Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"  (Przeczytany 141515 razy)

Offline M

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #465 dnia: 19 Luty, 2017, 15:36 »
Przecież napisałem "podałem już przykład Alka, który również nie podał na końcu swojej produkcji co w niej wykorzystał, że już nie wspomnę tak przez was demonizowane Audiomachine. No, ale mamy kolejny"

Nadal nie wiem o której produkcji mówisz. Masz strasznie powściągliwy i niebezpośredni styl pisania przez co to co piszesz często jest zrozumiałe jedynie dla Ciebie. Nie piszę tego jako złośliwość, ale jako obserwację - jeśli zależy Ci na prowadzeniu rzeczowej dyskusji to nie używaj półsłówek i niedopowiedzeń.
« Ostatnia zmiana: 19 Luty, 2017, 15:38 wysłana przez M »


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #466 dnia: 19 Luty, 2017, 15:39 »
Poza tym klikasz w google odnośnie wyroków za plagiat i już na pierwszej stronie jest aż gęsto i ty piszesz, że za plagiat jeszcze nikogo nie skazano? Chyba ci się najprawdopodobniej udało i myśląc, że skoro tobie to uważasz że i innym  ;D

Postępowanie dyscyplinarne na uczelni a realne skazanie kogoś przez sąd to zupełnie inne rzeczy. Sądy się plagiatami nie interesują, bo mała szkodliwość społeczna.

Skoro odstępcy są pod tym względem takim niedościgłym wzorem moralnym, no to podałem już przykład Alka, który również nie podał na końcu swojej produkcji co w niej wykorzystał, że już nie wspomnę tak przez was demonizowane Audiomachine. No, ale mamy kolejny przykład odstępczej moralności z plagiatem w tle... (przynajmniej w/g twoich definicji)

Nie wg moich, a wg prawniczych. Zapytaj się jakiegoś prawnika od prawa autorskiego to Ci powie.

Eeetam. Przecież podawałem cytat mówiący, że WTS już korzystało z muzyki klasycznej. A to, że do tej pory chwalili się swoimi osiągnięciami...  Eternal Flame tylko dowodzi, że pewne przedsięwzięcia fizycznie WTS przerastają, który ma ok 60 profesjonalnych muzyków, a w kawałku na jaki nabyli licencję sam chór ma minimum 100 osób.

To czemu boją się ujawniać, że kupują muzykę za kasę z datków? I czemu wybierają taki zespół, który ma takie okładki?

A tak bardziej serio. Wszak człek czynu jesteś. Zgłosił byś może to Eternal Flame w klipie WTS w akcie poczucia obowiązku obywatelskiego do prokuratury? Mogłoby być interesująco...

Zgłosić to może tylko zespół, któremu piosenkę ukradziono. A więc w USA. Więc ważne jest tamtejsze prawo. Nie wiem jak jest w USA w tej kwestii. Już Ci tłumaczyłem, że nie chodzi o to, że jest to przestępstwo, a o wątpliwość moralną czynu.


Offline sabekk

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #467 dnia: 19 Luty, 2017, 15:54 »
Nadal nie wiem o której produkcji mówisz. Masz strasznie powściągliwy i niebezpośredni styl pisania przez co to co piszesz często jest zrozumiałe jedynie dla Ciebie. Nie piszę tego jako złośliwość, ale jako obserwację - jeśli zależy Ci na prowadzeniu rzeczowej dyskusji to nie używaj półsłówek i niedopowiedzeń.

Brałem lekcje ostatnio u Tusi (wiemy kto), który twierdził, że odpowiedział mi już na pytanie. Poprosiłem o podkładkę i...  co ja teraz powinienem zrobić? Może tak jak on?
No ale ja nie jestem katolickim apolo........., który tak tanio musi ratować sobie tyłek, ani nawet WTS, więc przypomnę.

https://www.youtube.com/watch?v=f6zvzWp5Ubg


Ten drugi filmik jest na poprzedniej stronie. Więc jak czytam te zażalenia o plagiatach... 


