Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pustka  (Przeczytany 4120 razy)

Offline Safari

Odp: Pustka
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Marzec, 2020, 12:30 »
Mam nadzieje, że już się lepiej czujesz.
Zerknij na mapkę, może ktoś mieszka blisko Ciebie?

Wlasnie, mialam o tym wspomniec, zawsze letni ;)

Ja wstawie link, wyzwolona, kliknij I sprawdz moze znajdziesz znajomych albo ludzi ktorzy SA z Twoich stron I bedziesz mogla pojsc na kawe ;)

https://www.google.com/maps/d/edit?mid=166Piry-lKIxQ8mi1E3cGHL_MfIc

Klikaj, moze sie znamy ;)
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Voyager

Odp: Pustka
« Odpowiedź #31 dnia: 01 Marzec, 2020, 19:42 »
Witaj.
Ja bardzo długo miałam takie uczucie, na początku pomagały ziołowe uspokajacze i teraz jest wszystko w normie.
Ja byłam wychowana w orgu, odeszłam mając 33 lata.. za 3 tygodnie minie 5 lat i nie żałuję.
Daj sobie czas, pomału się pozbierasz, taka zmiana to jednak przewrócenie życia do góry nogami.
Będzie dobrze. Trzymaj się i witaj tutaj na forum


Offline hiacynta

Odp: Pustka
« Odpowiedź #32 dnia: 01 Marzec, 2020, 19:58 »
Wlasnie, mialam o tym wspomniec, zawsze letni ;)

Ja wstawie link, wyzwolona, kliknij I sprawdz moze znajdziesz znajomych albo ludzi ktorzy SA z Twoich stron I bedziesz mogla pojsc na kawe ;)

https://www.google.com/maps/d/edit?mid=166Piry-lKIxQ8mi1E3cGHL_MfIc

Klikaj, moze sie znamy ;)

A propos tej mapki jak można dokładnie zobaczyć gdzie mieszka ex jakieś namiary są na tej mapce ja tam tylko widzę punkciki że są ale nic po za tym jakieś kontakty czy coś w ten deseń?


Offline Takajaja

Odp: Pustka
« Odpowiedź #33 dnia: 01 Marzec, 2020, 20:02 »
A propos tej mapki jak można dokładnie zobaczyć gdzie mieszka ex jakieś namiary są na tej mapce ja tam tylko widzę punkciki że są ale nic po za tym jakieś kontakty czy coś w ten deseń?

Jak powiekszysz punkcik i klikniesz na niego, to powinno ci sie pojawic kto widnieje w danym punkcie. Imię, czasem nazwisko i nr tel. lub e-mail.


Offline hiacynta

Odp: Pustka
« Odpowiedź #34 dnia: 01 Marzec, 2020, 20:06 »
O masz!!Takajaja na ciebie zawsze mogę liczyć dzięki kochana 🙂🙂


Offline wyzwolona222

Odp: Pustka
« Odpowiedź #35 dnia: 02 Marzec, 2020, 00:01 »
Dzisiaj miałam dość ciężki dzień łzy i roztruj żołądka nie wiedziałam co mam z sobą począć...Jakoś nawet  nie potrafiłam wejść na Forum, by poczytać coś napisać, poddałam się bólowi psych. Wiem że takie dni będą...dziękuję za wymianę myśli i za propozycję co mam z sobą zrobić by poprawić samopoczucie. Jest mi trudno zacząć  żyć, ale będę próbować.
Utrzymuję kontakt z dwiema koleżankami jeszcze z podstawówki, ale nie mogę im mówić o moich rozterakach bo one nie zrozumieją tego co przeżywam. W pracy też mam fajne koleżanki. Nigdy nie było problemu z akceptacją ja SJ one Katoliczki. Może też dlatego że jestem osobą tolerncyją i one też.
Cieszę się że trafiłam na to forum bo jak czytam przeżycia różnych osób potrafię się z nimi identyfikować i ja dostaję miłe odp i zrozumienie.
Dziękuję. Szkoda że nie można spotkać się w realu ...
Ale fajnie że jesteście bo tu czuje się życzliwość osób które miały podobne przeżycia.
Nigdy bym nie przypuszczała że ta religia doprowadzi mnie do miejsca w którym jestem...myślałam że to już na zawsze...


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Pustka
« Odpowiedź #36 dnia: 02 Marzec, 2020, 00:10 »
Witaj na wolności wyzwolona222!

Taka jest cena wolności.
Tam za więziennymi murami, zostali koledzy ale i klawisze którzy mówili Ci co masz robić.
Było ugotowane i podane a tu trza sobie samemu zorganizować wszystko również i strawę.
Niektórzy sobie z wolnością nie radzą i wracają do paki.

Idzie się do wolności przyzwyczaić i prawdziwych znajomych znaleźć a nie tylko takich którzy są twoimi znajomymi bo razem dzielicie celę.




Offline Proctor

Odp: Pustka
« Odpowiedź #37 dnia: 02 Marzec, 2020, 00:21 »

Nie znam się na pocieszaniu. Umiem wbijać gwoździe.

No i chyba Cie za to lubie. Masz schizofreniczne teksty czasem, jestes kontrowersyjny takl mysle ale co tam...


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Pustka
« Odpowiedź #38 dnia: 02 Marzec, 2020, 00:29 »
No i chyba Cie za to lubie. Masz schizofreniczne teksty czasem, jestes kontrowersyjny takl mysle ale co tam...

