Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc  (Przeczytany 52759 razy)

Offline Diotrefes

A może poczekamy na orzeczenie sądowe?


Offline uncja

Uwielbiam oglądać mecze a ty mi mówisz zaczekajmy na końcowy gwizdek?!

Szczere to mam ochote na relacje Alka i Izy z tego cosie dzieje na rozprawach i jakie są argumenty


Offline Diotrefes

Szczere to mam ochote na relacje Alka i Izy z tego cosie dzieje na rozprawach i jakie są argumenty

Ależ ja też! Tylko teraz to jest rozmawianie o meczu stojąc przed bramą stadionu i nie widząc tego, co się dzieje na murawie.


DeepPinkTool

  • Gość
Wiadomo, że grają "Nasi" z "ExNaszymi" ale nie wiemy w jakiej dyscyplinie rozgrywa się mecz.


Offline uncja

w sporcie w rywalizacji chodzi o to kto dalej wyzej szybciej mocniej

A tu mamy do czynienia z tym kto jest sprawiedliwy uczciwy szanuje ludzi prawo i naprawde czyni dobro, komu chodzi o drugich ludzi a komu o pieniądze i takie tam


Offline Reskator

Uwielbiam oglądać mecze a ty mi mówisz zaczekajmy na końcowy gwizdek?!

Szczere to mam ochote na relacje Alka i Izy z tego cosie dzieje na rozprawach i jakie są argumenty

Iza dała propozycję przejęcia sprawy "ktoś chętny"?-zapytała
Można być zawodnikiem nie tylko uwielbiającym kibicem.
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień, 2020, 15:13 wysłana przez Reskator »


Offline Krystian

Taka jesteś mocna, uncja to przejmij sprawę Alka.
Ja nie przejmę, ponieważ sprawę - uważam za przegraną. :-[

Także Krystianie zamiast straszyć podaj konkretne argumenty opisz

Taka jesteś mocna, to przejmij sprawę Alka.
Ja nie przejmie, ponieważ sprawę - uważam za przegraną.
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień, 2020, 17:51 wysłana przez gerontas »
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline NNN

   Nie ma spraw przegranych. Są sprawy nieudolnie bronione, lub  adwokaci w obronę niedostatecznie się wczuli. Nie takie sprawy, które  były z gruntu przegrane, zostały obronione. Niekiedy nawet zmieniano  prawo, a nawet wymyślano choroby czy coś tam jeszcze (przypomina wam się "pomroczność jasna"?).  Oczywiście adwokat dba przede wszystkim o kasę (i jest to jego kasa). Obrona nie musi wygrać w pierwszej instancji. W Polsce często w pierwszej instancji adwokaci przegrywają sprawę specjalnie, po to aby zarobić w następnej po apelacji.  W następnej jest większa kasa.

 Dlatego i w ogóle i w szczególe nie wyrokuje się  przed sprawą. I to powinien wiedzieć w nocy o północy absolwent prawa.

 Ratuje cie prawdopodobnie Krystianie twój młody wiek i  całkowity brak doświadczenia  i praktyki w sprawie, w której już teraz  tak chętnie wyrokujesz, tak naprawdę  wcale nie znając jej okoliczności.
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień, 2020, 21:35 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline uncja

Iza dała propozycję przejęcia sprawy "ktoś chętny"?-zapytała
Można być zawodnikiem nie tylko uwielbiającym kibicem.
To jest kanał Izy i Alka na tym kanale film tkwił 4 lata - tego nie można przejąc bo to już się zdarzyło.Po za tym wierz mi nie każdy nadaje się na zawodnika


Offline Krystian

   Nie ma spraw przegranych. Są sprawy nieudolnie bronione, lub  adwokaci w obronę niedostatecznie się wczuli. Nie takie sprawy, które  były z gruntu przegrane, zostały obronione. Niekiedy nawet zmieniano  prawo, a nawet wymyślano choroby czy coś tam jeszcze (przypomina wam się "pomroczność jasna"?).  Oczywiście adwokat dba przede wszystkim o kasę (i jest to jego kasa). Obrona nie musi wygrać w pierwszej instancji. W Polsce często w pierwszej instancji adwokaci przegrywają sprawę specjalnie, po to aby zarobić w następnej po apelacji.  W następnej jest większa kasa.

