Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc  (Przeczytany 53816 razy)

Offline Matylda

Trinituś nie państwo niemieckie tylko prawnie zarejstrowany na terenie tego państwa związek wyznaniowy,zwraca się w majestecie prawa do sądu o rozstrzygnięcie.
Naruszenie prawa nastąpiło(o ile nastapiło) na terenie niemiec i niemiecki sąd musi rozstrzygnąć spór.
Do sądu możesz wnieść o wszystko inna sprawa czy wszystko tam dostaniesz czy ci wszystko zabiorą :P >:D
Tyle w kwestii formalnej 8-)

Druga sprawa to nie byćcie taci rasiści bo właśnie dlatego że cały świat patrzy Niemcom na ręce przez pryzmat tego co było,oni są tacy uważający,tolerancyjni(często na siłę i przez zaciśnięte zęby)i dlatego właśnie takie pozwy mają u nich szanse powodzenia.
Oni się prędzej zrzekną prawa do skrzynki piwa tygodniowo niż podeptają czyjeś prawo do wolności poglądów :P
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień, 2020, 18:54 wysłana przez Matylda »


Offline Mahershalalhashbaz

właśnie dlatego że cały świat patrzy Niemcom na ręce przez pryzmat tego co było,oni są tacy uważający,tolerancyjni(często na siłę i przez zaciśnięte zęby)i dlatego właśnie takie pozwy mają u nich szanse powodzenia.
Oni się prędzej zrzekną prawa do skrzynki piwa tygodniowo niż podeptają czyjeś prawo do wolności poglądów :P

Akurat tutaj chodzi o prawo totalitarnej sekty do ukrycia przed światem że bezkarnie gnębi ludzi stosując "komitety sądownicze" złożone z ekspertów po zawodówkach którzy nie pozwalają swoim ofiarom przyprowadzić na spotkania swiadków ani reprezentantów i kłamią że nic z tych spotkań nie wydostanie się na zewnątrz.
Państwo niemieckie powinno chronić ofiary a nie sprawcę.
Ja bym ten proces się starał odwrócić i zmienić go w proces nad praktykami WTSu.
Ciekawi mnie od kogo wyszedł pomysł tego pozwu. Czy to któryś z ich geruzji typu Letta albo Morrisa kazał to zrobić bo nie mógł zdzierżyć tej hańby pokazywanej światu czy też jakaś wschodząca gwiazda jehowickiej gwardii prawników przekonała zarząd że pozew ma szansę powodzenia.
nihilista


Offline Matylda

O co tutaj chodzi to my,wszyscy byli swiadkowie,wiemy doskonale.
Co do komitetów to też nikt nikomu nie karze brać w nich udziału.Piszesz na skrawku papieru:pocałujcie mnie w dupę,nie będę dłużej świadkiem i cześć pieśni.Tymbardziej że jest rzeczą wiadomą że tam (tfu)zasiadają murarz,tapeciarz i kominiarz i grzebią w twoim życiorysie.
Każdy ma wybór i ma swój rozum.
Zresztą Robert w tym komitecie,mądrze,udziału nie wziął.

Ja bym ten proces się starał odwrócić i zmienić go w proces nad praktykami WTSu.


Nie ma takie cóś jak odwracanie procesu.Sąd to nie przedszkole,Sąd rozpozna tylko i wyłącznie wniosek który wpłynął.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień, 2020, 20:52 wysłana przez Matylda »


Offline Gostek


Ciekawi mnie od kogo wyszedł pomysł tego pozwu. Czy to któryś z ich geruzji typu Letta albo Morrisa kazał to zrobić bo nie mógł zdzierżyć tej hańby pokazywanej światu czy też jakaś wschodząca gwiazda jehowickiej gwardii prawników przekonała zarząd że pozew ma szansę powodzenia.
[/quote]

Żaden Morris ani Lett nie wiedzą nic o filmie Alka, bo takich filmów są setki jak nie tysiące. Poza tym panowie ci żyją w innym świecie oderwani od świata tego realnego. Inicjatywa mogła wyjść nawet od któregoś z kolesi, którzy wchodzili w skład komitetu sądowniczego w Berlinie.


Offline Mahershalalhashbaz

Nic chodziło mi o tych z samego Warwick tylko czy to jakiś tego typu lokalny watażka zażądał pozwu bez względu na szanse na wygraną, z czystego pieniactwa czy też było to bardziej przemyślane działanie z inicjatywy tych ich "orłów palestry". W tym drugim przypadku będzie trudniej to wygrać.
nihilista


Offline Gostek

Mahershalalhashbaz, musisz uważać. Bo jak brat króla zobaczy, że używasz jego wizerunku, to z pewnością zarząda od Cięcie milionów(dularów oczywiście)  >:D


Offline janeczek

Niestety ale to system prawny niemiec na to pozwala i korzystają z tego, brak zdrowego rozsądku liczą się procedury nie mogę opisać co spotkało mojego znajomego, ale oni się proszą o problemy trzeba tam kłamać dla własnego dobra, gdyby nie to że jestem pewien całej sytuacji nigdy bym niemca o takie k.....o nie podejrzewał, teraz napiszę o co mi chodzi dla niemca nie ma znaczenia to co robi WTS z krwią konkretnie, sytuacja że przyjmujemy krew ratujemy życie i WTS nas wyklucz żądając naszej śmierci jest zgodne ze sytacją prawną światków Jehowy u niemca, bo nazwał to że sami się odłączyliśmy się od Jehowy, system niemiecki nas nie broni ale tak jak WTS oczekuje śmierci światka Jehowy, trzeba kłamać bo  nie pomogą korpo jest legalna u szwaba i wszystkie procedury.
Ja tylko jakby to nie zabrzmiało liczę na islam że pokaże niemcowi co to fanatyzm sekty, rytualne mordy córki, zabijanie niewiernego bez czekania na armagedon, czy walka z krzyżem
https://forsal.pl/artykuly/1119877,rekordowa-liczba-radykalnych-muzulmanow-w-niemczech-salafici-zagrazaja-krajowi.html
https://www.o2.pl/informacje/okrutny-atak-podpalil-cialo-swojej-corki-bo-wyrzekla-sie-wiary-6515348267858049a
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Gostek

No,Janeczek przesadziłeś z tą twoją wizją, jak to jest obecnie w Niemczech, bo pisząc takie rzeczy,

,, twój cytat  - system niemiecki nas nie broni ale tak jak WTS oczekuje śmierci światka Jehowy, trzeba kłamać bo  nie pomogą korpo jest legalna u szwaba i wszystkie procedury,,

Widać, że ogólnie o Niemczech i ludziach tam mieszkających g... no, wiesz.
A propos stosunków państwo niemieckie a niemieccy ŚJ. To jeszcze do niedawna organizacja, chyba przed trzema laty została uznana przez państwo niemieckie jako organizacja religijna, bo wcześniej był uznana jako stowarzyszenie, czyli status prawny miała, podoby jak jakiś klub sportowy albo koło gospodyń wiejskich w Polsce. Batalia Strażnica trwała jakieś dobre 10 lat zanim państwo niemieckie uznało WTS jako oficjalną wspólnotę religijną. Musiały ją zatwierdzić wszystkie Kraje związkowe w Niemczech. Na końcu, chyba przed trzema latami jako ostatnia uczyniła to NRW żyli Północna Nadrenia-Westfalia. Batalia o to była bardzo długa i uczyniono to w końcu pod naciskiem Strasburga. Niemcy były ostatnim krajem we wspólnrj Europie gdzie ŚJ nie byli zarejestrowani i uznani za religię.


