Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"  (Przeczytany 141546 razy)

Offline Woland

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #450 dnia: 27 Wrzesień, 2016, 17:11 »
no pewnie , bo my tutaj nie posługujemy się mową potoczną , tylko językiem wysokim, jesteśmy Byronami, wyrafinowanymi syfilitykami o suchotniczej urodzie.
dotychczas pisałeś bez nagłówka i nie w osobie trzeciej , Wasza Miłość , to myślałem że tak jak ja plebejusz posługujecie się, Asan, mową potoczną.
otwórzcie słownik łacińsko-polski to się dowiecie, Milordzie , że synonim barbarzyński to niecywilizowany.  Było to w jednym ze źródeł , które podlinkowałem, Ekscelencjo.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #451 dnia: 27 Wrzesień, 2016, 17:56 »
Twój post niczego nie zmienia i to, co napisałem wcześniej na to, co piszesz, odpowiada. A wracając: pogański może mieć wydźwięk pejoratywny jedynie opcjonalnie - zależy to od sytuacji i od emocji nadawcy i odbiorcy. Abstrahując nawet od etymologii obu słów, która jest oczywista, w związku z powyższym słowo pogański ma w poście, w którym uznałeś słowo "pogański" za obraźliwe, charakter neutralny, zgodnie ze źródłosłowem i zwyczajowym zastosowaniem tego słowa "w piśmie".
W załączniku słowo barbaros po grecku (ze słownika).
« Ostatnia zmiana: 27 Wrzesień, 2016, 17:59 wysłana przez Gorszyciel »


Offline Światus

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #452 dnia: 27 Wrzesień, 2016, 21:50 »
Do Panów Oponentów.

Dwóch żydów przyszło do rabina.
Najpierw mówił pierwszy i przedstawił sprawę w korzystnym dla siebie świetle.
Rabin odpowiedział; - Masz rację.
Potem mówił drugi i przedstawił tę samą sprawę tak aby była korzystna dla niego.
Rabin odpowiedział; - Ty tez masz rację.
Na to obaj żydzi; - Ale przecież nie możemy obaj mieć racji!
- Macie rację...  ;D

PS. Mądrość ludowa mówi, że niekoniecznie musi być chamem, ten kto ma inne zdanie  :)
« Ostatnia zmiana: 27 Wrzesień, 2016, 21:55 wysłana przez Światus »
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Woland

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #453 dnia: 28 Wrzesień, 2016, 09:01 »
Masz rację, Światusie


Offline Estera

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #454 dnia: 13 Październik, 2016, 23:07 »
Do Panów Oponentów.

Dwóch żydów przyszło do rabina.
Najpierw mówił pierwszy i przedstawił sprawę w korzystnym dla siebie świetle.
Rabin odpowiedział; - Masz rację.
Potem mówił drugi i przedstawił tę samą sprawę tak aby była korzystna dla niego.
Rabin odpowiedział; - Ty tez masz rację.
Na to obaj żydzi; - Ale przecież nie możemy obaj mieć racji!
- Macie rację...  ;D

         Świetne podsumowanie, "Światus" panów Oponentów. Dowcip bardzo mądry.

PS. Mądrość ludowa mówi, że niekoniecznie musi być chamem, ten kto ma inne zdanie  :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Estera

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #455 dnia: 19 Październik, 2016, 21:43 »

    Czyli, "czasami ilu ludzi, tyle racji"...
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Estera

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #456 dnia: 23 Październik, 2016, 03:35 »
     A jak ten utwór "Audiomachine", połączyć z lojalnością wobec Boga?
     Zastanawiające!!
     Nic dziwnego, że ludzie na zgromadzeniach, siedzą jak zahipnotyzowani!
     WTS ... bez wątpliwości, jest siedliskiem wszelkiej nieczystości!

     Dziękuję Bogu i Jezusowi, że mi "łuski" spadły z oczu ...
     Aż, cud, że jeszcze nie straciłam wiary, po odkryciu tych WTS-owskich dowodów lojalności!!!
« Ostatnia zmiana: 23 Październik, 2016, 03:41 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Woland

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #457 dnia: 14 Listopad, 2016, 08:57 »
Wiele lat temu miałem jako dość młody człowiek rozmowę ze starszymi na temat koszulek zespołów , które nosiłem i muzyki , której słuchalem. Kapele były wybitnie niszowe, w związku z czym niewymieniane w publikacjach , internety były tylko dla wybranych, w ogóle o ile cokolwiek można było po polsku znależć na temat , to na 97 stronie "Machiny" info że dana płyta w ogóle wyszła i że premiery u polskich dystrybutorów nie będzie w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Na dywaniku zapytałem , co konkretnie jest niestosownego w danej kapeli - starsi nie mieli pojęcia. Więc skąd ta rozmowa ? Bracia w zborze są zgorszeni tą koszulką. i tą kapelą. Więc pytam - co złego o niej słyszeli , bo ja nic nie wiem, a pewnie starszym podali powód zgorszenia(myślałem że ktoś zna teksty). Otóż nikt żadnych argumentów nie podał, ale powiedziano mi że usługujący i pionierzy muszą mieć nieposzlakowaną opinię i dobre imię w zborze. I jeśli chcę dalej się udzielać , mam przestać nosić takie koszulki .

