Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc  (Przeczytany 53569 razy)

DeepPinkTool

  • Gość
Ja osobiście ciastek nie jadam... i pisałem o czymś innym... miłego wieczoru i smacznych ciasteczek.  :)


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Nie czepiasz się. Szczerze mówiąc wchodzę na forum głownie w oczekiwaniu na wieści w tej sprawie a tu tak naprawdę nic

To miłe, że się interesujesz tą sprawą, ale pamiętaj, że tu chodzi o sprawę sądową. To będzie się ciągnęło miesiącami, a przy złych wiatrach potencjalnie latami. Pomiędzy kolejnymi informacjami mogą mijać nawet miesiące podczas których nic się nie będzie działo, bo papier leży u jakiegoś urzędnika i czeka na pieczątkę. Z tego względu nie ma co spodziewać się jakichś super częstych aktualizacji, bo po prostu nie ma o czym pisać jak nic się nie dzieje.


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Cześć wszystkim , nie widzę powodu do oburzenia  ,ze  jesteśmy ciekawi rozwoju wydarzeń  skoro Iza i Alek powiadomili o zaistniałej sytuacji licząc na wsparcie . Od początku większość ex była poruszona tą sytuacją bo dobrze rozumiemy o co chodzi .

 " Nie potrafię zrozumieć postawy tych, którzy tak dobijali się o jakieś informacje w sprawie.   Jak nie było długi czas informacji było źle i było to podejrzane.
   Jak pojawiła się informacja, też jest źle i też jest to podejrzane."

A ja pytam  dlaczego  podejrzewacie pytających o złą wolę ?

Czym są sprawy w sądzie doskonale to wiem.
Mnie nurtuje jedno pytanie dlaczego do tej pory nie zabrał głosu Robert w obronie którego wystąpił Alek? A może zabrał głos a ja nie zauważyłam ? jeżeli tak to przepraszam nie było pytania.
Przysłowie mówi " najlepszą obroną  jest atak" , więc może wykazać trochę więcej  zrozumienia dla pytających? może trzeba było od razu szczerze powiedzieć , że nie będzie żadnych informacji ?

Pewnie do momentu oburzenia pytający traktowali tę sprawę bardzo osobiście , po prostu chcieli pomóc.
Teraz taka moda na dzielenie ludzi ...
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad, 2020, 10:53 wysłana przez Dorkas »
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Online Mahershalalhashbaz

Byłoby fajnie gdyby Iza z Alkiem co jakiś czas się odezwali tutaj, nawet jeśli nic istotnego się nie wydarzyło. Tak po prostu żeby podtrzymać kontakt. My jesteśmy z nimi w tej walce i chcemy żeby oni to czuli i pokazali chociaż trochę że są z nami.
nihilista


Offline Matylda

W ten sposób tworzy się podziały, sprawia się że takie miejsca jak to forum Zaczynają umierać. Bo nie przyjemnie jest tu wejść. Jak to swego czasu "pięknie" powiedziała jedna forumowiczka "my nie byliśmy takimi zwykłymi świadkami jehowy"
Takie podejście, i podział na lepszych i gorszych jest płytki. Zwykłych i niezwykłych jest nieuprawniony.
W tej sytuacji zwykli narobił najmniej szkód. A niezwykli nadal zadzieraja noski.
Nie dałam ani złotówki na tą nie transparentną akcję,choc miałam inne plany. Mam szczęśliwie mądrego męża, światusa dzięki któremu kasa poszła na lepsze cele, ja mogę nadal patrzyć w lusterko że nie dałam się wykiwać i nie mam ciśnienia żeby mnie ktoś łaskawie poinformował o ile nie jest akurat na szkoleniu psów.


dwaswiaty

  • Gość
Mam wrażenie, czytając ostatnie posty, że sąd Izy i Alka przeniósł się tutaj. Tu się ich osądza i dość szybko robi się z nich złodziei. Cenna lekcja dla osób, które będą potrzebować wsparcia w przyszłości. Jeśli Iza i Alek okażą się złodziejami - będzie dno totalne, okażą się uczciwi - pewnych słów, które już padły się nie cofnie. WTS nawet jak przegra w Berlinie, to i tak wygra.
Cieszy, że powstają inne inicjatywy niż fora.


Offline uncja

Na razie póki co nie padły słowa które mogą być krzywdzące i nie ma nic co trzeba byłoby cofać. Po prostu nie ma informacji i tyle

Rzad także nie udziela informacji narodowi co do strategii walki z koronawirusem i jakoś z tym żyjemy. Dyskomfort jest ale żyć się da


Marzena

  • Gość
Dajcie spokój. Przyjdzie czas to się dowiemy nie bądźmy tak ciekawi, możliwe że milczą nie bez powodu.


