Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Publikacje z kongresów 2016 - filmy pełnometrażowe  (Przeczytany 31946 razy)

Offline Deborah

Odp: Publikacje z kongresów 2016 - filmy pełnometrażowe
« Odpowiedź #90 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 17:58 »
Aha, ale ze zwiastunu to nie wynika, tylko z całości filmu, że te słowa wypowiada właśnie koleżanka do żony Ethana, więc może bardzo wprowadzić w błąd. Zresztą, kto wie o co im chodzi.  ;)
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec, 2016, 18:26 wysłana przez Deborah »


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Filmy z kongresów 2016 - pełnometrażowe
« Odpowiedź #91 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 18:03 »
Oglądając wcześniej zwiastun na oficjalnej stronie jw.org: https://www.jw.org/pl/%C5%9Bwiadkowie-jehowy/zgromadzenia/zwiastuny-filmow-2016/ zwróciłam uwagę na słowa żony "współczesnego Hioba" w 56 sekundzie: "tak naprawdę nic nie dzieje się bez powodu". Co to ma znaczyć? Promowanie wiary w przeznaczenie? Kary za grzechy? Wybierania kogoś i doświadczanie go? A gdzie to, o czym mówi Biblia, że naszym życiem często rządzi "czas i przypadek"? Kolejna hipokryzja w wydaniu WTS. >:(

Szczerze nawet nie chcę oglądać tego filmu, miałam kilka podejść, ale komentarze sprowadzają mnie na ziemię że nie warto.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec, 2016, 18:08 wysłana przez NiepokornaHadra »
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline TomBombadil

Odp: Publikacje z kongresów 2016 - filmy pełnometrażowe
« Odpowiedź #92 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 19:29 »
Film jest smutny i taki nierealny. Sytuacja życiowa owszem. Ale te rozmowy,uśmiechy,ugrzecznienie. I ta kłótnia małżeńska,o jednym ciele, a Ethan zaraz przeprasza. Stypa taka radosna. Brat światus taki dobry.
Normalnie nowa jakość. A film historyczny,o wojskach asyryjskich to istny demonizm i epatowanie przemocą. Może i tak było,ale takie pokazywanie tego to gruba przesada. Najpierw tłucze się do głów żeby przemocy nie oglądać,no Bóg nią się brzydzi,a teraz całe rodziny na tym wielbieniu mają z modlitwą obejrzeć. Dla mnie to niezrozumiałe.
W ogóle do bani !


Offline Deborah

Odp: Publikacje z kongresów 2016 - filmy pełnometrażowe
« Odpowiedź #93 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 20:42 »
Film jest smutny i taki nierealny. Sytuacja życiowa owszem. Ale te rozmowy,uśmiechy,ugrzecznienie. I ta kłótnia małżeńska,o jednym ciele, a Ethan zaraz przeprasza. Stypa taka radosna. Brat światus taki dobry.
Normalnie nowa jakość. A film historyczny,o wojskach asyryjskich to istny demonizm i epatowanie przemocą. Może i tak było,ale takie pokazywanie tego to gruba przesada. Najpierw tłucze się do głów żeby przemocy nie oglądać,no Bóg nią się brzydzi,a teraz całe rodziny na tym wielbieniu mają z modlitwą obejrzeć. Dla mnie to niezrozumiałe.
W ogóle do bani !

Dla mnie ten film historyczny też jest przerażający :o. Jakbym jakiegoś "Gladiatora" oglądała. :( Tym się naprawdę powinni zainteresować jacyś obrońcy Praw Dziecka - po obejrzeniu takiego filmu koszmary gwarantowane. I sama modlitwa już raczej za terapię nie wystarczy. ;)


Offline muminka

Odp: Publikacje z kongresów 2016 - filmy pełnometrażowe
« Odpowiedź #94 dnia: 16 Lipiec, 2016, 12:01 »
Filmy tendencyjne przepełnione grą na uczuciach. Buuu
"Żyj według życiorysu, który chciałbyś sobie napisać. Aleksander Kumor "


Offline Czyściciel padliny

Odp: Publikacje z kongresów 2016 - filmy pełnometrażowe
« Odpowiedź #95 dnia: 28 Lipiec, 2016, 11:58 »
piękne filmy , wzruszające , ważne aby dotrwać do końca, czekać aż dzisiejszy świat zostatnie zniszczony.


Offline gangas

Odp: Publikacje z kongresów 2016 - filmy pełnometrażowe
« Odpowiedź #96 dnia: 28 Lipiec, 2016, 12:03 »
piękne filmy , wzruszające , ważne aby dotrwać do końca, czekać aż dzisiejszy świat zostatnie zniszczony.