Kilka komitecików i 20 lat później dam sobie rękę obciąć , że byłby hejt i kiedyś i dzisiaj jakby się ktoś pojawił w koszulce Audiomachine w zasięgu wzroku prześwietnych Apostołów z mojego zboru. Zostałby napomniany a potem wykluczony. Nie - nie za noszenie koszulki , za rozpasanie ,czyli nieusłuchanie polecenia starszych.



Offline sabekk

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #458 dnia: 04 Styczeń, 2017, 00:11 »
Twój post niczego nie zmienia (...).

No cóż... nawet jeśli. Ot, mam znowu trochę wieczorowego czasu na kontynuację. A że z tego co widzę, jest się do czego odnieść...?
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline prot

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #459 dnia: 04 Styczeń, 2017, 04:11 »
Ja chodzę w Slayerze i Motorhead ;)


Offline sabekk

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #460 dnia: 19 Luty, 2017, 13:32 »
Czy Ty naprawdę nie widzisz różnicy między nieudaną próbą ścigania przez Interpol a potencjalnym plagiatem, z który jeszcze w Polsce nikogo nie skazano?

Potencjalnym? To ciekawe, bo w sprawie Eternal Flame to ty masz już 100% pewność  ;D
Poza tym klikasz w google odnośnie wyroków za plagiat i już na pierwszej stronie jest aż gęsto i ty piszesz, że za plagiat jeszcze nikogo nie skazano? Chyba ci się najprawdopodobniej udało i myśląc, że skoro tobie to uważasz że i innym  ;D



Pisząc o plagiacie myślę bardziej o jego źle moralnym, a nie o chęci ścigania wszystkich, wzorem wyszukujących tu na forum odstępców przez siepaczy z Nadarzyna.

Skoro odstępcy są pod tym względem takim niedościgłym wzorem moralnym, no to podałem już przykład Alka, który również nie podał na końcu swojej produkcji co w niej wykorzystał, że już nie wspomnę tak przez was demonizowane Audiomachine. No, ale mamy kolejny przykład odstępczej moralności z plagiatem w tle... (przynajmniej w/g twoich definicji)


Całkiem fajna muza. Z pewnością własnej produkcji, że już nie wspomnę o reszcie materiału wykorzystanego w tej produkcji, która nawet ma w tytule - film dokumentalny  ;D ;D ;D



Max ponadto nie rości sobie prawa autora do muzyki, którą puszcza, a WTS powiada, że od A do Z przygotowuje wszystkie materiały, przez co u Twoich znajomych wywołało to fałszywe wrażenie co do autorstwa Eternal Flame.

Eeetam. Przecież podawałem cytat mówiący, że WTS już korzystało z muzyki klasycznej. A to, że do tej pory chwalili się swoimi osiągnięciami...  Eternal Flame tylko dowodzi, że pewne przedsięwzięcia fizycznie WTS przerastają, który ma ok 60 profesjonalnych muzyków, a w kawałku na jaki nabyli licencję sam chór ma minimum 100 osób.



---//---



Sabekk jak zwykle konfabulujesz, podałem wyraźnie linka do materiałów które streściłem jako ważne i każdy może je przeczytać w całości oraz zobaczyć kto jest ich autorem.
Mój temat to tylko zawieszka biblioteczna, która ma ułatwić poszukanie materiału źródłowego, o czym informowałem,


A coś ty informował, chłopie ? ;D
Nawet bene wyraźnie zrozumiał, że to streszczenie jest twojego autorstwa.

Cytat:
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/informacje-prosto-z-kanalu/kongres-lojalnie-trwajmy-przy-jehowie!'/msg53147/#msg53147
bene
"akurat w tym miejscu muszę przyznać mu rację w cytowanej  przez niego twojej wypowiedzi"



widać że nie czytasz dokładnie forum

Czytam tylko to, co mnie akurat zainteresuje. Regulamin nie zmusza mnie do czytania wszystkiego...



