Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ  (Przeczytany 9385 razy)

Offline Roszada

No i stało się. Powiedzieli, że od jutra zakaz wychodzenia bez potrzeby z domów.

Co będzie z głoszeniem i stojakami? ;)


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Marzec, 2020, 14:35 »
Dawno nie ma głoszenia ani stojaków, a zakaz obowiązuje od dziś. Tak więc pytam: gdzie jest podnieta? Gdzie jest punkt G?


Offline Roszada

Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Marzec, 2020, 14:37 »
Zakaz od jutra powiedział premier Morawiecki.
 O g. 14 słyszałem w radio.
Więc dziś jeszcze w teren można. :)


Offline zawsze letni

Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Marzec, 2020, 14:54 »
Zakaz rzeczywiście obowiązuje od jutra.
Głoszenia - poza - bliskim czy znajomym już nie ma.
Wirus w koronie doszedł do wniosku, że dzieło dobiegło końca.
Mędrcy za wodą już ciężko myślą jak nadal siać zgrozę.
Strach bezradnych narodów...
Nawracajcie się, póki czas.
« Ostatnia zmiana: 24 Marzec, 2020, 14:57 wysłana przez zawsze letni »
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline Proctor

Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Marzec, 2020, 15:09 »
Z pewnością wykorzystają sytuację by podkreślać że Armagedon będzie jutro.


Offline HARNAŚ

Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Marzec, 2020, 15:17 »
Z pewnością wykorzystają sytuację by podkreślać że Armagedon będzie jutro.
Przynajmniej Armagedon dopadnie mnie w domu z drinkiem w ręku i kanapką z nutellą  >:D


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Marzec, 2020, 15:22 »
Przynajmniej Armagedon dopadnie mnie w domu z drinkiem w ręku i kanapką z nutellą  >:D

Pociecha z tego taka, że jeśli jakiś Świadek ostrzył sobie ząbki na Twoją hacjendę po Armagedonie, to przynajmniej będzie musiał pozbyć się kanapy albo usuwać z niej plamy po drinku i nutelli.  ;)


Offline HARNAŚ

Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Marzec, 2020, 15:31 »
Pociecha z tego taka, że jeśli jakiś Świadek ostrzył sobie ząbki na Twoją hacjendę po Armagedonie, to przynajmniej będzie musiał pozbyć się kanapy albo usuwać z niej plamy po drinku i nutelli.  ;)
Na mój dom raczej sobie chrapki nie zrobili , bo jeszcze tu nie głosili odkąd się wybudowałem , więc w notatkach sobie nie zaznaczyli . Chyba , że o czymś nie wiem i jeszcze jak mogli się zgromadzać padło ogłoszenie z podium :
- Kto chce dom po tym  bezbożniku Harnasiu?  , palec do budki , bo za minutkę zamykamy budkę  ;D ;D


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Marzec, 2020, 15:39 »
Na mój dom raczej sobie chrapki nie zrobili , bo jeszcze tu nie głosili odkąd się wybudowałem , więc w notatkach sobie nie zaznaczyli . Chyba , że o czymś nie wiem i jeszcze jak mogli się zgromadzać padło ogłoszenie z podium :
- Kto chce dom po tym  bezbożniku Harnasiu?  , palec do budki , bo za minutkę zamykamy budkę  ;D ;D

... zamknęli budkę, gdy Harnaś otworzył wódkę  >:D


Offline HARNAŚ

Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Marzec, 2020, 15:43 »
Świat już dał tyle szans Jehowie na Armagedon , że jak teraz tego wirusa nie wykorzysta do zrobienia Raju na Ziemi to już sie do niego nie odezwę nigdy .  :)


Offline Trinity

Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Marzec, 2020, 15:49 »
dostałam sms od przodownika mojej grupy że jak chcę oglądać zebrania przez skejp to mam dać znać i napisać mu. poczułam się przymuszona 😒
ostatnio system nie wyrobił jak słuchaliśmy przez telefon i przerywało.

na razie u mnie w bloku wszyscy ssają internet i mi zcina.

może dadzą nam dyspęsę z zebrań jak to zrobił KK?



