Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Częściowe Sprawozdanie za rok służbowy 2023.  (Przeczytany 2472 razy)

Offline Światus

Częściowe Sprawozdanie za rok służbowy 2023.
« dnia: 15 Listopad, 2023, 15:04 »
Na JWORG wstawiono radosne informacje ze sprawozdania za rok 2023. Na razie częściowe.

    "Z OSTATNIEJ CHWILI | Najważniejsze dane ze sprawozdania z działalności na całym świecie w roku służbowym 2023

Dnia 15  listopada 2023 roku Komitet Służby Ciała Kierowniczego przekazał rodzinie Betel najważniejsze informacje ze sprawozdania z działalności kaznodziejskiej w roku służbowym 2023. W ogłoszeniu zwrócono uwagę na piękne wzrosty w następujących dziedzinach: Liczba ochrzczonych: W roku służbowym 2023 zostało ochrzczonych 269 517 osób, o 85 procent więcej niż w roku służbowym 2022! Liczba kursów biblijnych: Przeciętnie prowadziliśmy o 28,5 procent więcej kursów biblijnych — 7 281 212. Liczba obecnych na Pamiątce na całym świecie wyniosła 20 461 767, co stanowi wzrost o niemal 4 procenty. W 20 krajach odnotowano najwyższą w historii liczbę obecnych na Pamiątce. Liczba pionierów stałych wzrosła o 5,5 procent do 1 546 132. A liczba pionierów pomocniczych wzrosła o prawie 94 procent do 738 457.

W wielu krajach nasi współwyznawcy zmagają się z problemami ekonomicznymi, niespokojną sytuacją społeczną i polityczną, wojnami, prześladowaniami i klęskami żywiołowymi. Mimo to w 58 z 238 krajów, w których głosimy dobrą nowinę, odnotowano nowe najwyższe liczby głosicieli. Ciało Kierownicze z ogromną radością przyjęło te informacje! Wszyscy jesteśmy zdecydowani dalej ‛chętnie stawiać się do dyspozycji’ Jehowie i ufamy, że On obficie pobłogosławi ogólnoświatowemu dziełu głoszenia i pozyskiwania uczniów (Ps. 110:3; Mat. 24:14; 28:19, 20).

Pełne sprawozdanie z działalności Świadków Jehowy na całym świecie w roku 2023 ukaże się w serwisie jw.org w styczniu 2024 roku."

Obecnie można przeczytać tu: https://www.jw.org/pl/wiadomosci/#newsAlerts
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Turbulent_Business

Odp: Częściowe Sprawozdanie za rok służbowy 2023.
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Listopad, 2023, 15:11 »
Czyli plucia w twarz ludziom i uwazanie ich za debili ciag dalszy.

Skoro mamy rok "po-pandemiczny", to po ce zestawiac dane z rokiem "pandemicznym" jesli wypadalo by je zestawic z rokiem "przed-pandemincznym"? Final takiego zestawienia kazdy z nas zna...
« Ostatnia zmiana: 15 Listopad, 2023, 15:12 wysłana przez Turbulent_Business »
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Częściowe Sprawozdanie za rok służbowy 2023.
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Listopad, 2023, 15:32 »
(mtg): (Ww) w tym zagadnieniu jest skrupulatna, tam bałwany, czy prosty lud nie zasiada, to nad wyraz przebiegłe ''Ch-amerykańskie'' korpo


Offline Gostek

Odp: Częściowe Sprawozdanie za rok służbowy 2023.
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Listopad, 2023, 19:46 »
Mnie zaskoczyła liczba ochrzczonych.😜

Jak wdać, szybki upadek, jak wieszczą niektórzy odstępcy na razie organizacji nie grozi. 👻


Offline Gremczak

Odp: Częściowe Sprawozdanie za rok służbowy 2023.
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Listopad, 2023, 20:59 »
Kto tam wie czy oni napiszą prawdę.
Nie raz już potrafili  walnąć  ściemę.


