Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 9474 razy)

Offline Elihu

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Grudzień, 2016, 16:40 »
Czy to Ty w wątku pożegnanie napisałeś , że wchodząc na forum myślałeś , że w w jakimś stopniu będziemy rodziną?
Nie to nie ja.
Rozczarowany byłem kiedyś organizacją i pewną dziewczyną. Ale co było dawno minęło.
Nikt mnie z tąd nie wygania. Nie jestem mięczakiem :D Poprostu takie jest moje postanowienie. Uważam że nie potrzebuje roztrząsania upozorowanej prawdy (dogmatów, czyichś wierzeń, kto jaki jest a kto jaki nie jest), bo wg mnie do niczego to nie prowadzi (przynajmniej nie na dłuższą metę) to że ktoś może się dzięki temu wybudzić (poznać prawdę o prawdzie),  choć to już dużo, jeszcze nie oznacza że będzie wyzwolony.. Bo z manipulacją jest tak jak z promocją na święta (wiesz o czym mówię) jest wszechobecna. nawet powiedział bym że dziedziczna. chce być od tego wolny, iść drogą w poszukiwaniu źródła wody żywej. Ale nie tak jak w tym przykładzie: (Jeremiasza 2:9-13). Heh.. Szatan sprytnie to wymyślił.. I w tym kierunku idę przy okazji obserwując jak sama wręcz się zmienia moja osobowość, teraz dostrzegam jak niewiele potrzebuję do szczęścia. Ale nie martw się :) myślę że jeszcze was tutaj odwiedzę :)
Fajnie że napisałaś pw :) gdybym wtedy miał jeszcze siły aby usunąć te konto to nie dostał bym maila. Dziękuję i pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień, 2016, 16:46 wysłana przez Elihu »
"..Smakowaliby niedźwiedziom ignoranci. Brawo dla nich, tyle wiedzą, im to starczy, impotenci. Postawiłbym skok na bungee, mocowania lin odkręcił.Zatańczył jak syn Komańczy i wydałbym ryk młodzieńczy"