Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ  (Przeczytany 9388 razy)

Offline Kyuubi

Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #30 dnia: 24 Marzec, 2020, 18:37 »
Dzisiaj kolega mi sms napisał ze jest an zebraniu? a u nas jest w zborze ok 30 osób albo 40
Ciekawe ile przyszło.

Tutaj pisali o spotkaniu na Sali Królestwa ze mogło dośc tam do zakezenia
https://belchatow.naszemiasto.pl/belchatow-koronawirus-sanepid-szuka-osob-ktore-byly-na/ar/c1-7612741


Offline Roszada

Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #31 dnia: 24 Marzec, 2020, 18:42 »
Któregoś dnia przechyli się miarka i CK powie, że trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi.
Może przy 5 osobach jeszcze nie, ale jak będzie 2 osoby? ;)


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #32 dnia: 24 Marzec, 2020, 18:47 »
Moyses, dałem Ci lubika, bo podobno teraz do owocu podaje się też ilość lubików.

Masz ode mnie miśki miśki i buźki buźki, ale pod warunkiem, że na łeb włożysz reklamówkę - bo teraz kwarantanna pełną gęba. To moje podziękowanie :). W miesiącu marcu to ja pioniera wyrobie i to tłustego. Jeszcze mnie na misjonarza zamianują. jak ktoś jest ciekawy, to mogę rozpisać metody głoszenia w tych dniach końcowej końcówki. Wtedy każdy będzie miał owocu pełen koszyk. (tak, poprawiłem, bo sam po sobie lubię poprawiać)

O co kaman?

Ja Ci powiem o co kaman. Na maskotkę olimpijską pluć nie wolno, bo Komitet Olimpijski stwierdzi, że pomyliłeś dyscypliny. W ostateczności badania wykażą środki dopingujące i odpadasz z zawodów.
Połowa tematów jest nie na temat. Połowa tematów jest kalkowana od przynajmniej 15 lat. Jedna połowa nie wie co czyta. Nie wiedziała tego u ŚJ i do teraz nic nic nie drgnęło. Dlatego druga połowa ma niezły ubaw z tej pierwszej połowy. Jak wirus da, to dotrwamy do rzutów karnych. >:D Nie wiem czy to dobra emotka z emotikarza.  ;) Dzieci dalej nie chodzą do szkoły, ale mogą do kościoła. Oto Rzeczpospolita Polska, która żyje dzięki religii a nie edukacji. Tak to hula od ponad 1000 lat, to jeszcze trochę da radę. Nie bój żaby.
« Ostatnia zmiana: 24 Marzec, 2020, 18:50 wysłana przez Moyses »


Offline ondre

Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #33 dnia: 24 Marzec, 2020, 19:09 »
Ja Ci powiem o co kaman. Na maskotkę olimpijską pluć nie wolno, bo Komitet Olimpijski stwierdzi, że pomyliłeś dyscypliny. W ostateczności badania wykażą środki dopingujące i odpadasz z zawodów.
Połowa tematów jest nie na temat. Połowa tematów jest kalkowana od przynajmniej 15 lat. Jedna połowa nie wie co czyta. Nie wiedziała tego u ŚJ i do teraz nic nic nie drgnęło. Dlatego druga połowa ma niezły ubaw z tej pierwszej połowy. Jak wirus da, to dotrwamy do rzutów karnych. >:D Nie wiem czy to dobra emotka z emotikarza.  ;) Dzieci dalej nie chodzą do szkoły, ale mogą do kościoła. Oto Rzeczpospolita Polska, która żyje dzięki religii a nie edukacji. Tak to hula od ponad 1000 lat, to jeszcze trochę da radę. Nie bój żaby.
"Wielki bal sobie spraw
Bo tu nie ma żadnych praw
Jedynie napis błyszczy
Nie strzelać do pianisty
Póki dla nas gra"

Rydwan Jehowy zapierdziela, pochodu 1 - majowego od dawna nie było i ni bydzie tak jak i dnia kobiet ale procesja na boże ciało i 6-króli bydzie.
No i git!
Chwalmy Pana!
Alleluja i do przodu!
« Ostatnia zmiana: 24 Marzec, 2020, 19:33 wysłana przez ondre »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #34 dnia: 24 Marzec, 2020, 19:24 »
Co dość ciekawe, ten tak zwany  zakaz wychodzenia z domu bez potrzeby ma trwać od północy dziś do 11 kwietnia. Święta Wielkanocne są 12 i 13 kwietnia. Przypadek?  ??? Tak sądzę.  :o


Offline Roszada

Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #35 dnia: 24 Marzec, 2020, 19:26 »
Pewnie uzgodnione z episkopatem. ;D


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #36 dnia: 24 Marzec, 2020, 19:43 »
Pewnie uzgodnione z episkopatem. ;D

Być może i to sprężyna episkopatu. Chociaż ja pomyślałem, że może docierają do rządzących jakieś sygnały niezadowolenia społecznego co do nieadekwatności stosowanych środków do "zatrzymywania życia" wszystkich Polaków i kosztów tego przy skali "zagrożenia życia" jakie dla całego społeczeństwa stanowi wirus. Pozostawiając nadzieję, że już w święta i po świętach będzie normalnie zapewniają sobie spokój na te 3 tygodnie.


