Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy jutro odbędą się zebrania?  (Przeczytany 3533 razy)

Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Czy jutro odbędą się zebrania?
« dnia: 14 Marzec, 2020, 20:01 »
W związku z tym, że od dzisiaj zaczęło obowiązywać rozporządzenie ministra zdrowia w sprawie ogłoszenia w Polsce stanu epidemicznego wprowadzające m.in. zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób, zastanawiam się, jak do tego tematu podejdą poszczególne zbory.

Wiem, że niektóre zbory odwołały zebrania w związku z listem z 13 marca 2020. Zebrania powinny być organizowane w mniejszych grupach w domach prywatnych.

W związku z tym mam do Was prośbę.
Gdybyście mieli wiedze, że w waszej miejscowości jest organizowane jutro zebranie dajcie znać. (nawet jakby było tam obecnych tylko kilkanaście osób)
Jeżeli udało by się zrobić jakieś zdjęcie, potwierdzające ten fakt (można przesłać je anonimowo) było by to bardzo pomocne.
Na podstawie zebranych materiałów będzie można przygotować 'informacje prasową' o tym jak Świadkowie Jehowy postępują w związku z wprowadzeniem stanu epidemicznego.

Proszę o to aby pod postem pisać tylko sprawdzone, pewne informację, aby zebrany materiał był rzetelny.
Zdjęcia można umieścić w komentarzach lub przesłać (z gwarancją anonimowości) do mnie, lub do jednego z zaufanych forumowiczów.

Tu nie chodzi o to, aby dopiec Świadkom Jehowy, ale o kwestie zdrowia i bezpieczeństwa wielu osób, która powinna być sprawa priorytetową.
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec, 2020, 20:09 wysłana przez Kleryk »
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline Matylda

Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Marzec, 2020, 21:46 »
Skoro można do 50 osób się zgromadzić to jest to bez sensu takie działania.
Jeśli nawet był by stan wyjątkowy ogłoszony i ni było by można to po dupie by dostały tylko starsze zacofane ciocie. Te skur..syny wsłały list o wstrzymanie i mają czyste ręce.
Szkoda prądu Kleryku.


Offline pionier niewidzialny

Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Marzec, 2020, 22:07 »
U mnie i w okolicznych zborach odwołane są zebrania, zbiórki oraz wózki tez miały zjechac do baz.
Mówcy program zebrań maja nadawac przez internet albo telefon




Offline Roszada

Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Marzec, 2020, 22:21 »
Z Lubelskiego.
Przez telefon niedzielne zebranie.
Otrzymali numer i kod.
Numer kierunkowy podobno poznański.

Później każdy musi wysłać sms potwierdzający, że brał udział. :)
Paranoja z ich statystykami. ;)

Widać jeszcze nie mają odpowiedniego licznika, co zlicza tych, co się łączą.
W przyszłości pewnie to zrobią taki licznik i jak Wielki Brat będą już wiedzieć, kto słucha, np. chorzy czy niedołężni.


Offline Gostek

Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Marzec, 2020, 22:40 »
Oficjalnie, już przesyłane są linki, umożliwiające obejrzenia zebrania, które nagrane zostało dzisiaj. A więc wiadomo już, że zebrania w najbliższym czasie odbędą się Online.






Offline Storczyk

Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Marzec, 2020, 22:45 »
Mnie w piątek w zapraszala na zebranie starsza siostra, podobno ma być specialny piękny wykład, coś o wielkim ucisku wspominala bardzo przejeta .Podziekowalam i poszłam.
Dziś na stojakach w każdym kącie stali
Dziwnie to wyglądało.
Ludzie biegaja robia zakupy a oni jakby ich to nie dotyczyło.
Spróbuję się dowiedzieć czy się odbędzie to zebranie jutro.



Offline Gostek

Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Marzec, 2020, 22:51 »
JW  Streaming   ;)  Tak się ta strona nazywa.
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec, 2020, 22:53 wysłana przez Gostek »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Marzec, 2020, 23:17 »
Skoro można do 50 osób się zgromadzić to jest to bez sensu takie działania.
Jeśli nawet był by stan wyjątkowy ogłoszony i ni było by można to po dupie by dostały tylko starsze zacofane ciocie. Te skur..syny wsłały list o wstrzymanie i mają czyste ręce.
Szkoda prądu Kleryku.

