Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Co z tatuażami? Jak toleruje się je w zborze?  (Przeczytany 6415 razy)

Offline Takajaja

Odp: Co z tatuażami? Jak toleruje się je w zborze?
« Odpowiedź #45 dnia: 23 Luty, 2020, 11:52 »
To tez. Ale większość była zwykłymi głosicielkami. Tyle ze od dziecka „w prawdzie”.

Ja bym powiedział ze im mniej mówisz i się zwierzasz tym lepiej

Zgadza się....
Ale to juz wtedy jest hipokryzja, kłamstwo, oszustwo..... No, ale tak to jest w ORG.
Szczerym i uczciwym i myślacym byc nie mozesz bo wtedy....wylot...


Offline Mefiboszet

Odp: Co z tatuażami? Jak toleruje się je w zborze?
« Odpowiedź #46 dnia: 23 Luty, 2020, 12:11 »
Wkoncu uczyliśmy się od najlepszych 😁
Mam na mysli CK


Offline witja

Odp: Co z tatuażami? Jak toleruje się je w zborze?
« Odpowiedź #47 dnia: 23 Luty, 2020, 12:49 »
Taki tatoo mam na całych plecach.
Czaderski, nie?
« Ostatnia zmiana: 23 Luty, 2020, 12:52 wysłana przez witja »


Offline Apostasy

Odp: Co z tatuażami? Jak toleruje się je w zborze?
« Odpowiedź #48 dnia: 23 Luty, 2020, 12:57 »
Będzie Ci pasować to tego na czole, polecam w formie pustaka idealny obraz osobowości 😘


Offline HARNAŚ

Odp: Co z tatuażami? Jak toleruje się je w zborze?
« Odpowiedź #49 dnia: 23 Luty, 2020, 13:14 »
Ten Twój tatuaż na plecach jakoś mi się nie klei  :)


Offline Trinity

Odp: Co z tatuażami? Jak toleruje się je w zborze?
« Odpowiedź #50 dnia: 23 Luty, 2020, 13:38 »
tatuażu nie wolno i szluz
swoją drogą ja tego nie rozumiem.
ale kim że ja jestem?

moja świętojebliwa szwagierka robi sobie z henny na wakacjach nad morzem
wiecie gdzie? na cycu 😝


Offline witja

Odp: Co z tatuażami? Jak toleruje się je w zborze?
« Odpowiedź #51 dnia: 23 Luty, 2020, 14:39 »
Ten Twój tatuaż na plecach jakoś mi się nie klei  :)
Jak wysechł, to sie dobrze trzyma


Offline HARNAŚ

Odp: Co z tatuażami? Jak toleruje się je w zborze?
« Odpowiedź #52 dnia: 23 Luty, 2020, 14:55 »
Takie rodzaje tatuaży kojarzą mi się z boksem , gdzie przestrzeń na plecach jest sposobem na reklamę .


Offline Mefiboszet

Odp: Co z tatuażami? Jak toleruje się je w zborze?
« Odpowiedź #53 dnia: 23 Luty, 2020, 14:59 »
tatuażu nie wolno i szluz
swoją drogą ja tego nie rozumiem.
ale kim że ja jestem?

moja świętojebliwa szwagierka robi sobie z henny na wakacjach nad morzem
wiecie gdzie? na cycu 😝


No i znowu swietojebliwa i tatuaż w miejscu intymnym czyli na cycu😂

Znam tez takie swietojebliwe które gorsza się makijażem permanentnym podciągając pod tatuaż. Twierdzą ze siostra nie wypada 🤦🏻‍♂️

Chora sekta


Offline Roszada

Odp: Co z tatuażami? Jak toleruje się je w zborze?
« Odpowiedź #54 dnia: 23 Luty, 2020, 15:03 »

Znam tez takie swietojebliwe które gorsza się makijażem permanentnym podciągając pod tatuaż. Twierdzą ze siostra nie wypada 🤦🏻‍♂️

Chora sekta

*** g03 22.8 s. 28 Obserwujemy świat ***
Makijaż permanentny — niebezpieczny i kosztowny
Tak zwany makijaż permanentny pozwala wyeliminować tradycyjne kosmetyki, które w ciągu dnia ścierają się i rozmazują. Jak się go wykonuje? W przeciwieństwie do zwykłego makijażu „skóra malowana jest nie od zewnątrz, a od środka” — wyjaśnia polski magazyn Świat Kobiety. „Kosmetyczka zaznacza na twarzy klientki przyszłe zmiany”, po czym igiełką wpuszcza barwnik w naskórek. Może w ten sposób podkolorować usta, brwi i powieki. Jednakże wbrew swej nazwie makijaż permanentny „nie utrzymuje się na twarzy wiecznie”, lecz znika w miarę złuszczania się naskórka. Niestety, „może znikać nierównomiernie”, ponieważ zdarza się, że barwnik zostaje w różnych punktach wstrzyknięty na różną głębokość. Co gorsza — przestrzega wspomniane czasopismo — „barwniki bardzo często zawierają trujące substancje”, które u osób wrażliwych ‛mogą spowodować podrażnienia (obrzęk lub wysypkę), a nawet stany zapalne’. Ponadto taki makijaż jest kosztowny. Zrobienie kresek na górnych i dolnych powiekach kosztuje 450 złotych, a „pomalowanie” ust — aż 1000!