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Mam wrażenie, czytając ostatnie posty, że sąd Izy i Alka przeniósł się tutaj. Tu się ich osądza i dość szybko robi się z nich złodziei. Cenna lekcja dla osób, które będą potrzebować wsparcia w przyszłości. Jeśli Iza i Alek okażą się złodziejami - będzie dno totalne, okażą się uczciwi - pewnych słów, które już padły się nie cofnie. WTS nawet jak przegra w Berlinie, to i tak wygra.
Cieszy, że powstają inne inicjatywy niż fora.

Przesadziłeś ! nikt nie napisał , że posądza Alka i Izę o oszustwo!  Ale skoro tak NAS  osadzasz to przypomnę pewną historię z tego forum , Chodziło o niejaką Ewę  która opisała swoją historię, wszyscy z władni tego forum łącznie z Gedeonem byli oburzeni , że zadajemy pytania, padały mocne słowa pod adresem np  Arweny moim i wszystkich którzy pytali jaki był koniec sprawy? 
Kiepski,  wszystko okazało się nieprawdą... 
Nie znaczy to , że zadając pytania o sprawę Alka i Izy  podejrzewaliśmy o oszustwo choć kiedy pojawiło się oburzenie w stosunku do pytających przypomniała mi się tamta historia , no cóż ja też miałam wielką ochotę ich wesprzeć ale nie spodobała mi się taka reakcja.
Oczywiście ja daję spokój , może nawet nie jestem już ciekawa , Tak jak napisała Uncja
"Rzad także nie udziela informacji narodowi co do strategii walki z koronawirusem i jakoś z tym żyjemy. Dyskomfort jest ale żyć się da" Ale no właśnie ....
Życzę im wszystkiego najlepszego .
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline PoProstuJa

Nie kumam, nie czaję... W głowie mi się po prostu nie mieści, że ktoś może zakładać, że Iza i Alek są oszustami chcącymi wyłudzić pieniądze!

Naprawdę trudno porównywać anonimową forumowiczkę "Ewę", z osobami, które są znane publicznie... Które zjeździły Polskę wzdłuż i wszerz, aby uczestniczyć w akcjach informacyjnych płacąc za to własnymi środkami, tracąc swój prywatny czas i swoje pieniądze (bo raczej na razie nie dysponują pojazdem napędzanym wodorem).

Jak w ogóle można wpaść na taki pomysł, że osoby znane  wszystkim polskim odstępcom (i zapewne wielu Świadkom) postanowią stracić swoje dobre imię tylko po to, żeby wyłudzać jakieś pieniądze? Czy 35 tysięcy to aż tak kosmiczne pieniądze, że opłaca się za nie stracić twarz i reputację?
Przecież oni mieszkają w Polsce, są znani wśród ludzi... chyba nie mieliby nawet jak uciec z kraju z tą "ogromną" walizą pieniędzy... mieszczącą ledwo 35 tysiaków...

Jak kraść to miliony, a nie jakieś ochłapy!

Po prostu mnie trafia... trafia szlag, ręce opadają... że ktokolwiek w ogóle się tutaj ośmiela cokolwiek złego sugerować pod adresem tych osób.
Może ktoś tu jeszcze napisze, że Iza i Alek nie istnieją, bo ich osobiście nie spotkał?!

Jeżeli ktoś przekazał darowiznę, to "niech nie wie lewica co czyni prawica". Dałeś... oddałeś... to co się martwisz o te pieniądze? Żałujesz że dałeś?... to nie trzeba było dawać!
Jak rzucisz bezdomnemu pieniądz na ulicy, to na drugi dzień podejdziesz do niego i zapytasz: "Gdzie masz paragon? Pokaż na co wydałeś MOJĄ darowiznę!".

Ja bym się bardziej martwiła o to co Watchtower zrobiło z moimi pieniędzmi i czy przypadkiem Ciało Kierownicze z Warwick nie kupiło sobie z tej kasy zapasu whiskey! A każdy z nas płacił - mniej lub więcej - przez kilka, kilkanaście albo kilkadziesiąt lat na orga.

Jeśli jeszcze jedna osoba zamieści na tym forum jakiś idiotyczny post sugerujący cokolwiek złego w kierunku Izy i Alka, to wścieknę się bardziej niż niedźwiedzica co straciła młode! I będę postulowała by został wykluczony towarzysko z forum!

Nie godzę się na takie bezpodstawne insynuacje na tym forum w stosunku do uczciwych ludzi!
Ogarnijcie się - niektórzy odstępcy - bo grupo przeginacie pałę! Po prostu jest mi za Was WSTYDDDD!


Offline rzeski

Podpisuję się pod tym całym sercem, miałem okazję porozmawiać z Izą i Alkiem i dlatego tym bardziej zgadzam się z tym co napisała PoProstuJa


DeepPinkTool

  • Gość
Nie kumam, nie czaję... W głowie mi się po prostu nie mieści, że ktoś może zakładać, że Iza i Alek są oszustami chcącymi wyłudzić pieniądze!

Naprawdę trudno porównywać anonimową forumowiczkę "Ewę", z osobami, które są znane publicznie... Które zjeździły Polskę wzdłuż i wszerz, aby uczestniczyć w akcjach informacyjnych płacąc za to własnymi środkami, tracąc swój prywatny czas i swoje pieniądze (bo raczej na razie nie dysponują pojazdem napędzanym wodorem).

