Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 4940 razy)

Offline Storczyk

Odp: Witam
« Odpowiedź #90 dnia: 15 Grudzień, 2021, 12:17 »
Jesteśmy niedoskonali (  to świadkowy wyświechtany tekst, ale niestety prawdziwy)
Wiem, że jesteście anty Biblijni, ale nie mogłam się powstrzymać :)

8 Języka natomiast nikt z ludzi nie potrafi okiełznać, to zło niestateczne, pełne zabójczego jadu"


Offline abece

Odp: Witam
« Odpowiedź #91 dnia: 15 Grudzień, 2021, 12:49 »
Jesteśmy niedoskonali (  to świadkowy wyświechtany tekst, ale niestety prawdziwy)
Wiem, że jesteście anty Biblijni, ale nie mogłam się powstrzymać :)

8 Języka natomiast nikt z ludzi nie potrafi okiełznać, to zło niestateczne, pełne zabójczego jadu"


Poniższy cytat w nawiązaniu do słów Storczyka, jest także częścią moich doświadczeń w kontaktach międzyludzkich.

Napisałem kiedyś tu o moralności. Były bardzo różne odpowiedzi. Część mnie zdziwiła, czesc zasmuciła imna czesc natchnęła. Nie odrobiłem jeszcze całej pracy domowej ale wszystko przymyslalem co napisaliście  i dało mi to inna perspektywę. Życzę sobie i wam jak najwięcej takich wątków.
Dzięki Warszawo wschodnia za sensowność podsumowania.

Pracuję nad odrabianiem dalszych "prac domowych", a inne perspektywy spojrzenia znajduję wcześniej, czy pózniej.
Lepiej byłoby wcześniej, choć dobrze, że w ogóle, czyli pózniej.

PS.
Tak, jak w innym wątku pisał Profesor Tutka, jednak wolę spokój/ pokój.

Najlepszego Wszystkim!
Dziękuję!
Dziękuję za Wasz czas, wypowiedzi, które znowu otwierają nowe perspektywy spojrzenia i wyboru innych dróg/ decyzji itd.
« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień, 2021, 12:58 wysłana przez abece »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Witam
« Odpowiedź #92 dnia: 15 Grudzień, 2021, 20:03 »
(mtg): Prosił, prosił o wsparcie symbolicznej złotówki i cisza wkoło z Jego strony natomiast rozwinął się inny temat, ludziska mają tupet- żebractwo nie ma granic. 


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam
« Odpowiedź #93 dnia: 15 Grudzień, 2021, 21:11 »
Były w raportach prośby, by ten wątek zamknąć, wykasować co niektóre wpisy itp. Wg mnie nie warto zamykać każdej dyskusji która robi się trochę bardziej dosadna. Wystarczy nie skakać sobie do oczu. Miłej dyskusji. Pozdrawiam.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline dziewiatka

Odp: Witam
« Odpowiedź #94 dnia: 17 Grudzień, 2021, 00:24 »
Mam syna w twoim wieku i zdaję sobie sprawę w jak dysfunkcyjny sposób może zostać wychowane dziecko przez świadkowskich rodziców. Świat jest zły i nie poradzisz sobie .Jak by nie patrzeć jesteś po za progiem i to co mogło by Cię obciążać w Twoich wyborach     mocno zbladło,życie nie jest łatwe ale poza progiem jest fajniejsze.


Offline Estera

Odp: Witam
« Odpowiedź #95 dnia: 26 Grudzień, 2021, 15:40 »
Potrzebuje pomocy jeśli ktoś chciałby mnie wesprzeć to link do mojej zrzutki. https://zrzutka.pl/5zhrf5
   Sprawdzałam, ile zostało uzbierane.
   Zrzutka została wyłączona przez organizatora.
   Może Mateusz znalazł pracę :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Sebastian

Odp: Witam
« Odpowiedź #96 dnia: 26 Grudzień, 2021, 16:05 »
oby :)

tak na marginesie, to zauważyłem że Mateusz bardzo trafnie dobrał fotkę do preferowanego przez siebie sposobu rozwiązywania problemów życiowych :) chodzi mi o to że organizując zbiórkę pieniężną NIE rozwiązywał swoich problemów, ale "chował głowę w piasek"... :)

jeśli Mateusz zrozumiał że nie tędy droga i zaczął szukać roboty, to brawa dla Mateusza... :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Estera

Odp: Witam
« Odpowiedź #97 dnia: 26 Grudzień, 2021, 16:10 »
jeśli Mateusz zrozumiał że nie tędy droga i zaczął szukać roboty, to brawa dla Mateusza...
   Może skorzystał z którejś rady w tym wątku podsuniętej
   Ale nie dowiemy się tego, dopóki on sam czegoś nam nie powie, a może się już nie zaloguje.
   Ostatnie jego logowanie 9 grudnia.
   Na czacie też podawał linka do zrzutki.
   Nie wiem jaki był odzew.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Sebastian

Odp: Witam
« Odpowiedź #98 dnia: 26 Grudzień, 2021, 16:23 »
jak wyżej wspomniałem, Mateusz bardzo trafnie dobrał fotkę do preferowanego przez siebie sposobu rozwiązywania problemów życiowych :)

nie mogę już edytować, więc uzupełnię poniżej:

chodziło mi o to że organizując zbiórkę pieniężną NIE rozwiązywał swoich problemów, ale "chował głowę w piasek"... :) co więcej, Mateusz "chował głowę w piasek" w tak specyficzny sposób, że "na własne życzenie" wypinał d..., aby od internautów dostać kopa, a co najmniej: dostać falę hejtu pod swoim adresem... :)

jeśli Mateusz zrozumiał, że nie tędy droga, to bardzo dobrze...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)