lila

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #37 dnia: 01 Październik, 2016, 22:21 »
No, może karaoke to za dużo powiedziane. Pamiętaj, że w org nie można wychodzić przed szereg. Wszyscy razem w jednym tempie będą śpiewać tekst wyświetlany na ekranie. Chociaż zdarzało się, że w nagłośnieniu zapomnieli ściszyć mikrofon przewodniczącemu zebrania i karaoke było, a on sam tego nie był świadomy.



A, to mi ulżyło. Już sobie wyobraziłam wokalne gwiazdy zboru, w którym kiedyś byłam.
Im ani muzyka, ani tekst nie przeszkadzały w śpiewaniu ;)


Offline Krystian

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #38 dnia: 02 Październik, 2016, 00:04 »
Uczono zawsze, że zmartwychwstanie z 1918 pokrywa sie z przyjściem Jezusa na inspekcję w roku 1918.

A nie 1919 roku Roszadzie?
Choć ja sam się głubię w tych światłach.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline zaocznie wywalony

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #39 dnia: 02 Październik, 2016, 07:08 »
No, może karaoke to za dużo powiedziane. Pamiętaj, że w org nie można wychodzić przed szereg. Wszyscy razem w jednym tempie będą śpiewać tekst wyświetlany na ekranie. Chociaż zdarzało się, że w nagłośnieniu zapomnieli ściszyć mikrofon przewodniczącemu zebrania i karaoke było, a on sam tego nie był świadomy.
"Wszyscy razem w jednym tempie" ?
No to jakiś muzykalnie uzdolniony i wyrobiony zbór, w moim byłym tak jak pisała Lila - muzyka nie przeszkadzała niektórym w śpiewaniu  ;D
No i takie osoby najgłośniej zawsze śpiewają  ;)
Poza popularnymi i lubianymi pieśniami - te jakoś brzmiały - o "razem" i "jednym tempie" nie było mowy.
Jak przewodniczący w miarę dobrze śpiewał (tak, są takie przypadki) to ja osobiście często specjalnie nie do końca wyciszałem mu mikrofon - zostawiałem tak że był słyszany, ale nie za mocno i ciężko było zauważyć czy tak głośno śpiewa, czy to z nagłośnienia. Trochę temperowało to "ciocie" i "wujków" przed własną melodią pieśni.
« Ostatnia zmiana: 02 Październik, 2016, 07:10 wysłana przez zaocznie wywalony »


Offline M

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #40 dnia: 02 Październik, 2016, 10:36 »
Wygląda na to, że w tym roku na zebraniu statutowym nudy. Żadnych nowych świateł, żadnych nowych publikacji (no może oprócz śpiewnika, ale to tylko rewizja starego i wydanie w papierze tego co głosiciele już od dawna mają na tabletach). Poniżej podsumowanie tego, co się wczoraj wydarzyło (wg relacji osób które tam były):

  • pokazano dwa filmy opisujące jak wypasione jest nowe biuro główne w Warwick
  • ogłoszono wydanie nowego śpiewnika zawierającego 151 pieśni (w tym 135 starych, choć niektóre były nieznacznie modyfikowane); zostaną też wydane pliki wideo zawierające tekst i muzykę, które prawdopodobnie będą puszczane podczas zebrań
  • ogłoszono nowe hasło roczne - Psalm 37:3
  • kolejne zebranie statutowe będzie transmitowane do wszystkich sal zgromadzeń
  • na kolejnym zebraniu statutowym - 7 października 2017 - odbędzie się "poświęcenie" nowego biura głównego

I to tyle. Oczywiście były też różne przemówienia, m.in. przypominające o tym jak blisko jest wielki ucisk itp.


Offline Roszada

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Październik, 2016, 10:45 »
Cytuj
śpiewnika zawierającego 151 pieśni (w tym 135 starych, choć niektóre były nieznacznie modyfikowane);
...
kolejne zebranie statutowe będzie transmitowane do wszystkich sal zgromadzeń
Czyli tyle ile w Septuagincie Psalmów. :)
No i jawność. Decyzje będą wcześniej ustalane, a na zebraniu tylko uroczyście ogłoszą światu. ;)
Każdy oglądający będzie się czuł jak członek CK, skoro będzie brał udział wirtualnie. :)


Offline Jaaqob

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #42 dnia: 02 Październik, 2016, 10:56 »
No to jestem zawiedziony... :(
Nic nie zaświeciło, nic nie wydali...
Na zgromadzeniach muszą coś wydać bo nie będą mieli co studiować jak im się Królestwo Boże panuje! skończy.


Offline M

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #43 dnia: 02 Październik, 2016, 11:01 »
Na zgromadzeniach muszą coś wydać bo nie będą mieli co studiować jak im się Królestwo Boże panuje! skończy.

Mają jeszcze tę nową książkę o Jezusie.

A nie, nie mają, bo nie przetłumaczyli jej jeszcze na polski ;D.


Offline Roszada

Odp: Zebranie statutowe WTS 2016
« Odpowiedź #44 dnia: 02 Październik, 2016, 11:05 »
Na zgromadzeniach muszą coś wydać bo nie będą mieli co studiować jak im się Królestwo Boże panuje! skończy.
A kiedy zaczną studiować? ;)