Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ŚJ na fb.  (Przeczytany 47637 razy)

Offline Fantom

Odp: ŚJ na fb.
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Listopad, 2016, 10:17 »
 fejsbukowy ''niewolnik''-Sławomir jest lepszy od CK.On nie popełnia błędów doktrynalnych.Odpowie na każde Twoje pytanie.Czy zwierzęta umierały przed pojawieniem się człowieka?Brak wersetów biblijnych?Sławcio nie musi opierać się na wersetach ale na logice.W końcu ma kogo naśladować-CK.
 Nie miałem czasu na zrobienie więcej zdjęć,zatem kopiuje rozmowę pomiędzy jednym nawiedzonym ŚJ,a naszym niewolnikiem.

Mirosław Ch.: Dinozaurów nie było to jest ludzki wymysł sf Jehowa na początku bibli w 1 rozdziale rodzaju wyrażnie pisze że Jehowa stworzył potwory morskie a nie ma ani słowa o potworach lądowych, a więc dinozaury to ludzki wymysł fantazja bajka dla dorosłych.

Sławomir S.
Nie pisz takich bzdur, Mirku, gdyż będą się z nas śmiali naukowcy, i w tym wypadku będą mieli rację.

Mirosław Ch. I ty kupiłeś tą bajeczkę? dla mnie jest ważny Jehowa i jego słowo biblia.

Sławomir S.
Jak je zwał, tak je zwał, w każdym razie znaleziono mnóstwo kości olbrzymich zwierząt lądowych, i dziś nazywa się je dinozaurami. Poczytaj nasze publikacje, co mówią na ten temat, Mirku, i nie staraj się głosić treści niezgodnych z tym, o czym mówi Ciało Kierownicze, które wcale nie kwestionuje tych faktów.

Mirosław Ch. To znajdż mi choć jedno słowo w bibli na temat dinozaurów warzących ponad 40 lub jakieś 60 ton zwierzętach nadal uważam że to ludzka mistyfikacja bajeczka.b Szczątki jakie znajdowano to są mamuty wymienione w bibli i żyły perzd potopem.

Sławomir S. .
A Ty znajdź mi coś w Biblii na temat mamutów...


Mirosław Ch. A od kiedy to smokami nazywa się wieloryby? ha ha ha. Właśnie! Potwory w bibli wymienione to są różne gatunki WIELORYBÓW a nie tam jakieś smoki a może smok Krakowski Wawelski to też niby stworzenie Boże czy bajeczka wymyślona przez ludzkich naiwniaków.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline TomBombadil

Odp: ŚJ na fb.
« Odpowiedź #46 dnia: 02 Listopad, 2016, 12:56 »
To jest straszneee. Niestety znam takie osobniki, co mają się za znawców od wszystkiego, a nie wiem czy książkę nie wts mieli w reku.I te wierszyki infantylne. Na każdą okazję,rozsyłane sms'ami. Do tego przygłupawe obrazki z życzeniami miłego dnia. Pokasowałam,a szkoda. Ale serce krwawi.


Offline Lila

Odp: ŚJ na fb.
« Odpowiedź #47 dnia: 02 Listopad, 2016, 14:02 »
To jest straszneee. Niestety znam takie osobniki, co mają się za znawców od wszystkiego, a nie wiem czy książkę nie wts mieli w reku.I te wierszyki infantylne. Na każdą okazję,rozsyłane sms'ami. Do tego przygłupawe obrazki z życzeniami miłego dnia. Pokasowałam,a szkoda. Ale serce krwawi.

Wierszyki w sms'ach to normalnie bomba! Tego się nie da normalnie przeczytać i nie mieć mdłości. Nawet moja mommy, która jest SJ i ma dosyć romantyczny charakter, nie trawi ich. Jak dostaje takie dzieło, to nie wie, co odpisać, czy podziękować, czy odpowiedzieć jakimś innym wierszykiem, czy przeżegnać się nogami.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: ŚJ na fb.
« Odpowiedź #48 dnia: 02 Listopad, 2016, 16:41 »
fejsbukowy ''niewolnik''-Sławomir jest lepszy od CK.On nie popełnia błędów doktrynalnych.Odpowie na każde Twoje pytanie.Czy zwierzęta umierały przed pojawieniem się człowieka?Brak wersetów biblijnych?Sławcio nie musi opierać się na wersetach ale na logice.W końcu ma kogo naśladować-CK.
 Nie miałem czasu na zrobienie więcej zdjęć,zatem kopiuje rozmowę pomiędzy jednym nawiedzonym ŚJ,a naszym niewolnikiem.

Mirosław Ch.: Dinozaurów nie było to jest ludzki wymysł sf Jehowa na początku bibli w 1 rozdziale rodzaju wyrażnie pisze że Jehowa stworzył potwory morskie a nie ma ani słowa o potworach lądowych, a więc dinozaury to ludzki wymysł fantazja bajka dla dorosłych.

Sławomir S.
Nie pisz takich bzdur, Mirku, gdyż będą się z nas śmiali naukowcy, i w tym wypadku będą mieli rację.

Mirosław Ch. I ty kupiłeś tą bajeczkę? dla mnie jest ważny Jehowa i jego słowo biblia.

Sławomir S.
Jak je zwał, tak je zwał, w każdym razie znaleziono mnóstwo kości olbrzymich zwierząt lądowych, i dziś nazywa się je dinozaurami. Poczytaj nasze publikacje, co mówią na ten temat, Mirku, i nie staraj się głosić treści niezgodnych z tym, o czym mówi Ciało Kierownicze, które wcale nie kwestionuje tych faktów.

Mirosław Ch. To znajdż mi choć jedno słowo w bibli na temat dinozaurów warzących ponad 40 lub jakieś 60 ton zwierzętach nadal uważam że to ludzka mistyfikacja bajeczka.b Szczątki jakie znajdowano to są mamuty wymienione w bibli i żyły perzd potopem.

Sławomir S. .
A Ty znajdź mi coś w Biblii na temat mamutów...


Mirosław Ch. A od kiedy to smokami nazywa się wieloryby? ha ha ha. Właśnie! Potwory w bibli wymienione to są różne gatunki WIELORYBÓW a nie tam jakieś smoki a może smok Krakowski Wawelski to też niby stworzenie Boże czy bajeczka wymyślona przez ludzkich naiwniaków.

Ja krótko tylko skomentuję Mirosława Ch:
Można być SJ i jednocześnie kompletnym nieukiem.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: ŚJ na fb.
« Odpowiedź #49 dnia: 02 Listopad, 2016, 18:38 »

 Łooo jakie chłopina ma zaległości w biblijnej edukacji.
 A nie czytał nigdy.... a płód jego będzie smok ognisty latający. ?  :o albo inaczej.....z jego paszczy wychodzą płonące pochodnie, pryskają iskry ogniste. Z jego nozdrzy bucha dym jakby z kotła rozpalonego i kipiącego. Jego oddech zapala węgle, a płomień wychodzi z jego ust. ? :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: ŚJ na fb.
« Odpowiedź #50 dnia: 05 Listopad, 2016, 08:59 »
Mirosława Ch. proszę się nie czepiać za ten niski poziom edukacji. Jako człowiek ma jakieś chorobowe ograniczenia, więc to cud, że czyta Strażnicę i umie wklejać na FB zdjęcia z kongresu.

Parę godzin temu niejaka Marzena S. podała link FAKTu o Ewelinie G. - poczytajcie szybko komentarze, bo brat Sławek zaraz ją wykluczy i wszystko poczyści.

Kilka komentarzy:
Szatan przez ciebie kobieto sieje nienawiścią, to czuć. Ale osądzać będzie Bóg , pamiętaj.
jestem Świadkiem Jehowy 45 lat .Takie bzdury , fausz i zakłamanie nie raz słyszałem. Powiem szczerze , wszyscy staniemy przed Bogiem by odpowiedzieć za swoje postępowanie, Pani też.
Komentarz które pani umieszcza, są kierowane nienawiścią , a największą nienawiść względem Boga Jehowy przejawia szatan diabeł , bóg tego świata. Pani jest jego marionetką.

A tu jeszcze małe spostrzeżenie jakiegoś człowieczka o całej tej grupie:

A jednak ta pani coś wie skoro o tym pisze napisze odrazu po co ja jestem w tej grupie żebym nie był posądzony o śanie zamentu jestem tu żeby wyrobic se zdanie samemu bo tyle jest różnych opini na temat swiatków jehowy nie słucham ludzi sam obserwuje i wyrabiam se opinie i jedno co doszczegłem że większośc na tej grupie boji się prowadzic dyskusię z kimś kto poda odmieny komentarz bo odrazu jest mowa że szatan.przez niego przemawia pokazcie że umiecie przyjmowac kretyke i na nią mądże odpowadać
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad, 2016, 09:07 wysłana przez Moyses »


Efezjan

  • Gość
Odp: ŚJ na fb.
« Odpowiedź #51 dnia: 05 Listopad, 2016, 09:10 »
@Moyses, doszczegł kretykę? Boskie! :)


Offline ufoludek

Odp: ŚJ na fb.
« Odpowiedź #52 dnia: 05 Listopad, 2016, 11:26 »
Mirosława Ch. proszę się nie czepiać za ten niski poziom edukacji. Jako człowiek ma jakieś chorobowe ograniczenia, więc to cud, że czyta Strażnicę i umie wklejać na FB zdjęcia z kongresu.

Parę godzin temu niejaka Marzena S. podała link FAKTu o Ewelinie G. - poczytajcie szybko komentarze, bo brat Sławek zaraz ją wykluczy i wszystko poczyści.

Kilka komentarzy:
Szatan przez ciebie kobieto sieje nienawiścią, to czuć. Ale osądzać będzie Bóg , pamiętaj.
jestem Świadkiem Jehowy 45 lat .Takie bzdury , fausz i zakłamanie nie raz słyszałem. Powiem szczerze , wszyscy staniemy przed Bogiem by odpowiedzieć za swoje postępowanie, Pani też.
Komentarz które pani umieszcza, są kierowane nienawiścią , a największą nienawiść względem Boga Jehowy przejawia szatan diabeł , bóg tego świata. Pani jest jego marionetką.

A tu jeszcze małe spostrzeżenie jakiegoś człowieczka o całej tej grupie:

[i]A jednak ta pani coś wie skoro o tym pisze napisze odrazu po co ja jestem w tej grupie żebym nie był posądzony o śanie zamentu jestem tu żeby wyrobic se zdanie samemu bo tyle jest różnych opini na temat swiatków jehowy nie słucham ludzi sam obserwuje i wyrabiam se opinie i jedno co doszczegłem że większośc na tej grupie boji się prowadzic dyskusię z kimś kto poda odmieny komentarz bo odrazu jest mowa że szatan.przez niego przemawia pokazcie że umiecie przyjmowac kretyke i na nią mądże odpowadać[/i]
Ten "człowieczek", pomimo koszmarnych błędów ortograficznych, napisał bardzo mądrze. Ma rację - ŚJ nie potrafią "przyjmować kretyki"  ;D :o
"To nie tak, że boję się umrzeć. Po prostu nie chciałabym być w pobliżu kiedy to się stanie" ;-)


Offline Fantom

Odp: ŚJ na fb.
« Odpowiedź #53 dnia: 02 Grudzień, 2016, 11:08 »
 to on tak o nas godo?
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień, 2016, 11:19 wysłana przez fantom »
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline M

Odp: ŚJ na fb.
« Odpowiedź #54 dnia: 02 Grudzień, 2016, 12:18 »
Cieszą mnie takie komentarze jak ten powyżej. Świadkowie czują oddech odstępców na plecach coraz wyraźniej, a to jak widać powyżej może skłonić niektórych do myślenia. Będąc w organizacji zapewne spodziewają się, że Jehowa będzie im błogosławił i że obroni ich przed "atakami odstępców", a tu okazuje się że te "ataki" nie tylko nie ustają, ale wręcz się nasilają.


Offline Fantom

Odp: ŚJ na fb.
« Odpowiedź #55 dnia: 02 Grudzień, 2016, 12:23 »
M,tylko nie ataki:) Ex nie atakują,ale używają merytorycznych argumentów.:) i ich własnej literatury.Dla nich to atak,ale dla nas chyba nie...
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline M

Odp: ŚJ na fb.
« Odpowiedź #56 dnia: 02 Grudzień, 2016, 12:41 »
M,tylko nie ataki:) Ex nie atakują,ale używają merytorycznych argumentów.:) i ich własnej literatury.Dla nich to atak,ale dla nas chyba nie...

Dlatego napisałem "ataki", cytując to co oni sami często piszą :)


Offline Fantom

Odp: ŚJ na fb.
« Odpowiedź #57 dnia: 02 Grudzień, 2016, 12:48 »
 z biegu nie zauważyłem. zwracam honor.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: ŚJ na fb.
« Odpowiedź #58 dnia: 02 Grudzień, 2016, 13:02 »
OJ,  OJ takie wyśmiewanie , wykazywanie grafomani, braku wykształcenia  , wręcz wywyższanie się to żadne merytoryczne  argumenty bo:

merytoryczny

dotyczący istoty rzeczy, treści, a nie formy; istotny, treściowy

 Ale co tam , kto wolnemu zabroni ;)

A ja odpowiedzi nie dostałam  :) może ja też grafomanka ;)
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: ŚJ na fb.
« Odpowiedź #59 dnia: 02 Grudzień, 2016, 14:09 »


Szatan przez ciebie kobieto sieje nienawiścią, to czuć.

  Jestem ciekawa jak  to czuć tego szatana ? Kobieta zalatywała smołą, siarką, pogorzeliskiem czy też czymś innym jeszcze?   :o ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).