Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc  (Przeczytany 52763 razy)

Offline Sebastian

Zawsze myślałam, że w kwestii wina Jezus był samowystarczalny i nie musiał na nie zbierać datków!  ;D
a propo samowystarczalności Jezusa, to zawsze podobało mi sie że Jezus do tego stopnia miał wstręt do płacenia na świątynię, że nawet "wyczarował" monetę, aby zapłacić za siebie i za Piotra (czujecie klimat: z trzosa szkoda, ale jak nie moje bo znalezione to dam)

pochwalę się że pod tym względem naśladowałem Jezusa wyjątkowo gorliwie :) postanowiłem sobie w sercu że ilekroć w pyszczku kupowanej w markecie ryby znajdę monetę, to zawsze wrzucę ją do skrzynki na sali królestwa :) a że "akurat" nigdy nic nie znalazlem więc nigdy nic nie wrzucałem :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Czyż ja mam moc naznaczania i wykluczania bez wcześniejszego komitetu sądowniczego?  ;D

Każdy kto się poczuł urażony moim wcześniejszym postem już sam niech sobie odpowie na to pytanie czy powinien odejść... w pokoju... (niekoniecznie z forum, wystarczy z tematu).

Zawsze myślałam, że w kwestii wina Jezus był samowystarczalny i nie musiał na nie zbierać datków!  ;D

PoProstuJa przecież to Ty nazwałaś siebie niedźwiedzicą z młodymi i że będziesz wykluczać posadzajacych o kradzież... tylko ja tych posadzajacych nie widzę.
Co do wyobrażeń o Jezusie, to faktycznie bywają różne - ja pisałem o tej postaci z NT.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Widzę, że zaczynamy w tym wątku mocno odpływać, w związku z tym na ten moment go zamykam. Gdy Alek z Izą będą mieli coś do dodania w temacie, pojawią się nowe informacje itp. wtedy otworzymy go znowu, wszystko oprócz tego to niepotrzebne plotki, które nikomu nie pomagają.


Offline Alek

Witam was drodzy
Chciałbym podzielić się z wami informacją dotyczącą pozwu . Został ustalony termin rozprawy to 29 06 2021 r
Nie szło inaczej bo śj w de widać bardzo potrzebują dokończyć do końca oczyszczanie imienia Jehowy  :)
Wiem że wielu z was chciałoby poznać więcej informacji na ten temat ale nie mogę ich udzielić w tym terminie bo są poufne
 Nie loguje się na tym forum ponieważ mamy dużo obowiązków rodzinnych i nie chcę by we mnie to wciąż odżywało
Z góry też dziękujemy za wsparcie jakie od was otrzymaliśmy dzięki temu czujemy się w miarę bezpieczni i myśle że tylko ten kto ma dzieci zrozumie to co mam na myśli co jest najważniejsze dla rodzica. Środki są przeznaczane na cel  na jaki wpłynęły
Dalsze informację przekażemy wam jak tylko będzie to możliwe
  pozdrawiam was
Wicher
Mój kanał na Youtube - Detektor Prawdy.


Offline Szechem

Musiało świadków zaboleć to co udało się wam zrobić życzę wygrania sprawy


Offline Janna

Alku i Izo - prawda jest po Waszej stronie, trzymam kciuki i wierzę, że pomimo trudności będzie dobrze  :) :) :) Pozdrawiam
Miłość warunkowa to nie jest miłość - to manipulacja.


Offline Szechem

Haha zrobiliście dobrą robotę trzymajcie wszystkie karty przy sobie i grajcie jak najlepiej potraficie mam nadzieje ze będzie jeszcze jedna zbiórka gdyby to wszystko trwało dłużej pozdrawiam serdecznie Szechem


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Tak tylko podpowiem, że nie dawajmy smutnym panom z organizacji spod znaku wieżyczki kolejnych argumentów :).


Offline Proctor

Tak tylko podpowiem, że nie dawajmy smutnym panom z organizacji spod znaku wieżyczki kolejnych argumentów :).
Co autor miał na myśli?


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Co autor miał na myśli?

Wcześniejsze posty w tym wątku, które już zostały usunięte, ich autorzy wiedzą co miałem na myśli.


Offline Sebastian

proponuję zamknąć wątek do końca czerwca 2021, a jak Iza albo Alek coś będą chcieli dopisać to sie otworzy
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline uncja

Witam was drodzy
Chciałbym podzielić się z wami informacją dotyczącą pozwu . Został ustalony termin rozprawy to 29 06 2021 r
Nie szło inaczej bo śj w de widać bardzo potrzebują dokończyć do końca oczyszczanie imienia Jehowy  :)
 


Bardzo dziękuje za info. Osobiście w przeciwieństwie do Alka  cieszę się , że nie udało się załatwić sprawy ugodowo bo byłby to taki niewłaściwy kompromis utrudniający innym życie, choć wiem ze ta sprawa jest dla Was brzemieniem. Jakby co z wyrokiem do zapłacenia zostajecie Wy a nie osoby postronne takie jak ja.Skoro pierwsza rozprawa w czerwcu to za rok o tej porze powinno być wszystko wiadomo. Powodzenia


Offline zawsze letni

Witam was drodzy
Chciałbym podzielić się z wami informacją dotyczącą pozwu . Został ustalony termin rozprawy to 29 06 2021 .......

Dalsze informację przekażemy wam jak tylko będzie to możliwe
  pozdrawiam was
Wicher

Czy ta data jest aktualna?
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline Stanisław Klocek


Dobrze byłoby zacząć poszukiwać na str. główna sjwp - Potem w temacie: INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI". Następnie w wątku WTS Kontratakuje ... Natomiast do aktualnych odpowiedzi odnośnie sprawy 'Alka' można zaliczyć komentarz mav, który informuje, że "wszelkie papiery (prawdopodobnie też wartościowe) są zawieszone do Armagedonu :o :'(  No cóż - dyplomacja wszystko załatwia ;) .
Wobec tego 'Gostek' rzeczywiście przeoczyłeś i niepotrzebnie założyłeś nowy wątek, który z powyższych powodów jest niepotrzebny. W przypadkach wątpliwych należy zacząć korzystać z wyszukiwarki "Szukaj" (lupka) wpisując w to miejsce jakąś fraze poszukiwanego zagadnienia.



Offline Matylda

Stanisław nie mydlij oczu.
Fakt jest faktem że zbiórka kasy była a rzetelnej informacji na temat losów kasiorki zebranej na "zbóżny cel" nie ma😕
To jest mega smutne że sami swoi a transparentnosci njet.