Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 9475 razy)

Offline Elihu

Powitanie
« dnia: 18 Sierpień, 2016, 01:28 »
Dobry wieczór.
"..Smakowaliby niedźwiedziom ignoranci. Brawo dla nich, tyle wiedzą, im to starczy, impotenci. Postawiłbym skok na bungee, mocowania lin odkręcił.Zatańczył jak syn Komańczy i wydałbym ryk młodzieńczy"


Offline CEGŁA

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Sierpień, 2016, 01:38 »
To już chyba dzień dobry  ;)

Witaj!
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Elihu

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Sierpień, 2016, 02:36 »
Witaj :-) jeszcze noc. miałem już kończyć bo o 7 do pracy :-) ale tyle tu ciekawych żeczy,  tematów, spraw, debat no i osób! Że ciężko mi się oderwać. A z zasypianiem już od dłuższego czasu problem jest..
Własne myśli nie pozwalają mi spać.
Pogadamy po południu, albo wczesnym wieczorem. Dobranoc
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień, 2016, 02:43 wysłana przez Elichu »
"..Smakowaliby niedźwiedziom ignoranci. Brawo dla nich, tyle wiedzą, im to starczy, impotenci. Postawiłbym skok na bungee, mocowania lin odkręcił.Zatańczył jak syn Komańczy i wydałbym ryk młodzieńczy"


Offline gerontas

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Sierpień, 2016, 07:41 »
Witaj Elichu!
Serdecznie zapraszamy do dyskusji.
Dzięki Tobie może tu być jeszcze ciekawiej.


Offline TomBombadil

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Sierpień, 2016, 07:49 »
Witaj!Jeżeli odkrywasz nową stronę organizacji,to faktycznie ciężko zasnąć,skupić się. Potem jest lepiej. Pozdrawiamy ciepło. Miłego dnia.😊


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Sierpień, 2016, 07:51 »
Witaj
Czytaj a dzielenie się wiedzą umacnia 2 strony , hej .
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Sierpień, 2016, 09:13 »
  Witaj :)

Jeśli myśli nie pozwalają spać, wnioski i nowe odkrycia zaczynają przytłaczać, człowiek zaczyna czuć złość, nie tylko na innych, ale i na samego siebie. Jedno co mogę napisać....nie Ty jeden tak masz, inni też przez to przechodzili.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Sierpień, 2016, 09:28 »
A z zasypianiem już od dłuższego czasu problem jest..
Własne myśli nie pozwalają mi spać.
Pogadamy po południu, albo wczesnym wieczorem. Dobranoc

Bo to jest właśnie PRZEBUDZENIE  :P
Witaj wśród nas.


Offline Roszada

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Sierpień, 2016, 09:39 »
Witaj z rana. Nie będę czekał na wieczór. :)


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Sierpień, 2016, 10:57 »
Ahoj Elichu.

Podziel się tym co tak nie daje Ci spać, może niektórzy z Nas mieli podobne rozterki i uda się znaleźć odpowiedź na pytania.
Witaj wśród nas, czuj się jak najlepiej.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline piotr slezyngier

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Sierpień, 2016, 12:00 »
witaj...dobrze że jesteś
NAC


Offline Elihu

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Sierpień, 2016, 21:41 »
Dziękuję wam za tak ciepłe i serdeczne przywitanie :-)
A więc modyfikuje:-)
Najgorsze jest to że miałem tam przyjaciela, ale przez to że próbowałem, chciałem, wyjaśnić mu przyczyny swego odejścia, poróżniliśmy się. Solidne argumenty i niezbite dowody nie przekonały go. Ale co się dziwić. Trudno by mu było rozstać się z przyjaciółmi i rodziną.
Dobrze że znalazłem te forum bo czułem się z tym wszystkim sam, najgorsze że nie miałem z kim o tym pogadać.
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień, 2016, 21:56 wysłana przez Elichu »
"..Smakowaliby niedźwiedziom ignoranci. Brawo dla nich, tyle wiedzą, im to starczy, impotenci. Postawiłbym skok na bungee, mocowania lin odkręcił.Zatańczył jak syn Komańczy i wydałbym ryk młodzieńczy"


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Sierpień, 2016, 00:01 »
Najgorsze jest to że miałem tam przyjaciela, ale przez to że próbowałem, chciałem, wyjaśnić mu przyczyny swego odejścia, poróżniliśmy się. Solidne argumenty i niezbite dowody nie przekonały go. Ale co się dziwić. Trudno by mu było rozstać się z przyjaciółmi i rodziną.
Dobrze że znalazłem te forum bo czułem się z tym wszystkim sam, najgorsze że nie miałem z kim o tym pogadać.

Odchodząc od organizacji, zabiera ona wszystko. Traci się rodzinę przyjaciół, wiem że to boli.
Logiczne argumenty nie trafiają, dla znających prawdę o prawdzie to dziwne, jak kiedyś było dziwne że ktoś nie słuchał tego co głosiliśmy. Czas, cza i jeszcze raz czas, coś zasiane, zakiełkuje.
W organizacji jest też problem że wszystko jest warunkowe (jeśli ktoś znalazł coś pomimo, szczerze gratuluję i zazdroszczę). Ciężko jest odnaleźć się poza ramami wts, głowa do góry, najważniejsze za Tobą, a w 'świecie' znajdziesz przyjaciół przy których nie będziesz usiał udawać, nie zawsze będą się zgadzać, ale będą szanować. Znowu czas.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Elihu

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Sierpień, 2016, 00:18 »
Dzięki za słowa otuchy.
Więcej o swojej historii napiszę w dziale byli i obecni śj\nasze historie
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień, 2016, 00:24 wysłana przez Elichu »
"..Smakowaliby niedźwiedziom ignoranci. Brawo dla nich, tyle wiedzą, im to starczy, impotenci. Postawiłbym skok na bungee, mocowania lin odkręcił.Zatańczył jak syn Komańczy i wydałbym ryk młodzieńczy"


Offline Elihu

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Sierpień, 2016, 01:34 »
Ahoj Elichu.


No właśnie się zorientowałem że mam niepoprawnie nick\login zapisany. Powinno być Elihu przez "h" a nie "ch"  :D
I kłopoty z cytowaniem postów przez telefon :D
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień, 2016, 01:38 wysłana przez Elichu »
"..Smakowaliby niedźwiedziom ignoranci. Brawo dla nich, tyle wiedzą, im to starczy, impotenci. Postawiłbym skok na bungee, mocowania lin odkręcił.Zatańczył jak syn Komańczy i wydałbym ryk młodzieńczy"