Sabekk czytam Twoje wywody z bardzo duża dozą humoru ale pisz, bo to otwiera oczy innym, pokazujesz bezsens polityki tej korporacji. Mam pierwsze sygnały że ludzie przy wydatnej Twojej pomocy budzą się z letargu. ;D ;D ;D


No właśnie czytam teraz wypowiedź Barana. No ubaw na całego, wiążąc to z twoją. Aż mnie mięśnie brzucha bolą.

Cytat:
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/informacje-prosto-z-kanalu/kongres-lojalnie-trwajmy-przy-jehowie!'/msg53152/#msg53152
Baran
"I są to moje słowa, a że podobne zdarza się"

I wy tu o plagiatach głodne kawałki piszecie...   ;D ;D ;D


A tak bardziej serio. Wszak człek czynu jesteś. Zgłosił byś może to Eternal Flame w klipie WTS w akcie poczucia obowiązku obywatelskiego do prokuratury? Mogłoby być interesująco...
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline M

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #461 dnia: 19 Luty, 2017, 14:02 »
Skoro odstępcy są pod tym względem takim niedościgłym wzorem moralnym, no to podałem już przykład Alka, który również nie podał na końcu swojej produkcji co w niej wykorzystał

Nie wiem o której produkcji mówisz i gdzie nie zostało wspomniane co było w niej wykorzystane, ale porównywanie korporacji roszczącej sobie prawa do "jedynej prawdziwej religii" produkującej filmy propagandowe do prywatnej osoby wrzucającej do Internetu swoje filmiki pokazuje tylko jak daleko w swoim umyśle zabrnąłeś poza zdrowy rozsądek w tym swoim bronieniu WTS-u.


Offline sabekk

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #462 dnia: 19 Luty, 2017, 14:31 »
Nie wiem o której produkcji mówisz i gdzie nie zostało wspomniane co było w niej wykorzystane, ale porównywanie korporacji roszczącej sobie prawa do "jedynej prawdziwej religii" produkującej filmy propagandowe do prywatnej osoby wrzucającej do Internetu swoje filmiki pokazuje tylko jak daleko w swoim umyśle zabrnąłeś poza zdrowy rozsądek w tym swoim bronieniu WTS-u.

Zalinkowałem powyżej.
To nie ja wypisywałem tu takie teksty jak "Plagiat polega na bezprawnym przypisaniu sobie autorstwa całości lub części cudzego utworu bądź celowym wprowadzeniu w błąd co do autorstwa utworu.", czy "Jako plagiat ukryty – polegający przypisaniu sobie autorstwa cudzego utworu, poprzez włączenie do swojego dzieła całości lub części innych utworów. ". Myślisz, że prawodawca ma tu na myśli tylko korporacje, ale już osoby prywatnej to już nie? Zapewne obronę pracy dyplomowej i tym podobne to tylko korporacje tylko piszą. M, dziękuję za opisanie logiki, jaką się odstępcy kierują.  ;D
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline M

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #463 dnia: 19 Luty, 2017, 14:46 »
Zalinkowałem powyżej.

To nie jest film Alka, chyba, że mówimy o dwóch różnych Alkach.


Offline sabekk

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #464 dnia: 19 Luty, 2017, 15:24 »
To nie jest film Alka, chyba, że mówimy o dwóch różnych Alkach.

Przecież napisałem "podałem już przykład Alka, który również nie podał na końcu swojej produkcji co w niej wykorzystał, że już nie wspomnę tak przez was demonizowane Audiomachine. No, ale mamy kolejny"



---//---



Chłopaki i dziewczyny, po co karmić Trolla.

Pisałam to jakieś kilka stron tymu i jeszcze na pm  :-\

Zróbmy zatem przerwę. Zobaczymy kto tu kogo karmi.

Tak mnie zastanawiał ten hejt na moją osobę, gdy rozmawialiśmy o finansach WTS. Wpis Światusa, który znajduje się obecnie na cmentarzu, wyraźnie utwierdził mnie w przekonaniu, że z mojej strony było ok, a hejt był wymierzony we mnie. Zastanawiało mnie, dlaczego nie można pogadać normalnie? Odpowiedź przyszła sama, wystarczyło ową przerwę sobie zrobić...

Cytat:
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/ateizm/chwilowa-przerwa-na-budowanie-wiary-'urojenie-ateistyczne'/
Baran
"Karmimy się hejtem wobec organizacji, bo tak trzeba,"


To są twoje słowa, Baran. Chyba ci za nie podziękuję. Tak sobie myślałem, że mimo wszystko wpadnę tu od czasu do czasu, może coś popiszę... ale jednak nie. Z końcem lutego kończę definitywnie z tym forum, ewentualnie w marcu, gdybym nie zdążył skończyć z bene tematu, który on oczekuje, że powinniśmy do jakiegoś etapu doprowadzić. No mam jeszcze obiecaną kawę i...  to wszystko. Nie będę ofiarą waszego hejtu, bo wy musicie się właśnie czymś nakarmić. Sami sobie podsuwacie  miseczkę z żarełkiem, a uczucie, że mody robią niemal wszystko, aby przy okazji na miseczce był jeszcze wątek personalny... Nie, dziękuję.


