Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy w Jana 3:16 każdy = znaczy nikt ???? Analiza i efekty zafałszowania .  (Przeczytany 9766 razy)

Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Czy w Jana 3:16 każdy = znaczy nikt ???? Analiza i efekty zafałszowania .
« Odpowiedź #45 dnia: 26 Sierpień, 2016, 17:00 »
Naprawdę rozwijasz się tylko wtedy, gdy nie masz poczucia komfortu – Harv Eker

Przypomnę tzw." Afera Rywina"-W czerwcu 2012 Sąd Apelacyjny w Warszawie prawomocnym orzeczeniem utrzymał w mocy wyrok sądu I instancji

*Jak zwykle idzie o najdrobniejsze detale , te niewidoczne z zewnątrz .

(…) lub czasopisma

Rywin i spółka(Miller ,Jakubowska , Czarzasty i Kwiatkowski ) pewnie też uważał że to szukanie spisków ;)
Czy Rywin jako szaleniec udał się do gazety Wyborczej  proponując w zamian za 17,5 miliona dolarów łapówki zmianę tekstu projektu ustawy tak, by umożliwić firmie staranie się o koncesję na telewizję ?
 

ŹRÓDŁO -WIKIPEDIA :
................Po rozpoczęciu prac sejmowej komisji śledczej w sprawie afery Rywina rząd Leszka Millera zrezygnował z wprowadzenia tej nowelizacji pod obrady Sejmu, tak że nigdy nie weszła w życie ani w formie z wyrazami "lub czasopisma", ani bez nich.

(…) lub czasopisma – fragment zdania usunięty z przyjętego już w 2002 rządowego projektu nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, zmieniający sens i zakres obowiązywania niektórych kluczowych ustaleń tej ustawy.
Gdy słowa zostały wykreślone, do "Agory" przyszedł Lew Rywin, proponując w zamian za 17,5 miliona dolarów łapówki zmianę tekstu projektu ustawy tak, by umożliwić firmie staranie się o koncesję na telewizję. Wizyta ta stała się początkiem tzw. afery Rywina; po jej upublicznieniu rząd przywrócił wzmiankowane dwa wyrazy do projektu własnej ustawy, tłumacząc ich zniknięcie rzekomą "usterką techniczną". Prokuratura apelacyjna w Białymstoku, która badała tę sprawę, doszła jednak do wniosku, że zmiana tekstu projektu ustawy nie była przypadkowa i postawiła zarzuty "dopuszczenia się czynu zabronionego" Sokołowskiej, Galińskiej i Łopackiemu. Spośród przełożonych tych trojga urzędników, zarzut wydania polecenia dokonania tej manipulacji prokuratura postawiła tylko byłej wiceminister kultury Aleksandrze Jakubowskiej. W grudniu 2007 sąd pierwszej instancji uniewinnił trzy z tych czterech osób, w tym Jakubowską; wyrok w zawieszeniu otrzymała Janina Sokołowska. Od wyroku tego apelację do wyższej instancji nakazał prokuratorowi minister sprawiedliwości. Sąd Apelacyjny w Warszawie uchylił to orzeczenie, kierując sprawę do ponownego rozpoznania. Ponowny proces przed Sądem Okręgowym rozpoczął się w 2011. W lipcu tego samego roku Aleksandra Jakubowska została uznana za winną i skazana na karę 8 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania na dwuletni okres próby[1]. W czerwcu 2012 Sąd Apelacyjny w Warszawie prawomocnym orzeczeniem utrzymał w mocy wyrok sądu I instancji[2].


« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień, 2016, 17:11 wysłana przez accurate »
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Offline Deborah

Odp: Czy w Jana 3:16 każdy = znaczy nikt ???? Analiza i efekty zafałszowania .
« Odpowiedź #46 dnia: 26 Sierpień, 2016, 17:14 »
Ja uważam, że na tym forum jest tyle działów, że można naprawdę kulturalnie dyskutować na wiele tematów. Nazywanie kogoś "debilem" tylko dlatego, że wierzy w coś, co my odrzucamy jest obraźliwe i świadczy o ciasnocie umysłowej.
Ja też nie zgadzam się z wieloma poglądami, które tu niektórzy prezentują, ale jest to dla mnie nieistotne i tak było od pierwszego kontaktu z forum. Nie szukałam tu informacji na temat kształtu ziemi, teorii spiskowych, czy też metod leczenia.
Skupiłam się na głównym celu istnienia forum. Tak samo nie ma dla mnie znaczenia wykształcenie użytkowników, tylko merytoryczna treść ich wypowiedzi i poszanowanie prawa innych do odmiennego zdania.
Jeżeli ktoś naprawdę szuka prawdy o "prawdzie" i tu zajrzy to na pewno znajdzie wiele informacji, które pomogą mu się przebudzić. Jeżeli natomiast ktoś tu wchodzi, by "wybuchnąć salwą śmiechu" z powodu czyichś poglądów lub też szukać dowodów, że ex ŚJ to banda debili to znaczy, że uważa się za osobę, która "pozjadała wszystkie rozumy" i marne szanse na jej wybudzenie, bo do tego potrzebny jest umysł otwarty na nowe poglądy.
Tak, jak w organizacji ludzie różnią się między sobą pod wieloma względami, również poglądów na różne tematy, tak też "wybudzeni" nie są pod tym względem wyjątkiem. Każdy też po przebudzeniu robi użytek z tej wiedzy według własnego uznania i sumienia. Jeden będzie jeszcze bardziej wierzył w Boga, a drugi zostanie ateistą. Ma do tego prawo, choć wielu się z nim nie zgodzi.