Domyślam się że Klerykowi chodzi nie tyle o to by udupić kogokolwiek z polskiego zarządu Świadków a bardziej o to by poszedł w media przekaz jak to ŚJ zgromadzając się narażają społeczeństwo na rozprzestrzenianie się koronawirusa.
To warto zrobić by społeczeństwo otrzymało sygnał że ŚJ to nie są niegrozni mili ludzie tylko aspołeczna sekta.
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec, 2020, 23:20 wysłana przez DeepPinkTool »


Offline Trinity

Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Marzec, 2020, 04:05 »
jak by to wyglądało?
brat ubrany w krawat ( może byc do połowy)
nadaje live opędza jakiś fajny temat np. o sexe
byleby miał doświetloną buźkę i dobrze mu zbierał mikrofon
i wykład jak się patrzy.
kto by nie chciał?
gorzej ze strażnicą, ale można streścić jak na kongresie


Offline Walt Kowalski

Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Marzec, 2020, 07:20 »
Co zbór to obyczaj. Mam info o minimum jednym zebraniu z limitowaną ilością uczestników. Są też takie które organizują się w małych grupkach po domach. Reszta on line. Sytuacja dynamiczna.


Offline Technolog

Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Marzec, 2020, 08:14 »
Co zbór to obyczaj.
Żebyś wiedział. W jednym znanym mi zborze, starszy dostał opieprz od innych starszych, że chce zgodnie z listem zrobić zebranie w małej grupie w domu. A znów w innym robią zebrania po 6 osób, gdzie uczestniczą również 60+. Poza tym starsi nie ogarniają możliwości wysłania linku do jwstream.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Marzec, 2020, 10:20 »
Z tego co ja wiem, to w moich okolicach ma być zebranie w domach w małych gronach.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline uncja

Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Marzec, 2020, 10:41 »
W związku z tym, że od dzisiaj zaczęło obowiązywać rozporządzenie ministra zdrowia w sprawie ogłoszenia w Polsce stanu epidemicznego wprowadzające m.in. zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób, zastanawiam się, jak do tego tematu podejdą poszczególne zbory.

Wiem, że niektóre zbory odwołały zebrania w związku z listem z 13 marca 2020. Zebrania powinny być organizowane w mniejszych grupach w domach prywatnych.

W związku z tym mam do Was prośbę.
Gdybyście mieli wiedze, że w waszej miejscowości jest organizowane jutro zebranie dajcie znać. (nawet jakby było tam obecnych tylko kilkanaście osób)
Jeżeli udało by się zrobić jakieś zdjęcie, potwierdzające ten fakt
(można przesłać je anonimowo) było by to bardzo pomocne.
Na podstawie zebranych materiałów będzie można przygotować 'informacje prasową'
o tym jak Świadkowie Jehowy postępują w związku z wprowadzeniem stanu epidemicznego.

Proszę o to aby pod postem pisać tylko sprawdzone, pewne informację, aby zebrany materiał był rzetelny.
Zdjęcia można umieścić w komentarzach lub przesłać (z gwarancją anonimowości) do mnie, lub do jednego z zaufanych forumowiczów.

Tu nie chodzi o to, aby dopiec Świadkom Jehowy, ale o kwestie zdrowia i bezpieczeństwa wielu osób, która powinna być sprawa priorytetową.

Ależ nic nie stoi na przeszkodzie przygotowaniu takiej informacji- tylko Twoje oczekiwanie zdjęcia wskazującego na sytuacje która łamie przepisy pokazuje, że co do zasady nie chcesz być obiektywny a to uczciwe nie jest. Właśnie chodzi Tobie o to by dopiec.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 284
  • Polubień: 2213
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Marzec, 2020, 11:22 »
Jeśli dobrze zrozumiałem informację to w Stargardzie odwołane do maja.
Sam nie mogę w to uwierzyć.


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Marzec, 2020, 11:47 »
Ależ nic nie stoi na przeszkodzie przygotowaniu takiej informacji- tylko Twoje oczekiwanie zdjęcia wskazującego na sytuacje która łamie przepisy pokazuje, że co do zasady nie chcesz być obiektywny a to uczciwe nie jest. Właśnie chodzi Tobie o to by dopiec.

Nie musi być łamanie prawa. Wystarczy grupa 20-30 osób na Sali Królestwa. Tu nie chodzi o sytuację gdy zostało złamane prawo ale o nieodpowiedzialne stwarzanie zagrożenia.
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels