Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa  (Przeczytany 12715 razy)

DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #45 dnia: 20 Marzec, 2020, 19:23 »
Nie wiem :)
Czy to ŚJ napisali, czy ktoś kto chce ich skompromitować ? Nie mam pojęcia.

dla mnie to podobny bełkot jak to: https://www.youtube.com/channel/UC4UNNxMmILmwaSJMdbPCtJg


Offline hiacynta

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #46 dnia: 21 Marzec, 2020, 09:13 »
A co to? Urszula888 z Bogdanem Cię nawiedzili?

😂😂😂


Offline dziewiatka

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #47 dnia: 22 Marzec, 2020, 10:10 »
Jak każde nieprzewidywalne i nagłe zdarzenie a w dodatku stanowiące ogromne zagrożenie dla bytu ludzkości,tak i w tym przypadku .Dla jednych świadków jest to dowód na rychły koniec co za tym idzie zwiększają swoją aktywność na gruncie działalności zbawczej.Szczególnym zainteresowaniem cieszą się najbliżsi członkowie rodziny z prostej przyczyny ,po prostu mają do nich dostęp.


Offline donadams

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #48 dnia: 22 Marzec, 2020, 12:04 »
Szczególnym zainteresowaniem cieszą się najbliżsi członkowie rodziny z prostej przyczyny ,po prostu mają do nich dostęp.

A członkowie rodziny szybko zauważają, że coś jest nie tak. Pamiętam taka straszą osobę, która głosiła głównie swoim wnukom ale resztę rodziny też próbowała zaangażować. Zaczęła około 2001 roku, po ataku na WTC. Obudziło to w niej jakiejś przekonanie, że koniec jest bliski. Jakiś czas później były ataki w Madrycie? W każdym razie co kilka lat działo się coś, co budziło w niej potrzebę głoszenia bliskim. Po kilku razach wszyscy się uśmiechali i mówili: "Babciu, Armagedon miał być jutro już 5 lat temu". Na co ona: "Bo Armagedon będzie jutro".

Ludzie mają swój rozum i w większości przypadków widzą, że coś tu nie działa w tej świadkowskiej logice.

Swoją drogą wkładanie rodzinie myśli do głowy, że koniec jest bliski, nie musi być wystarczające z tego powodu, że wiele rodzin ŚJ odsunęło się od swoich świeckich rodzin na przestrzeni lat. Wiadomo dlaczego. Powracanie przy okazji pamiątki i kataklizmów budzi w nich oczywiste przekonanie o braku szczerości, lub o tym, że w najlepszym wypadku coś jest z nimi nie tak
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Estera

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #49 dnia: 22 Marzec, 2020, 12:46 »
Krótkie tłumaczenie na szybko.
"Żyjemy w końcowej fazie dni ostatnich, niewątpliwie w końcowej fazie końcowej fazy dni ostatnich. Krótko przed dniem ostatnim dni ostatnich"

A jak przejdzie już ta pandemia to dopiero będą zawiedzeni że jednak to nie koniec no ciekawe napewno będą tego klauna usprawiedliwiać.
Może nawet dużo osób się zawiedzie i będzie odpływ duży zobaczymy co będą mówić.
   I będą   ... zawiedzeni ...   że nie spełniła się ...
   Końcowa faza dni ostatnich, niewątpliwie końcowa faza końcowej fazy dni ostatnich ...
   Krótko przed dniem ostatnim dni ostatnich ...
   No, pięknie nakręcają atmosferę ...
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline hiacynta

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #50 dnia: 22 Marzec, 2020, 12:51 »
A ciekawe ile we Włoszech zmarło św jehowy na koronawirusa czy tylko "światusy"?


Bulllit

  • Gość
Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #51 dnia: 22 Marzec, 2020, 13:03 »
Jak można w ogóle zadać takie pytaniem czy SJ cieszą się z epidemii ? Każdy sj wie, i oni tak samo będą umierali na corona-świrusa jak każdy inny człowiek. Różnica jest taka, że sj ma nadzieję daną przez Jahwe, że będzie wskrzeszony do życia wiecznego tu na ziemi.


