Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dzień dobry wszystkim!  (Przeczytany 11279 razy)

Offline Córka Weterana

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #45 dnia: 09 Październik, 2015, 23:55 »
Generalnie się z Tobą zgadzam, Randori, ale poza jednym:

KAZ - gratuluje! To jedyny post, w którym zauważyłem przebłysk mądrości. Jeśli nie usuniemy przyczyny w środku, to samo odgrodzenie się od zewnętrznych czynników (które dla innych są obojętne), raczej nie wyleczy.

Są choroby nieuleczalne (takie jak moja nieszczęsna migrena). Nie jestem w stanie od lat usunąć jej przyczyny w środku. A wierz mi, dużo bym dała, żeby tak się stało.


Offline Noc_spokojna

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #46 dnia: 10 Październik, 2015, 13:25 »
M wyraźnie wykazał, ze to może być mylne wrażenie.  ;D
Wykazał, że to może być mylne wrażenie. Jeśli coś "może być", to nie oznacza w 100%, że jest, dlatego mogę mieć inne zdanie. :)


Pozdrawiam cieplutko

Dosia
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Randori

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #47 dnia: 10 Październik, 2015, 14:44 »

Są choroby nieuleczalne (takie jak moja nieszczęsna migrena). Nie jestem w stanie od lat usunąć jej przyczyny w środku. A wierz mi, dużo bym dała, żeby tak się stało.

Przykro mi. Nie wiem jak to jest mieć migrenę, ale współczuję. Z pewnością nie ułatwia Ci to życia.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #48 dnia: 10 Październik, 2015, 20:04 »

   Oj tam oj tam, nie bądźcie tacy nadwrażliwi. Ja tam nie widziałam aby komuś ubliżała, słała pod czyimś adresem jakieś epitety. A to że sobie lubi popisać o biblii to niech sobie pisze, tu jest tak dużo miejsca, że dla każdego starczy. Nikt wszystkiego czytać nie musi.

Ja się mogę z Nowa nie zgadzać, mogą mnie jej wywody interpretacje pisma wcale nie interesować.
To że Ona ma inne spojrzenie na jakieś aspekty, wcale jej nie dyskryminuje.

I wiecie co....byłam świadkiem, później odeszłam , jak wspominałam uczyłam się żyć na nowo i podczas tych lekcji nauczyłam się prawdziwej tolerancji. Tak do jednej strony jak i do drugiej. Gdy wyszłam z organizacji, dopiero wtedy zauważyłam że śJ wcale nie są tacy tolerancyjni i z nawykami stamtąd wyniesionymi walczyłam najdłużej.
A więc póki ktoś mnie nie nachodzi w domu, nie trzyma za rękę i nie karze słuchać, to niech sobie gaworzy, jak go to uszczęśliwia.

"Tolerancja jest to gotowość przyznania przedstawicielowi innego światopoglądu tej samej dozy inteligencji i dobrej woli, co sobie."
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline KAZ

  • Pionier
  • Wiadomości: 565
  • Polubień: 150
  • Chrystus drogą, prawdą, życiem.
Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #49 dnia: 15 Październik, 2015, 09:44 »
Pisałeś - to prawda - ale pojęcia o tym nie masz.

Skąd to wiesz ?

Powstrzymuję się jedynie od pewnych odpowiedzi,
aby mnie nikt nie oceniał ponad to, co widzi we mnie
oraz co ode mnie usłyszy.


Offline KAZ

  • Pionier
  • Wiadomości: 565
  • Polubień: 150
  • Chrystus drogą, prawdą, życiem.
Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #50 dnia: 15 Październik, 2015, 09:45 »
Co, jesteś lekarzem?

Jestem

A na razie chłopie, daj sobie spokój, bo się deczko komppromitujesz

Ja :) ? No wybacz. Raz że nie jestem chłopem a dwa że w czym niby się kompromituję ? Tym że zwracam uwagę na jakieś zatęchłe paradygmaty i odkrywam błędną definicję czym jest a czym nie jest leczenie ? Wy tutaj tak wyczuleni na wszytko na każdą uwagą. Pewnie jakbym jechał nawet niepoprawnie czy nieprawdziwie po WTS-ie nikt by uwagi nie zwrócił i byłbym jednym z paczki.

KAZ - gratuluje! To jedyny post, w którym zauważyłem przebłysk mądrości.

Jedyny ? Może to nie kwestia postów a Twojej indywidualnej percepcji  ? :) Czy przyczyna może leżeć także po przeciwnej stronie ?
(Obrażasz tym poniekąd tych którzy kliknęli te 84 polubienia wypowiedzi).

Dlaczego jedyny? Szczerze, denerwuje mnie że na prawie każdy temat czytam o tym czy się z czymś zgadzasz, czy nie i dlaczego. Tak, jakby to miało zasadnicze znaczenie - "jakie jest zdanie KAZa na dany temat i czy on się z nim zgadza?" - jednak pozytywne jest to, że powoli się do tego przyzwyczajam.

Randori forum jest generalnie po to aby się wypowiadać i dzielić zdaniem na dany temat. Jeżeli wypowiadam się to staram się też to uzasadniać. Z racji charakteru pracy mam też czas na to aby pisać a nie tylko zaglądać od czasu do czasu. Nie rozumiem czemu ma służyć Twój wywód na mój temat w temacie pożegnania się "Novej". Skoro coś Cie denerwuje czas nad tym popracować. Mnie tu nic nie denerwuje. Z jednym się zgadzam z innym nie i jak tak się dzieje - uzasadniam.

Nie poradzę wiele na to, iż jedni to widzą i przyznają polubienie, inni uznają za przemądrzałość a jeszcze inni choćbym miał rację nie przyznają jej przez pewne względy.

   Oj tam oj tam, nie bądźcie tacy nadwrażliwi.

Bravo ! Jestem ZA :)
« Ostatnia zmiana: 15 Październik, 2015, 10:13 wysłana przez KAZ »
Powstrzymuję się jedynie od pewnych odpowiedzi,
aby mnie nikt nie oceniał ponad to, co widzi we mnie
oraz co ode mnie usłyszy.


Offline Weteran

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #51 dnia: 15 Październik, 2015, 10:57 »
Skoro coś Cie denerwuje czas nad tym popracować. Mnie tu nic nie denerwuje. Z jednym się zgadzam z innym nie i jak tak się dzieje - uzasadniam.

Randori nie ma nad czym pracować, to Ty popracuj, aby nie denerwować jego i wielu innych swoją rozwlekłością, czepliwością, brakiem konkretów, samozachwytem i pseudoewangelizacją. Tak jak napisałem nowej - nie to forum i nie ta publika.  :'(
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline KAZ

  • Pionier
  • Wiadomości: 565
  • Polubień: 150
  • Chrystus drogą, prawdą, życiem.
Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #52 dnia: 15 Październik, 2015, 11:00 »
Dobrze.

Ale o jaki brak konkretów Ci chodzi ?
Jaki pseudozachwyt ?
Jaka pseudoewangelizacja ?
Jaka rozwlekliwość ?

Jakieś przykłady zamiast ogólników ?


WET wyluzujcie. Przecież czytam "FORUM DYSKUSYJNE" a nie klub wzajemnej adoracji i picia kawy.
Nikogo nie obrażam, nikomu nie rzucam epitetów, nikogo do niczego nie namawiam, nikogo nie okłamuję.
« Ostatnia zmiana: 15 Październik, 2015, 11:05 wysłana przez KAZ »
Powstrzymuję się jedynie od pewnych odpowiedzi,
aby mnie nikt nie oceniał ponad to, co widzi we mnie
oraz co ode mnie usłyszy.


Offline Weteran

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #53 dnia: 15 Październik, 2015, 11:07 »
Trudno, abym miał teraz analizować Twoje prawie 500 postów i ich odpowiedzi na nie, z których wiele potwierdza to, co napisałem. To zadanie dla Ciebie - może wtedy zobaczysz, o co mi chodziło. W tym momencie zamykam ten wątek, jako że już nic konkretnego nie wnosi. 
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline M

Odp: Dzień dobry wszystkim!
« Odpowiedź #54 dnia: 15 Październik, 2015, 11:22 »
KAZ - ja jeszcze tylko dodam jedno. Gdy jedna osoba zwraca Ci na coś uwagę to jeszcze o niczym nie świadczy. Może być do Ciebie uprzedzona, może po prostu Cię nie lubi. Bywa. Ale Tobie na Twój styl pisania zwracało uwagę już wielokrotnie kilka różnych osób. Zastanów się nad tym czy oni wszyscy się na Ciebie uwzięli, czy może faktycznie coś jest w tym, co piszą.