Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze  (Przeczytany 22291 razy)

Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #30 dnia: 13 Lipiec, 2016, 11:21 »
Albo jest trollem albo osobą w rodzaju tych, co dalej wierzą w uzdrawiającą moc przekazu radiowego, obrazka czy źródełka.
A niech sobie wierzy w co chce.
Parafrazując: "Dyskusja z takimi ludźmi jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny z wygranej."  ;D ;D ;D
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline M

Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Lipiec, 2016, 12:04 »
"Dyskusja z takimi ludźmi jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny z wygranej."

Muszę to sobie gdzieś zapisać, a najlepiej wydrukować i oprawić w ramkę ;D.


Offline Fantom

Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Lipiec, 2016, 12:37 »
 Może też być sześcianem.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline parasin

Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Lipiec, 2016, 12:50 »
Zgodnie z tym czego uczyłem się na lekcjach geografii ziemia nie jest idealnie okrągłą kuleczką. Ma kształt bardziej jajowaty ;)
Dlaczego na "zdjęciach" NASA jest idealnie okrągła?

M, naprawdę wierzysz w to że to co pokazujesz to "animacja wykonana ze zdjęć dosłownie sprzed tygodnia" ???

Serio?
To zobacz dla Ciebie zrobiłem ładny żółty obrys idealnego okręgu zobacz, gdzie się nie pokrywa tylko nie patrz na prawą stronę bo tam jest cień ale reszta zobacz sobie.
Jeśli wierzysz w płaską Ziemię uwierzyłeś komuś w bzdury.

Te fotki są jednoznacznym dowodem że płaska Ziemia to ściema i że Ziemia jest kulą









Na moim kanale Gww15 masz przykłady ściem i przekrętów występujących w filmach mających przekonać do płaskiej Ziemi.

A tu przykład, o którym będzie w kolejnym filmie (tak masz przecieki z samego "ciała kierowniczego")

Jest to zdjęcie poklatkowe z filmu na którym facet przekonywał usilnie, że ziemia jest płaska ponieważ Księżyc nie zatacza łuku jak to zakłada oficjalna astronomia tylko leci po prostej jak zakłada teoria płaskiej Ziemi


I co Ty NA to?


Offline Thialve

Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #34 dnia: 13 Lipiec, 2016, 13:11 »
W najczęściej oglądanym filmiku Gww15 odnośnie płaskiej Ziemi na wstępie dowiadujemy się, że do utworzenia takiej teorii i nakręcenia filmu namówił go jakiś mały chłopczyk kiedy spotkali się na Orliku... także wiecie :D


Offline Thialve

Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #35 dnia: 13 Lipiec, 2016, 13:54 »
Przepraszam, ale logika TEGO mnie powaliła

https://youtu.be/fBMdVys040M?t=310

Już pomijając, że odległość gwiazdy Polarnej jest znacznie większa niż jesteś w stanie pokonać ją na Ziemi, więc nie utworzysz z tego równobocznej "ekierki",to zamieniasz najważniejszą stałą daną (odległość gwiazdy od Ziemi) na swoje kroczki przez co wychodzi Ci - ile przejdę kroczków tyle kroczków gwiazda jest nade mną bo przecież kwadrat ma równe boki, a powinno być - przeszedłem tyle kroczków ile gwiazda wisi nade mną, teraz mam dwie dane (!!!!). I jeśli chcesz obliczać wysokość gwiazdy za pomocą twierdzenia Pitagorasa to ja proponuję Ci Nobla bo takie NASA naprawdę jest głupie skoro wymyślają te wszystkie wykładnie, potęgi i lata świetlne, a wystarczy skorzystać z takich podstawowych podstaw :D


Offline Jozue

Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #36 dnia: 13 Lipiec, 2016, 15:43 »
Serio?
To zobacz dla Ciebie zrobiłem ładny żółty obrys idealnego okręgu zobacz, gdzie się nie pokrywa tylko nie patrz na prawą stronę bo tam jest cień ale reszta zobacz sobie.
Jeśli wierzysz w płaską Ziemię uwierzyłeś komuś w bzdury.

Te fotki są jednoznacznym dowodem że płaska Ziemia to ściema i że Ziemia jest kulą









Na moim kanale Gww15 masz przykłady ściem i przekrętów występujących w filmach mających przekonać do płaskiej Ziemi.

A tu przykład, o którym będzie w kolejnym filmie (tak masz przecieki z samego "ciała kierowniczego")

Jest to zdjęcie poklatkowe z filmu na którym facet przekonywał usilnie, że ziemia jest płaska ponieważ Księżyc nie zatacza łuku jak to zakłada oficjalna astronomia tylko leci po prostej jak zakłada teoria płaskiej Ziemi


I co Ty NA to?

Jak to zobaczy Mariusz Szczytyński to powie że to ksiażkowy dowód na wklesłą ziemię. W końcu to jego odginające się promienie dają cień tej góry na chmurach.
A ślad księżyca? Też żaden dowód. W końcu ten ksieżyc jest "źle oświetlony" :D
"Kiedy wszyscy widzą, że król jest nagi, wtedy trudno mu ukryć, że ma poddanych gdzieś."


boratyniak@gmail.com

  • Gość
Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #37 dnia: 13 Lipiec, 2016, 15:44 »
Jesteś trollem?

Ja trolem? :D Wolę być trolem niż KaiserSoze, wielki moderator. Czym inspirowałeś się tworząc swoją ksywkę? Kaiser Soze to fikcyjna filmowa postać zainspirowana prawdziwym życiem mordercy, synonim niesławnych przestępców.
Warto wiedzieć z kim się ma do czynienia. Nie zasługujesz nawet na mój komentarz.


Offline M

Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #38 dnia: 13 Lipiec, 2016, 15:50 »
Wybacz, ale inaczej nie da się nazwać polemiki, którą tutaj uskuteczniasz. Są rzeczy, które po prostu nie podlegają dyskusji. Kształt naszej planety jest jedną z takich rzeczy. Dawno temu opisany i udowodniony na miliony sposobów. Jeśli ktoś jednak mimo tych wszystkich dowodów próbuje twierdzić, że jest inaczej, ignorując to co się mu pokazuje i wszędzie węsząc spisek i kłamstwa, to po prostu nie zasługuje na normalną dyskusję.
« Ostatnia zmiana: 13 Lipiec, 2016, 15:53 wysłana przez M »


boratyniak@gmail.com

  • Gość
Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #39 dnia: 13 Lipiec, 2016, 15:59 »
Serio?
To zobacz dla Ciebie zrobiłem ładny żółty obrys idealnego okręgu zobacz, gdzie się nie pokrywa tylko nie patrz na prawą stronę bo tam jest cień ale reszta zobacz sobie.
Jeśli wierzysz w płaską Ziemię uwierzyłeś komuś w bzdury.

Te fotki są jednoznacznym dowodem że płaska Ziemia to ściema i że Ziemia jest kulą









Na moim kanale Gww15 masz przykłady ściem i przekrętów występujących w filmach mających przekonać do płaskiej Ziemi.

A tu przykład, o którym będzie w kolejnym filmie (tak masz przecieki z samego "ciała kierowniczego")

Jest to zdjęcie poklatkowe z filmu na którym facet przekonywał usilnie, że ziemia jest płaska ponieważ Księżyc nie zatacza łuku jak to zakłada oficjalna astronomia tylko leci po prostej jak zakłada teoria płaskiej Ziemi


I co Ty NA to?


A ja na to że wszystko to tylko teoria :P Tak na prawdę każda opcja tego jaka jest ziemia jest dla mnie nieistotna :)

Nie chcę o tym dyskutować bo nie ma po co się sprzeczać. Zapytam tylko Ciebie o coś bo widzę, że tylko z Tobą mogę porozmawiać na ten temat.

Jak byś wytłumaczył to, że noce są całkowicie ciemne? Jeśli słońce jest takie ogromne i tak daleko, a przy tym daje takie mocne światło, to jakim cudem jeśli u nas jest dzień to po drugiej stronie kuli panują całkowite ciemności?



boratyniak@gmail.com

  • Gość
Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #40 dnia: 13 Lipiec, 2016, 16:06 »
Wybacz, ale inaczej nie da się nazwać polemiki, którą tutaj uskuteczniasz. Są rzeczy, które po prostu nie podlegają dyskusji. Kształt naszej planety jest jedną z takich rzeczy. Dawno temu opisany i udowodniony na miliony sposobów. Jeśli ktoś jednak mimo tych wszystkich dowodów próbuje twierdzić, że jest inaczej, ignorując to co się mu pokazuje i wszędzie węsząc spisek i kłamstwa, to po prostu nie zasługuje na normalną dyskusję.


To brzmi całkiem jak Ciało Kierownicze :D

"Wybacz, ale inaczej nie da się nazwać polemiki, którą tutaj uskuteczniasz. Są rzeczy  takie jak jedynozbawczość organizacji, które po prostu nie podlegają dyskusji. Nasza organizacja jest jedną z takich rzeczy. Dawno temu opisana i udowodniona przez miliony proroków godnych zaufania. Jeśli ktoś jednak mimo tych wszystkich dowodów próbuje twierdzić, że jest inaczej, ignorując to co się mu pokazuje w Strażnicy i wszędzie węsząc spisek i kłamstwa, to po prostu nie zasługuje na normalną dyskusję. Jest odstępcą."

