Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ciało Kierownicze i złote sygnety  (Przeczytany 28141 razy)

Offline Roszada

Odp: Ciało Kierownicze i złote sygnety
« Odpowiedź #75 dnia: 31 Sierpień, 2018, 16:01 »
Ooo właśnie i teraz napisać:

CK nosi sygnety bo...


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 858
  • Polubień: 648
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: Ciało Kierownicze i złote sygnety
« Odpowiedź #76 dnia: 31 Sierpień, 2018, 16:11 »
Ooo właśnie i teraz napisać:

CK nosi sygnety bo...
... "sygnet władcy lub urzędnika jest symbolem jego władzy" ;)
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline Roszada

Odp: Ciało Kierownicze i złote sygnety
« Odpowiedź #77 dnia: 31 Sierpień, 2018, 16:17 »
Ja mam dla nich pomysł, jak wyjść z twarzą. :)
Niech je przerobią na stemple z inicjałami, którymi będą kwity bankowe sygnować. ;D


Offline Roszada

Odp: Ciało Kierownicze i złote sygnety
« Odpowiedź #78 dnia: 01 Wrzesień, 2018, 10:47 »
Ciekawe czemu CK udaje, że nie dochodzą do niego wieści na temat sygnetów. ;)
Przecież tak łatwo rozwiać wątpliwości owiec.
Wystarczą dwa słowa i już wszyscy będą wiedzieli czemu. :)
Ale to jest upór materii. ;D


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Ciało Kierownicze i złote sygnety
« Odpowiedź #79 dnia: 01 Wrzesień, 2018, 11:22 »
To jest ich sygnał do 'dołów': Mamy Was w dupie!
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline ewa11

Odp: Ciało Kierownicze i złote sygnety
« Odpowiedź #80 dnia: 01 Wrzesień, 2018, 13:12 »
Pisałam, że znam pionierkę, która tak uprościła swoje życie, że sprzedała wszystko, co miała (mieszkanie), i pojechała głosić na terenach oddalonych. Dzisiaj nie ma własnego dachu nad głową (mieszka u kogoś) i żyje za najniższą emeryturę. Żeby przeżyć, musi dorabiać sprzątaniem (a ma prawie 70 lat). Pamiętam, jak kupowała komputer, bo, jak mówiła, w końcu chciałaby mieć coś swojego. Tylko żeby kupić ten komputer, musiała jechać do Niemiec i tam Bóg wie ile domów się nasprzątać.
Wczoraj zadzwoniła do mnie ta pionierka, czy może przyjść pomóc mi w sprzątaniu. Pewnie brakuje jej pieniędzy przed emeryturą. Powiedziałam, że tak, ale powiedziałam też o odłączeniu, odpowiedziała, że w takim razie nie może przyjść.

Pamiętam, jak przed laty mówiła (jak jeszcze miała mieszkanie), że skoro armagedon jest blisko, a bieg po życie to jak bieg w maratonie, to trzeba tak się wysilać, żeby nogi do d... wchodziły. Ja wtedy też należałam do gorliwych, ale i tak nie spodobało mi się to, co powiedziała. W maratonie nie można za szybko biec, bo inaczej się odpadnie przed metą. Nawet Biblia mówi, że nie jest dobrze, gdy ktoś biegnie za szybko.

Zmotywowana artykułami w Strażnicy i "budującymi" przykładami padającymi z mównicy (broadcastingów jeszcze wtedy nie było) poświęciła wszystko, co miała. Miało być tak pięknie, wkrótce miał być armagedon, a potem raj na ziemi i wieczna młodość... a przyszły nędza i starość.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Ciało Kierownicze i złote sygnety
« Odpowiedź #81 dnia: 01 Wrzesień, 2018, 13:24 »
CK nosi sygnety bo...

Bo ich stać, Polaki-biedaki, bo to dla nich żaden wydatek! :P

Wy obrączki ślubne z aluminium i co niedzielę ostatni banknot do skrzynki na ogólnoświatową działalność, a oni Rolexy, złote sygnety, nieruchomości. To jest życie, to jest biznes. A na końcu jeszcze święci są i pierwsi pójdą do nieba, rządzić, żeby nawet we wieczności wszystko zostało po staremu! Wy na wczasy nad zimny Bałtyk, mieszkać w zbutwiałych, zgrzybiałych domkach z bali, kisić się na plaży w towarzystwie brzuchatych, spoconych Januszów i przepłacać za rybę smażoną na tygodniowym tłuszczu, a oni w tym samym czasie elegancko do prywatnego Bet Sarim w słonecznej Kalifornii, jak na dżentelmenów przystało, a posiłki będą im dowozić z restauracji. Niebo w życiu i po życiu. Ameryka, kumacie?!
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień, 2018, 13:53 wysłana przez Ekskluzywna Inkluzywność »


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 858
  • Polubień: 648
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: Ciało Kierownicze i złote sygnety
« Odpowiedź #82 dnia: 01 Wrzesień, 2018, 13:39 »
Ciekawi mnie czy sygnety noszą tylko czlonkowie CK? Wszyscy?
Czy nosze je też Świadkowie "innego szczebla"?
Jeśli tak, to czy dotyczy to tylko USA?


