Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Strzelanina w Hamburgu na sali SJ  (Przeczytany 4735 razy)

Offline PoProstuJa

Odp: Strzelanina w Hamburgu na sali SJ
« Odpowiedź #60 dnia: 11 Marzec, 2023, 09:59 »
Jakby coś się przykrego wydarzyło to użytkownicy
sponsorzy i moderatorzy tego forum mogą być pilnie poszukiwani. Dobrze że wszyscy to wiedzą.

Czesiu Ty robisz nadgodziny teraz z Betel pisząc te komentarze? Podjąłeś się pionierowania pomocniczego na forum?

Nie wiem czy zauważyłeś, ale tutaj nikt nie nawołuje do nienawiści czy zabijania kogokolwiek. Komentujemy wydarzenie ze świata!

A jeśli się martwisz o to co śledzi Interpol, to pisz w trymiga do Warwick i napisz im żeby w trymiga wywalili te filmiki o Zosi i Piotrusiu oraz artykuły ze Strażnic popierające ostracyzm i zakaz transfuzji.

Zaprawdę powiadam Ci bowiem, że Warwick samo na siebie bicz kręci i jeśli ktoś zechce podać ich do sądu - np. za rozbijanie rodzin, to dowody ma na tacy - na stronie jw.org!

I wytłumacz mi jeszcze jedno Czesiu... Tak a propos nienawiści!
Mijam wczoraj świadkowy stojak i widzę tam dawnych znajomych ze zboru. No więc uśmiecham się do nich i macham ręką. A jeden z braci (którego znam "zaledwie" kilkanaście lat) odwraca się z niesmakiem i zgorszeniem na twarzy.
Napisz mi kto tu się zachował z nienawiścią - ja "odstępca" - czy też on - aktywny Świadek reprezentujący organizację przy stojaku?!

Jeśli mój post czyta teraz Interpol, to skontaktujcie się ze mną!
Opowiem Wam wtedy jak aktywni Świadkowie Jehowy - deklarujący rzekomą miłość do bliźniego - traktują osoby, które nie mogąc znieść kłamstw Ciała Kierowniczego z Warwick, postanowiły odejść z tej organizacji!
« Ostatnia zmiana: 11 Marzec, 2023, 10:02 wysłana przez PoProstuJa »


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Strzelanina w Hamburgu na sali SJ
« Odpowiedź #61 dnia: 11 Marzec, 2023, 10:01 »
Amazon ma nawet dział "Terroryzm i Ekstremizm" w którym na ten moment Ted jest na 1 i 3 pozycji w liście bestsellerów, gdzie jest prokuratura? :P


Offline czesio

Odp: Strzelanina w Hamburgu na sali SJ
« Odpowiedź #62 dnia: 11 Marzec, 2023, 10:16 »
Czesiu Ty robisz nadgodziny teraz z Betel pisząc te komentarze? Podjąłeś się pionierowania pomocniczego na forum?

Nie wiem czy zauważyłeś, ale tutaj nikt nie nawołuje do nienawiści czy zabijania kogokolwiek. Komentujemy wydarzenie ze świata!

A jeśli się martwisz o to co śledzi Interpol, to pisz w trymiga do Warwick i napisz im żeby w trymiga wywalili te filmiki o Zosi i Piotrusiu oraz artykuły ze Strażnic popierające ostracyzm i zakaz transfuzji.

Zaprawdę powiadam Ci bowiem, że Warwick samo na siebie bicz kręci i jeśli ktoś zechce podać ich do sądu - np. za rozbijanie rodzin, to dowody ma na tacy - na stronie jw.org!

I wytłumacz mi jeszcze jedno Czesiu... Tak a propos nienawiści!
Mijam wczoraj świadkowy stojak i widzę tam dawnych znajomych ze zboru. No więc uśmiecham się do nich i macham ręką. A jeden z braci (którego znam "zaledwie" kilkanaście lat) odwraca się z niesmakiem i zgorszeniem na twarzy.
Napisz mi kto tu się zachował z nienawiścią - ja "odstępca" - czy też on - aktywny Świadek reprezentujący organizację przy stojaku?!

Jeśli mój post czyta teraz Interpol, to skontaktujcie się ze mną!
Opowiem Wam wtedy jak aktywni Świadkowie Jehowy - deklarujący rzekomą miłość do bliźniego - traktują osoby, które nie mogąc znieść kłamstw Ciała Kierowniczego z Warwick, postanowiły odejść z tej organizacji!

Jeszcze od braku dzień dobry nikt nie umarł natomiast od strzelania wręcz przeciwnie.

Pisz co chcesz przecież tego ci nikt nie zabroni.