Dzięki Ci za tę głęboką psychoanalizę. Jeśli mogę dopytać, jakim testem do tego doszedłeś?
Od razu powiem na wstępie. Tego się nie da leczyć. Raz, że jest to nieuleczalne, a dwa, że to nie choroba.
Czy mi z tym trudno? Hmm... W sumie nie wiem. Da się żyć.  ;)
Dopisałem! Też Cię trochę lubię, chociaż jesteś wku........! Z tym też da się żyć ;)
« Ostatnia zmiana: 02 Marzec, 2020, 00:34 wysłana przez Moyses »


Offline Proctor

Odp: Pustka
« Odpowiedź #39 dnia: 02 Marzec, 2020, 00:40 »
Dzięki Ci za tę głęboką psychoanalizę. Jeśli mogę dopytać, jakim testem do tego doszedłeś?
Od razu powiem na wstępie. Tego się nie da leczyć. Raz, że jest to nieuleczalne, a dwa, że to nie choroba.
Czy mi z tym trudno? Hmm... W sumie nie wiem. Da się żyć.  ;)
Dopisałem! Też Cię trochę lubię, chociaż jesteś wku........! Z tym też da się żyć ;)
Głeboka psychoanaliza? Bez przesady. To nie było złosliwe. Lubię zero jedynkowo jak w programowaniu kodu. Lubie ...znaczy ze lubie. Wkurzasz mie = wkurzasz mnie. Nie doszukuj sie podwójnego dna.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Pustka
« Odpowiedź #40 dnia: 02 Marzec, 2020, 07:37 »
Dziękuję. Szkoda że nie można spotkać się w realu ...
Oj tam, oj tam. Można.  ;D
Tu proszę link do mapki exów i ich przyjaciół, która jest na naszym forum.
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=166Piry-lKIxQ8mi1E3cGHL_MfIc&ll=52.25719761702215%2C2.3690124531250376&z=4

Osobiście znam nawet jedno małżeństwo exów, którzy poznali się dzięki forum. Co prawda nie temu, a poprzedniemu, które niestety zostało zamknięte.

Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Roszada

Odp: Pustka
« Odpowiedź #41 dnia: 03 Marzec, 2020, 18:25 »
Dziękuję. Szkoda że nie można spotkać się w realu ...
Nie wiem czy ktoś wie gdzie mieszkasz.
Może ktoś blisko Ciebie mieszka.
A dwa, są organizowane co jakiś czas spotkania.
Byłem na takim w Gdańsku, Sebastian był koło Karpacza, inni gdzie indziej spotkali się. Nawet w kilku miastach.


Offline Natan

Odp: Pustka
« Odpowiedź #42 dnia: 04 Marzec, 2020, 09:07 »
Szkoda że nie można spotkać się w realu...

Witam Cię serdecznie,
Mam znajomych, dobrych, życzliwych ludzi prawie w całej Polsce. Chętnie się z Tobą spotkają w realu. Wyślę Ci mój numer telefonu i e-mail w prywatnej wiadomości, to dogadamy sprawę. Ja mieszkam na Mazowszu, niedaleko od stolicy.


Offline Storczyk

Odp: Pustka
« Odpowiedź #43 dnia: 04 Marzec, 2020, 09:29 »
Się  dziwić, ze wyzwolona   doznała niesmaku, gdy na jej wątku Panowie zaczęli "wkurzac" się na siebie i uprawiać głęboka psychoanalize   :)

To jest nietaktowne  :(

Wyzwolona, odstepcy to tylko ludzie  ...Jak pobedziesz tu troche,  poznasz  ostry dowcip niektórych forumowiczów i już tylko będziesz sie z tego śmiać.





Offline Emerem

Odp: Pustka
« Odpowiedź #44 dnia: 04 Marzec, 2020, 11:30 »
To ja coś dodam od siebie.
Z mężem nadal w orgu mimo że poza nim. Będzie zaraz pół roku. Do grudnia starszy jeszcze dzwonił po sprawozdanie, teraz już nie. Była obsługa, myśleliśmy że nas odwiedzą, też cisza.
Mój mąż, dwukrotny starszy, bardzo mocno to przeżył. Do tej pory szarpie nim gniew, niedowierzanie, a nawet obrzydzenie.
Trzyma nas czytanie Biblii, zaglądanie tutaj na forum, świadomość że nie my jedni mamy takie emocje.
Teraz się mnie pyta co z pamiątką.
Nie wiem
Ale naprawdę trzyma nas czytanie Biblii i.... czytanie Kryzysu Franza :), bo nawet jeżeli treść tej książki jest bulwersująca, to mimo wszystko dodaje otuchy, że człowiek jest w stanie się otrząsnąć.
Trzymaj się dziewczyno, modlitwa daje ogromne wsparcie.
Wyjdź do ludzi, pamiętaj że Bóg jest miłosierny i mimo tego co nam mówiono, że wszyscy poza orgiem zginą, to tylko stwórca wie jak będzie. Poza organizacją jest masę cudownych ludzi, pełnym empatii, mądrych. Ja sama mam przyjaciółkę, która jest najlepsza na świecie, a banalnie poznana przez internet. Przyjaźń trwa już 9 lat.
Tylko nie zamykaj się w domu
Jeśli coś wiesz, przyznaj że wiesz,. Gdy zaś czegoś nie wiesz, przyznaj że nie wiesz.
Oto prawdziwa wiedza