 
Sabek!!! ,te zestawienie jest moje i nie obrażaj Gedeona nazywając go oszustem bo to cytat z mojego postu. Po pierwsze jak napewno zauważyłeś nie ma tam cytatu „” z Wikipedii tylko moje stwierdzenie. Poza tym Wikipedia podaje linki do oficjalnej strony  Audiomachine na której wymienione są FILMY do których Audiomachine robiła podkład. Nie oszukuj!!!

Jedyne co sygnalizował, że jest cytatem, to ino "W Strażnicy w03 1.12 ss. 21-2 powiedziano", czy też "km 4/15 s. 5", i jest to bardzo czytelnym, że jest to cytat. Na dole swego postu stwierdza, że jego zawartość jest streszczeniem. Skoro zatem zamieścił on twoje słowa i nie zamieścił o tym żadnej informacji...  Gorszyciel ma na to pewne definicje, a ty mi tego nie pozwalasz nazwać oszustwem?  ;D  To po jakiego grzyba wy tu o plagiatach "komara przecedzacie"?



Poza tym movie trailers użyte jest  tutaj w angielskiej Wikipedii podaje :
https://en.wikipedia.org/wiki/Audiomachine
"Many of audiomachine's tracks have been featured in numerous theatrical movie trailers, including those of Avatar, The Chronicles of Narnia films, Iron Man, Iron Man 2, Thor, The Avengers, Thor: The Dark World, Captain America: The Winter Soldier, Avengers: Age of Ultron, Harry Potter and the Order of the Phoenix, Harry Potter and the Half-Blood Prince, Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1, Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2, Quantum of Solace, The Hobbit: An Unexpected Journey, The Hobbit: The Desolation of Smaug, The Bourne Ultimatum, Pirates of the Caribbean: At World's End, Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides, The (…)" 

Movie trailers oznacza zwiastun filmowy i jeżeli możemy się czegokolwiek czepiać to przecinka między słowami zwiastunów a filmów, albo tego że zamiast przecinka powinno być słowo do. Zostało to użyte ponieważ w języku polskim w Wikipedii tego nie ma a w angielskiej wersji jest. Zwiastuny mogą być zapowiedzią nie tylko filmów ale również np gier itd dlatego zostało dodane słowo filmów tak jak w wikipedii angielskiej.
 

"jeżeli możemy się czegokolwiek czepiać to przecinka między słowami"...  ;D  Skoro owy przecinek robi wam w translacji różnicę w Łukasza 23:43, no to chyba ma owy znaczenie, czyż nie? Ręce opadają...




A Gedeon tak bardzo chciał być uczciwy że podał linka do Wikipedii Polskiej, lub skończył czyimś postem    podając ten nieszczęsny link i potem zaczął mój.

Nawet nie sygnalizując, że ciebie cytuje. Po co wy tu o plagiatach pianę bijecie...  ;D



Każdy człowiek, a nawet rozumne zwierzątko zauważy że niczego nie cytuję tylko się powołuję bo tam nie ma znaczków takich jak te" "
I są to moje słowa, a że podobne zdarza się  ;D

Nie każdego stać na taką szczerość...


Cytat:
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/ateizm/chwilowa-przerwa-na-budowanie-wiary-'urojenie-ateistyczne'/
Baran
"Karmimy się hejtem wobec organizacji, bo tak trzeba,"


...więc jeśli czegoś zabrakło, no to powód jest jasny, jak...



angielska wiki wymienia filmy
https://en.wikipedia.org/wiki/Audiomachine

(...)

Zainteresowało mnie natomiast w jakich filmach Audiomachine   podkładała ścieżki dźwiękowe (...)

No...  a powyżej było... "Movie trailers oznacza zwiastun filmowy i jeżeli możemy się czegokolwiek czepiać to przecinka między słowami zwiastunów a filmów", czyli...

Cytat:
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/ateizm/chwilowa-przerwa-na-budowanie-wiary-'urojenie-ateistyczne'/
Baran
"Karmimy się hejtem wobec organizacji, bo tak trzeba,"


Baran, bardzo dziękuję ci o wyjaśnienie wszystkiego, z czym się na tym forum spotkałem.
« Ostatnia zmiana: 19 Luty, 2017, 15:31 wysłana przez sabekk »
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra