Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc  (Przeczytany 53931 razy)

Offline Salome

Widziałam osobiście pozew i chyba ze dwadzieścia załączników ... pozew zatem JEST i istnieje.  Zapewniam Cię LD, że Iza i Alek w najmniejszym stopniu nie koloryzują jeśli chodzi o powagę tematu. Natomiast jeśli wolisz sobie kupić piwo i golonkę zamiast wspomóc finansowo naprawdę szlachetnych braci, którzy bardzo dużo zrobili w Polsce, aby walczyć z sektą-to Twoje prawo!!!! Nie kwestionuj więc pozwu, bo dla dobra prowadzonej sprawy Iza i Alek nie muszą na ten moment odkrywać  wszystkich kart na forum, gdzie wchodzą szpiedzy, szydercy i konfidenci.
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Matylda

Jamen.
Mogę zrozumieć że adwokat wam doradza żebyście zachowali powściągliwość. Ale nie mogę zrozumieć że lekceważycie sobie nas zwykłych szaraczkow.Skoro oczekuje wsparcia w tym finansowego, wypadało by okazać pokorę i szacunek.
Jako jedna z pierwszych osób zajęła m stanowisko w tym wątku, przypominam,po waszej stronie.
Co w zamian? Otóż, nic.
Musicie się zdecydować albo jesteście jedni z nas albo lepsi.
Salome,a cóż to za system wartości? Albo wplacasz albo kupujesz piwo z golonką.
Znajoma logika.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień, 2020, 20:37 wysłana przez Matylda »


LD

  • Gość
Droga Salome..
Wcale nie wątpię, że pozew istnieje... I chyba nikt nie wątpi...
Chodzi tylko o prostą sprawę...
Jeśli dajmy na przykład ja .. skromny LD poświęcę się dla sprawy i jadę "na ratunek" odstępcom lub wybudzającym się i w czasie tej podróży przejadę skrzyżowanie na czerwonym świetle i zapłacę wysoki mandat... ponieważ złamałem prawo... to czy ten mandat należy wrzucić w koszty odstępczej działalności, czy... 🤔


Offline Siedemtwarzy

LD, jeśli mandat dostałeś bo jechałeś na pomoc, to ja Ci go zapłacę. I tak samo pomogę jeśli ktoś demaskując działania SJ, podpadnie pod wymiar sprawiedliwości, czy słusznie czy nie. Myślę, że po rozprawie, na pewno stworzona będzie jakaś ogólna notatka a póki co czasami trzeba poczekać i wczuć się w pozycję osób, które pozew dostały...


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Jamen.
Mogę zrozumieć że adwokat wam doradza żebyście zachowali powściągliwość. Ale nie mogę zrozumieć że lekceważycie sobie nas zwykłych szaraczkow.Skoro oczekuje wsparcia w tym finansowego, wypadało by okazać pokorę i szacunek.
Jako jedna z pierwszych osób zajęła m stanowisko w tym wątku, przypominam,po waszej stronie.
Co w zamian? Otóż, nic.
Musicie się zdecydować albo jesteście jedni z nas albo lepsi.
Salome,a cóż to za system wartości? Albo wplacasz albo kupujesz piwo z golonką.
Znajoma logika.
Chciałem skromnie przypomnieć, że 23 sierpnia b.r. o godzinie 17: 38 forumowiczka Matylda z zaciekawieniem pytała "jak brzmi ten pozew?" Z tego co mi wiadomo, żadnej wiadomości na priv do tej pory nie dostała... W ogóle od niedzieli przed południem nikt "z decyzyjnych" się w tym temacie nie wypowiedział. A szkoda... Ponieważ bez skanu pozwu cała ta sprawa jest w moim odczuciu mało wiarygodna  ???



Super,  właśnie na takie "poparcie" liczy SEKTA. Dziękujemy.

Chłopaki z Zeugen Jehovas zacierają już ręce. Róbcie tak dalej a wasze wypowiedzi spowodują, że kolejni aktywiści przestaną przebudzać Wasze rodziny, bo będą się bali odpowiedzialności finansowej. Podziwiam "odwagę" za waszymi ekranami komputerów. Osobiście powiem Wam, że wstydzę się za takich PIMO i POMI, którzy w takich okolicznościach szukają dziury w całym. Czasami mam wrażenie, że ich wiedza na temat strategii prowadzenia spraw sądowych jest równa zeru.To nawet nie jest wrażenie, to całkowita pewność.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień, 2020, 20:57 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Salome

Droga Salome..
Wcale nie wątpię, że pozew istnieje... I chyba nikt nie wątpi...
Chodzi tylko o prostą sprawę...
Jeśli dajmy na przykład ja .. skromny LD poświęcę się dla sprawy i jadę "na ratunek" odstępcom lub wybudzającym się i w czasie tej podróży przejadę skrzyżowanie na czerwonym świetle i zapłacę wysoki mandat... ponieważ złamałem prawo... to czy ten mandat należy wrzucić w koszty odstępczej działalności, czy... 🤔

Drogi LD! Nie porównuj przekraczania przepisów drogowych do walki z sektą- z ogólnoświatową machiną, za którą stoją prawnicy opłacani z ogromnych przychodów płynących z datków z całego świata....
Ciosy WTS są bezprecedensowe...i dobrze o tym powinieneś wiedzieć, bo Alek nie opublikował twarzy, nazwisk a sam filmik nie jest nawet kręcony podczas Komitetu, a podczas luźnej rozmowy. Nagrań z komitetów jest bardzo dużo na YT w różnych językach i co?

