Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: List do starszych - Tymczasowe odwołanie zebrań  (Przeczytany 6400 razy)

WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: List do starszych - Tymczasowe odwołanie zebrań
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Marzec, 2020, 10:45 »
Przed chwilą podali w RMF, że Austria wprowadziła zakaz spotykania się w grupach powyżej PIĘCIU OSÓB.

By jak najszybciej podali tą informację, "Decyzją Rządu R.P. zakazujemy spotykać się w grupach powyżej PIĘCIU OSÓB.

Zatem informujemy, każdy w miarę SWYCH MOCY, odpowiednie instytucje co KOMBINUJĄ SŁUGUSY MASOŃSKIEJ SEKTY Z Warwick, z korporacyjnymi biznesmenami na czele.


Offline nowicjusz

Odp: List do starszych - Tymczasowe odwołanie zebrań
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Marzec, 2020, 11:42 »
Zebrania są: źle. Zebrań nie ma: źle. To co proponujecie? Jak wg was powinno wyglądać takie pismo?

Zróbmy pewne założenie. Przyjmijmy, że osoba jest z wyznania X. Religia co całe jej życie. Wierzy w to całym sercem. Po śmierci męża/żony, religia to chwila zapomnienia i wsparcia. To możliwośc modlitwy, medytacji, spotkania się w kościele. Gdyby nie religia to osoba ta miałą by emecjonalne/psychiczne problemy. A religia ta to... wstawcie tu co chcecie.

Jestem po dość szczerej rozmowie z dwoma nadzorcami obwodu (z PL i z US). Rozmawiałem też z duchownym z jednego z tutejszych kościołów. To jest nowa sytuacja dla wszystkich. Społeczeństwo jest posunięte w latach, a to włąśnie te osoby są najbardziej narażone. Dlatego różne wyznania przenoszą się na grunt zdalny: telefony konferencje, skype, itd... Ale zalecenia są jasne: kto moze siedzi w domu. Nadzorcy dzwonią po starszych, przypominają by czytali nowe listy, by osoby starsze siedziały w domach.

Jednak są problemy techniczne, bo np większość tele-konferencji nie jest przygotowane by obsłużyć tyle osób. Niektórzy nie mają darmowych minut. Inni nie mają internetu. Trzeba to ogarnąć. Nieraz łącza internetowe na Salach Królestwa tego nie wytrzymują.

Dodatkowo, Nadzorcy grup dzwonią po osobach starszych prosząc by zostaly w domach. Osoby z możłiwościami są proszone by kupowały im żywność, albo by dzowniły do nich i dołączały ich do konferencji. Nie ma bardzo ścislych wytycznych, bo przypadków jest zbyt dużo.

Każdy radzi sobie jak umie. Bez względu na religie.


Offline Roszada

Odp: List do starszych - Tymczasowe odwołanie zebrań
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Marzec, 2020, 11:51 »
Zebrania są: źle. Zebrań nie ma: źle. To co proponujecie? Jak wg was powinno wyglądać takie pismo?
No nie przesadzaj.
Każdy ma prawo głosu.
Nie trzeba mieć gotowego rozwiązania, bo od tego jest CK a nie Ty.
Natomiast jedni są za małymi grupkami a inni za medialnym połączeniem.

I tak trzeba pójść do Biedronki czy innego Lidla czy Tesco na zakupy i się z ludźmi spotykamy. :)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: List do starszych - Tymczasowe odwołanie zebrań
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Marzec, 2020, 13:04 »
Zebrania są: źle. Zebrań nie ma: źle. To co proponujecie? Jak wg was powinno wyglądać takie pismo?

...


Jak powinno wyglądać takie pismo? To przecież oczywiste. Bóg Jehowa to bóg porządku i taki sam powinien być jego zorganizowany lud, zwłaszcza w sytuacji obecnego zamieszania. Wg mnie pismo powinno zawierać precyzyjne jednoznaczne wytyczne. Można by było zredagować je mniej więcej tak: "Informujemy, że do czasu pojawienia się kolejnego ogłoszenia wszystkie zebrania zostają odwołane. Zebrania powinny być organizowane w mniejszych grupach">:D