od-nowa

  • Gość
Odp: Czy w Jana 3:16 każdy = znaczy nikt ???? Analiza i efekty zafałszowania .
« Odpowiedź #47 dnia: 26 Sierpień, 2016, 23:00 »
Jest tu bardzo wiele mądrych, rzeczowych i konkretnych tematów przyczyniających sie do wybudzania.
1. Wszystko na temat afer pedofilskich.
2. ONZ
3. Niektóre sprawy doktrynalne. Ostatnio chwaliłem Roszadę za temat "jak się zostaje członkiem CK". Moja żona słuchała wniosków, które jej opowiadałem
Nie sposób wymienić wszystkiego. Żal, że cała ta super pozytywna treść potrafi zginąć w powodzi gównoburzy o przekazach podprogowych.
Twoim zdaniem przekazy podprogowe w publikacjach TS nie istnieją, nikt Ciebie nie zmusza, żebyś przytakiwał, że istnieją.
Uszanuj poglądy innych, którzy myślą inaczej niż Ty, nie krytykuj, nie obrażaj, nazywając myślących inaczej niż Ty DEBILAMI.
Te jak nazywasz "gównoburzą", przekazy podprogowe, WYBUDZIŁY wiele osób z sekty, a przecież o to chodzi. Czyż nie?
Osobiście znam PIĘĆ osób, które powyrzucały, spaliły publikacje WTS i właśnie ta "gównoburza" była zapalnikiem, "czerwoną lampką ostrzegawczą" po czym dalszy proces, aż do ZERWANIA z organizacją.
Znam też exów i osoby na tzw. wylocie z org z którymi rozmawiam telefonicznie i są niektóre z Forum tak, jak pisałam powyżej przekazy podprogowe w publikacjach TS, a według Ciebie "gównoburza", była ICH PRZEBUDZENIEM, opowiadli mi to samo, co pisałam powyżej, publikacje spalone, wyrzucone.
Twoim zdaniem są debilami, ale najważniejsze, tak uważam, że opuścili sektę.
Każdemu może pomóc w wybudzeniu, co innego. Niektórzy będą niewybudzeni nawet, gdy będą mieć dowody czarno na białym.

"Czasami ludzie potkną się o prawdę. Ale prostują się i idą dalej, jak gdyby nic się nie stało". Winston S. Churchil (1874 - 1965)

" Niedostatek władzy sądzenia jest właśnie tym, co zwie się głupotą, a kalectwu temu nijak nie da się zapobiec." Immanuel Kant (1724 - 1804)

"Baśń jest mostem prowadzącym do prawdy." - przysłowie arabskie.
Każdemu co innego pomaga w wybudzeniu się.
Jak najlepiej życzę Twojej żonie i Tobie.

P.S.
Przekazy podprogowe to nie tylko rysunki, grafika. To również zdania, skonstruowane tak, aby zaprogramować w człowieku, to co chce się osiągnąć, np. "lojalność" tak nagminnie wtłaczana SJ na  kongresie, "lojalność" pod inną postacią.

Czy to może pomóc się wybudzać?

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=3274.msg49725;topicseen#msg49725

https://pl.wikipedia.org/wiki/Percepcja_podprogowa
Jeżeli "gównoburze" są wykorzystywane do określonych celów, istnieją na pewno, to tylko i wyłącznie WTS ich nie stosuje?
Też zastanawiające.


« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień, 2016, 00:03 wysłana przez od-nowa »


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Czy w Jana 3:16 każdy = znaczy nikt ???? Analiza i efekty zafałszowania .
« Odpowiedź #48 dnia: 14 Październik, 2016, 11:48 »
No ale oni mają ten werset jakby od końca napisany.

„„Albowiem Bóg tak bardzo umiłował świat, że dał swego jednorodzonego Syna, aby nikt, kto w niego wierzy, nie został zgładzony, lecz miał życie wieczne.” (Jn 3:16, NWT)

"Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne" (J 3:16, BT).

No dziwne słowa. Chcieli być odmieni, to są. ;)

Gdyby chodziło tylko o odmienność to nie ma tematu.
Strażnica jednak walczy o "prawdę " i tu nie idzie podobno na kompromis.
Takie niepozorne i trudne do wykrycia  zmiany muszą być  zawsze opcją najbliższą "prawdy"  nawet jeśli jest to sprzeczne z logiką i całym szatańskim światem bo prawda jest tylko jedna, tak jak matka organizacja  :o
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie