Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc  (Przeczytany 53828 razy)

Offline DontBeUnkind

Angus Stewart z Komisji Królewskiej Australii ten co rozłorzył na łopatki Dzofreja Dzaksona
Taki prawnik to marzenie dla Izy i Alka w batalii z WTS-em

Angus jest jak prawniczy Bruce Wayne. Obrońca uciśnionych.
Nolite te bastardes carborundorum


Offline Aliki

Czy ktoś mi wytłumaczy jak mogę się dołożyć do zrzutki jeśli nie mieszkam w Polsce i nie mam tam konta bankowego?


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)


Dzisiaj czytałam artykuł o Łukaszence, który wczoraj latał helikopterem nad demonstrującymi tłumami i trzymał karabin w ręce... Ciekawe co chciał z nim zrobić? Bronić siebie, czy zastrzelić 200 tysięcy ludzi?

Widzę, że "milicja" z Watchtowera też wzięła do ręki "karabin" i chce z niego strzelać. Ale nie bójcie się... nas "odstępców" jest mnóstwo! Wszystkich jedną pukawką nie zabijecie! A jeszcze dodatkowo się ośmieszycie, bo znów świat o Was usłyszy... i ponownie z tej negatywnej strony niestety.

4 lata temu pisałem o książce ,,Ostatnie dni dyktatorów"   Łukaszenko idzie w kierunku Kadafiego albo Ceausescu.

Może uratuje skórę dzięki temu że nie ma na koncie wielu krwawych ofiar i skończy się banicją z kraju.

WTS idzie nieustannie w kierunku samozaorania.

https://sjwp.pl/tematy-ktore-warto-przeczytac/ostatnie-dni-dyktatorow/


Offline Proctor

Czy ktoś mi wytłumaczy jak mogę się dołożyć do zrzutki jeśli nie mieszkam w Polsce i nie mam tam konta bankowego?
A nie możesz z zagranicznego?


Offline Mahershalalhashbaz

Czy ktoś mi wytłumaczy jak mogę się dołożyć do zrzutki jeśli nie mieszkam w Polsce i nie mam tam konta bankowego?

Jest coś takiego jak VISA Pay, płacisz podając dane karty.
nihilista


Offline Natan

Czy ktoś mi wytłumaczy jak mogę się dołożyć do zrzutki jeśli nie mieszkam w Polsce i nie mam tam konta bankowego?

Witaj Aliki,
Jesteśmy w kontakcie. Mogę przyjąć od Ciebie przelew na moje konto bankowe, a potem wpłacić Twoje środki na zrzutkę. Wyślę Ci potwierdzenie wpłaty na Twojego maila. W uwadze dla Alka i Izy podam, że to od Ciebie. Pełna przejrzystość, pełna uczciwość. Napisz do mnie na maila, a ja Ci prześlę dane do przelewu zagranicznego. 


Offline Estera

   18 sierpnia, kiedy Mav zrobił ten wpis wejść było       42 785 ...
   26 sierpnia, czyli na dziś tych wejść na ten film jest    46 460 ...


   Ciekawe.
   Kto tak mocno jest zainteresowany jego oglądaniem?
   Chyba zakazany owoc smakuje najbardziej ;D ;D
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline pionier niewidzialny

Zrobiłem sobie powtórke tego filmu z komitetu, Jak dla mnie film jest rewelacyjny! W filmie nie ujawniono bez zgody ani danych osobowych ani wizerunkowych. Nawet cytat z pascie nie pochodzi z niemieckiej wspólnoty SJ-książka w jezyku polskim. Moim zdaniem zwyczajne bicie piany...


Offline on-on

Gdzie doszło do popełnienia wykroczenia / przestępstwa? Na terenie Niemiec czy Polski? I nie chodzi mi tutaj o miejsce nagrywania, ale upublicznienie utworu /wrzucenie filmu do sieci.

Może sądem właściwym miejscowo nie jest  ten w Niemczech tylko w Polsce. Nie wiem jak w prawie niemieckim to wygląda, ale w Polsce nie można do dowolnego sądu złożyć pozew tylko do właściwego miejscowo, a nawet w odpowiedzi na pozew złożony w innym sądzie można wskazać, że sprawą powinien zająć się sąd inny, właściwy miejscowo.

Czy Alek i Iza pytali o to prawników z Polski?


Offline Aliki

Dziękuję za podpowiedzi, na pewno z którejś skorzystam. Zobaczę co będzie technicznie najłatwiejsze. Fajnie że zawsze można na Was liczyć.  :)


Offline Lemuel

Może warto ten link do zrzutki przypiąć gdzieś na wierzchu,
bo ginie w tym wątku?


Offline czarnyt85

Dziękuję za podpowiedzi, na pewno z którejś skorzystam. Zobaczę co będzie technicznie najłatwiejsze. Fajnie że zawsze można na Was liczyć.  :)

przestępstwo na terenie Niemiec film dotyczy Komitetu w Niemczech i koniec kropka , to na przyszłość nie znajomość prawa szkodzi stara zasada sprawdzona


Offline pionier niewidzialny


przestępstwo na terenie Niemiec film dotyczy Komitetu w Niemczech i koniec kropka , to na przyszłość nie znajomość prawa szkodzi stara zasada sprawdzona

Jakie przestepstwo?
Chyba ze ten sąd kapturowy nazywasz przestepstwem.


Offline disloyal

"My działamy tak jak księża". Ta relacja to jest hit pod względem merytorycznym. Pierwsza taka sprawa w Polsce. Jestem ciekaw jak się potoczy, ale przypuszczam że skoro WTS złożył pozew to wygra.


LD

  • Gość
Chciałem skromnie przypomnieć, że 23 sierpnia b.r. o godzinie 17: 38 forumowiczka Matylda z zaciekawieniem pytała "jak brzmi ten pozew?" Z tego co mi wiadomo, żadnej wiadomości na priv do tej pory nie dostała... W ogóle od niedzieli przed południem nikt "z decyzyjnych" się w tym temacie nie wypowiedział. A szkoda... Ponieważ bez skanu pozwu cała ta sprawa jest w moim odczuciu mało wiarygodna  ???