Offline Estera

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #52 dnia: 22 Marzec, 2020, 13:05 »
A ciekawe ile we Włoszech zmarło św jehowy na koronawirusa czy tylko "światusy"?
   We Włoszech?
   Wielu świadków Jehowy, to myśli tak jak ta zacytowana przeze mnie dziewczyna z FB w tym wpisie na innym wątku:
   https://sjwp.pl/index.php?topic=9668.msg213160#msg213160
   We Włoszech, to pewnie się wirus pyta ...
   Czy jesteś świadkiem Jehowy? I decyduje, kogo zaatakować??
   Bo plagi mają przecież dotknąć tylko tych wstrętnych światusów, co Jehowy nie kochają! :'( :'( :'(

   Mam bardzo dobrą znajomą we Włoszech.
   Odpisała mi, że sytuacja tam jest tragiczna.
   Więc zapewne i wśród świadków Jehowy są ofiary :'(
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Bulllit

  • Gość
Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #53 dnia: 22 Marzec, 2020, 13:12 »
Esterko, będą umierali wszyscy bez względu na wyznanie, głównie starzy czy schorowani a tych pełno w każdym wyznaniu . Młodzi i zdrowi tacy jak ja przeżyją 🤣


Offline zawsze letni

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #54 dnia: 22 Marzec, 2020, 13:13 »
A ciekawe ile we Włoszech zmarło św jehowy na koronawirusa czy tylko "światusy"?

Do 16.03.2020 we Włoszech zmarło 6 zarażonych ŚJ.

https://www.jw.org/pl/biblioteka/filmy/#pl/mediaitems/WebHomeSlider/docid-702020178_1_VIDEO
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline hiacynta

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #55 dnia: 22 Marzec, 2020, 13:26 »
Estera ja jestem w szoku że ktoś tak w ogóle napisał 😥😥😡😡przecież wirus nie pyta tylko zbiera żniwo wszędzie ciekawe czy ta dziewczyna tak samo by mówiła gdyby straciła bliskie osoby współbraci na koronawirusa szok
« Ostatnia zmiana: 22 Marzec, 2020, 13:31 wysłana przez hiacynta »


Offline Estera

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #56 dnia: 22 Marzec, 2020, 13:29 »
Esterko, będą umierali wszyscy bez względu na wyznanie, głównie starzy czy schorowani a tych pełno w każdym wyznaniu.
Młodzi i zdrowi tacy jak ja przeżyją 🤣
   Dla mnie to jasne jak słońce, że tak to właśnie wygląda.
   Ale niestety, manipulacja strażnicy, powoduje takie myślenie, jak wyżej zacytowałam :'( :'(
   Hiacynto, też jestem w szoku, co z mózgami śj, robi Ciało Kierownicze przez swoje doktryny  :'( :'(
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Bulllit

  • Gość
Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #57 dnia: 22 Marzec, 2020, 13:34 »
Esterko, sj cały czas mówią że umierają czy chorują jak wszyscy, zawsze mówią że mają inną nadzieję niż ludzie z innych wyznań. Ich nadzieja na życie wieczne tu na ziemi jest zgodna z biblijną i tym różnią się od innych wyznań. Poza tym nadzieję taką daje im Bóg inny niż te o których uczą inne wyznania.


Offline ondre

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #58 dnia: 22 Marzec, 2020, 14:27 »
Esterko, będą umierali wszyscy bez względu na wyznanie, głównie starzy czy schorowani a tych pełno w każdym wyznaniu . Młodzi i zdrowi tacy jak ja przeżyją 🤣
W Łańcucie zmarła przez koronawirusa 27 latka, osierocając nowonarodzone dziecko i pozostawiając w żałobie swoją matkę oraz brata, który przywiózł wirusa z Wielkiej Brytanii
https://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,25806681,nie-zyje-27-letnia-kobieta-zarazona-koronawirusem-to-druga.html?disableRedirects=true

We Włoszech 95 latka wyzdrowiała z koronawirusa praktycznie sama
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-wlochy-95-latka-wyleczona-z-koronawirusa/79zfmhz

Daj Ci Boże żyj najdłużej i staraj się nie narażać bez potrzeby innych.
Tak na wypadek, gdyby ktoś Ciebie naraził  ;) ;)
« Ostatnia zmiana: 22 Marzec, 2020, 14:28 wysłana przez ondre »


Offline Roszada

Odp: Czy świadkowie jehowy cieszą się z pandemii koronawirusa
« Odpowiedź #59 dnia: 22 Marzec, 2020, 14:27 »
Esterko, sj cały czas mówią że umierają czy chorują jak wszyscy, zawsze mówią że mają inną nadzieję niż ludzie z innych wyznań. Ich nadzieja na życie wieczne tu na ziemi jest zgodna z biblijną i tym różnią się od innych wyznań. Poza tym nadzieję taką daje im Bóg inny niż te o których uczą inne wyznania.
Taką nadzieję jak ŚJ ma wiele wyznań. ŚJ nie spadli ani z nieba ze swoją nauką ani z księżyca.
Ateizm ma też nadzieję ziemską. :)
Hitler również uczył o ziemskim 1000 leciu