Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dni ostatnie - AKTUALIZACJA wg. Stephena Letta - armagedon bliżej niż myślimy?  (Przeczytany 17380 razy)

Offline zawsze letni


zastanawiam się tylko... jak oni potem z tego wybrną?  ;D ;D ;D

Jak to jak?
Tak jak zwykle. Skoro się zastanawiasz to znaczy, że to TY, już usłyszałaś więcej niż powiedział.

Przecież to tylko: ostatnia część, ostatniej części, najostateczniejszej części tuż przed ostatnim
dniem dni ostatnich. Proste /?/ - nic więcej.

W razie czego mamy wiele trybów i nie zawahamy się ich użyć.
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline Roszada

To kiedy będzie Armagedon wie tylko Bóg czyli Jahwe. Jezus podał jakie będą znaki dni ostatnich i to co teraz się dzieje daje duuużo do myślenia, kto ma oczy ten widzi.
Organizacja ŚJ też wie. Podaje to bardzo dokładnie.


Bulllit

  • Gość
Widocznie są mądrzejsi od Biblii.


Offline Megagelon

Cały czas ich karmią kłamstwami ale widocznie to jest ten pokarm na czas słuszny.


Offline zawsze letni

Cały czas ich karmią kłamstwami ale widocznie to jest ten pokarm na czas słuszny.

Odsiewają ziarno od plew.
Tylko, nie wiem co na stół podają?
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline Megagelon

Odsiewają ziarno od plew.
Tylko, nie wiem co na stół podają?

Szymonie oto szatan wymógł aby was przesiać jak przenicę (Lukasza 22,31) To nie oni odsiewają tylko szatan i to szatan im podaję na stół swój pokarm. Na stół podają kłamstwa. Kto czyta biblię i ma Ducha Świętego ten rozpozna co jest kłamstwem a co jest prawdą.


Offline Roszada

Oni te odsiewanie robią już od czasów Russella.
Już wszystkie ziarno odsiali, zostały tylko plewy. :)

*** dx86-18 Publikacje Towarzystwa Strażnica ***
1890: Zgromadzanie i odsiew w czasie żniwa

*** dx86-18 Publikacje Towarzystwa Strażnica ***
1894: Zdemaskowanie spisku oraz Odsiew w czasie żniwa

*** w83/18 s. 14 ***
Żyjemy w dobie największego przełomu w dziejach ludzkości. Jest to okres prób i odsiewania rzekomych chrześcijan. (Zobacz Ewangelię według Łukasza 22:31, 32 i List 1 Piotra 4:16, 17). Szatanowi pozostało już niewiele czasu i niebawem przypuści ostatni, generalny szturm na lud Jehowy


Offline Roszada

Byłbym zapomniał o Rutherfordzie. ;)
Co Russell odsiał, to Sędzia poprawił i odsiał tych, co popierali pastora:

*** dx86-18 Publikacje Towarzystwa Strażnica ***
1917: Odsiew w czasie żniwa (część I i II) (po polsku brak)


Offline Kyuubi

To kiedy będzie Armagedon wie tylko Bóg czyli Jahwe. Jezus podał jakie będą znaki dni ostatnich i to co teraz się dzieje daje duuużo do myślenia, kto ma oczy ten widzi.

Dokładnie kazdy kto czyta biblie i wierzy bedzie widział te znaki. Nie tylko Ciało Kierownicze i SJ wiedzą jakie bedą znaki końca. Ale ci co nie czytają bibli o tym nie wiedzą i tu pojawia sie problem. Owszem mogą sie dowiedzieć od kogoś.

A jaką bornią szatan sie posługuje ? samą Biblie zeby ja tak z manipulować zeby ludzie bedąc w organizacji mysleli ze to prawda oparta na bibli ŚJ są tego przykładem. Samo tłumaczenie mówi samo za siebie ksywkami Wescot i Hort którzy byli sapirytystami. Czy Bóg nimi by sie posłużył by zrobić tłumaczenie no nie wydaje mi sie
« Ostatnia zmiana: 23 Marzec, 2020, 14:51 wysłana przez Kyuubi »


Offline Gremczak

To kiedy będzie Armagedon wie tylko Bóg czyli Jahwe. Jezus podał jakie będą znaki dni ostatnich i to co teraz się dzieje daje duuużo do myślenia, kto ma oczy ten widzi.
A co Ty rozumiesz przez wyrażenie  Armagedon?Bo zdaje mnie się coś pomieszałeś.


Offline Reskator

Królem północy jest niedźwiedź polarny a królem południa pingwin ;)
Znamy już królów:
USA
CHINY
WTS widać ma śpiącego strażnika że nic nie ogłaszają.
« Ostatnia zmiana: 23 Marzec, 2020, 17:32 wysłana przez Reskator »


Offline ondre

A gdzie tam
Król pólnocy to koronawirus a południa to reszta świata


Offline Reskator

A gdzie tam
Król pólnocy to koronawirus a południa to reszta świata
O tym właśnie myślę i piszę
Gdzie wirus się pojawił?  CHINY
Czyja waluta,armia dominuje w świecie?  USA.
« Ostatnia zmiana: 23 Marzec, 2020, 19:14 wysłana przez Reskator »


Offline Roszada

Tylko Antarktyda czysta nadal pono. Jeszcze... ;)


Offline nowyczlowiek

Mikrofon jest przypięty do garnituru. Dźwięk nie jest dorzucamy później.