Offline HARNAŚ

Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Marzec, 2020, 15:53 »
dostałam sms od przodownika mojej grupy że jak chcę oglądać zebrania przez skejp to mam dać znać i napisać mu. poczułam się przymuszona 😒

Jakie zebrania ? kochana . Teraz to będą tylko relacje na żywo na wielkich telebimach kogo Jehowa już zabił , bo nie był prawdziwym świadkiem. A głosiciele z popcornem w misce będą kibicować i się podniecać :
- O ten nie żyje , kto by pomyślał , taki gorliwy był .
- O ten jednak  nie przeżył? jak to ? nie zgadzam się .
- O ten żyje ? przecież on był wykluczony . Ja pierdziu , ale mnie nakłamali na tych zebraniach. Ciekawe w czym jeszcze się mylili
« Ostatnia zmiana: 24 Marzec, 2020, 16:12 wysłana przez HARNAŚ »


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Marzec, 2020, 16:05 »
- Kto chce dom po tym  bezbożniku Harnasiu?  , palec do budki , bo za minutkę zamykamy budkę  ;D ;D

Będę pierwszy który głosi u HARNASIA. Teraz można zdalnie.
Puk, puk. Dzień Dobry Panie HARNAŚ! Wiem, że jest Pan zorientowany w przepowiedniach biblijnych. Teraz Pan widzi, że to wszystko się spełnia. Proponuję wrócić do jedynej prawdziwej organizacji zarządzanej przez samego Jehowę. Pomogę Panu podczas kilku wizyt, gdzie omówimy najważniejsze zmiany od czasu gdy Pan opuścił Jehowę. To da Panu i bliskim sposobność ocalenia życia w rychle nadchodzącym Armagedonie. Inaczej Pana posiadłość zostanie przekazana w ręce najwierniejszych okolicznych ŚJ. Osobiście nie jestem nią zainteresowany, gdyż ponieważ mam upatrzone posesje w innej szerokości geograficznej. Nie musi Pan decydować już dziś. Ale jak Pan myśli, czy nowy właściciel Pańskiej nieruchomości zmieni kolor ścian, a jeśli już to na jaki? Na te pytania odpowiem następnym razem. Będę w okolicy za 2 dni i zapytam Pana o zdanie. Gdyby Pan chciał złożyć dobrowolny datek na rzecz ogólnoświatowej działalności ratowania ludzi, to uprzejmie informuję, że może Pan zrobić to on line. Byłbym zapomniał. Tu jest dla Pana zaproszenie na Pamiątkę, którą musi Pan sobie zorganizować w domu. Cóż..., czasy końca. Zakładam, że ma Pan odpowiednie przeszkolenie. Tak już półprywatnie. Czy mógłby Pan tego drinka i nutelle spożywać siedząc w taczce? Wyobraża Pan sobie jak ciężko wynosi się zwłoki wielkogabarytowe z kanapy przez futrynę? Proszę być empatycznym i oszczędzić trudu ekipie sprzątającej poarmagedonowy chaos. Hejka, tu Moyses! Widzimy się później!  ;)

PS Mam 10 minut do zaraportowania w tym miesiącu. Czyli jestem czynny!  ;D


Offline HARNAŚ

Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Marzec, 2020, 16:08 »
Widzę , że zastosowałeś się do rady pana Premiera i głosisz w pojedynkę  ;D


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Zakaz wychodzenia z domu od jutra bez potrzeby - a głoszenie ŚJ
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Marzec, 2020, 16:12 »
Jestem praworządny i lewobrzeżny. Mniej więcej po środku. Nie zarzucisz mi nigdy, że nie próbowałem Ciebie uratować. ;)