 Dlatego i w ogóle i w szczególe nie wyrokuje się  przed sprawą. I to powinien wiedzieć w nocy o północy absolwent prawa.

 Ratuje cie prawdopodobnie Krystianie twój młody wiek i  całkowity brak doświadczenia  i praktyki w sprawie, w której już teraz  tak chętnie wyrokujesz, tak naprawdę  wcale nie znając jej okoliczności.

Każdy adwokat, wie, że ma na sprawie zarobić.
Są jednak wyjątki.
Jednakże ja nie jestem adwokatem.
Dlatego doradziłem za darmo.
Kiedyś mój znajomy przyszedł do mnie o poradę.
Poradziłem mu, niestety stwierdził, że gadam bzdury ( chodziło o roszczenia paulińskie)
Poszedł do adwokata, który stwierdził, że ma sprawę wygraną.
Znajomy sprawę przegrał, adwokat nieźle zarobił, ponieważ sprawa trwała ponad rok.
Znajomy mnie bardzo przepraszał, że mi nie zaufał. Pamiętaj, że jak znasz w miarę przepisy prawa, to możesz zawyrokować jak sprawa się skończy. Jednakże, czasem orzeczenia sądu mogą, być dziwne.
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień, 2020, 22:39 wysłana przez Krystian »
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline Janna

Odp: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc
« Odpowiedź #265 dnia: 26 Październik, 2020, 21:05 »
Czy ktoś się orientuje jak się sprawy mają u Izy i Alka? Czy ten proces już się rozpoczął???
Miłość warunkowa to nie jest miłość - to manipulacja.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc
« Odpowiedź #266 dnia: 26 Październik, 2020, 21:13 »
No tak mamy już koniec października. Może zainteresowane osoby uchylą rąbka tajemnicy.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Stanisław Klocek

Odp: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc
« Odpowiedź #267 dnia: 27 Październik, 2020, 14:05 »
No tak mamy już koniec października. Może zainteresowane osoby uchylą rąbka tajemnicy.
Słuszne zainteresowanie. Wydaje się, iż jest to trudna sprawa. Przypomnijmy: Zebrano na zob. zrzutka 36 150 zł. Warunkiem WTS było usunięcie nagrania filmu bez dalszych roszczeń. Kiedy film nie został usunięty, WTS rzekomo wytoczył roszczenia. Kiedy Film został usunięty (kliknij na link filmu), a mamy informację ,,Film niedostępny". Czyli roszczenia powinny być nieaktualne. Ciekaw jestem, kto usunął? Czy Alek jako właściciel kanału, czy w porozumieniu z mecenasem, aby uniknąć roszczeń WTS? Jeśli usunął Alek idąc na kompromis z żądaniem WTS, to jak ma się z rozliczeniem zebranej kwoty. Co się stało z naszymi wpłatami na zrzutkę? Iza z Alkiem powinni  dać odpowiedzieć choć w podstawowej formie. Nie oczekujemy szczegółów, ale też nie chcemy być oszukiwani coś w rodzaju tłumaczenia; "nie możemy ujawniać szczegółów dla dobra sprawy, aby WTS wykorzystał naszą wiedzę przeciw sobie".
« Ostatnia zmiana: 27 Październik, 2020, 14:21 wysłana przez Stanisław Klocek »


Offline Sebastian

Odp: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc
« Odpowiedź #268 dnia: 28 Październik, 2020, 12:04 »
nie miałem nigdy do czynienia z sądem niemieckim, ale dość często wysyłam różne wnioski do sądów polskich - dlatego wcale nie jestem zdziwiony brakiem informacji, bo sądy zazwyczaj działają ociężale...

dodatkowo, wciąż trwa epidemia i (chyba) lockdown w państwie niemieckim, który może zakłócać działanie nie tylko sądów, ale i doręczanie poczty (nie wiem czy sąd znowu zamierza doręczać pisma przez komornika, ale wiem że komornicy w Polsce panicznie boją się wychodzić w teren bo nie chcą złapać wirusa)

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Gostek

Odp: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc
« Odpowiedź #269 dnia: 28 Październik, 2020, 12:41 »
Hm, dziwna jest ta cała sprawa...  8-)