Offline Profesor Tutka

Odp: Częściowe Sprawozdanie za rok służbowy 2023.
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Listopad, 2023, 05:42 »
Wiadomo Kłamca kłamie,zatem ten Wielki Kłamca musiałby kłamać już na poziomie krajowego Betel ,bo w sprawozdaniu rocznym są podawane dane liczby chrztów w poszczególnych krajach.Co miesiąc są wysyłane sprawozdania do Biura Głównego z liczbami godzin,kursów,ochrzczonych.Zatem taki Kłamca(nie ten Kłamca Największy) musiałby istnieć na poziomie krajowym(Kłamca Krajowy),no ale chyba też nie mógłby być jeden, ale musiałby istnieć chyba cały zastęp Kłamców Krajowych,co najmniej kilku w jednym Betel.I taki zastęp Kłamców Krajowych musiałby istnieć w kilkudziesięciu Domach Betel. Zamiast takich teorii ,bezpieczniej już posłuchać doktora Zięby(ale nie zalecam)Zaklinanie rzeczywistości bardzo mi się podoba.


Offline Gremczak

Odp: Częściowe Sprawozdanie za rok służbowy 2023.
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Listopad, 2023, 07:39 »
Już na najniższym poziomie walą ściemę.
W grupie ,zborze.
Córka starszego zero godzin, odwiedzin, rozpowszechnień w danym miesiącu.
Co ojciec ,starszy robi?
Wpisuje na pałę, bo wstyd i sru poszło do betel.
Ja osobiście ,odstępca, niewykluczony dalej figuruję jako zamianowany.



Offline Gostek

Odp: Częściowe Sprawozdanie za rok służbowy 2023.
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Listopad, 2023, 11:41 »
Odnośnie chrztów. To powiem Wam jak to jest w Niemczech w zborach polskojęzycznych. Są dwa obwody, północny i południowy, po około 2,5 tysięcy osób. Razem w całych Niemczech, około 5 tysięcy Świadków w polskich zborach. Do tego sporo Świadków z Polski należy do zborów Niemieckich oraz innych, najczęściej słyszałem o przenosinach do grup tureckich..
Ale do rzeczy. W obwodzie do którego należałem na kongresach zgromadzało się średnio 1800/1900 osób a do chrztu obecnych w ostatnich latach zgłaszały się zaledwie 5/10 osoby. Raz były tylko 3 osoby. Było to średnio zaledwie 0.5 procenta wszystkich Świadków w polskojęzycznych zborach na terenie Niemiec.
Dodam jeszcze, że terytorialne należą one do BO w Selters w Niemczech. Tym samym wszystkie liczby z tymi zaborami związane obciążają statystyki Świadków Jehowy w Niemczech.
« Ostatnia zmiana: 16 Listopad, 2023, 11:42 wysłana przez Gostek »


Offline Estera

Odp: Częściowe Sprawozdanie za rok służbowy 2023.
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Listopad, 2023, 23:53 »
https://youtu.be/fgjc4-QqJtM?si=TQBKg-_HG602c6u-
   Bardzo ciekawa analiza statystyk   ... jw.org ...   na "Kanale łączności".
   Maciek tam świetnie pokazuje i w cyfrach i na wykresach, jak statystycznie ze spadków zrobić wzrosty.
   Super analiza, brawo.
   >:D >:D >:D


Wiadomo Kłamca kłamie, zatem ten Wielki Kłamca musiałby kłamać już na poziomie krajowego Betel (...)
Zaklinanie rzeczywistości bardzo mi się podoba.
   Profesorze Tutka.
   Za wysoko zacząłeś odliczać te kłamstwa.
   Zapominasz chyba o tym, że te kłamstwa zaczynaja się już na najniższym poziomie.
   Czyli od grupowych i starszych w zborach.
   Reszta, to leci jak leci, tam to już tylko formalność, tam to już tylko sumują te wymyślone liczby.
   Ten cały zastęp kłamców, oczywiście istnieje i siedzi sobie spokojnie na najniższej półce tej całej hierarchii.
   ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: 17 Listopad, 2023, 00:11 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Profesor Tutka

Odp: Częściowe Sprawozdanie za rok służbowy 2023.
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Listopad, 2023, 11:48 »
Droga Estero
uważam że nie mówisz prawdy, nie bez udziału swiadomości.Naprawdę uważasz że starsi w zborach zawyżają liczbę chrztów,? Ale że jak?Jakim cudem? Godziny?Jak byłem sekretarzem,(przed wiekami)jeżeli widziałem kogoś na zbiórce, a nie złożył sprawozdania to pisałem jedną godzinę .Brałem to na swoje sumienie.Dla sekretarza ,jezeli ktoś nie składał sprawozdań, to najlepiej było jezeli jak najszybciej stawał się nieczynny.Wtedy wypadał poza kartotekę i wszystko było ok.Najważniejszy jest porządek w papierach.Wiadomo że liczby ne kłamią ale można kłamać liczbami.


Offline Gostek

Odp: Częściowe Sprawozdanie za rok służbowy 2023.
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Listopad, 2023, 12:04 »
Droga Estero
uważam że nie mówisz prawdy, nie bez udziału swiadomości.Naprawdę uważasz że starsi w zborach zawyżają liczbę chrztów,? Ale że jak?Jakim cudem? Godziny?Jak byłem sekretarzem,(przed wiekami)jeżeli widziałem kogoś na zbiórce, a nie złożył sprawozdania to pisałem jedną godzinę .Brałem to na swoje sumienie.Dla sekretarza ,jezeli ktoś nie składał sprawozdań, to najlepiej było jezeli jak najszybciej stawał się nieczynny.Wtedy wypadał poza kartotekę i wszystko było ok.Najważniejszy jest porządek w papierach.Wiadomo że liczby ne kłamią ale można kłamać liczbami.



Tak, ta jedna dopisywana godzinka, była powszechną praktyką we wszystkich z pewnością zborach. Zakładając, że tylko dotyczyło to 10 procent dłosicieli, czyli 1200 osób, dawało to 1200  hipotetycznych godzin w miesiącu. W skali jednego roku liczba ta dochodziła już do 15tysięcy godzin. Przewałki robiono też na raportowaniu studium Biblii. Wydaje mi się, że jedyne czyste liczby w tej organizacji dotyczyły jedynie chrztów.


Offline Profesor Tutka

Odp: Częściowe Sprawozdanie za rok służbowy 2023.
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Listopad, 2023, 12:17 »
Gostek, chyba nie zrozumiałeś.Ale mniej więcej się zgadza.Wpisywałem godzinę, gdy kogoś widziałem w służbie.Poza tym, nie wiem ile dla Ciebie jest 10 procent z liczby 120000.Ale mniej więcej się zgadza.a co z tą licbą studiów biblijnych ,bo nie bardzo rozumiem?


Offline Gremczak

Odp: Częściowe Sprawozdanie za rok służbowy 2023.
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Listopad, 2023, 14:44 »
Jak byłem sekretarzem,(przed wiekami)jeżeli widziałem kogoś na zbiórce, a nie złożył sprawozdania to pisałem jedną godzinę .Brałem to na swoje sumienie
Ilu było i jest takich co przyszli tylko  na zbiórkę.
Żeby zamydlić oczy i aby ich się nie czepiali.
Ilu jest takich w miesiącu co ani razu nie głosili a wpisywali sobie jakieś godzinki, odw. czy rozpowszechnienia z nadzieją ,że w następnym miesiącu odrobią?
Co nigdy nie nastąpiło.




Offline Profesor Tutka

Odp: Częściowe Sprawozdanie za rok służbowy 2023.
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Listopad, 2023, 15:06 »
Nie chcę się kopać z koniem.Najłatwiej kogoś obrzucić gównem. Znasz takich którzy oszukiwali?Podaj nazwisko ,miejscowość i zbór.Zobaczymy czy można to wyjaśnić(na poczatek proponuje centralną Polskę). Naprawdę jesteś z kimś 24h na dobę 30  dni w miesiącu żeby stwierdzić że głosił albo nie?Mocno to nierozsądne(to eufemizm).