Offline Roszada

Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #37 dnia: 24 Marzec, 2020, 19:45 »
Mnie posłuchali, bo na spacery pozwolili. ;)
A jako że z małym dzieciakiem chodzę czasem, to i na 2 osoby zezwolili. :)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #38 dnia: 24 Marzec, 2020, 19:49 »
... coś jest na rzeczy:
"Pytany na zdalnej konferencji prasowej, czy kolejne wprowadzane obostrzenia wpływają na datę wyborów prezydenckich zaplanowanych na 10 maja, Morawiecki odpowiedział: "Nie, nie wpływają. Po to wdrażamy różnego typu obostrzenia, by po najbliższych paru tygodniach móc przedstawić sytuację taką, aby Polacy mogli wrócić do pracy".

- Ja nie widzę powodu dzisiaj, żeby egzaminy maturalne czy wybory prezydenckie się nie odbywały. Oczywiście zachowanie dystansu, wszystkie przepisy, które będą obowiązywały, muszą być zachowane – dodał.

- Chcemy, żeby po Świętach Wielkanocnych sytuacja epidemiologiczna była taka, żeby Polacy mogli wrócić do pracy. Chcemy, żeby się odbyły egzaminy maturalne, egzaminy ósmoklasisty, żeby życie wróciło do pewnej "nowej normalności" – powiedział Morawiecki."

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-kiedy-mozemy-wrocic-do-normalnosci-morawiecki-podal-wstepna-date/zbe0lx3


Offline Roszada

Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #39 dnia: 24 Marzec, 2020, 19:57 »
Widzę, że jest takim optymistą, jak ja. :)
Chwała Panu.


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 857
  • Polubień: 643
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #40 dnia: 24 Marzec, 2020, 20:24 »
Co dość ciekawe, ten tak zwany  zakaz wychodzenia z domu bez potrzeby ma trwać od północy dziś do 11 kwietnia. Święta Wielkanocne są 12 i 13 kwietnia. Przypadek?  ??? Tak sądzę.  :o
Czytaliście Folwark zwierzęcy Orwella?
"Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale świnie są równiejsze od innych"

Wysłane z mojego H3113 przy użyciu Tapatalka

Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline Gremczak

Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Marzec, 2020, 22:51 »
Czytaliście Folwark zwierzęcy Orwella?
"Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale świnie są równiejsze od innych"

Wysłane z mojego H3113 przy użyciu Tapatalka
Masz na myśli SJ ,że są równiejsi?
Tak o sobie mówią ,że tylko oni są wybrani a inni to gnój na polu.


Offline Sebastian

Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #42 dnia: 24 Marzec, 2020, 23:50 »
Co dość ciekawe, ten tak zwany  zakaz wychodzenia z domu bez potrzeby ma trwać od północy dziś do 11 kwietnia. Święta Wielkanocne są 12 i 13 kwietnia. Przypadek?  ??? Tak sądzę.  :o
może pisowcy wierzą w cuda i liczą że zmartwychwstały Jezus pokona wirusa akurat 12 kwietnia;

nie wiem dlaczego są tacy słabi w wierze i nie dopuścili myśli, że Jezus pokona wirusa np. w niedzielę palmową 5 kwietnia
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Technolog

Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #43 dnia: 25 Marzec, 2020, 08:39 »
To ciekawe jak teraz będzie wyglądało zebrnie na JWStream. Jak może być 5 osób bez prowadzącego, to 1 prowadzący, 4 na widowni, 1 w nagłośnieniu. Przynajmniej oficjalnie. Mikrofonowego nie będzie, bo i po co.


Offline dziewiatka

Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #44 dnia: 25 Marzec, 2020, 08:54 »
Ja cały czas pracuję i to praca bezpośrednia nie zdalna.Pilnuję hałdy i zakładu odzyskiwania węgla,tam pracuje kilkanaście ludzi na każdej zmianie i pewnie będą pracować przez cały okres epidemii.Co ciekawe niektórzy dojeżdżają po 80 kilometrów.