Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Natychmiastowe bezpośrednie odpowiedzi na potrzeby  (Przeczytany 436 razy)

Offline Warszawa wschodnia

Natychmiastowe bezpośrednie odpowiedzi na potrzeby
« dnia: 17 Kwiecień, 2023, 23:07 »
Czołem rodacy.

Jestem zbudowany po ostatnim zgromadzeniu. Muszę powiedzieć że pokarm jest na prawdę zacny. To co jednak szczególnie zachwyciło moje serce to bezpośrednie odpowiedzi na potrzeby/modlitwy nadzorców. W sumie nie było ze sie o to modlili ale jakoś tak wyszło że zapamiętałem że tak. Chyba podświadomie przekazali to że skoro mieli potrzeby to się na bank modlili o to.

Zona nikomu nie mówiła że pragnie kwiatów. Bracia na kwaterze 3 tygodnie dawali kwiaty.
Drugie potrzeby nie pamiętam ale też nikomu nie mówili i otrzymali. Szybciej niż dostawa z internetu.
Czy to nowy sposób na urabianie czy tylko nasi tacy uzdolnieni że odpowiada im sam Bóg na prośbę o kwiaty? Później na głodnych nie ma czasu.

I jeszcze jedno mnie ubodło. Hollywoodzki usmiech w trakcie wywiadu. No jakby ćwiczony latami. Ewentualnie tak się obwodowa cieszyła że może błyszczeć przez 5 min na scenie.


Online Siedemtwarzy

Odp: Natychmiastowe bezpośrednie odpowiedzi na potrzeby
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Kwiecień, 2023, 21:51 »
Mówisz o Grzegorzu i Joannie?? Bo chyba ten sam obwód  jesteśmy... ja niestety nie dotarłem  na kongres,  znaczy moze i bym dotarł, gdybym się wybrał...


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Natychmiastowe bezpośrednie odpowiedzi na potrzeby
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Kwiecień, 2023, 23:38 »
Jakos nie mogę zapamiętać ich imion ale zakładam ze tak. Widziałem Twojego koordynatora. Tez by się nadal do strzelania uśmiechami ze sceny ale jakoś go nie wzięli.
Bawi się jeszcze w myśliwego. Czy zrozumiał ze próba była dość zabawna?


Online Siedemtwarzy

Odp: Natychmiastowe bezpośrednie odpowiedzi na potrzeby
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Kwiecień, 2023, 17:55 »
Co do zasady to nie mój kordynator, bo ja jestem z sąsiedniego zboru, ale Sulejówek był moim macierzystym. Ostatnio Piotruś się zaszczepił i chyba przestał szukać kto to jest Warszawa Wschodnia😁  przynajmniej już nie mówi tego do innych ludzi...


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Natychmiastowe bezpośrednie odpowiedzi na potrzeby
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Kwiecień, 2023, 22:28 »
Moze myśli że znalazl. Albo zobaczył ze nas to bawi. Czas pokaże  😉
Ja w Sulejówku to tak średnio się orientuję. Dzięki za doprecyzowanie.