---//---


Postępowanie dyscyplinarne na uczelni a realne skazanie kogoś przez sąd to zupełnie inne rzeczy. Sądy się plagiatami nie interesują, bo mała szkodliwość społeczna.

Nie wg moich, a wg prawniczych. Zapytaj się jakiegoś prawnika od prawa autorskiego to Ci powie.

To czemu boją się ujawniać, że kupują muzykę za kasę z datków? I czemu wybierają taki zespół, który ma takie okładki?

Zgłosić to może tylko zespół, któremu piosenkę ukradziono. A więc w USA. Więc ważne jest tamtejsze prawo. Nie wiem jak jest w USA w tej kwestii. Już Ci tłumaczyłem, że nie chodzi o to, że jest to przestępstwo, a o wątpliwość moralną czynu.

Cytat:
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/ateizm/chwilowa-przerwa-na-budowanie-wiary-'urojenie-ateistyczne'/
Baran
"Karmimy się hejtem wobec organizacji, bo tak trzeba,"

Z mojej strony koniec dyskusji.

gedeon: proszę abyś nie obrażał
« Ostatnia zmiana: 19 Luty, 2017, 16:29 wysłana przez gedeon »
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #468 dnia: 19 Luty, 2017, 16:13 »
Cytat:
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/ateizm/chwilowa-przerwa-na-budowanie-wiary-'urojenie-ateistyczne'/
Baran
"Karmimy się hejtem wobec organizacji, bo tak trzeba,"

Z mojej strony koniec dyskusji.

Co ma cytat Barana do mnie? Napisał w swoim imieniu i wcale nie odnośnie kongresu. I Ty udajesz, że chcesz dyskutować merytorycznie?


Offline sabekk

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #469 dnia: 19 Luty, 2017, 16:16 »
chcesz dyskutować merytorycznie?

W tym temacie już skończyłem, a ponieważ merytorycznie już skończyłem, więc...
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline Krystian

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #470 dnia: 19 Luty, 2017, 16:21 »
Postępowanie dyscyplinarne na uczelni a realne skazanie kogoś przez sąd to zupełnie inne rzeczy. Sądy się plagiatami nie interesują, bo mała szkodliwość społeczna.

Nie wg moich, a wg prawniczych. Zapytaj się jakiegoś prawnika od prawa autorskiego to Ci powie.

Jestem prawnikiem, choć nie siedzę w prawie autorskim.
Oczywiście masz rację gorszycielu.
Zapodam tłumaczenie za chwilę o dozwolony użytek, co na moim forum, też pytano.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline M

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #471 dnia: 19 Luty, 2017, 16:28 »
Brałem lekcje ostatnio u Tusi (wiemy kto), który twierdził, że odpowiedział mi już na pytanie. Poprosiłem o podkładkę i...  co ja teraz powinienem zrobić? Może tak jak on?
No ale ja nie jestem katolickim apologeciną, który tak tanio musi ratować sobie tyłek, ani nawet WTS, więc przypomnę.

https://www.youtube.com/watch?v=f6zvzWp5Ubg

Ten drugi filmik jest na poprzedniej stronie. Więc jak czytam te zażalenia o plagiatach... 

Więc napisz jeszcze co zostało na tym filmie splagiatowane, bo nadal nie widzę związku.
PS. To również nie jest film Alka, tylko "Romeo Światłoczułego".


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #472 dnia: 19 Luty, 2017, 16:59 »
Na pierwszej stronie google było, że to sądy... No, ale pogadajcie sobie, panowie prawnicy, czy to sądy, czy też "sądy".

No sądy wszczynają postępowanie, bo muszą (tak nakazuje ustawa), ale sprawa potem przycicha i nikt nigdy za plagiat w Polsce nie poszedł siedzieć. Weź mi pokaż JEDEN prawomocny wyrok, że ktoś dostał karę pozbawienia wolności za plagiat. To, że coś tam w Google wyskakuje nie świadczy o tym, co na to sąd powiedział na końcu sprawy.