Offline Mahershalalhashbaz

W każdym razie nie zrobi to Niemcom dobrej reklamy jak się rozejdzie że ich sądy pomagają w gnębieniu jednostki przez korporeligię totalną. W końcu to ich sądy uchodzą za symbol bezstronności już od 1787. Jestem dobrej myśli, że WTS tylko liczył że nastraszy dysydentów kosztami i sądem ale się przeliczy.
A Lett ode mnie może dostać ale pierwszą nagrodę w konkursie "The Most Punchable Face in The World".
nihilista


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 858
  • Polubień: 648
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Z tego co kojarzę, to regulacje co do nagrywania kogoś w Niemczech są dość restrykcyjne. Zdaje się, że nie można tam mieć np.: kamerki/wideorejestratora w aucie. I trzeba się wówczas liczyć z wysokim mandatem.
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Z tego co kojarzę, to regulacje co do nagrywania kogoś w Niemczech są dość restrykcyjne. Zdaje się, że nie można tam mieć np.: kamerki/wideorejestratora w aucie. I trzeba się wówczas liczyć z wysokim mandatem.
[/b][/size]
Oj chyba ten wymóg odnosi się do aplikacji ostrzegających przed fotoradarami, a nie przed kamerkami. Ale może niech wypowiedzą się osoby mieszkające in Deutschland.

Znalazłem taki artykuł na ten temat:

https://www.pesla.pl/nagrywanierozmowwniemczech.html

I jeszcze forum na ten temat.
https://forumprawne.org/niemcy/462217-czy-moge-nagrywac.html
« Ostatnia zmiana: 24 Sierpień, 2020, 17:35 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Mahershalalhashbaz

Na pewno nie wpuścili pojazdów Google na ulice i nie można wszędzie zajrzeć korzystając ze Street View, tłumaczą to niechęcią do inwigilacji po czasach tych przybyszy z innej planety, Nazistów. Podejrzewam że prawdziwy motyw jest inny.
nihilista


Offline Gostek

Kamerkę w aucie można mieć w Niemczech i ją sobie używać. Ale zdjęć i filmów z innymi uczestnikami ruchu drogowego nie wolno dalej rozpowszechniać osobom tzw,, trzecim,,. Nawet nagranie zdarzenia lub kogoś, kto ewidentnie naruszył przepisy ruchu drogowego i powiedzmy, że spowodował wypadek nie może być uwzględnione w sądzie. Tak postanowił sąd najwyższy w zeszłym roku. Prawo zabrania uwzględnić nagrania nawet biegłym w śledztwie. Tak, że można sobie nagrywać co się chce, ale oglądać nagrany materiał  można sobie jedynie samemu... Ot takie prawo a nie inne.


Offline PoProstuJa

Tak sobie myślę, że dla przywódców Świadków Iza i Alek są po prostu taką solą w oku. Zwyczajnie się wkurzyli, że "odstępcy" ujawniają grzechy organizacji.

Bardzo możliwe, że już wcześniej szukali na nich haka, ale nie mieli za bardzo co wymyślić.
Może jakiś ambitny gość w Nadarzynie wpadł na pomysł, aby skontaktować się z Berlinem i wygrzebać ten film sprzed kilku lat? Tak dla przykładu, żeby pokazać innym "odstępcom" żeby "nie fikali" i żeby ich zastraszyć.
Sam filmik wcale nie jest jakiś bardzo groźny dla Organizacji, bo na Youtube jest milion innych bardziej kontrowersyjnych (jak choćby nagrania z komitetów sądownicznych), ale widocznie najbardziej denerwują ich konkretnie ci "odstępcy".

Obawiam się, że skutek będzie jednak odwrotny... Bo po nagłośnieniu sprawy na "odstępcze" forum będzie wchodziło coraz więcej Świadków!

Dzisiaj czytałam artykuł o Łukaszence, który wczoraj latał helikopterem nad demonstrującymi tłumami i trzymał karabin w ręce... Ciekawe co chciał z nim zrobić? Bronić siebie, czy zastrzelić 200 tysięcy ludzi?

Widzę, że "milicja" z Watchtowera też wzięła do ręki "karabin" i chce z niego strzelać. Ale nie bójcie się... nas "odstępców" jest mnóstwo! Wszystkich jedną pukawką nie zabijecie! A jeszcze dodatkowo się ośmieszycie, bo znów świat o Was usłyszy... i ponownie z tej negatywnej strony niestety.


Offline Reskator

Angus Stewart z Komisji Królewskiej Australii ten co rozłorzył na łopatki Dzofreja Dzaksona
Taki prawnik to marzenie dla Izy i Alka w batalii z WTS-em