Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Smutna wiadomośc -zmarł Sebol :(  (Przeczytany 1711 razy)

Offline kasztanowa

Smutna wiadomośc -zmarł Sebol :(
« dnia: 03 Lipiec, 2021, 13:38 »
Chciałam powiadomic Forumowiczów nestorów,jeszcze ze starego Forum,ze zmarł nasz kolega,Sebastian Drapała nick Sebol.
Z tego ,co sie dowiedziałam ,3 tyg.temu [rzyjał II dawke szczczyppawki,a 1 lipca nagle odszedł....


Offline Sebastian

Odp: Smutna wiadomośc -zmarł Sebol :(
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lipiec, 2021, 15:57 »
smutne, byliśmy mniej więcej rówieśnikami...

mnie ciągle wydaje się, że ja taki młodziutki, a umiera coraz więcej ludzi z mojego rocznika, a nawet młodszych...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Vog

Odp: Smutna wiadomośc -zmarł Sebol :(
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lipiec, 2021, 16:31 »
Z tego co widziałem w doniesieniach z mediów lokalnych, to zmarł po długiej chorobie.
Zachowajmy pewien poziom i uszanujmy pamięć zmarłego nie prowokując niepotrzebnych sporów o kwestie medyczne.


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Smutna wiadomośc -zmarł Sebol :(
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Lipiec, 2021, 17:32 »
Cześć jego pamięci jak i innym czcigodnym dysydentom, zbiegłym niewolnikom Nieludzkiej Organizacji którym było dane przeżyć chociaż ostatnią część życia jako wolni ludzie.

Jutro ja idę przyjąć drugą dawkę szczepionki. Zobaczymy czy będziecie jeszcze musieli mnie tutaj znosić czy też i mój ziemski bieg się zakończy.
nihilista


Offline sawaszi

Odp: Smutna wiadomośc -zmarł Sebol :(
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Lipiec, 2021, 20:19 »
Cześć jego pamięci jak i innym czcigodnym dysydentom, zbiegłym niewolnikom Nieludzkiej Organizacji którym było dane przeżyć chociaż ostatnią część życia jako wolni ludzie.

Jutro ja idę przyjąć drugą dawkę szczepionki. Zobaczymy czy będziecie jeszcze musieli mnie tutaj znosić czy też i mój ziemski bieg się zakończy.
[/quot

- nie obawiaj się drugiej dawki , będzie dobrze - bo każdy będzie żył ile jest mu dane (tak powiedziała mi wróżka cyganka  z Wrocka  8-) ) ..
Wiadomo - szczepionki są bezpieczne - te dopuszczone przez WHO i MZ  :) :)
- inszych nie polecam (brudnych ,niecertyfikowanych i tp.  >:(


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Smutna wiadomośc -zmarł Sebol :(
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Lipiec, 2021, 21:10 »
ze starego Forum

Masz na myśli Brooklyn?


Offline Sebastian

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Ana Rose 2

Odp: Smutna wiadomośc -zmarł Sebol :(
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Lipiec, 2021, 12:35 »
Przykro mi . Nawet nie wiedziałam, że był ex-świadkiem ...i jeszcze udzielał się na Forum 😥😞


Offline Roszada

Odp: Smutna wiadomośc -zmarł Sebol :(
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Styczeń, 2022, 10:21 »
Był wiceburmistrzem, a więc jako exŚJ pewnie w Polsce najwyżej zaszedł pod względem samorządowym:

https://www.dami.walbrzych.pl/spoleczenstwo-3/item/25124-zmarl-sebastian-drapala-wiceburmistrz-boguszowa-gorc