Nie każdego stać mentalnie na bycie aktywistą. Na przykład - gdyby nie aktywizm i zaanagażowanie założyciela, właściciela czy adminów, nie było by tego forum i setek wybudzonych osób.

Powtarzam- nie czuj przymusu, możesz zrobić przelew na jw.org, tam jest taka niebieska zakładka DAROWIZNY.
Bracia Króla będą Ci naprawdę wdzięczni....
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


LD

  • Gość
Siedem Twarzy... ceniłem Cię i nadal cenię za Twoją "merytoryczność" w wypowiedziach i uwierz mi na słowo, że nie trawię świadków jak mało kto. Jestem gotów wesprzeć(finansowo również) wszystkie akcje, które są za ujawnieniem prawdy o tej organizacji. I ten mandat tez sam bym zapłacił 😉 ale chodzi mi o to, że każdy kraj ma swoje prawa i restrykcje.I my zwykli forumowicze (z wyjątkiem SALOME) nie mamy dostępu do pełni danych...


Offline Sebastian

moim zdaniem ta konkretna sprawa jest bardzo ważna dla całego naszego antystrażnicowego środowiska, dlatego (mimo dużo nie mam) wpłaciłem drobną kwotę, _ale_wpłaciłem_

innych także do tego zachęcam: niech każdy coś wpłaci: jeden dużo drugi mało ale każdy niech okaże solidarność z Alkiem i z Izą
 
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


LD

  • Gość
Każdy niech sobie sam odpowie na pytanie: Czy wiedza, którą posiadam w w/w temacie jest wystarczająca, żebym wsparł finansowo ten "projekt"?
Pozdrawiam i życzę wszystkim dobrej nocy 😷


Offline Matylda



Super,  właśnie na takie "poparcie" liczy SEKTA. Dziękujemy.

Chłopaki z Zeugen Jehovas zacierają już ręce. Róbcie tak dalej a wasze wypowiedzi spowodują, że kolejni aktywiści przestaną przebudzać Wasze rodziny, bo będą się bali odpowiedzialności finansowej. Podziwiam "odwagę" za waszymi ekranami komputerów. Osobiście powiem Wam, że wstydzę się za takich PIMO i POMI, którzy w takich okolicznościach szukają dziury w całym. Czasami mam wrażenie, że ich wiedza na temat strategii prowadzenia spraw sądowych jest równa zeru.To nawet nie jest wrażenie, to całkowita pewność.

Nie zapedzaj się tak.
Jeśli masz ochotę, mogę dokładni to samo powiedzieć tobie osobiście. Zapraszam.
Nie byłam nigdy wielką entuzjastką takich aktywności. Nie potrzebuję też aktywistów bo nie mam życzenia aby moja jehoska rodzina się wybudzala.Są dorośli, ich sprawa.
Chodzi o zasadę i uszanowanie drugiej strony przez udzielenie wyjaśnienia.


Offline Roszada

Każdy niech sobie sam odpowie na pytanie: Czy wiedza, którą posiadam w w/w temacie jest wystarczająca, żebym wsparł finansowo ten "projekt"?
Pozdrawiam i życzę wszystkim dobrej nocy 😷
Nikt Ci nie nakazuje. :(
Jak Cię to nie interesuje, to po co starasz się zniechęcać innych? :-\


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Nie zapedzaj się tak.
Jeśli masz ochotę, mogę dokładni to samo powiedzieć tobie osobiście. Zapraszam.
Nie byłam nigdy wielką entuzjastką takich aktywności. Nie potrzebuję też aktywistów bo nie mam życzenia aby moja jehoska rodzina się wybudzala.Są dorośli, ich sprawa.
Chodzi o zasadę i uszanowanie drugiej strony przez udzielenie wyjaśnienia.

To co tu robisz?
Myślę, że fajną laurkę sobie w tej chwili wystawiłaś.
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Matylda

To co tu robisz?
Myślę, że fajną laurkę sobie w tej chwili wystawiłaś.
Nic.30 lat temu byłam świadkiem Jehowy. Odeszłam bez niczyjej pomocy i zasługi. Tylko tyle i aż tyle.
Odpuszczam chwilowo bo nie lubię się kopać z koniem.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 520
  • Polubień: 14355
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Zaraz przypomniał mi się wątek o WOŚP sprzed paru lat. Byli zwolennicy dawania datków i przeciwnicy. Ci ostatni nie przebierali w słowach o rzekomych machlojkach Owsiaka. Kto nie chce wpłacać, niech nie wpłaca. Jego własna wola. Ale wg mnie zniechęcanie innych do pomocy ludziom, którzy też innym pomogli, a teraz sami tej pomocy potrzebują jest niefajne.
Ot takie moje skromne zdanie na ten temat, pomimo gróźb personalnych do mnie na PW, żebym nie śmiał tylko cokolwiek z tym wątkiem robić, np: zamykać, żeby ukrócić bicie piany.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień, 2020, 22:31 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Mahershalalhashbaz

Ja bym się nawet ucieszył gdyby się okazało że Detektor Prawdy nas wszystkich nabrał i tak naprawdę nie ma żadnego pozwu tylko chcą zebrać trochę kasy na wakacje, dobrą whisky albo wyposażenie pokoju do sado-maso. Niby nieetycznie oszukiwać ale... Mniej bym się martwił że WTS kogos z naszych teoretycznie może pognębić i utrudnić mu życie. Dam im te pieniądze z samego uznania dla ich pracy przeciw sekcie.
Niech pokój Jehowy i Lorda Ganesza-Usuwacza Przeszkód będzie z nimi.
nihilista