A tu list w nawiązaniu do tatuaży:

*** g01 8.4 s. 30 Od naszych Czytelników ***
Ozdabianie ciała  Piszę w związku z artykułem „Ozdabianie ciała — potrzeba przejawiania rozsądku” [8 sierpnia 2000]. Gustowne ozdoby na ciele wyglądają pięknie — to prawdziwe dzieło sztuki. Choć otoczenie może mnie osądzać i szufladkować na podstawie powierzchowności, wiem, że Bóg patrzy na mnie z miłością. Modlę się, żeby inni nie koncentrowali się na tatuażach, lecz na mojej osobowości, i nie tracę nadziei, że tak będzie.
K.M., USA

Odp. redakcji:
W artykule przyznano, że ozdoby na ciele są sprawą osobistej decyzji. Niemniej jedną z oznak wewnętrznego piękna jest ‛ozdabianie się ze skromnością i trzeźwością umysłu’ (1 Tymoteusza 2:9). Ponadto z Biblii jasno wynika, że chrześcijanin ma brać pod uwagę nie tylko swoje, lecz i cudze sumienie (1 Koryntian 10:29). (Wyd.)



Offline Trinity

Odp: Co z tatuażami? Jak toleruje się je w zborze?
« Odpowiedź #55 dnia: 23 Luty, 2020, 16:48 »
fiu fiu Roszado ale znawca z ciebie ☺
w moim otoczeniu prawie wszystkie babki mają zrobiony permanetny
brwi i kreski na oczach

jedna mi powiedziała że szukała w strażnicach czy wolno 🤨
a druga że może dłużej pospać a nie ślęczeć z ejlajnerem
w moim rodzinnym zborze jest kosmetyczka która wykonuje siostrom ten makijaż
po pieniądzach
także tego ten argument odpada 🤣


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Co z tatuażami? Jak toleruje się je w zborze?
« Odpowiedź #56 dnia: 23 Luty, 2020, 16:54 »
(mtg):  >:D >:D >:D


Offline Mefiboszet

Odp: Co z tatuażami? Jak toleruje się je w zborze?
« Odpowiedź #57 dnia: 23 Luty, 2020, 17:17 »
*** g03 22.8 s. 28 Obserwujemy świat ***
Makijaż permanentny — niebezpieczny i kosztowny
Tak zwany makijaż permanentny pozwala wyeliminować tradycyjne kosmetyki, które w ciągu dnia ścierają się i rozmazują. Jak się go wykonuje? W przeciwieństwie do zwykłego makijażu „skóra malowana jest nie od zewnątrz, a od środka” — wyjaśnia polski magazyn Świat Kobiety. „Kosmetyczka zaznacza na twarzy klientki przyszłe zmiany”, po czym igiełką wpuszcza barwnik w naskórek. Może w ten sposób podkolorować usta, brwi i powieki. Jednakże wbrew swej nazwie makijaż permanentny „nie utrzymuje się na twarzy wiecznie”, lecz znika w miarę złuszczania się naskórka. Niestety, „może znikać nierównomiernie”, ponieważ zdarza się, że barwnik zostaje w różnych punktach wstrzyknięty na różną głębokość. Co gorsza — przestrzega wspomniane czasopismo — „barwniki bardzo często zawierają trujące substancje”, które u osób wrażliwych ‛mogą spowodować podrażnienia (obrzęk lub wysypkę), a nawet stany zapalne’. Ponadto taki makijaż jest kosztowny. Zrobienie kresek na górnych i dolnych powiekach kosztuje 450 złotych, a „pomalowanie” ust — aż 1000!

A tu list w nawiązaniu do tatuaży:

*** g01 8.4 s. 30 Od naszych Czytelników ***
Ozdabianie ciała  Piszę w związku z artykułem „Ozdabianie ciała — potrzeba przejawiania rozsądku” [8 sierpnia 2000]. Gustowne ozdoby na ciele wyglądają pięknie — to prawdziwe dzieło sztuki. Choć otoczenie może mnie osądzać i szufladkować na podstawie powierzchowności, wiem, że Bóg patrzy na mnie z miłością. Modlę się, żeby inni nie koncentrowali się na tatuażach, lecz na mojej osobowości, i nie tracę nadziei, że tak będzie.
K.M., USA

Odp. redakcji:
W artykule przyznano, że ozdoby na ciele są sprawą osobistej decyzji. Niemniej jedną z oznak wewnętrznego piękna jest ‛ozdabianie się ze skromnością i trzeźwością umysłu’ (1 Tymoteusza 2:9). Ponadto z Biblii jasno wynika, że chrześcijanin ma brać pod uwagę nie tylko swoje, lecz i cudze sumienie (1 Koryntian 10:29). (Wyd.)


I co w związku z tym bo nie kleje ????🤔


Offline Storczyk

Odp: Co z tatuażami? Jak toleruje się je w zborze?
« Odpowiedź #58 dnia: 23 Luty, 2020, 17:23 »
fiu fiu Roszado ale znawca z ciebie ☺
w moim otoczeniu prawie wszystkie babki mają zrobiony permanetny
brwi i kreski na oczach

jedna mi powiedziała że szukała w strażnicach czy wolno 🤨
a druga że może dłużej pospać a nie ślęczeć z ejlajnerem
w moim rodzinnym zborze jest kosmetyczka która wykonuje siostrom ten makijaż
po pieniądzach
także tego ten argument odpada 🤣
Siostrunie jak modeliki permanentnego makijażu pięknie reprezentuja sekte  przy stojaku.
Hipokryzja siega zenitu .Przecież te grube krechy napompowane usta zaraz wyjda z mody i co wtedy?
U mnie nie ma takiego parcia, tylko jest jedna ktora ma cycki sztuczne, napompowane usta i cala jak  klon  Kardashian .
Mloda dziewczyna  z natury bardzo ładna, oszpeca się tym solarium i ostrzykiwaniem.



Offline HARNAŚ

Odp: Co z tatuażami? Jak toleruje się je w zborze?
« Odpowiedź #59 dnia: 23 Luty, 2020, 17:50 »
A co w tym złego , że kobieta o siebie dba?  ??? Przecież permanentny tatuaż nie jest na całe życie