Offline ondre

Odp: List do starszych - Tymczasowe odwołanie zebrań
« Odpowiedź #34 dnia: 15 Marzec, 2020, 13:26 »
Zebrania są: źle. Zebrań nie ma: źle. To co proponujecie? Jak wg was powinno wyglądać takie pismo?
Najlepsze rozwiązanie wg wielu forumowiczow, to żeby śJ oleli wszelkie zarządzenia władzy i zdrowy rozsądek. Nadal organizowali zebrania, zgromadzenia i zarażali dookoła. Oczywiście zarażali oprócz ich i ich rodzin a oni będą mogli w zaciszu domowym pisać na forum, jaka to bezmyślna sekta, mająca w czterech literach zdrowie i życie.  :) :)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: List do starszych - Tymczasowe odwołanie zebrań
« Odpowiedź #35 dnia: 15 Marzec, 2020, 16:56 »
Najlepsze rozwiązanie wg wielu forumowiczow, to żeby śJ oleli wszelkie zarządzenia władzy i zdrowy rozsądek. Nadal organizowali zebrania, zgromadzenia i zarażali dookoła. Oczywiście zarażali oprócz ich i ich rodzin a oni będą mogli w zaciszu domowym pisać na forum, jaka to bezmyślna sekta, mająca w czterech literach zdrowie i życie.  :) :)
Wg których forumowiczów? Wymień przynajmniej 20 skoro bredzisz , że wg wielu? Ja śmiem twierdzić, że wielu forumowiczów wolałoby aby odwołano zebrania zarówno tę na salach jak i w grupach. Błogosławieństwem było by aby odwołano też broadcastingi. Trzy miesiące bez tej propagandy i trudniej już wmówić, że "prawda" to prawda. Może zorganizuj ankietę czy forumowicze chcą zebrań czy wolą ich odwołania.


Offline hiacynta

Odp: List do starszych - Tymczasowe odwołanie zebrań
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Marzec, 2020, 17:21 »
W ogóle zlikwidować religie na całym świecie i będzie git 🙂🙂🙂bo przez to jest tyle wojen, kłótni, prześladowań itd..... 🙂


Offline ondre

Odp: List do starszych - Tymczasowe odwołanie zebrań
« Odpowiedź #37 dnia: 15 Marzec, 2020, 17:40 »
W ogóle zlikwidować religie na całym świecie i będzie git 🙂🙂🙂bo przez to jest tyle wojen, kłótni, prześladowań itd..... 🙂
Spełnienia proroctw chcesz?


Offline Storczyk

Odp: List do starszych - Tymczasowe odwołanie zebrań
« Odpowiedź #38 dnia: 15 Marzec, 2020, 17:50 »
Jak pamietam to ogłoszenie  Pokoju i bezpieczeństwa, miało świadczyć o końcu świata.


Offline josh82

Odp: List do starszych - Tymczasowe odwołanie zebrań
« Odpowiedź #39 dnia: 15 Marzec, 2020, 17:52 »
Rozmawiałem wczoraj ze Starszym z lokalnego zboru (ten, z którym czasami pracuję) i dowiedziałem się, że tutejsi Starsi odwołali zebrania - nie będzie zebrań w grupach głoszenia. Chętni dostaną dostęp do Stream'u, a osobom bez takiej możliwości przekazywać będą nagrania zebrań na nośnikach.


Offline ondre

Odp: List do starszych - Tymczasowe odwołanie zebrań
« Odpowiedź #40 dnia: 15 Marzec, 2020, 18:08 »
Jak pamietam to ogłoszenie  Pokoju i bezpieczeństwa, miało świadczyć o końcu świata.
A ogłoszenie 1986 rokiem pokoju pamiętasz?
Pamiętam jak niektórzy pobledli jak się o tym dowiedzieli


Offline czarnyt85

Odp: List do starszych - Tymczasowe odwołanie zebrań
« Odpowiedź #41 dnia: 15 Marzec, 2020, 18:36 »
a miał ktoś dostęp do zebrań online ? może udostępnić ?


Offline Roszada

Odp: List do starszych - Tymczasowe odwołanie zebrań
« Odpowiedź #42 dnia: 15 Marzec, 2020, 18:39 »
a miał ktoś dostęp do zebrań online ? może udostępnić ?
Za późno już się odbyły. ;D


Offline Estera

Odp: List do starszych - Tymczasowe odwołanie zebrań
« Odpowiedź #43 dnia: 15 Marzec, 2020, 19:05 »
Nie omieszkałem odczytać mu najświeższe listy z forum.
   Jak była reakcja rodziców?
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: List do starszych - Tymczasowe odwołanie zebrań
« Odpowiedź #44 dnia: 15 Marzec, 2020, 19:22 »
   Jak była reakcja rodziców?

Odczytując listy powiedziałem, że dostałem ich treść od znajomego starszego. Moi rodzice na szczęście nie wybierali się na dzisiejsze zebranie. Z powodu kłopotów zdrowotnych taty już od dwóch tygodni nie chodzili na zebrania tylko korzystali z łącza internetowego.