:D
« Ostatnia zmiana: 13 Lipiec, 2016, 16:09 wysłana przez Boratyniak »


Offline Terek

Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Lipiec, 2016, 16:26 »
Co ja czytam :o
Twierdzisz,że istnieje ogólnoświatowy spisek mający na celu zatajenie prawdziwego kształtu Ziemi.Jednak jaki miałby być cel tego wszystkiego?Kto miałby odnieść z tego korzyść i niby jaką?


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #42 dnia: 13 Lipiec, 2016, 20:25 »
Co ja czytam :o
Twierdzisz,że istnieje ogólnoświatowy spisek mający na celu zatajenie prawdziwego kształtu Ziemi.Jednak jaki miałby być cel tego wszystkiego?Kto miałby odnieść z tego korzyść i niby jaką?

Linie lotnicze nas oszukują:P Wszystko byłoby tańsze:) Aha: i "nie ma czegoś takiego jak Wyoming" (Al Bundy).


Offline matus

Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #43 dnia: 13 Lipiec, 2016, 21:58 »
Londynu też nie ma!
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline parasin

Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #44 dnia: 13 Lipiec, 2016, 22:32 »
Jak byś wytłumaczył to, że noce są całkowicie ciemne? Jeśli słońce jest takie ogromne i tak daleko, a przy tym daje takie mocne światło, to jakim cudem jeśli u nas jest dzień to po drugiej stronie kuli panują całkowite ciemności?
Jaka wiedza jest potrzebna, aby znaleźć odpowiedź na to pytanie? Innymi słowy na jakie pytanie trzeba znać odpowiedź, by poznać odpowiedź na Twoje pytanie i nie dać się wkręcić ludziom, którzy podstępnie usiłują wykorzystać czyjeś umysły?

To wielkie pytanie brzmi: Dlaczego w ogóle widzimy? 
A więc musimy wrócić do początku. Foton jako cząstka energii wpada na czujnik w naszym oku i czujnik wysyła informację do mózgu że jest coś do oglądania. I teraz pytanie: Skąd wziął się ten foton? A więc śledzimy foton. Pojawia się on w źródle światła i zaczyna wędrówkę dopóki nie wpadnie do naszego oka nie mamy pojęcia, że on istnieje. Ponieważ tylko jeśli uderzy w czujnik w naszym oku możemy o tym wiedzieć. Ale jak może ten foton trafić do naszego oka? Są 2 sposoby.
1. Bezpośrednio ze źródła. Np kiedy oglądamy zachód Słońca,  świecenie latarki, lampy itp albo
2. Kiedy odbije się od jakiegoś przedmiotu i tu w zasadzie dzięki temu widzimy przedmioty, meble drzewa itd
A więc jeżeli nie wpadnie do naszego oka foton bezpośrednio albo się nie odbije od jakiegoś przedmiotu nie mamy szans go zobaczyć nie mamy szans go wykryć, że w ogóle istnieje. I teraz sedno
Co się dzieje kiedy nastaje noc? Fotony ze Słońca dolatują tylko do dziennej strony Ziemi dalej nie mogą bo staje im na przeszkodzie Ziemia. Noc to inaczej cień Ziemi. Dlatego w nocy jest ciemno bo nie mogą fotony ze Słońca dostać się do naszych oczu obojętnie jak ogromne jest Słońce to w czasie nocy nie jest to istotne bo znajdujemy się w cieniu Ziemi i fotony są blokowane.

Może nasunąć się jeszcze jedno ciekawe pytanie.

Dlaczego w nocy widzimy czarne niebo chociaż Słońce jest tak ogromne?

Otóż chociaż w tym czarnym niebie jest niezliczona ilość fotonów wędrująca ze Słońca to my możemy zobaczyć jednak tylko te fotony, które jakoś dostaną się do naszych oczu. I tu wracamy do tych wyżej wymienionych 2 sposobów.
Bezpośrednio ze Słońca odpada, bo zasłania je Ziemia. Zostaje droga przez odbicie. Ale od czego mogą się odbić w kosmosie? No właśnie od niczego, ponieważ w kosmosie jest próżnia. Więc niczym nie niepokojone fotony ze Słońca mkną kilkaset km nad naszymi głowami a my nie jesteśmy w stanie tego wykryć i zauważyć, ponieważ nie docierają one do naszych oczu.