Natomiast w sytuacji gdyby doszło do jakiegoś czynu karalnego i to nie tylko na.tym forum ale na każdym innym to wtedy sponsorzy i moderatorzy takiego forum mają problemy.

Ostatnio "młodzież" wyzywała nauczycielkę na lekcji w szkole i transmitowała to na tiktoku no i...

No i mają teraz problemy a przedstawiciel platformy internetowej musi się tłumaczyć.






Offline Gostek

Odp: Strzelanina w Hamburgu na sali SJ
« Odpowiedź #63 dnia: 11 Marzec, 2023, 10:22 »
Czesio, a ja myślałem, że już się z nami pożegnałeś, życząc nam miłej soboty i niedzieli.! 😁


Offline czesio

Odp: Strzelanina w Hamburgu na sali SJ
« Odpowiedź #64 dnia: 11 Marzec, 2023, 10:30 »
Czesio, a ja myślałem, że już się z nami pożegnałeś, życząc nam miłej soboty i niedzieli.! 😁

No pacz też tak myślałem ale jak się rozkręca dyskusja to nie można tak uciekać.

Swoją drogą warto pilnować treści wpisów swoich i cudzych skoro jest się sponsorem albo moderatorem na jakimś forum. Bardzo duża odpowiedzialność prawna i ryzyko poważnych konsekwencji.

Jak ktoś sobie albo komuś coś zrobi pod wpływem jakichś wpisów na tym czy innym forum to się w Sądzie potem jakoś kurcze nie znają na żartach.
No i trzeba też dowód osobisty w Sądzie pokazać i się już nie jest anonimowym.


Offline Gostek

Odp: Strzelanina w Hamburgu na sali SJ
« Odpowiedź #65 dnia: 11 Marzec, 2023, 10:38 »

-----Swoją drogą warto pilnować treści wpisów swoich i cudzych skoro jest się sponsorem albo moderatorem na
      jakimś forum. Bardzo duża odpowiedzialność prawna i ryzyko poważnych konsekwencji.----



Kurcze, ile razy jeszcze to zdanie masz zamiar powtórzyć?
Przdmówca Ci doradził już wcześniej, co masz zrobić.!
A terminy u specjalisty są odległe. Więc musisz działać niezwłocznie. 👍🤓


Offline czesio

Odp: Strzelanina w Hamburgu na sali SJ
« Odpowiedź #66 dnia: 11 Marzec, 2023, 10:44 »
-----Swoją drogą warto pilnować treści wpisów swoich i cudzych skoro jest się sponsorem albo moderatorem na
      jakimś forum. Bardzo duża odpowiedzialność prawna i ryzyko poważnych konsekwencji.----



Kurcze, ile razy jeszcze to zdanie masz zamiar powtórzyć?
Przdmówca Ci doradził już wcześniej, co masz zrobić.!
A terminy u specjalisty są odległe. Więc musisz działać niezwłocznie. 👍🤓

To bardzo Ci współczuję że.musisz korzystać z pomocy jakiegoś specjalisty skoro narzekasz na odległe terminy.


Offline Siedemtwarzy

Odp: Strzelanina w Hamburgu na sali SJ
« Odpowiedź #67 dnia: 11 Marzec, 2023, 11:24 »
Widzę, że przybyła nam nowalijka. Czesław, ktory chce cos nam opowiedzieć ale nie umie ubrać w słowa, albo nie chce... zawsze to fajnie poczytać bajeczki...


Offline Profesor Tutka

Odp: Strzelanina w Hamburgu na sali SJ
« Odpowiedź #68 dnia: 11 Marzec, 2023, 11:25 »
Czesiu oddal się pośpiesznie.Bardzo poproszę.


Offline Sebastian

Odp: Strzelanina w Hamburgu na sali SJ
« Odpowiedź #69 dnia: 11 Marzec, 2023, 11:38 »
jeśli nikt nie wlepi moderacji Czesiowi, to za chwilę przeczytamy że jakiś internauta nasmarował na facebooku coś co Czesiowi nie spodobało się, a wtedy...

Minister Ziobro wnerwił się i wysłał komandosów którzy aresztowali Marka Elliota Zuckerberga i osadzili go w areszcie wydobywczym. :)

A zgromadzone miliardy dolarów niestety Zuckerbergerowi nie pomogły :)

Sumując, Nemo i Mav strzeżcie się :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Strzelanina w Hamburgu na sali SJ
« Odpowiedź #70 dnia: 11 Marzec, 2023, 11:40 »
Czy została już rozstrzygnięta kwestia czy zamachowiec odszedł sam czy też został wykluczony ze zboru?


Offline Blue

Odp: Strzelanina w Hamburgu na sali SJ
« Odpowiedź #71 dnia: 11 Marzec, 2023, 11:56 »
No pacz też tak myślałem ale jak się rozkręca dyskusja to nie można tak uciekać.