Jak w ogóle można wpaść na taki pomysł, że osoby znane  wszystkim polskim odstępcom (i zapewne wielu Świadkom) postanowią stracić swoje dobre imię tylko po to, żeby wyłudzać jakieś pieniądze? Czy 35 tysięcy to aż tak kosmiczne pieniądze, że opłaca się za nie stracić twarz i reputację?
Przecież oni mieszkają w Polsce, są znani wśród ludzi... chyba nie mieliby nawet jak uciec z kraju z tą "ogromną" walizą pieniędzy... mieszczącą ledwo 35 tysiaków...

Jak kraść to miliony, a nie jakieś ochłapy!

Po prostu mnie trafia... trafia szlag, ręce opadają... że ktokolwiek w ogóle się tutaj ośmiela cokolwiek złego sugerować pod adresem tych osób.
Może ktoś tu jeszcze napisze, że Iza i Alek nie istnieją, bo ich osobiście nie spotkał?!

Jeżeli ktoś przekazał darowiznę, to "niech nie wie lewica co czyni prawica". Dałeś... oddałeś... to co się martwisz o te pieniądze? Żałujesz że dałeś?... to nie trzeba było dawać!
Jak rzucisz bezdomnemu pieniądz na ulicy, to na drugi dzień podejdziesz do niego i zapytasz: "Gdzie masz paragon? Pokaż na co wydałeś MOJĄ darowiznę!".

Ja bym się bardziej martwiła o to co Watchtower zrobiło z moimi pieniędzmi i czy przypadkiem Ciało Kierownicze z Warwick nie kupiło sobie z tej kasy zapasu whiskey! A każdy z nas płacił - mniej lub więcej - przez kilka, kilkanaście albo kilkadziesiąt lat na orga.

Jeśli jeszcze jedna osoba zamieści na tym forum jakiś idiotyczny post sugerujący cokolwiek złego w kierunku Izy i Alka, to wścieknę się bardziej niż niedźwiedzica co straciła młode! I będę postulowała by został wykluczony towarzysko z forum!

Nie godzę się na takie bezpodstawne insynuacje na tym forum w stosunku do uczciwych ludzi!
Ogarnijcie się - niektórzy odstępcy - bo grupo przeginacie pałę! Po prostu jest mi za Was WSTYDDDD!

Zasadniczo się z Tobą zgadzam. Ale w przypadku ORGA dlaczego żałujesz kasy jaką dawałaś? Bo może poszła na whiskey? Czyż datki dla Jezusa nie szły na wino?  >:D


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Nie kumam, nie czaję... W głowie mi się po prostu nie mieści, że ktoś może zakładać, że Iza i Alek są oszustami chcącymi wyłudzić pieniądze!
Jeśli jeszcze jedna osoba zamieści na tym forum jakiś idiotyczny post sugerujący cokolwiek złego w kierunku Izy i Alka, to wścieknę się bardziej niż niedźwiedzica co straciła młode! I będę postulowała by został wykluczony towarzysko z forum!

Nie godzę się na takie bezpodstawne insynuacje na tym forum w stosunku do uczciwych ludzi!
Ogarnijcie się - niektórzy odstępcy - bo grupo przeginacie pałę! Po prostu jest mi za Was WSTYDDDD!


Trochę jak  bym oglądała TVP Info ..... Oni zawsze widzą inaczej niż wygląda rzeczywistość .

 Do tej pory nie przeczytałam ani jednego słowa oskarżającego Alka i Izę  ale może tylko mi się wydaje
« Ostatnia zmiana: 11 Listopad, 2020, 23:54 wysłana przez Dorkas »
Dziś wiem więcej niż wczoraj


DeepPinkTool

  • Gość
Może dobrze by było aby PoProstuJa po prostu napisała wprost za kogo Jej wstyd i kogo trzeba wykluczyć.  >:D


Offline PoProstuJa

Może dobrze by było aby PoProstuJa po prostu napisała wprost za kogo Jej wstyd i kogo trzeba wykluczyć.  >:D

Czyż ja mam moc naznaczania i wykluczania bez wcześniejszego komitetu sądowniczego?  ;D

Każdy kto się poczuł urażony moim wcześniejszym postem już sam niech sobie odpowie na to pytanie czy powinien odejść... w pokoju... (niekoniecznie z forum, wystarczy z tematu).

Zasadniczo się z Tobą zgadzam. Ale w przypadku ORGA dlaczego żałujesz kasy jaką dawałaś? Bo może poszła na whiskey? Czyż datki dla Jezusa nie szły na wino?  >:D

Zawsze myślałam, że w kwestii wina Jezus był samowystarczalny i nie musiał na nie zbierać datków!  ;D
« Ostatnia zmiana: 12 Listopad, 2020, 00:20 wysłana przez PoProstuJa »