Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dzień dobry wszystkim!  (Przeczytany 11282 razy)

Offline nowa

Dzień dobry wszystkim!
« dnia: 24 Lipiec, 2015, 20:49 »
Witam wszystkich serdecznie!
Podoba mi się Wasze forum, ciekawe tematy, przyjazne komentarze :)
Jestem tutaj nowa, więc pragnę się przywitać.
Pozdrawiam gorąco!


Offline Noc_spokojna

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lipiec, 2015, 20:52 »
Witaj Nowa!

Pozdrawiam cieplutko

Dosia :)
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline M

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lipiec, 2015, 20:55 »
Hej Nowa :). Zastanawiam się co zrobisz, jak już jakiś czas tu pobędziesz, i już nie będziesz "nowa" ;).


Offline Roszada

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Lipiec, 2015, 21:00 »
Witaj Nowa.
Ja też się zastanawiam co będzie jak przyjdą nowsi czy nowsze. :)
Ale nick zajęłaś.
Tak jak co będzie z Kabaretem Młodych Panów, bo chłopy się starzeją. ;D


Offline nowa

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Lipiec, 2015, 21:02 »
No cóż, witam wszystkich.
Widzę, że bardzo zajmujący nick przyjęłam.
Rzeczywiście, jestem "nowa". Do tej pory nie udzielałam się na żadnych forach... i pewnie już "nową" pozostanę ;)


Offline Roszada

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Lipiec, 2015, 21:06 »
Rzeczywiście, jestem "nowa". Do tej pory nie udzielałam się na żadnych forach... i pewnie już "nową" pozostanę ;)
No to rzeczywiście ewenement. Ja też taki byłem do lutego 2011, a teraz pono uzależniony jestem. :)


Offline Weteran

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Lipiec, 2015, 21:57 »
Witam wszystkich serdecznie!
Podoba mi się Wasze forum, ciekawe tematy, przyjazne komentarze :)
Jestem tutaj nowa, więc pragnę się przywitać.
Pozdrawiam gorąco!

Witaj nowa, co jeszcze oprócz FANTASTYCZNEJ atmosfery naszego forum Cię tu pociągnęło? Napeszesz coś o sobie?
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline nowa

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Lipiec, 2015, 23:36 »
Witaj nowa, co jeszcze oprócz FANTASTYCZNEJ atmosfery naszego forum Cię tu pociągnęło? Napeszesz coś o sobie?

Przyciągnął mnie temat waszego forum, a więc Świadkowie Jehowy, byli, obecni i przyszli.
Sama nie jestem Świadkiem i nigdy nie byłam (to chyba rzadkość w tej społeczności?), ale temat ten jest mi bardzo bliski.


Offline M

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Lipiec, 2015, 23:42 »
Sama nie jestem Świadkiem i nigdy nie byłam (to chyba rzadkość w tej społeczności?), ale temat ten jest mi bardzo bliski.

Oj zdziwisz się, wcale nie taka rzadkość. Żeby daleko nie szukać, np. awmala jest w podobnej sytuacji :). I jeszcze kilka innych osób było, ale teraz mi wyleciały nicki z głowy.


Offline Panter

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Lipiec, 2015, 23:54 »
Pozdrawiam cie serdecznie  ;D


Offline gedeon

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Lipiec, 2015, 04:20 »
Przyciągnął mnie temat waszego forum, a więc Świadkowie Jehowy, byli, obecni i przyszli.
Sama nie jestem Świadkiem i nigdy nie byłam (to chyba rzadkość w tej społeczności?), ale temat ten jest mi bardzo bliski.

Witaj, znam osobiście wiele osób którym ten temat jest bliski i to z różnych powodów. Zawsze możemy na ten temat porozmawiać telefonicznie.


Offline nowa

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Lipiec, 2015, 10:25 »
Dziękuję wszystkim za miłe słowa :)


Offline nowa

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Lipiec, 2015, 10:32 »
Witaj, znam osobiście wiele osób którym ten temat jest bliski i to z różnych powodów. Zawsze możemy na ten temat porozmawiać telefonicznie.

Dziękuję Gedeonie


Offline Natan

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Lipiec, 2015, 10:38 »
Witam Cię serdecznie,

Czuj się tu dobrze i rozgość się.

Rozumiem, że temat jest Ci bardzo bliski. Wiem, że siła oddziaływania organizacji Świadków Jehowy wychodzi szeroko i daleko poza samych jej członków. Jest wiele osób, które są byłymi zainteresowanymi Świadków, którzy z różnych powodów nimi nie zostali, ale nadal są pod ich wpływem. Szereg osób ma Świadków wśród przyjaciół, krewnych, znajomych, sąsiadów lub współpracowników. Zatem nic dziwnego, że różni ludzie są zainteresowani poznaniem prawdy o Świadkach, a niektórzy z nich szukają prawdy o Bogu.


Offline nowa

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Lipiec, 2015, 11:13 »
Witam Cię serdecznie,

Czuj się tu dobrze i rozgość się.

Rozumiem, że temat jest Ci bardzo bliski. Wiem, że siła oddziaływania organizacji Świadków Jehowy wychodzi szeroko i daleko poza samych jej członków. Jest wiele osób, które są byłymi zainteresowanymi Świadków, którzy z różnych powodów nimi nie zostali, ale nadal są pod ich wpływem. Szereg osób ma Świadków wśród przyjaciół, krewnych, znajomych, sąsiadów lub współpracowników. Zatem nic dziwnego, że różni ludzie są zainteresowani poznaniem prawdy o Świadkach, a niektórzy z nich szukają prawdy o Bogu.

Dzień dobry Natanie,
moja historia jest chyba nietypowa, bo "siła oddziaływania Świadków" skierowała mnie do Słowa Bożego, a Ono do Chrystusa...
Bardzo podoba mi się to, co piszesz na tym forum, np. do Kruszynki.
Pozdrawiam Cię serdecznie!