Swoją drogą warto pilnować treści wpisów swoich i cudzych skoro jest się sponsorem albo moderatorem na jakimś forum. Bardzo duża odpowiedzialność prawna i ryzyko poważnych konsekwencji.

Jak ktoś sobie albo komuś coś zrobi pod wpływem jakichś wpisów na tym czy innym forum to się w Sądzie potem jakoś kurcze nie znają na żartach.
No i trzeba też dowód osobisty w Sądzie pokazać i się już nie jest anonimowym.

Czy mógłbyś podać chociaż jeden przykład, że moderator jakiegoś forum internetowego poszedł do więzienia za coś, co napisał użytkownik tego forum czy tak sobie pieprzysz po próżnicy?

Oczywiście, że nie podasz bo to bzdura. Poczytaj sobie ustawę o świadczeniu usług drogą elektroniczną, to może sobie uświadomisz, że administratorzy i moderatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za wpisy użytkowników.


Offline PoProstuJa

Odp: Strzelanina w Hamburgu na sali SJ
« Odpowiedź #72 dnia: 11 Marzec, 2023, 12:07 »
Jeszcze od braku dzień dobry nikt nie umarł natomiast od strzelania wręcz przeciwnie.

Czesiu... czy Ty w ogóle wiesz co piszesz?

Od braku "dzień dobry" nikt nie umarł?! ?????????????????
 :o :o :o

Człowieku! Dzieją się ludzkie tragedie - rodziny wyrzekają się własnych dzieci, które odeszły z organizacji!
Dzieci ŚJ wyrzekają się rodziców i zabraniają im kontaktów z wnukami!
Osoby wykluczone wpadają w depresję, popełniają samobójstwa!

Czesiek oddal się stąd, bo serca Ci brak!

Gdybym miała Ci wybierać jakąś rolę w zborze, to wyznaczyłabym Cię na starszego zboru biorącego udział w komitetach. Mógłbyś wykluczać ludzi z uśmiechem na ustach! Dla ich "dobra"!
W końcu od braku "dzień dobry" nikt nie umarł!

Ciesz się, że trafiłeś tu na kulturalnych ludzi!

I pisz dalej!
Dzięki temu jako "odstępcy" w ogóle nie będziemy musieli się wysilać żeby komuś opowiadać jacy naprawdę są Świadkowie.

Dajesz tu świadectwo sam o sobie i o bezdusznej organizacji z Ameryki, która NISZCZY LUDZI i ROZWALA RODZINY!


Offline czesio

Odp: Strzelanina w Hamburgu na sali SJ
« Odpowiedź #73 dnia: 11 Marzec, 2023, 12:12 »
Czy mógłbyś podać chociaż jeden przykład, że moderator jakiegoś forum internetowego poszedł do więzienia za coś, co napisał użytkownik tego forum czy tak sobie pieprzysz po próżnicy?

Oczywiście, że nie podasz bo to bzdura. Poczytaj sobie ustawę o świadczeniu usług drogą elektroniczną, to może sobie uświadomisz, że administratorzy i moderatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za wpisy użytkowników.

Ja nigdzie nie napisałem, że jakiś moderator poszedł do więzienia za.cudze wpisy. Faktem jest że moderator czy też właściciel właściciele takiego czy innego forum odpowiadają za publikowane treści. Jeśli ktoś komuś albo sobie grozi na jakimś forum to moderator i inni którzy to widzą mają obowiązek informować policję bo tak w.Polsce nakazuje prawo. Zapytaj prawnika a nie czytasz farmazony w sieci.

W jednym z wpisów użytkownik ahershalalhaszbas napisał że ten morderca poszedł na tą salę z bronią pokazać kto ma rację. Jak oceniasz taki wpis moderatorze ? Ładny nieładny ? Zgodny z prawem ? Niezgodny z prawem ?


Offline Aliki

Odp: Strzelanina w Hamburgu na sali SJ
« Odpowiedź #74 dnia: 11 Marzec, 2023, 12:19 »
Czy ja dobrze kojarzę, że w 2021 na koniec zgromadzenia w przemówieniu o odstępcach David Splane zagrzmiał "To jest wojna!" ???
Do czego to była zachęta? Żeby SJ traktowali innych jak błoto pod nogami, prawda? My to mamy od wielu lat na co dzień - a ck się cieszy...
Nie usprawiedliwiam gościa z Hamburga, ale każdy ma granice wytrzymałości.
I na tym forum żaden z modów nie ogłosił wojny...
Z tego co kojarzę, wszyscy brzydzimy się sektami i manipulacją, ogólnie, a nie bidnymi cudownymi nienagannymi SJ...