Offline sabekk

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #473 dnia: 19 Luty, 2017, 17:06 »
No sądy wszczynają postępowanie, bo muszą (tak nakazuje ustawa), ale sprawa potem przycicha i nikt nigdy za plagiat w Polsce nie poszedł siedzieć. Weź mi pokaż JEDEN prawomocny wyrok, że ktoś dostał karę pozbawienia wolności za plagiat. To, że coś tam w Google wyskakuje nie świadczy o tym, co na to sąd powiedział na końcu sprawy.

Nie jest problemem ci udowodnić, jak bardzo w błędzie jesteś. Wystarczyło jedno hasełko w google, aby pojawiło się kilka prawomocnych, sądowych wyroków. Tyle, że ja tu już nie potrzebuję niczego udowadniać. Punkt 7 regulaminu: "Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć ostatnie zdanie w dyskusji". Koniec tematu i tyle, panowie hipokryci...
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline M

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #474 dnia: 19 Luty, 2017, 17:20 »
Oto sabekk w pełnej krasie - rzuca oskarżeniami na lewo i prawo, ale gdy przychodzi je sprecyzować nabiera wodę w usta. Również dziękuję za tę dyskusję, jak zwykle się na Tobie nie zawiodłem :).


Offline sabekk

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #475 dnia: 19 Luty, 2017, 17:26 »
Oto sabekk w pełnej krasie - rzuca oskarżeniami na lewo i prawo, ale gdy przychodzi je sprecyzować nabiera wodę w usta. Również dziękuję za tę dyskusję, jak zwykle się na Tobie nie zawiodłem :).

Wystarczy... przecież to wam zależy. Ja swoje już w tym temacie uzyskałem.
« Ostatnia zmiana: 19 Luty, 2017, 17:30 wysłana przez sabekk »
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #476 dnia: 19 Luty, 2017, 17:28 »
Nie jest problemem ci udowodnić, jak bardzo w błędzie jesteś. Wystarczyło jedno hasełko w google, aby pojawiło się kilka prawomocnych, sądowych wyroków. Tyle, że ja tu już nie potrzebuję niczego udowadniać. Punkt 7 regulaminu: "Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć ostatnie zdanie w dyskusji". Koniec tematu i tyle, panowie hipokryci...

Wyroki są. Oczywiście. W zawieszeniu albo ograniczeniu praw do wykonywania zawodu wykładowcy akademickiego. Dlatego nie ma sensu oskarżać ludzi w USA o to, bo polskie sądy nic nie zrobią. Pisałem o tym w kontekście oskarżenia WTSu, a nie tak w ogóle, że jakiś Rektor z krzesła nie poleciał. Sądy generalnie uciekają od takich spraw, a już w ogóle jeśli by oskarżyć jakąś religię. Dlatego nie ma sensu tego zgłaszać. I tylko o tym pisaliśmy. A Ty sugerujesz, że my tak w ogóle o karalności plagiatów. Żałosna próba odwracania uwagi od głównego toku dyskusji.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #477 dnia: 19 Luty, 2017, 17:36 »
Ta dyskusja to gra z gołębiem w szachy. Zainteresowani tym, wiedzą o co mi chodzi.  ;) Dajcie sobie spokój. Nie warto.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #478 dnia: 19 Luty, 2017, 17:55 »
Nie ma znaczenia... komuna rządzi. Hejt tylko w jedna stronę. Najwyraźniej Gedeon nie wytrzymał odrobiny krytyki, albo M umył mu raczki. Nie ma znaczenia, wszystko jasne.
Kto Ci każe tak traktować rozmówców? Twój bóg, czy Twój szef ze zboru? Przecież nie podoba Ci się administracja i zawartość merytoryczna forum. To co Ty tutaj robisz?
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Roszada

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #479 dnia: 19 Luty, 2017, 17:58 »
I dlatego wywaliłeś mój post na cmentarz?
Ja bym nie jeden wywalił.
Wszystkie nie na temat. :)
I wszystkie z drabinkami, w których tylko Ty wiesz o co chodzi. ;)