Czy w Polsce ŚJ też noszą sygnety?
Na przyklad jacyś nadszyszkownicy w Nadarzynie itp?
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline ewa11

Odp: Ciało Kierownicze i złote sygnety
« Odpowiedź #83 dnia: 01 Wrzesień, 2018, 13:41 »
CK nosi sygnety bo...
Bo jak napisałam w innym wątku, to, co ich kręci, to kasa i władza.

Cytuj
Czy w Polsce ŚJ też noszą sygnety?
Na przyklad jacyś nadszyszkownicy w Nadarzynie itp?
W latach 90-tych nie nosili, teraz też nie widuję głosicieli z sygnetami. A jak jest w Betel, to nie wiem. Podejrzewam, że jednak za niski szczebel, by nosić "insygnia władzy".
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień, 2018, 13:46 wysłana przez ewa11 »


Offline Roszada

Odp: Ciało Kierownicze i złote sygnety
« Odpowiedź #84 dnia: 01 Wrzesień, 2018, 21:29 »
Kiedyś ktoś pisał o jakimś czy jakichś starszych co nosili sygnety. Czy to nie byli jacyś biznesmeni.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 001
  • Polubień: 8492
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Ciało Kierownicze i złote sygnety
« Odpowiedź #85 dnia: 01 Wrzesień, 2018, 23:04 »
moje trzy grosze:
Dla mnie nie miało to żadnego znaczenia, kiedy w(Ww) byłem, miałem wypasiony sikor i sygnet złoty, który na spotkaniach indoktrynacyjnych zawsze nosiłem, ubierałem się z gustem i smakiem - kaprysy swoje trzeba zawsze spełniać :)
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień, 2018, 23:09 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline ihtis

Odp: Ciało Kierownicze i złote sygnety
« Odpowiedź #86 dnia: 01 Wrzesień, 2018, 23:31 »
Biskupi też noszą sygnety i nikt nie rozwodzi się nad tym. Myślę ze to trochę temat zastępczy.


Offline janeczek

Odp: Ciało Kierownicze i złote sygnety
« Odpowiedź #87 dnia: 02 Wrzesień, 2018, 00:55 »
Temat sygnetów jest wywołany tym że zrobili sobie TV orga i nieudolnie udają kaznodziei,ciągle upraszczanie życia zachęty do życia w biedzie wysilanie się dla Jehowy tak jakby cały ten Jehowa, to był ziomal co wymaga werbowania nowych durni żeby móc zabić resztę ludzkość,a cała sprawa raju na ziemi to pijacki pomysł sędziego na ustanowienie klasy pomazańców i roboli klasa 2 jonadab prozelita 2owca czy po naszemu gorszy sort,jak zachęcają klałnoproroki do ubóstwa a sami obwieszeni złotem rolexami to coś tu nie halo,  obracanie tego powiedzeniem [A w ameryce biją murzynów] niewiele daje zakłamane kanalie i tyle
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline ewa11

Odp: Ciało Kierownicze i złote sygnety
« Odpowiedź #88 dnia: 02 Wrzesień, 2018, 01:10 »
Biskupi też noszą sygnety i nikt nie rozwodzi się nad tym. Myślę ze to trochę temat zastępczy.
Prawda. Jednak biskupi nie nawołują do rzucenia studiów, do rzucenia pracy, byle tylko więcej głosić.

No i biskupi nie zabraniają innym nosić sygnetów, a tu był opisany przypadek sługi pomocniczego, o ile dobrze pamiętam, którym starsi się gorszyli, bo nosił sygnet. Chociaż teraz, jak są broadcastingi, to może nikogo nie będą już te nieszczęsne sygnety gorszyć u zwykłych głosicieli.
« Ostatnia zmiana: 02 Wrzesień, 2018, 01:19 wysłana przez ewa11 »


Offline Trinity

Odp: Ciało Kierownicze i złote sygnety
« Odpowiedź #89 dnia: 02 Wrzesień, 2018, 09:06 »
miałam pomysł kupić mojemu rolexa na aliekspres porządnego dużego i 2 sygnety i żeby tak poszedł na kongres ale sie nie zgodził
nie lubi nic na palcach
pamiętam jak nam opowiadał pewien brat który wrócił ze stanów przed stanem wojennym
że oni tam uwielbiają nosić biżuterię wszyscy im wypasiońsza tym lepsza
pokazywał zdięcia
a dla nas Polaków sygnet to  coś znaczy
np. mój teść nie sJ ma rodowy sygnet z herbem
nosi na wielkie wyjścia osobiście mi to nie przeszkadza ale nie podoba mi sie zbytnio