Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 9476 razy)

Offline Elihu

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #30 dnia: 22 Sierpień, 2016, 19:34 »
Dziękuję. Też znalazłem.  Musiało się coś zawiesić w telefonie
"..Smakowaliby niedźwiedziom ignoranci. Brawo dla nich, tyle wiedzą, im to starczy, impotenci. Postawiłbym skok na bungee, mocowania lin odkręcił.Zatańczył jak syn Komańczy i wydałbym ryk młodzieńczy"


Offline OKoya

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #31 dnia: 23 Sierpień, 2016, 13:11 »
Witam! Jestem OKoya. Nie wiem czy w dobrym miejscu pisze. Chce sie przywitać. Jestem blisko out'u z organizacji oczywiscie sama rezygnuje. Mam stresa i caly "cieżar poniose sama" Czytam co piszecie.Dobrze ze czlowiek nie jest z tym zupełnie sam.Pozdrawiam


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #32 dnia: 23 Sierpień, 2016, 13:23 »
Witamy.
Pisz, jakby co, to przeniesiemy w odpowiednie miejsce :)

Gratulujemy odwagi opuszczenia Najświętszej!


Offline OKoya

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #33 dnia: 23 Sierpień, 2016, 14:25 »
28 lat po chrzcie. Kurcze Cieżko sie odnaleźć. Ale co nas nie zabije to nas wzmocni. I chyba coś w tym jest.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #34 dnia: 23 Sierpień, 2016, 14:30 »
28 lat po chrzcie. Kurcze Cieżko sie odnaleźć. Ale co nas nie zabije to nas wzmocni. I chyba coś w tym jest.

Ja podobnie. Wciąż tkwię, ale jedynie na papierze. Dasz radę :)


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #35 dnia: 23 Sierpień, 2016, 14:32 »
Ahoj OKoya

Kawał życia spędziłaś w organizacji, niezwykłe jest że udało Ci się odejść.
Odejście nie jest łatwe,jest ciężko, ale dla tej wolności co jest dalej warto.
Czuj się jak najlepiej.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline chmura

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #36 dnia: 23 Sierpień, 2016, 14:56 »
Witaj Okoya.Jest nas coraz więcej:):)
Nareszcie żyję :)


Offline OKoya

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #37 dnia: 23 Sierpień, 2016, 15:09 »
Dopiero niedlugo zakomunikuje im ze odłaczam sie Do kwietnia jeszcze bylam aktywnym glosicielem. Wszystko swieże tak jak moj ateizm.Dziekuje za slowa otuchy i ciesze sie ze jest nas coraz wiecej


Offline piotr slezyngier

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #38 dnia: 23 Sierpień, 2016, 18:04 »
witam Okoya? zdeklarowana ateistka?
NAC


Offline Roszada

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #39 dnia: 23 Sierpień, 2016, 18:06 »
Dopiero niedlugo zakomunikuje im ze odłaczam sie Do kwietnia jeszcze bylam aktywnym glosicielem. Wszystko swieże tak jak moj ateizm.Dziekuje za slowa otuchy i ciesze sie ze jest nas coraz wiecej
Ale szybkie przeskoki robisz. Z wiary do niewiary. Z teistki do ateistki.
Ja bym tak szybko nie umiał. :-\


Offline Elihu

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #40 dnia: 25 Sierpień, 2016, 14:38 »
witamy Cię OKoya  :) cieszymy się że nas odwiedziłaś. równierz dzęki tobie może tu być ciekawiej.
"..Smakowaliby niedźwiedziom ignoranci. Brawo dla nich, tyle wiedzą, im to starczy, impotenci. Postawiłbym skok na bungee, mocowania lin odkręcił.Zatańczył jak syn Komańczy i wydałbym ryk młodzieńczy"


Offline Elihu

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Grudzień, 2016, 02:03 »
Mam już dość upozorowanej prawdy i jej roztrząsania.. prawda jest taka że "prawdy" nie ma.
Od zarania dziejów szatan wprowadził  swoistą manipulację. Poddał coś w wątpliwość (prawość i prawowitość sprawowanej władzy przez Boga) manipulując ludźmi że sami są w stanie zadbać o siebie bez Bożej pomocy. Mam też dość tego pędu życia który mnie do czegoś zmusza (musisz to mieć, musisz tak postąpić, musisz taki być / jakiś ocean wzorców a realia jak z ulicy wiązów). Bo to sprawia że gubię się po drodze którą powinienem kroczyć i utracam swoje człowieczeństwo, zapominając o tym co jest ważne i właściwe.. pragnę umrzeć niejako względem tego świata i być człowiekiem rzeczywiście wolnym . Tak! Czuje się i jestem nareszcie wolny od tego systemu rzeczy i od jego podmiotów. Odchodzę z tego forum, nie jestem tu potrzebny. Muszę podreperować swoją osobowość, na tym zamierzam się skupić. Dziękuję wszystkim za wszelkie przejawy dobroci, wyrozumiałość, cierpliwość, ale i słowa przyprawione solą, wobec mnie.. życzę wam aby pokój który przewyższa wszelką myśl strzegł waszych serc i umysłów.
A tym miłym akcentem pragnę was pożegnać:
https://m.youtube.com/watch?v=kHJGrGc6TdI
Podkład muzyczny osobiście powiem że mi nie siada w ucho ale tekst trafia prosto w serce. Powodzenia! Bądźcie zdrów! Czujni! Mądrzy i ROZTROPNI!
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień, 2016, 02:28 wysłana przez Elihu »
"..Smakowaliby niedźwiedziom ignoranci. Brawo dla nich, tyle wiedzą, im to starczy, impotenci. Postawiłbym skok na bungee, mocowania lin odkręcił.Zatańczył jak syn Komańczy i wydałbym ryk młodzieńczy"


Offline Elihu

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #42 dnia: 02 Grudzień, 2016, 02:39 »
631 użytkownik: Hiob
"..Smakowaliby niedźwiedziom ignoranci. Brawo dla nich, tyle wiedzą, im to starczy, impotenci. Postawiłbym skok na bungee, mocowania lin odkręcił.Zatańczył jak syn Komańczy i wydałbym ryk młodzieńczy"


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #43 dnia: 02 Grudzień, 2016, 10:52 »
Mam już dość upozorowanej prawdy i jej roztrząsania.. prawda jest taka że "prawdy" nie ma.
Od zarania dziejów szatan wprowadził  swoistą manipulację. Poddał coś w wątpliwość (prawość i prawowitość sprawowanej władzy przez Boga) manipulując ludźmi że sami są w stanie zadbać o siebie bez Bożej pomocy. Mam też dość tego pędu życia który mnie do czegoś zmusza (musisz to mieć, musisz tak postąpić, musisz taki być / jakiś ocean wzorców a realia jak z ulicy wiązów). Bo to sprawia że gubię się po drodze którą powinienem kroczyć i utracam swoje człowieczeństwo, zapominając o tym co jest ważne i właściwe.. pragnę umrzeć niejako względem tego świata i być człowiekiem rzeczywiście wolnym . Tak! Czuje się i jestem nareszcie wolny od tego systemu rzeczy i od jego podmiotów. Odchodzę z tego forum, nie jestem tu potrzebny. Muszę podreperować swoją osobowość, na tym zamierzam się skupić. Dziękuję wszystkim za wszelkie przejawy dobroci, wyrozumiałość, cierpliwość, ale i słowa przyprawione solą, wobec mnie.. życzę wam aby pokój który przewyższa wszelką myśl strzegł waszych serc i umysłów.
A tym miłym akcentem pragnę was pożegnać:
https://m.youtube.com/watch?v=kHJGrGc6TdI
Podkład muzyczny osobiście powiem że mi nie siada w ucho ale tekst trafia prosto w serce. Powodzenia! Bądźcie zdrów! Czujni! Mądrzy i ROZTROPNI!

Cześć Elihu , podwójnie rozczarowany, pisałeś , rozczarowany najpierw "prawdą" a potem "upozorowaną"?...
Czy to Ty w wątku pożegnanie napisałeś , że wchodząc na forum myślałeś , że w w jakimś stopniu będziemy rodziną?
Nie ty jeden , nie pierwszy nie ostatni , ale potrzebny jesteś , chociażby sobie , bo takie przeżycia dają Tobie świadomość swoich potrzeb , pokazują kim jesteś TY i kim są inni . To rozczarowanie pozwala Tobie stanąć mocno na nogach .
Skoro wybrałeś świadomie swój Nik to wróć do źródła
Hioba 35:1-8
Ja sam ci odpowiem, i twym towarzyszom+ razem z tobą.  5  Spójrz na niebo+ i popatrz, i zobacz chmury+ — wyżej są od ciebie.  6  Jeśli grzeszysz, to cóż jemu czynisz?+ A jeśli mnożą się twe bunty, cóż takiego mu robisz?  7  Jeśli naprawdę masz rację, to cóż mu dajesz lub cóż otrzymuje on z twojej ręki?+  8 Niegodziwość twoja może być przeciwko mężowi takiemu jak ty,+ a twoja prawość — dla dobra syna ziemskiego człowieka.+

Nie daj się wygonić , jeżeli tak to czujesz , po Tobie wejdą następni  , przeczytają Twoje słowa i sami wyciągną wnioski .
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline zenobia

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #44 dnia: 02 Grudzień, 2016, 15:35 »
WITAJ