 Czy wy tam w Nadarzynie naprawdę nie macie co robić???  Kompletnie nic się nie dzieje???   ;D ;D ;D
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Publikacje z kongresów 2016 - filmy pełnometrażowe
« Odpowiedź #97 dnia: 28 Lipiec, 2016, 12:19 »
piękne filmy , wzruszające , ważne aby dotrwać do końca, czekać aż dzisiejszy świat zostatnie zniszczony.

Czy aby na pewno mówisz o tm samym filmie co My?
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline janeczek

Odp: Publikacje z kongresów 2016 - filmy pełnometrażowe
« Odpowiedź #98 dnia: 28 Lipiec, 2016, 12:22 »
piękne filmy , wzruszające , ważne aby dotrwać do końca, czekać aż dzisiejszy świat zostatnie zniszczony.
No ale wszyscy kłamcy zginą takrze ci co Pana Jezusa się zaparli bo chyba nie twierdzisz że taki był przekaz o miłowanu nieprzyjaciół i pozdrawianu nie tylko swoich
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline zaocznie wywalony

Odp: Publikacje z kongresów 2016 - filmy pełnometrażowe
« Odpowiedź #99 dnia: 28 Lipiec, 2016, 13:29 »
piękne filmy , wzruszające , ważne aby dotrwać do końca, czekać aż dzisiejszy świat zostatnie zniszczony.
Nie no, następny "nawracacz" z WTS-u ?
Ale nie ma co, skoro wchodzi, zakłada konto, loguje się na Nasze forum, to już tak nie za bardzo podległy CK, jest jakaś nadzieja dla niego 8-)


Offline Kamil

Odp: Publikacje z kongresów 2016 - filmy pełnometrażowe
« Odpowiedź #100 dnia: 28 Lipiec, 2016, 13:36 »
piękne filmy , wzruszające , ważne aby dotrwać do końca, czekać aż dzisiejszy świat zostatnie zniszczony.
A niby dlaczego ten świat ma zostać zniszczony??? Jahwe jest Bogiem wszystkich narodów- Ps 47:9 bt2 "Połączyli się władcy narodów z ludem Boga Abrahama. Bo możni świata należą do Boga: On zaś jest najwyższy." Ponadto Jeremiasz 30 i 31 zupełnie co innego mówią o zakończeniu świata niż Strażnica.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Publikacje z kongresów 2016 - filmy pełnometrażowe
« Odpowiedź #101 dnia: 28 Lipiec, 2016, 13:36 »
piękne filmy , wzruszające , ważne aby dotrwać do końca, czekać aż dzisiejszy świat zostatnie zniszczony.

"piękne filmy , wzruszające , ważne aby dotrwać do końca, czekać aż dzisiejszy świat zostatnie zniszczony"....i wtedy Ty będziesz mógł zostać Czyścicielem padliny ? ;)

Sorry za argumentum ad personam ale nie mogłem się powstrzymać. ;D
« Ostatnia zmiana: 28 Lipiec, 2016, 13:43 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Tusia

  • Gość
Odp: Publikacje z kongresów 2016 - filmy pełnometrażowe
« Odpowiedź #102 dnia: 28 Lipiec, 2016, 14:58 »
Nie no, następny "nawracacz" z WTS-u ?
Ale nie ma co, skoro wchodzi, zakłada konto, loguje się na Nasze forum, to już tak nie za bardzo podległy CK, jest jakaś nadzieja dla niego 8-)

Poczyta, poczyta i... wybudzi się.


Offline zaocznie wywalony

Odp: Publikacje z kongresów 2016 - filmy pełnometrażowe
« Odpowiedź #103 dnia: 28 Lipiec, 2016, 18:41 »
Poczyta, poczyta i... wybudzi się.
Dokładnie tak pomyślałem: żeby odpowiadać czy komentować MUSI czytać.
A kropla drąży skałę...


Offline Weteran

Odp: Publikacje z kongresów 2016 - filmy pełnometrażowe
« Odpowiedź #104 dnia: 28 Lipiec, 2016, 20:08 »
piękne filmy , wzruszające , ważne aby dotrwać do końca, czekać aż dzisiejszy świat zostatnie zniszczony.

Ty tak na poważnie? Nie kliknąłeś rejestracji tutaj przez pomyłkę?

Nie no, następny "nawracacz" z WTS-u ?
Ale nie ma co, skoro wchodzi, zakłada konto, loguje się na Nasze forum, to już tak nie za bardzo podległy CK, jest jakaś nadzieja dla niego 8-)

Nie łudź się. >:( Raczej kolejny troll. Trzeba przestać go karmić. Niech się żywi tą padliną ze swojego nicka. Ma jej pod dostatkiem w „pożywnym pokarmie duchowym”, który – jak widać – z chęcią przyswaja. 

Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS