Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze  (Przeczytany 22289 razy)

Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Lipiec, 2016, 13:08 »
Księżyc pokazuje doskonale, że to nie ziemia rzuca na niego cień. Tak więc teoria o ziemi kuli kuleje ;) Poza tym nie istnieje żadne zdjęcie ziemi kuli wykonane z kosmosu.

Może już czas wyjść z piwnicy?
ZOMO tak prędko nie przyjdzie, jak głoszą... :-\
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline M

Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Lipiec, 2016, 14:03 »
Księżyc pokazuje doskonale, że to nie ziemia rzuca na niego cień. Tak więc teoria o ziemi kuli kuleje ;) Poza tym nie istnieje żadne zdjęcie ziemi kuli wykonane z kosmosu.

Eeee....





I na deser, animacja wykonana ze zdjęć dosłownie sprzed tygodnia, księżyc psuje kolaż zdjęć ziemi wykonywanych przez satelitę NASA :)

« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec, 2016, 15:52 wysłana przez M »


boratyniak@gmail.com

  • Gość
Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Lipiec, 2016, 17:41 »
Eeee....





I na deser, animacja wykonana ze zdjęć dosłownie sprzed tygodnia, księżyc psuje kolaż zdjęć ziemi wykonywanych przez satelitę NASA :)




Fajna graficzka komputerowa.


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Lipiec, 2016, 17:52 »
Błagam, powiedzcie że Wy nie na poważnie.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Jozue

Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Lipiec, 2016, 17:56 »
Błagam, powiedzcie że Wy nie na poważnie.
WTS odradza edukacje i mamy to co mamy. Do tego dochodzi brak zaufania do tzw. "świata szatana". Wszędzie spiski i kłamstwa.
"Kiedy wszyscy widzą, że król jest nagi, wtedy trudno mu ukryć, że ma poddanych gdzieś."


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Lipiec, 2016, 19:32 »
Ja mam pomysł. Wyślijmy Boratyniaka w kosmos. Zobaczy se ziemię z góry, obluka jej kształt.


Offline Jozue

Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Lipiec, 2016, 20:28 »
Ja mam pomysł. Wyślijmy Boratyniaka w kosmos. Zobaczy se ziemię z góry, obluka jej kształt.
Wyślijmy tam go razem z Panem Mariuszem Sz. Będzie bardzo zdziwiony że ziemia nie jest ani wklęsła, ani płaska, tylko okrągła :)
"Kiedy wszyscy widzą, że król jest nagi, wtedy trudno mu ukryć, że ma poddanych gdzieś."


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Lipiec, 2016, 21:11 »
Błagam, powiedzcie że Wy nie na poważnie.
Jak nie na poważnie. To że ludzie żyją w Australii to mit, przecież by pospadali, nie da się chodzić do góry nogami ;D. Czyli pedofilia w Australii, to też paszkwile szkalujące WTS, rozpowszechniane przez odstępców słuchających podszeptów szatana, że ziemia jest okrągła.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Lipiec, 2016, 21:42 »
Jak nie na poważnie. To że ludzie żyją w Australii to mit, przecież by pospadali, nie da się chodzić do góry nogami

A pingwiny na Antarktydzie?

czytaj z ironią:
Wy dyskutujcie, a ja uciekam edukować się, widzę że mam poważne braki. Jak to szło? "młodość jest czasem nauki, lecz żaden wiek nie jest zbyt późny do rozpoczęcia nauki" (nie wiem kto jest autorem tych słów).

Ja ten wątek żegnam, papa.
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec, 2016, 21:55 wysłana przez NiepokornaHadra »
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


boratyniak@gmail.com

  • Gość
Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Lipiec, 2016, 10:31 »
Zgodnie z tym czego uczyłem się na lekcjach geografii ziemia nie jest idealnie okrągłą kuleczką. Ma kształt bardziej jajowaty ;)
Dlaczego na "zdjęciach" NASA jest idealnie okrągła?

M, naprawdę wierzysz w to że to co pokazujesz to "animacja wykonana ze zdjęć dosłownie sprzed tygodnia" ???


Offline matus

Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Lipiec, 2016, 10:42 »
Zgodnie z tym czego uczyłem się na lekcjach geografii ziemia nie jest idealnie okrągłą kuleczką. Ma kształt bardziej jajowaty ;)
Dlaczego na "zdjęciach" NASA jest idealnie okrągła?
Bo skala?
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline M

Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Lipiec, 2016, 10:42 »
Zgodnie z tym czego uczyłem się na lekcjach geografii ziemia nie jest idealnie okrągłą kuleczką. Ma kształt bardziej jajowaty ;)
Dlaczego na "zdjęciach" NASA jest idealnie okrągła?

Klasyczny przypadek osób które wierzą w takie rzeczy - "coś tam wiem, coś tam słyszałem, w związku z tym uważam że wszystko wiem".

To prawda że Ziemia nie jest idealną kulą, ale jej kształt jest bardzo zbliżony do kuli. Promień równikowy Ziemi wynosi 6378 km, a promień biegunowy: 6356 km. Oznacza to, że współczynnik spłaszczenia wynosi zaledwie 0,00345 - zbyt mało, żeby móc to zaobserwować gołym okiem lub na takim zdjęciu, bo przy szerokości 565 pikseli na tym zdjęciu różnica szerokości i wysokości wynosiłaby 2 piksele.


boratyniak@gmail.com

  • Gość
Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Lipiec, 2016, 10:51 »
Klasyczny przypadek osób które wierzą w takie rzeczy - "coś tam wiem, coś tam słyszałem, w związku z tym uważam że wszystko wiem".

To prawda że Ziemia nie jest idealną kulą, ale jej kształt jest bardzo zbliżony do kuli. Promień równikowy Ziemi wynosi 6378 km, a promień biegunowy: 6356 km. Oznacza to, że współczynnik spłaszczenia wynosi zaledwie 0,00345 - zbyt mało, żeby móc to zaobserwować gołym okiem lub na takim zdjęciu, bo przy szerokości 565 pikseli na tym zdjęciu różnica szerokości i wysokości wynosiłaby 2 piksele.


Ciekawa teoria :)


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Lipiec, 2016, 11:03 »

Ciekawa teoria :)

Jesteś trollem?


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Mariusz Szczytyński niczym Ciało Kierownicze
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Lipiec, 2016, 11:04 »
Zgodnie z tym czego uczyłem się na lekcjach geografii ziemia nie jest idealnie okrągłą kuleczką. Ma kształt bardziej jajowaty ;)
Dlaczego na "zdjęciach" NASA jest idealnie okrągła?

M, naprawdę wierzysz w to że to co pokazujesz to "animacja wykonana ze zdjęć dosłownie sprzed tygodnia" ???

Mówię ci, poleć w kosmos i sprawdź sam.