Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dzień dobry  (Przeczytany 8922 razy)

Offline Blue

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #75 dnia: 25 Listopad, 2023, 06:45 »
Hey.

Chciałem Tylko powiedzieć, że wracam na forum. Ostatni rok to było prawdziwe piekło. Jednak w końcu dojrzałem, by całkowicie wyrwać się z sekty :)


Offline Do

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #76 dnia: 25 Listopad, 2023, 09:46 »
brakowało Cie tu. Jakie piekło? Jak będziesz mógł opisz co się działo.
Pozdrawiam


Offline Światus

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #77 dnia: 25 Listopad, 2023, 11:16 »
Jednak w końcu dojrzałem, by całkowicie wyrwać się z sekty :)

W dobrym momencie podjąłeś decyzję. Może nawet nie zginiesz w Armagedonie.  :)
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Gostek

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #78 dnia: 25 Listopad, 2023, 12:05 »
W dobrym momencie podjąłeś decyzję. Może nawet nie zginiesz w Armagedonie.  :)

Dzisiaj już straszenie Harmagedonem jest nieaktualne.
Bo wiemy, że do Rydwan Jehowy  będziemy mogli się dołączyć w ostatniej chwili. 😁


Offline Sebastian

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #79 dnia: 25 Listopad, 2023, 13:23 »
Ostatni rok to było prawdziwe piekło.
Jakie piekło?
wg świadków Jehowy, piekło (szeol) to stan niebytu, ale Blue wraca z tegoż niebytu :) w tym sensie że był nieobecny na forum ale "zmartwychwstał" :) czyli powrócił

a tak bardziej poważnie, to gdy odchodzimy z sekty zaczynamy używać wielu słów w takim znaczeniu jak używa ich niesekciarska część ludzkości, czyli np. piekło jako cierpienie

a więc Blue w kończącym się roku zaznał wiele cierpienia i podjął decyzję aby wyjść z sekty
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sebastian

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #80 dnia: 25 Listopad, 2023, 14:11 »
witamy ponownie :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Blue

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #81 dnia: 25 Listopad, 2023, 15:58 »
Przez ostatni rok próbowałem ratować małżeństwo, głównie ze względu na mojego małego synka. Oprócz tego dopadła mnie depresja. Zrobiłem też kilka głupot, za które ponoszę konsekwencje.

Małżeństwo jest niestety w rozkładzie i wszystko wskazuje, że szybko się zakończy. Synka widuje w weekendy, przeprowadzam się być bliżej niego i zmieniam pracę. Mam nadzieję, że jutro będzie lepsze.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #82 dnia: 25 Listopad, 2023, 17:08 »
Przez ostatni rok próbowałem ratować małżeństwo, głównie ze względu na mojego małego synka. Oprócz tego dopadła mnie depresja. Zrobiłem też kilka głupot, za które ponoszę konsekwencje.

Małżeństwo jest niestety w rozkładzie i wszystko wskazuje, że szybko się zakończy. Synka widuje w weekendy, przeprowadzam się być bliżej niego i zmieniam pracę. Mam nadzieję, że jutro będzie lepsze.
Drogi Blue:
''Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Pogódź się z życiem, takim jakie ono jest. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie.''


Offline Estera

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #83 dnia: 26 Listopad, 2023, 00:48 »
Przez ostatni rok próbowałem ratować małżeństwo, głównie ze względu na mojego małego synka.
Oprócz tego dopadła mnie depresja. Zrobiłem też kilka głupot, za które ponoszę konsekwencje.
Małżeństwo jest niestety w rozkładzie i wszystko wskazuje, że szybko się zakończy.
Synka widuje w weekendy, przeprowadzam się być bliżej niego i zmieniam pracę. Mam nadzieję, że jutro będzie lepsze.
   Blue.
   Jakże miło, że się odnalazłeś, witam Cię odrodzonego.
   Na nowych wektorach życia.
   :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Blue

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #84 dnia: 03 Grudzień, 2023, 20:33 »
No i stało się.

Dosłownie przed chwilą wrzuciłem list o odłączeniu do skrzynki przy mojej sali królestwa.


Offline Do

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #85 dnia: 03 Grudzień, 2023, 21:06 »
Gratulacje za odwagę


Offline Gremczak

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #86 dnia: 03 Grudzień, 2023, 21:25 »
No i stało się.

Dosłownie przed chwilą wrzuciłem list o odłączeniu do skrzynki przy mojej sali królestwa.

Ja to bym się z nimi jeszcze zabawił.
Gdyby się z tobą kontaktowali to bym powiedział ,że żadnego listu nie wrzucałe.m.


Offline Estera

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #87 dnia: 03 Grudzień, 2023, 23:18 »
No i stało się.
Dosłownie przed chwilą wrzuciłem list o odłączeniu do skrzynki przy mojej sali królestwa.
   Blue.
   Jakieś długie treści, czy tak krótko, zdawkowo?
   Żeby mieć ich z głowy?
   Możesz uchylić rąbka tej tajemnicy?
   ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Blue

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #88 dnia: 04 Grudzień, 2023, 05:43 »
Coś takiego:

Do wiadomości grona starszych zboru Świadków Jehowy ——————————-.
Ja, niżej podpisany,————————————————, odłączam się od zboru Świadków Jehowy. Z wyjątkiem ewentualnego potwierdzenia tej informacji, nie zgadzam się na żadne próby kontaktu ze strony organizacji Świadków Jehowy oraz jakiejkolwiek innej grupy zależnej od Świadków Jehowy lub Strażnicy — Towarzystwa Biblijnego i Traktatowego.
Z poważaniem,
————————-


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #89 dnia: 04 Grudzień, 2023, 11:56 »
(mtg): Drogi BRACIE-BLUE, nie każdy ma odwagę tak postąpić!
Piszę ''Bracie'' -  ponieważ teraz jesteśmy w jednej  drużynie w 100% przeciwko (Ww)